Fitness Authority a suplementace


Jdi na stránku 1, 2, 3, 4, 5, 6  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Fitness Authority a suplementace  Úvodní stránka -> Výživa a suplementace -> Fitness Authority a suplementace
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Bjozicek


PříspěvekZaslal: ne červen 30, 2013 7:58 pm    Předmět: Fitness Authority a suplementace Odpovědět s citátem

Zdravím,

chci se zeptat jaký máte obecně názor na tuhle firmu?

Jinak koukal sem tady na foru a koukal sem, že dost chválenej je protein od nich Extreme H.P. tak se chci zeptat jeslti stojí za to a jak ty příchutě přece jen sou docela ojedinělý :)

Jinak bych si rád ještě vzal multivitamin FA VitaCore a pak od Cellucoru BCAA Beta
Co na to říkáte? Nějaký jiný (lepší) alternativy

Nebo si mám raději připlatit za reflex?

Jinak strava ok 5-6 jídel denně takže se ptám opravdu na to co píšu a né aby mi tu někdo psal jestli mám jídelníček v pořádku :D
_________________
SQ 120/BP 100/MT 160
http://www.youtube.com/watch?v=V5F32SMRxP0 ... EVERY DAY IS MY DAY!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Petey


PříspěvekZaslal: ne červen 30, 2013 8:01 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

kvalita je ok,a velmi dobry pomer cena/vykon. Tie prichute ta podla mna prekvapia (v dobrom)
_________________
Komu tim prospejete?!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Humanic145


PříspěvekZaslal: ne červen 30, 2013 8:52 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Trochu mě mrzí u toho hyda od FA, že neuvádějí stupeň hydrolýzy. Zkoušel jsem to dohledal, ale bez úspěchu.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Bjozicek


PříspěvekZaslal: ne červen 30, 2013 9:11 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Jaký kreatin by jste doporučili ted? Přemýšlím, že ho k tomu ještě zařadím, ale dlouho sem nesledoval kde je co nového,.. díky moc
_________________
SQ 120/BP 100/MT 160
http://www.youtube.com/watch?v=V5F32SMRxP0 ... EVERY DAY IS MY DAY!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
jachym


PříspěvekZaslal: po červenec 01, 2013 3:17 am    Předmět: Odpovědět s citátem

S FA mám velmi dobré zkušenosti, škoda že Ronnie ten názor nesdílí a nejsou v eshopu
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ronnie
Administrátor


PříspěvekZaslal: po červenec 01, 2013 7:47 am    Předmět: Odpovědět s citátem

jachym napsal:
S FA mám velmi dobré zkušenosti, škoda že Ronnie ten názor nesdílí a nejsou v eshopu


Nesdílí.

Ale tuším, že tam dva nebo tři výrobky máme, každopádně já určitě nebudu ten, kdo bude kolegy, co zboží nakupují, tlačit, aby sortiment zrovna téhle značky rozšiřovali.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
RavenStalker


PříspěvekZaslal: po červenec 01, 2013 8:33 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

To je pochopitelné - FA jsou docela nízká cenová kategorie tak je lepší tlačit třeba Reflex z kterého musí být procentuelně víc (a taky je přeci mnohem kvalitnější)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ronnie
Administrátor


PříspěvekZaslal: po červenec 01, 2013 8:57 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Vidíš-li důvod ve financích, pak absolutně nevíš, o čem mluvíš. Jinými slovy, nemáš pravdu.

Možná jen doplním, že FA nám (při opakovaných z jejich strany vyvolaných jednáních) nabízelo absolutně nadstandardní podmínky i velkou reklamní podporu - odmítli jsme.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
guruhonza
Anonymní


PříspěvekZaslal: po červenec 01, 2013 9:05 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

by si pak plno značek už nikdo nekoupil (A N E)
nahoru
Ronnie
Administrátor


PříspěvekZaslal: po červenec 01, 2013 9:14 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Nemám pocit, že by u obchodníků, kteří FA mají, nějak výrazně v prodejích vládlo, tzn. bez velmi dobrého marketingu by zavedené značky ani zdaleka neohrozilo.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
Turakam


PříspěvekZaslal: po červenec 01, 2013 9:39 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ronnie napsal:
Nemám pocit, že by u obchodníků, kteří FA mají, nějak výrazně v prodejích vládlo, tzn. bez velmi dobrého marketingu by zavedené značky ani zdaleka neohrozilo.


Možno v čechách, inak o tom pochybujem, myslím, že v predajoch sú produkty Fa vysoko a právom.
_________________
"I guess he’s taking Hunt to Takedown City, where the pain is free and the hits are plenty."
On to Turakam nemyslí zle, občas jsou ty jeho poznámky na ránu, ale většinou jsou dost na místě. To je takový náš Dr. House
"Conor Bless"
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ronnie
Administrátor


PříspěvekZaslal: po červenec 01, 2013 9:41 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Já mluvím pouze o ČR a tady vysoko nejsou (a dle mého ani nebudou). U Vás je to ale třeba jinak, tam to nesleduji.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
Petey


PříspěvekZaslal: po červenec 01, 2013 9:50 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tu tiez moc nie,mam trosku prehlad (len velmi hruby) a je to podobne ako u vas. Par eshopov to drzi,ale slava to nie je
_________________
Komu tim prospejete?!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
sevcikro


PříspěvekZaslal: út červenec 02, 2013 12:13 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Různorodost chutí bylo to, co mi zlákalo si před dvěma lety koupit od nich balení proteinů. Bylo to prvně a pravděpodobně taky naposled. Měl jsem, myslím, vlašský ořech a ta chuť byla taková nijaká, na konci už mi z toho bylo pomalu na zvracení. A to mám ořechy rád. Dnes už jsou možná jinde, ale já osobně už to asi zkoušet nebudu
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Frozz.


PříspěvekZaslal: út červenec 02, 2013 4:11 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Já od nich zkusil 1 výrobek - FA Diamond Hydrolysed Whey Protein a byl jsem spokojený.
_________________
"For me life is continuously being hungry. The meaning of life is not simply to exist, to survive, but to move ahead, to go up, to achieve, to conquer."
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Fitness Authority a suplementace Jdi na stránku 1, 2, 3, 4, 5, 6  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: