Fitness food



 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Fitness food  Úvodní stránka -> Kuchařka -> Fitness food
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Kristyna182


PříspěvekZaslal: ne únor 24, 2013 2:43 pm    Předmět: Fitness food Odpovědět s citátem

Ahoj všichni:),zajímám se o zdravou stravu a mám stránku s recepty na zdravé pečení na facebooku - Fitness food,tak se můžete třeba inspirovat:)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Spam


PříspěvekZaslal: ne únor 24, 2013 3:48 pm    Předmět: Re: Fitness food Odpovědět s citátem

Kristyna182 napsal:
Ahoj všichni:),zajímám se o zdravou stravu a mám stránku s recepty na zdravé pečení na facebooku - Fitness food,tak se můžete třeba inspirovat:)

Pošli přímo odkaz a kouknu tam...
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
blikk


PříspěvekZaslal: po březen 25, 2013 3:57 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Sice to sem moc nepatří, ale pro pobavení to sem dám :D
Tak jsem včera nestíhal a proto jsem napsal mamce seznam, která jela do obchodu.... nakonec ale do obchodu nejela a poslala jen mojí mladší 12letou ségru, ten lístek jí dala... :D A tady je co jsem večer doma na stole našel :D (v závorce co jsem dostal, v seznamu co jsem chtěl :D)

- 500g ovesné vločky (ovesné vločky)
- arašídové máslo (arašídová nugeta)
- kakao (pixla granka)
- kuřecí šunka ( 54% masa, prý super kup, byla levná)
- 2x 150g cottage sýr (nevěděla co to je, tak se zeptala a prý byl vyprodaný, tak mi vzala 300g 45% eidamu)

No a aby mi udělala radost tak ještě vzala velikonoční "čokoládové" vajíčko, ano... tzv. kakaovou pochoutku z Polska :D

Njn, tak holt to beru s nadhledem, je jí 12 a myslela to dobře, ale příště už si radši zajdu sám a když nebudu takhle stíhat radši nic... :D A ještě si říkám, chvála bohu, že jsem tam nenapsal javorový sirup, který si kupuju výjimečně ale zrovna mi došel.... to bych doma našel ani nechci vědět jaký super levný sirup :D
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Fitness food
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: