fightstyle.cz


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - fightstyle.cz  Úvodní stránka -> Bojové sporty -> fightstyle.cz
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  

Líbí se vám e-shop fightstyle.cz
Ano
76%
 76%  [ 19 ]
Ne
24%
 24%  [ 6 ]
Celkem hlasů : 25

Autor Zpráva
Geroj
Moderátor


PříspěvekZaslal: po srpen 02, 2010 4:09 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

haluzinhoo napsal:
Proč nemáte velikosti XXL u triček od Bad boye?


jde o to, že jako menší e-shop jsme dělali objednávku nových a doobjednávku již dostupných druhů zboží a velikostí, které jsou nejprodávanější a nejžádanější. Z toho důvodu u většiny zboží není velikost S a velikost XXL bývá jen např. 1-2 kusy podle zboží.

Samozřejmě rádi bychom vyhověli všem, i těm, jejichž velikost je XXL nebo S a právě proto jsme zavedli možnost, aby zájemci o některé zboží, které již není na skladu nebo ještě ani není v nabídce měli možnost si o něj zažádat na email stránek obchod@fighstyle.cz nebo na můj mail roman@fighstyle.cz. A my tuto žádost při příští příležitosti zohledníme. Dostali jsme několik takových emailů, a lidi kteří si zažádali o nějaký konkrétní druh zboží, jej teď najdou v naší nabídce.

Řešíme to tedy individuální dohodou se zákazníky/zájemci, protože jinak je pravda, že velikost S a XXL nejdou tak na odbyt. Navíc např. třička Tapout s velikostí XL jsou spíše jako XXL, L jako XL, atd.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
arawen


PříspěvekZaslal: po srpen 02, 2010 10:44 pm    Předmět: velikost Odpovědět s citátem

zdravim,
chtel bych se zeptat jakou velikost trika Tapout byste mi doporucil,kdyz mam na vysku 195cm,85kg.normalne nosim vel. XL,ale u Tapoutu je napsano,ze jsou velikostne trosku odlisne...diky za info!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Darion


PříspěvekZaslal: po srpen 02, 2010 10:48 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

je, hele, uz asi vim, na co padne cast zarijovy vyplaty:D
_________________
"Sahni si na dickense, at poznas klasiku..." Jan Tomasik
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Geroj
Moderátor


PříspěvekZaslal: út srpen 03, 2010 4:22 pm    Předmět: Re: velikost Odpovědět s citátem

arawen napsal:
zdravim,
chtel bych se zeptat jakou velikost trika Tapout byste mi doporucil,kdyz mam na vysku 195cm,85kg.normalne nosim vel. XL,ale u Tapoutu je napsano,ze jsou velikostne trosku odlisne...diky za info!


Doporučil bych spíše L, oni ty US velikosti jsou trochu jiné, než ty evropské, měřím skoro stejně, když jsme ty trička zkoušel, tak mi více sedělo L než XL a jinak nosím také XL někdy dokonce XXL.

Jak jsem psal výše, u Tapoutu bych bral vždycky velikost o jednu méně, než normálně nosíš.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
arawen


PříspěvekZaslal: st srpen 04, 2010 2:16 pm    Předmět: Re: velikost Odpovědět s citátem

Geroj napsal:
arawen napsal:
zdravim,
chtel bych se zeptat jakou velikost trika Tapout byste mi doporucil,kdyz mam na vysku 195cm,85kg.normalne nosim vel. XL,ale u Tapoutu je napsano,ze jsou velikostne trosku odlisne...diky za info!


Doporučil bych spíše L, oni ty US velikosti jsou trochu jiné, než ty evropské, měřím skoro stejně, když jsme ty trička zkoušel, tak mi více sedělo L než XL a jinak nosím také XL někdy dokonce XXL.

Jak jsem psal výše, u Tapoutu bych bral vždycky velikost o jednu méně, než normálně nosíš.


Díky za info!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Geroj
Moderátor


PříspěvekZaslal: so září 04, 2010 12:36 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Chystáme novou objednávku zboží do našeho e-shopu zhruba v půlce září. Máte-li zájem o nějaké oblečení nebo velikost, kterou již nebo vůbec nemáme v naší nabídce využijte možnosti si o něj nyní zažádat na našich emailech:
obchod@fightstyle.cz
roman@fightstyle.cz

více informací v tomto článku:
http://kickboxing.blog.cz/1009/fightstyle-cz-chysta-se-nova-objednavka-zbozi-v-pulce-zari
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
aluminium


PříspěvekZaslal: so září 04, 2010 3:55 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Geroj napsal:
Hammer_Fist napsal:
posielate aj na Slovensko, ak ano, ake su obchodne podmienky pre takyto nakup, cena postovneho, lehota dodanie atp... ?


pm


mohol by si to tu napisat verejne ...aj mna by to zaujimalo...
_________________
Pes má jediný životný cieľ: venovať svoje srdce.
J.R.Ackerley
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Geroj
Moderátor


PříspěvekZaslal: ne září 12, 2010 11:18 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

aluminium napsal:
Geroj napsal:
Hammer_Fist napsal:
posielate aj na Slovensko, ak ano, ake su obchodne podmienky pre takyto nakup, cena postovneho, lehota dodanie atp... ?


pm


mohol by si to tu napisat verejne ...aj mna by to zaujimalo...


Ahoj,

omlouvám se - nezaregistroval jsem tvůj komentář.Momentálně na Slovensko nezasíláme, ale v dohledné době bychom rádi vyřizovali objednávky i na Slovensko, protože se o to hodně lidí ze SR zajímá, momentálně musíme vymyslet nejvhodnější způsob -výhodný pro obě strany (nás i zákázaníka). Jakmile začneme posílat zboží na Slovenko, určtiě o tom dáme vědět i tady.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
exploier


PříspěvekZaslal: po září 13, 2010 9:44 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Ahoj Geroji,uvažujete o stylovém oblečení značky UFC?Byl bych zájemce.Dík za info.V ČR se to takřka nedá sehnat co já vím.
_________________
www.mmafights.cz - web o ultimátních zápasech,aktuální dění a mnoho zajímavostí ze světa MMA právě zde!
www.mma-brno.cz - nejlepší možnost trénovat MMA v Brně...
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
aluminium


PříspěvekZaslal: po září 13, 2010 4:13 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Geroj vdaka za info... a dufam ze sa to s tym slovenskom nejako vyriesi...

a este som sa chcel spytat na tieto (no neviem ako to nazvat... )...je to nieco podobne ako nosil svojho casu Crocop ? myslim strihovo a tak...
_________________
Pes má jediný životný cieľ: venovať svoje srdce.
J.R.Ackerley
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
avartso55


PříspěvekZaslal: po září 13, 2010 5:40 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

čau,chtel bych se zeptat na trika venum,koupil jsem xl a mam ho male (věnuju ho asi bratrovi,i když nerad. je fakt super)budete mit i xxl?
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Geroj
Moderátor


PříspěvekZaslal: čt září 16, 2010 2:15 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

exploier napsal:
Ahoj Geroji,uvažujete o stylovém oblečení značky UFC?Byl bych zájemce.Dík za info.V ČR se to takřka nedá sehnat co já vím.


ahoj, jj, uvažovali, zatím se ale chystáme objednat jen na zkoušku pár kusů, abychom zjistili jaké je kvalita oblečení, materiál, jaký bude zájem o tuto značku, atd. a pak se uvidí.

aluminium: jj, střihově je to stejný typ kraťasů.

avartso55: XXL objednáváme zpravidla jen na základě předchozí žádosti, takže když tak napiš svůj požadavek na email obchod@fightstyle.cz - o jaké tričko máš konkrétně zájem a v jaké velikosti.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
Geroj
Moderátor


PříspěvekZaslal: čt říjen 07, 2010 5:14 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Novinky v našem e-shopu - Exkluzinvně v naší nabídce značka UFC, nejnovější série triček a kraťasů od BadBoy a Venum, více v tomto článku:
http://kickboxing.blog.cz/1010/fightstyle-cz-znacka-ufc-v-nasi-nabidce-nove-zbozi-badboy-a-venum
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
cohy


PříspěvekZaslal: čt říjen 07, 2010 8:51 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Zdravím chci se zeptat dovedl by nekdo sehnat tyto kratasy od bad boye (adresu eshopu do SZ, klidně i z USA)
předek: http://img811.imageshack.us/img811/9625/badboyfightshorts.jpg
zadek: http://img195.imageshack.us/img195/9048/webstoreitemstshirts127.jpg

dřív sem je videl, ale ted se po nich slehla zem bud jsou s tetováním nebo zadek mají jinej.
Dík
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Geroj
Moderátor


PříspěvekZaslal: st říjen 27, 2010 11:59 pm    Předmět: Odpovědět s citátem



Rádi bychom vás informovali o nové značce v naší nabídce. V těchto dnech jsem rozšířili náš sortiment o světovou značku specializující se na výrobu oblečení a výbavy pro MMA, jednoho ze sponzorů největší MMA organizace světa UFC - japonskou Hayabusa. Oficiální značka Alistaira Overeema, Yoshihira Akiyami, Denise Kanga a oblíbená značka mezi řadou dalších UFC bojovníků poprvé v ČR! K dostání pouze v našem e-shopu.

http://www.fightstyle.cz/8_hayabusa
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - fightstyle.cz Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: