fitness a podobné soutěže



 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - fitness a podobné soutěže  Úvodní stránka -> Soutěže -> fitness a podobné soutěže
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Adamis


PříspěvekZaslal: so listopad 24, 2012 7:20 pm    Předmět: fitness a podobné soutěže Odpovědět s citátem

Zdravím,

moc rád bych se někdy v létě 2013 účastnil nějaké fitness či podobné soutěže. Jde o to, že nemám žádné zkušenosti s účastní na takových soutěží. A tak bych se tu rád s vámi poradil, kde mám najít nějaký seznam soutěží, co se budou konat v létě 2013? Na svaz kulturistiky jsem našel rozpis pouze na podzim. Určitě se už musí vědět, co se bude konat v létě ne?

Děkuju
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Davidus


PříspěvekZaslal: čt prosinec 13, 2012 2:26 pm    Předmět: Re: fitness a podobné soutěže Odpovědět s citátem

Adamis napsal:
Zdravím,

moc rád bych se někdy v létě 2013 účastnil nějaké fitness či podobné soutěže. Jde o to, že nemám žádné zkušenosti s účastní na takových soutěží. A tak bych se tu rád s vámi poradil, kde mám najít nějaký seznam soutěží, co se budou konat v létě 2013? Na svaz kulturistiky jsem našel rozpis pouze na podzim. Určitě se už musí vědět, co se bude konat v létě ne?

Děkuju
sleduj stranky skfcr.cz a čekej na kalendář soutěží pro rok 2013, víc ti asi nikdo neporadí ;-)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - fitness a podobné soutěže
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: