EVL’s Prague Pro 2012


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - EVL’s Prague Pro 2012  Úvodní stránka -> Soutěže -> EVL’s Prague Pro 2012
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Oddo


PříspěvekZaslal: ne říjen 28, 2012 1:18 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

guruhonza napsal:
:D Z pohledu bikini určitě. Ale Nikola se mi prostě líbí v obličeji. A s Nathalie mam zas fotku, tak asi proto

Study: na RXMuscle mě kontaktoval Aaron Singerman, jestli bych mohl jeho a Chrise Aceta provést po Praze. No a Chris je na pokoji s Correou + radí ještě Rhodenovi, tak takhle no =) Ono je to vážně snadnější, než se zdá. Bavil jsem se s českým talentovaným kulturistou a ten mi říkal, že vařil Flexovi maso. Všichni závodníci by tam docela zoufale potřebovali někoho, kdo by jim takhle mohl pomoct, aby se mohli sami soustředit na závody. Ten Expo hotel byl na tohle všechno hodně špatnej.

Guru a kdy budou nějaký fotky co? :)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
guruhonza
Anonymní


PříspěvekZaslal: ne říjen 28, 2012 1:25 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Zatím mám jen tuhle fotku s Aaronem

a
video s Aaronem z prvního dne


:D teď zoufale čekám na jariho, aby mi poslal fotku s Acetem, kterou si dám na fb jako profilovku
nahoru
jari


PříspěvekZaslal: ne říjen 28, 2012 2:15 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Nojo, jari se musí nejdřív vzbudit a vzpamatovat

Napiš mi do PM mail

Jinak, napadlo mě napsat pár vět k soutěži z mýho pohledu, jak naváděl Turakam (pokud by teda o to byl zájem )
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
jari


PříspěvekZaslal: ne říjen 28, 2012 2:54 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ptáte se na guruhonzu, jak se mu to všechno povedlo?
Jednoduše, protože prostě chtěl! Komunikuje na zahraničních fórech, dělá to co ho baví a nechybí mu špetka drzosti a odhodlání zkusit to někam dotáhnout. Tomu říkám tah na bránu
Angličtina mu nedělá problém a jak je vidět, vše je jen o komunikaci.

dvě fota Eduarda na pokoji, kdyby můj stařičký foťák lépe spolupracoval, mohlo jich být více.

nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Turakam


PříspěvekZaslal: ne říjen 28, 2012 3:10 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Presne tak Jari a o report je samozrejme záujem tiež.
_________________
"I guess he’s taking Hunt to Takedown City, where the pain is free and the hits are plenty."
On to Turakam nemyslí zle, občas jsou ty jeho poznámky na ránu, ale většinou jsou dost na místě. To je takový náš Dr. House
"Conor Bless"
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zacharo


PříspěvekZaslal: ne říjen 28, 2012 3:43 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Jari nechápu jak můžeš pochybovat... Vzhledem k tomu, že si česká kulturistika udělala ve světě pořádně dobrou reklamu (to čerpám z pozitivních reakcí týkajících se organizace jak od závodníků, tak i od ostatních zúčastněných zahraničních osob), tak je třeba zveřejnit co nejvíc postřehů a informací (:
_________________
"Champions are made, not born!"
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
jari


PříspěvekZaslal: ne říjen 28, 2012 3:53 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Předem chci říct, že to zřejmě nebude moc objektivní, ikdyž se o to budu snažit, prostě pohled na soutěž na závodníky z mých očí
Bikiny hodnotit nebudu, tomu opravdu nerozumím


212

1. James "Flex" Lewis
Vítěz od začátku do konce, není myšleno jako na papíře. Prostě on si to zaslouží, vysekaný, vyvážený a to nasazení s jakým tam lupe pózy, to je radost vidět. Celkově jeho chování na pódiu mi sedí a dokázal to i po vyhlášení vítězů, když jako první vlítl do ochozů a to až do nejvyšších pater!

2. Sami al Haddad
Líbí se mi moc. Někdo tu psal, že je to Dexter Jackson 212 a já s tím souhlasím, tvary a pohyb vynikající. Měl jsem ho od začátku na druhém místě. Má před sebou skvělou budoucnost.

3. Eduardo Correa
Nejlepší forma v 212 a troufám si říct, jeho nejlepší forma vůbec. Neuvěřitelné kolik detailů má tenhle chlapík. V připravenost je to jasný vítěz. Nicméně myslím si, že rozhodčí tak nějak nemají v oblibě jeho tvary (né zrovna klasický trup a tvar nohou) a přiznám se, že i na mě působil Sami líbivěji. (což je dáno hlavně vzdáleností, z blízka je Eduardo přímo masakrální) S třetím místem rozhodně nebyl spokojen.

4. William Bonac
Nedostal mě tolik jako na Europa Supershow. Řekl bych, že měl trochu horší barvu ale i tak má hodně kvalitních dobře zpracovaných svalů. Kýla je pro mě rušivým elementem, chce to dát pryč.

5. Khalid Almohsinawi
Naopak tento chlapík mě dostal! Nevypadá na 96 kg ale na 110, mohutný, vyrýsovaný, hodně zapracoval a právem byl odměněn, klidně bych ho viděl i před Bonacem

6. Masoom Butt
Mr. Perfect. Má všechno, žádný chyby, forma brutální, most muscular je jeden z nejlepších ale přeci jen v porovnání s ostatními jeho už tak napráskaná malá kostra trochu ztrácí.

7. Steve Benthin
Přátelé, první velký zářez od rozhodčích. Tenhle borec měl být ve finále! Na druhou stranu je to těžký. Místo koho?...
Pěkné tvary, forma super, sestava fantastická. Dostal publikum do varu. Zcela nepochopitelně na něj rozhodčí zapomněli při "confirmation round", což dal také při odchodu řádně najevo. Rozhodčí musí vyvolat všechny závodníky, ikdyby měl být poslední, tohle by se zkrátka stávat nemělo.

8. Frederic Sauvage
No, umístění tohodle Francouze bylo teda pro mě překvapení, jo, hrudník má výborný...ale to je asi tak všechno, nevim, nechápu

9. Lukáš Osladil
Velké zklamání. Možná se teď do Lukáše obuju ale tak to vidím prostě já. Na rovinu, nečekal jsem ho ani v první desítce. Forma suveréně horší než na O i na Sheru, barva strašná (nejbledější závodník). Je třeba říct, že i při slabší formě má napruhované glutey, o tom se může ostatním jenom zdát, ale to nestačí. Oblast břicha je prostě hodně špatná. Uplně to všechno kazí. Lukáš má svůj styl pózování, což v sestavě je to super, ale povinné pózy by neškodilo trochu zaexperimentovat, protože si myslím, že rozhodčím se to zrovna nezamlouvá. Celkově vypadá mezi všeme hodně subtilně. Věřím, že to bude lepší.

10. Lee Powell
Je poznamenaný utrženým prsním svalem, a celkově ostatní partie byly dříve daleko plastičtější a lepší.

11. Markus Becht
Ač je to takový ten škareďák, mile mě překvapil solidní formou. Pěkná sestava.

12. Oliver Adzievski
Nemyslím si, že je až tak špatný, pěkné břicho (když ho teda kontroluje), pěkná ramena, některé pózy vypadají hodně dobře, má určitě navíc. Dlouho stagnuje.

13. Fauzi Hanst
Veterán. Nikdy nedosáhl nějakého sodního umístění. Ikdyž za poslední 3 soutěže je zlepšení hlavně co se formy týče, na vyšší umístění to už nebude.

14. Ralf Herget
Nejstarší účastník soutěže. Přiznám se, že jeho jméno vůbec neznám. Zasoutěžil si, sklidil potlesk.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
MAST3R


PříspěvekZaslal: ne říjen 28, 2012 3:56 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Guru: Pecka, seš pro mě frajer, do teď jsem neslyšel o nějakém "smrtelníkovi", kterému by se to povedlo.
_________________
Do posilovny chodím jen proto, abych mohl říkat, že tam chodím.
Chvála je příjemná, kritika potřebná! - Jaromír Jágr 68.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
jari


PříspěvekZaslal: ne říjen 28, 2012 4:34 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

MENS OPEN

1. Dennis Wolf
Vítězství nečekal ani on sám, při vyhlášení chvíli nevěděl, jestli vyhlásili druhé místo nebo první. Pak vypukla obrovská radost. Pravdou je, že ani já jsem ho jako vítěze nečekal, jeho břicho mě irituje, když ho nekontroluje (alespoň ta kýla by šla opravit) a tak nějak mám pocit, že některé povinné pózy dělal v minulosti lépe. Mohlo mě te trknout, když ho rozhodčí cpali doprostřed. Rozhodla asi připravenost, která fakt byla vidět i z větší dálky a z blízka to asi bylo viditelnější.

2. Shawn Rhoden
Ten naopak vítězství čekal, ale udržet takovou dobu superformu bylo nad jeho síly. Na první pohlede bylo znát, že tentokrát je forma slabší. Kdyby zvítězil pravděpodobně by se nikdo nezlobil a ani já ne. Přál jsem mu ten rekord. Jeho pózingu nejde nic vytknout, pózu front double biceps snad děla i ze spaní a považuju ji jednu z nejlepší v BB vůbec. Tradičně břišáky s úzkým pasem jsou jeho největší zbraně.

3. Johnnie Jackson
Uf. Neuvěřitelný, kam tenhle borec ten hořejšek dotáhnul. Dostalu se mu asi největší ovací z publika. Možná nejlepší JOJ vubec. V základní postoji drtí všechny (samozřejmě od pasu na horu) Trapézy jsou unreal, může být v klidu jak chce, stejně budou až k uším. Musim pochválit břicho, je jak namalovaný. Kdyby to bylo uplně podle mě, dal bych to jemu. I tak to bylo mezi trojicí tak strašně těsný, že kdyby vyhrál kdokoli, vládla by spokojenost. Čož nebylo dlouho k vidění...

4. Edward Nunn
Hm, dlouho jsem u něj neviděl tak pěknou formu. IKdyž jsem čekal, že Toney půjde před něj. Zlepšení bylo vidět hlavně v zadních postojích i v hořejšku. Tradičně skvělé nohy. Nicméně břišní svaly působily trochu hladce - zajímavý. Čistě za mě, asi jediný u koho bych viděl raději o něco širší pas....takhle mi to moc nesedí.

5. Toney Freeman
Co k němu říct. Už toho bylo řečeno tolik. Všechny klobouky dolů! Trochu už ztrácel na ostrosti a to asi rozhodlo, že šel Nunn před něj. Na Masters mu to ale určitě vrátí.

6. Robert Piotrkowicz
Neskutečný. Nejpřipravenější muž v open na pódiu. Břicho pěkně kontroluje, je to fakt lepší a most muscular nabíjí dojmu, že exploduje. Jsme zase u toho - připraveností může bojovat o nejlepší příčky, ale to nestačí. Nicméně, klidně bych ho viděl na 4. místě. Takhle separovaný quadry tam neměl nikdo.

7. Ronny Rockel
Ač patří mezi mé neoblínce, musim ho poválit. Vypadal nejlíp za poslední soutěže a ve finále by mohl být. Břicho se mi zdá o dost lepší než v minulosti. Finále bylo ale hodně nabitý a tak na Rockela, který má zřejmě už to nejlepší za sebou zbylo jenom 7. místo.
Mě se ale líbil velice.

8. Roelly Winklaar
Roelly, Roelly. Klidně bych ho viděl až na 10. místě. Hladký, nohy by potřebovali víc vyboulit do stran. Skvělé paže a mostmuscular to nezachrání. Pěkně zatíná břicho, to se mi líbí. Když přichází na pódium, měl by být víc zatlý a ruce od těla. Takhle je vidět jak moc až překvapivě úzký je. Chce to přestávku, klidně celý rok.

9. Michael Kefalianos
Připravenost na jedničku, strukurálně prostě před ním byli lepší. Mohl být před Winklaarem. Měl jsem u něj dojem "kam s ním?"


10. Thomas Benagli
Tak tenhle chlapík mě zaujal a měl být 7-8 za Rockellem. Velké zlepšení od poslední soutěže. Napruhovaný, žilnatý, široká ramena. Břicho zatlý neustále. Udělal na mě vážně dojem.

11. Jury Leonov
V civulu vypadá spíše jako motorkář, než kulturista. Nemá výraznou slabinu, potřebuje ještě něco hmoty a víc detailů, jinak vypadal dobře. Ze zadu je to horší.

12. Grigory Atoyan
Vymetá jednu soutěž za druhou. Už není nejmladší a žádný velký zlepšení už nepřijde. Pěkná sestava.

13. Alvin Small
Čekal jsem od něho víc. Potřebuje být víc ostřejší, nohy vypadaly hladce.

14. Daniele Seccarecci
Jeho kostra je jeho výhodou a zároveň nevýhodou. V základu se mi to líbí. Zbytek na vyšší umístění nestačí.

15. Jimmy Atienza
Velký chlap!. Sice širší pas ale jinak hmoty dost. Potřebuje to líp zpracovat. Jeho kratší nohy zezdu vypadají komicky.

16. Tommi Thorvildsen
Tommi, pamatuju, když byl v každym časáku jako Norská hrozba. Tommi je ale už jen svým stínem z let minulých. Přesto si soutěž a svůj comeback očividně užíval.[/b]
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
jari


PříspěvekZaslal: ne říjen 28, 2012 4:56 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Celkově k soutěži:

Soutěž byla fakt udělaná pěkně. Všechna čest. Mělo to úrověň.
Moderátorská dvojice se mi líbila. Ačkoli jsem byl k výběru Ruhla trochu skeptický, udělal na mě i na ostatní dojem. Je fakt neskutečnej sympaťák. Přesto by si hlavně závodníci zasloužili trochu hlasitější vyvolání jména
Trochu mě teda bolí zadnice z těch sedaček, přeci jen je to starší hala, příště chci ale pěkně na židli ke stolku, už nejsem nejmladší
Musim ještě zmínit týpka, spíš vidláka co seděl kousek nad náma, některý lidi si postrádaj základní slušný chování. Jestli tady někde jsi, tak se nám klidně představ...
Expo bylo fajn, ikdyž jsem zvyklý na větší akce (fibo), tak tady to působilo důstojně. Všichni naši závodníci ve skvělé náladě, furt se něco dělo, tak to má být. Musim vyzdvihnout stánek Extrifitu, kde neustále někdo pózoval a ja jediní dával proteiny a instant bca zadara, každý si mohl načepovat kolik chtěl
Co se mi teda nelíbilo, byly "stánky" s jídlem přímo v hale. Přeci jen tohle není hokejový zápas a při pohledu na klobásu (nic jinýho tam nebylo) se mi zvedal kufr.
Sumasumárum pěkná akce, který rád zúčastním i příště.
Díky pořadatelům.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
honza94


PříspěvekZaslal: ne říjen 28, 2012 5:49 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Také bych rád ohodnotil soutěž a vše okolo ní.

Co se týče moderátorské dvojice Ruhl byl suprovej trochu jsem měl z toho obavy, ale byl skvělej a dával atmosféře skvělý nádech a byl i vtipný.¨
Pravda je že jsem měl před očima chvílema toto video
kód:
http://www.youtube.com/watch?v=P68Cz83XtvM

a čekal jsem kdy si krkne :D
Ovšem problém jsem měl s moderátorkou Gabrielou. Chvílemi měla divné poznámky a rozhodně se mi nelíbily některé její komentáře a otázky na Ruhla typu o jaderné energii při semifinále...

Co se týče haly, příště by byla vhodnější, nějaká modernější, přece jen ta sedadla byla hrozná...

Nejvíc bych chtěl vyzdvihnout EXTRIFIT, která se svým stánkem zazářila, neuvěřitelným způsobem a ať se Amix se svými soutěžemi o Ferari na víkend snažil sebevíc. Vítězem byl Extrifit. Pro mě byl neuvěřitelný zážitek podat si ruku a vyfotit s většinou borců a borkyň z Extrifitu a byli i příjemný a ve skvělé náladě.
Suprový bylo i ochutnávání zdarma, kdy určitě se to Extrifitu vyplatí, poněvadž například instantní BCAA, byla neuvěřitelně dobrá a velice uvažuji o jejich koupi.

Největší problém a zklamání bylo, JÍDLO, čekal jsem že organizátoři se o jídlo postarají a udělají stánek, kde se bude dát koupit kvalitní jídlo vhodné tématu soutěže.
Jediné co jsem našel byli místní bufety s klobásami a hambáčema.
A nezbylo tedy, nic než hledat nějaké jiné místo na jídlo, ovšem počasí tomu moc nepomohlo déšť-sníh.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
DiamonD123
(ban)


PříspěvekZaslal: ne říjen 28, 2012 6:19 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

jari napsal:




2. Sami al Haddad
Líbí se mi moc. Někdo tu psal, že je to Dexter Jackson 212 a já s tím souhlasím, tvary a pohyb vynikající. Měl jsem ho od začátku na druhém místě. Má před sebou skvělou budoucnost.



Hehe to jsem byl já - sorry za OT
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
lukas2005


PříspěvekZaslal: ne říjen 28, 2012 7:08 pm    Předmět: EVL Odpovědět s citátem

Super chlapci , a dobry report i video
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Filip Vaško


PříspěvekZaslal: ne říjen 28, 2012 7:24 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Jo.. líbilo se mi tam :) ale mám pocit že těch BCAA od Extrifitu sem vypil tak litr :D
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
guruhonza
Anonymní


PříspěvekZaslal: ne říjen 28, 2012 9:18 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

nahoru
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - EVL’s Prague Pro 2012 Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: