Ektomorf (začátky)



 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Ektomorf (začátky)  Úvodní stránka -> Začátečníci -> Ektomorf (začátky)
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Arkaerus


PříspěvekZaslal: po duben 03, 2017 9:13 pm    Předmět: Ektomorf (začátky) Odpovědět s citátem

Zdravíčko je mi 17 let mám 195 cm a 64 kg - chci se zeptat jaké cviky má smysl dělat a jak to s posilkou vůbec je ( abych se přiznal moc jsem času za svůj živor nestrávil :D )

ještě pár údajů o mě : když jsem se rozhodl že chci přibat tak jsem začal dělat kliky ( jo hold nezkušenost se pozná :D ) přibral jsem za měsíc asi 2 kila ale nechce to jít už víc nahoru proto se vás chci zeptat ( někoho kdo má zkušenosti ) jestli se to v té posilce dá v pohodě nabrat. ( myslím na svalech nebo dostat se aspoň na těch 85-90 kilo což je asi na mojí výšku optimální)

ještě se omlouvám že je to sepsáno tak hloupě a amatérsky ale jsem v tom prostě novej a chci se vás zeptat na názory ostatně jídelníček mám pořešeny ( na supplementy jsem se vykašlal a mám příjem sacharidů +- 6 gramů/kilo a co se týče bílkovin tak denně mám maso a většinou i vajíčka takže by to mělo být ok.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mablung


PříspěvekZaslal: út duben 04, 2017 6:42 am    Předmět: Re: Ektomorf (začátky) Odpovědět s citátem

Arkaerus napsal:
Zdravíčko je mi 17 let mám 195 cm a 64 kg - chci se zeptat jaké cviky má smysl dělat a jak to s posilkou vůbec je ( abych se přiznal moc jsem času za svůj živor nestrávil :D )

ještě pár údajů o mě : když jsem se rozhodl že chci přibat tak jsem začal dělat kliky ( jo hold nezkušenost se pozná :D ) přibral jsem za měsíc asi 2 kila ale nechce to jít už víc nahoru proto se vás chci zeptat ( někoho kdo má zkušenosti ) jestli se to v té posilce dá v pohodě nabrat. ( myslím na svalech nebo dostat se aspoň na těch 85-90 kilo což je asi na mojí výšku optimální)

ještě se omlouvám že je to sepsáno tak hloupě a amatérsky ale jsem v tom prostě novej a chci se vás zeptat na názory ostatně jídelníček mám pořešeny ( na supplementy jsem se vykašlal a mám příjem sacharidů +- 6 gramů/kilo a co se týče bílkovin tak denně mám maso a většinou i vajíčka takže by to mělo být ok.

Jako pro každého nováčka. Najmi si na deset lekcí trenéra, aby ti vysvětlil základy tréninku a naučil základní techniku.
Jako pro každého ektomorfa.
http://kulturistika.ronnie.cz/c-7753-ektomorf-jak-se-stravovat-i.html
http://kulturistika.ronnie.cz/c-7892-ektomorf-jak-se-stravovat-ii.html
Ale podle zkušeností zdejších ektomorfů to zkrátím na to, že musíš jíst daleko víc než jsi zvyklý. Ze začátku to do tebe nepůjde, ale pak se rozežereš.
Jako ektomorf nebudeš nabírat v pohodě, ale lze říct, že tvé nabírání se jednoduše bude rovnat úsilí, které do posilování a stravování vložíš.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Petr Ondráček


PříspěvekZaslal: út duben 04, 2017 7:15 am    Předmět: Re: Ektomorf (začátky) Odpovědět s citátem

S tou výškou se na váhu 90 kg určitě dostat dá, ale bude to chtít čas, rozhodně to nebude do roka.

Na trénink zvol ze začátku klasiku https://forum.ronnie.cz/trenink-pro-zacatecniky-t19369.html .
Ale hlavně si hlídej tu stravu, ta je v momentě kdy máš problém s nabíráním kritická.
A chválím vynechání suplementů, nejdůležitější je ze začátku trénink a ten jídelníček, nějaký potréninkový nápoj se časem dá přidat vždycky.
_________________
https://www.nutrilord.cz/


Naposledy upravil Petr Ondráček dne st duben 05, 2017 6:38 am, celkově upraveno 1 krát
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Arkaerus


PříspěvekZaslal: út duben 04, 2017 4:57 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Chci se ještě zeptat je možné jíst 4x za den s tím že zvýším porce? ostatně slyšel jsem že lepší po 19:00-20:00 už nejíst co je na tom pravdy prosím?
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Arkaerus


PříspěvekZaslal: út duben 04, 2017 4:58 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Petr Ondráček - jen tak mimochodem ten link nefunguje (vyhazuje to error)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Petr Ondráček


PříspěvekZaslal: st duben 05, 2017 6:39 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Arkaerus napsal:
Petr Ondráček - jen tak mimochodem ten link nefunguje (vyhazuje to error)


z editoval jsem to. Měl jsem tam tečku na konci adresy.
_________________
https://www.nutrilord.cz/
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mablung


PříspěvekZaslal: st duben 05, 2017 7:00 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Arkaerus napsal:
Chci se ještě zeptat je možné jíst 4x za den s tím že zvýším porce? ostatně slyšel jsem že lepší po 19:00-20:00 už nejíst co je na tom pravdy prosím?

Jez jak ti to vyhovuje. Jen se drž jednoduchého pravidla
1) Nepřibírám - jím málo
2) Přibírám - jím dostatečně
3) Přibírám moc tuku - jím moc
Dle určitých názorů se jídlo snězené večer snáze ukládá do tuků, což není tvůj problém. Takže se nadlábni kdy chceš.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Ektomorf (začátky)
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: