Fintnes (seminární práce)



 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Fintnes (seminární práce)  Úvodní stránka -> Ostatní - kulturistika -> Fintnes (seminární práce)
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Doorn


PříspěvekZaslal: po březen 19, 2012 7:58 am    Předmět: Fintnes (seminární práce) Odpovědět s citátem

Zdravím,
mám seminární práci na téma fitness. Ne jako co to je, ale spíše historie, dělení, služby fitness atd. Mohl by mi prosím někdo poslat nějaké odkazy na toto téma?

citace:
Stručného představení oboru, v nichž zvolené firmy působí. Charakteristika oboru z hlediska současné situace trhu – úvaha, doplnění údajů z internetu apod. Provést formou charakteristiky makroprostředí, tj. ekonomického prostředí, legislativního, technologického, s vazbou na nároky vzdělání v oboru, módní trendy a další faktory, související s oborem, v němž zvolené firmy poskytují služby, z pohledu udržení jejich konkurenceschopnosti. Provést klasifikační zařazení zvolené služby (oboru) podle jednotlivých způsobů třídění služeb.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mablung


PříspěvekZaslal: po březen 19, 2012 4:51 pm    Předmět: Re: Fintnes (seminární práce) Odpovědět s citátem

Doorn napsal:
Zdravím,
mám seminární práci na téma fitness. Ne jako co to je, ale spíše historie, dělení, služby fitness atd. Mohl by mi prosím někdo poslat nějaké odkazy na toto téma?

citace:
Stručného představení oboru, v nichž zvolené firmy působí. Charakteristika oboru z hlediska současné situace trhu – úvaha, doplnění údajů z internetu apod. Provést formou charakteristiky makroprostředí, tj. ekonomického prostředí, legislativního, technologického, s vazbou na nároky vzdělání v oboru, módní trendy a další faktory, související s oborem, v němž zvolené firmy poskytují služby, z pohledu udržení jejich konkurenceschopnosti. Provést klasifikační zařazení zvolené služby (oboru) podle jednotlivých způsobů třídění služeb.

Neměl by ti tu seminárku ještě někdo napsat a donést jí soudružce učitelce?
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
daymoon
Moderátor


PříspěvekZaslal: po březen 19, 2012 5:01 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

www.google.com
_________________
Slunce je velký žlutý prášek od nebeských psychiatrů

*´¨)
¸.•´¸.•*´¨) ¸.•*¨)
(¸.•` (¸.•` *daymoon*´¨)¸.•´¸.•*´¨) ¸.•*¨)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Fintnes (seminární práce)
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: