Fedor


Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 22, 23, 24  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Fedor  Úvodní stránka -> Bojové sporty -> Fedor
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Douglas


PříspěvekZaslal: ne leden 25, 2009 6:18 pm    Předmět: Fedor Odpovědět s citátem

Verim, ze se mnou budete souhlasit, ze tento clovek si plne zaslouzi vlastni topic. Chci udelat takovy mensi medajlonek a postupne sem postovat ruzne materialy o nem.

Fedor Vladimirovich Emelianenko (Rusky:: Фëдор Владимирович Емельяненко, Fyodor Yemelyanenko) se narodil 28. zari (september), 1976 na Ukrajine v tehdejsim Sovetskem svazu. V roce 1978 se jeho rodina prestehovala do Stareho Oskola na uzemi dnesniho Ruska.



Fedor je druhe dite ze ctyr sourozencu, teda ma jeste starsi sestru a dva mladsi bratry. Sam ma dve deti, je rozvedeny.



Sportovni karieru zapocal judem, v nemz dosahl v roce 1997 vitezstvi na ruskem narodnim sampionatu ve vaze do 100kg a o rok pozdeji v open weight kategorii obsadil treti misto. Ma za sebou i nekolik mezinarodnich uspechu na judistickych GP.
Od roku 1997 se taktez datuji jeho uspechy v Ruskem narodnim sportu Sambo/Combat sambo, v nemz dosahl titulu Mistr sportu a v nemz ma bezpocet vitezstvi na Ruskych, Evropskych i Svetovych sampionatech. Nejvetsich uspechu dosahl ovsem v mma, kde je krome impozantniho recordu 30 vitezstvi, 1 prohra, 1 no contest zapas, poslednim vitezem serie turnaju Rings (2002) a taktez poslednim drzitelem pasu organizace Pride (2003-2008 do zaniku organizace) v tezke vaze (HW). V soucasnosti je drzitelem HW titulu organizace WAMMA, ktera se snazi byt ve smyslu sveho motta: "One Belt One King", jakousi meta organizaci snazici se o unifikaci mma titulu.



Ve svem volnem case rad cte, posloucha hudbu a svte div se i maluje: target="_blank" class="postlink"> (Bez prdele, to jsou jeho, vetsinou trochu infantilni kresby, mozna to maloval pro dcerky).



Je bez debat nejvetsi sportovni osobnost celeho sveta mma, jednim z nejznamejsich rusu a o jeho postaveni svedci i fakt, ze prvni PPV prenos na uzemi ruska byl prave z posledniho eventu organizace Affliction: Day of Reckoning. Udajne je osobnim pritelem Putina.



_________________
Ty ses takova vecne pesimisticka a neprejici devka, ktera se tvari jako nejvetsi odbornik a pravej fanousek bojovejch sportu a navic jeste k tomu pametnik, takze mas vzdycky co rict.. Udus se tim hejtem.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Eros


PříspěvekZaslal: ne leden 25, 2009 8:00 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Super topic tento clovek si ho zaslouzi je to hero
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
m4l


PříspěvekZaslal: ne leden 25, 2009 8:14 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ohledne toho kamaradstvi s putinem, nekde jsem cetl rozhovor a ono to je ze putin ma rad sambo /boj. sporty takze proc se nekamaradit zrovna s nejlepsim... (coz je super ze proste ty rusaci v tech sportech maji fakt podporu)

*docela by me zajimalo jak je fedor na tom s penezma pac vsude ve stejnejch hadrech zadny autaky nema poradnej bejvak sem taky nevidel asi to je fakt takovej skromnej sedlak (v nejlepsim slova smyslu)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Eros


PříspěvekZaslal: ne leden 25, 2009 8:27 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

vis co at je jakej je pride never die je to jedinej clovek kterej nam pride pripomina v pravem slova smyslu
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ygg


PříspěvekZaslal: út leden 27, 2009 11:49 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

m4l napsal:
Ohledne toho kamaradstvi s putinem, nekde jsem cetl rozhovor a ono to je ze putin ma rad sambo /boj. sporty takze proc se nekamaradit zrovna s nejlepsim... (coz je super ze proste ty rusaci v tech sportech maji fakt podporu)

*docela by me zajimalo jak je fedor na tom s penezma pac vsude ve stejnejch hadrech zadny autaky nema poradnej bejvak sem taky nevidel asi to je fakt takovej skromnej sedlak (v nejlepsim slova smyslu)


Putin je bývalý vcelku slušný judista, dost na tom staví i svoji image, a rusové mají od juda k sambu obecně dost blízko. Takže spřízněnost tam v tomto směru je, a samozřejmě je to pro Putina ... ale vlastně pro oba ... i dost dobré PR.

Co se týče peněz tak nevím, byl na tom dost blbě a pokud vím, tak sám někde říkal, že právě kvůli penězům šel do MMA, protože v judu se neměl šanci dostat do ruské olympijské reprezentace, což by ho zabezpečilo, a ze samba, jako neolympijského sportu, měl víceméně prd. Nicméně dneska už je to o jiném a někde jsem četl, že stavěl....nebo ještě staví....v Oskole nový barák.

Jinak koukám, že jsme fakt asi prdlí, když používámě anglický přepis jeho jména, když ten náš je, díky tomu že jsme slovanské jazyky (čeština, slovenčina i ten moravský hantec či co to je ) mnohem přesnější a originálu bližší ... Fjodor Vladimirovič Emeljaněnko.
_________________
Reacher let him go. There were things Reacher didn´t like to do. Running was one of them.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
DrLift


PříspěvekZaslal: st leden 28, 2009 7:20 am    Předmět: Odpovědět s citátem

ygg napsal:

Jinak koukám, že jsme fakt asi prdlí, když používámě anglický přepis jeho jména, když ten náš je, díky tomu že jsme slovanské jazyky (čeština, slovenčina i ten moravský hantec či co to je ) mnohem přesnější a originálu bližší ... Fjodor Vladimirovič Emeljaněnko.


Ono je to podle mne lepsi. Aspon vsichni vidi, jak se je jeho jmeno pise v anglickem prepisu a nemaji pak problemy s hledanim materialu a videi.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
ygg


PříspěvekZaslal: st leden 28, 2009 10:26 am    Předmět: Odpovědět s citátem

DrLift napsal:
ygg napsal:

Jinak koukám, že jsme fakt asi prdlí, když používámě anglický přepis jeho jména, když ten náš je, díky tomu že jsme slovanské jazyky (čeština, slovenčina i ten moravský hantec či co to je ) mnohem přesnější a originálu bližší ... Fjodor Vladimirovič Emeljaněnko.


Ono je to podle mne lepsi. Aspon vsichni vidi, jak se je jeho jmeno pise v anglickem prepisu a nemaji pak problemy s hledanim materialu a videi.


Tak z tohodle důvodu asi rozhodně ... na druhé straně foneticky je ta naše "verze" přesnější, a já se přiznám, s ohledem na svůj pokročilý věk jsem na ty naše české přepisy prostě zvyklý. Prostě Puskhin je pro mne jenom vodka, ale nebožtík básník se mi u tohodle zrovna nevybaví .
_________________
Reacher let him go. There were things Reacher didn´t like to do. Running was one of them.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Bazzy


PříspěvekZaslal: pá leden 30, 2009 8:31 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

nevedel jsem ze ne rozvedenej.. ta zenska z toho treninkovyho videa jak tam obedvaji jeste s brachama tak to je nejaka nova? nebo ta s kterou se rozvedl? nevite?
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Marky V.


PříspěvekZaslal: so leden 31, 2009 12:04 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

ygg napsal:
DrLift napsal:
ygg napsal:

Jinak koukám, že jsme fakt asi prdlí, když používámě anglický přepis jeho jména, když ten náš je, díky tomu že jsme slovanské jazyky (čeština, slovenčina i ten moravský hantec či co to je ) mnohem přesnější a originálu bližší ... Fjodor Vladimirovič Emeljaněnko.


Ono je to podle mne lepsi. Aspon vsichni vidi, jak se je jeho jmeno pise v anglickem prepisu a nemaji pak problemy s hledanim materialu a videi.


Tak z tohodle důvodu asi rozhodně ... na druhé straně foneticky je ta naše "verze" přesnější, a já se přiznám, s ohledem na svůj pokročilý věk jsem na ty naše české přepisy prostě zvyklý. Prostě Puskhin je pro mne jenom vodka, ale nebožtík básník se mi u tohodle zrovna nevybaví .

A nemělo by to být Jemeljanenko? Taky mi ty anglický přepisy lezou krkem, ale ono to asi jinak nejde. Je to tak na netu, v pasech....pak si v práci zapisuju totožnost Rusáka ve tvaru Serghey Mikhaylov

_________________
"Dřep je dřep, pane řediteli!" - profesor tělocviku z filmu Cesta do hlubin študákovy duše.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Douglas


PříspěvekZaslal: ne únor 01, 2009 9:25 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Nejvetsi Fedoruv fightersky pritel, Josh Barnett:



_________________
Ty ses takova vecne pesimisticka a neprejici devka, ktera se tvari jako nejvetsi odbornik a pravej fanousek bojovejch sportu a navic jeste k tomu pametnik, takze mas vzdycky co rict.. Udus se tim hejtem.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
MAST3R


PříspěvekZaslal: po únor 16, 2009 9:12 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Douglas napsal:
Nejvetsi Fedoruv fightersky pritel, Josh Barnett:



Nejdřív jsem myslel, že ten nalevo je Bazzy
_________________
Do posilovny chodím jen proto, abych mohl říkat, že tam chodím.
Chvála je příjemná, kritika potřebná! - Jaromír Jágr 68.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Bazzy


PříspěvekZaslal: po únor 16, 2009 9:12 am    Předmět: Odpovědět s citátem

vsak jo
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mik.cz


PříspěvekZaslal: po únor 16, 2009 9:45 am    Předmět: Odpovědět s citátem

to muzu potvrdit.. ma i dokonce stejnej pasek jako ten kluk vcera ve fitku co mu rikali bazzy.
_________________
Kdyz ale piju, tak mam rada cerveny vino a svarak - to je takovy - eroticky :) takze idealne pred sexem. - WildOrchid
vzal bych ho tyčkou přes nohy, možná opakovaně... ne, tak tyčkou přes ksicht. ksindle! - mobsman
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
AHOLA


PříspěvekZaslal: po únor 16, 2009 7:45 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

http://www.vimeo.com/3059348
To video patri asi najviac sem, stoji za vzhliadnutie.
_________________
drlift_: Mne vyhovuje bejt zatuhlej.
g_dgrim: uzka, kratka a makka, proste napicu
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ygg


PříspěvekZaslal: út únor 17, 2009 10:19 am    Předmět: Odpovědět s citátem

To AHOLA .. díky, hezké!
_________________
Reacher let him go. There were things Reacher didn´t like to do. Running was one of them.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Fedor Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 22, 23, 24  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: