FOAM ROLLER


Jdi na stránku 1, 2, 3  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - FOAM ROLLER  Úvodní stránka -> Trénink -> FOAM ROLLER
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Luster


PříspěvekZaslal: pá srpen 24, 2012 12:46 pm    Předmět: FOAM ROLLER Odpovědět s citátem

pokud pouzivate, je pro vas prinosem? pripadne bych poprosil o nejaky tipy, kterej druh/typ foam rolleru se vam zda nejlepsi, kde koupit (u nas sem narazil zatim jenom na ty vetsi..) a celkove zkusenosti + jestli by bylo mozny si udelat "DIY" variantu, nebo ma original neco, co by se tezko vyrabelo? diky
_________________
Humans are land-based bipeds. Pullups are for monkeys. Or at least a second-tier priority.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Wojtkingson


PříspěvekZaslal: pá srpen 24, 2012 12:51 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Vidím to poprvé v životě, nicméně díval jsem se na video a nejoblíbenější komentář byl:

Thumbs up if you foam rolled your nuts by accident
_________________
The pain you feel today will be the strength you feel tomorrow
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zapy


PříspěvekZaslal: pá srpen 24, 2012 1:12 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

podomacku za 250kc (karimatka, 40mm pvc trubka, paska univerzal)
mam problemy s kyclema a pomaha to, ale zase zadnej zazrak.

nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Luster


PříspěvekZaslal: pá srpen 24, 2012 1:32 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

pekny, asi staci fakt homemade za par korun zazraky ani necekam)
_________________
Humans are land-based bipeds. Pullups are for monkeys. Or at least a second-tier priority.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
švadla


PříspěvekZaslal: pá srpen 24, 2012 1:48 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Mě to vyšlo tak na pětinu ceny. Je to super pro rozmasírování středu zad, předních i zadních stehen, lýtek. Navíc s tím jdou krásně odblokovat záda.
_________________
"Only a life lived for others is worth living"
- Albert Einstein
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
Luster


PříspěvekZaslal: pá srpen 24, 2012 1:55 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

švadla napsal:
Je to super pro rozmasírování středu zad, předních i zadních stehen , lýtek
dik, hlavne o tohle mi de o vikendu to snad vyrobim, cekam, ze naklady budou 0kc, nejakej bordel ve sklepe by na to mohl stacit
_________________
Humans are land-based bipeds. Pullups are for monkeys. Or at least a second-tier priority.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zdenek Pilc


PříspěvekZaslal: pá listopad 29, 2013 2:10 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

nemáte někdo nějaké odkazy na cviky pro zvýšení mobility u dřepu? Ve spodní fázi, se mi láme prdel... vypadá to asi tak, že se mi otevřou spodní obratle od sebe a když jdu nahoru tak se to zase stlačí (vršek držím rovně). Mám vyhřezlé dvě plotny právě dole, tak bych to potřeboval držet stále ve stejné poloze i při hlubším dřepu (nedostanu se rovně ani na paralel).
Nějaké cviky si najdu, ale jde mi o to jestli nevíte konkrétně na tento problém (respektive nevím co to způsobuje - zadek a hamstringy ? nebo i spodní záda ?). Díky
_________________
"The only person you need to worry about being better then is the person you were yesterday!"
Mike Jenkins
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Magumi


PříspěvekZaslal: pá listopad 29, 2013 2:19 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Zdenek Pilc napsal:
nemáte někdo nějaké odkazy na cviky pro zvýšení mobility u dřepu? Ve spodní fázi, se mi láme prdel... vypadá to asi tak, že se mi otevřou spodní obratle od sebe a když jdu nahoru tak se to zase stlačí (vršek držím rovně). Mám vyhřezlé dvě plotny právě dole, tak bych to potřeboval držet stále ve stejné poloze i při hlubším dřepu (nedostanu se rovně ani na paralel).
Nějaké cviky si najdu, ale jde mi o to jestli nevíte konkrétně na tento problém (respektive nevím co to způsobuje - zadek a hamstringy ? nebo i spodní záda ?). Díky


Skvělou sérii videí najdeš tady
_________________
Somewhere in China, a thirteen-year old virgin is warming up with my max.

http://forum.ronnie.cz/magumi-lean-strength-t28783.html
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zdenek Pilc


PříspěvekZaslal: pá listopad 29, 2013 2:33 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

super, díky
_________________
"The only person you need to worry about being better then is the person you were yesterday!"
Mike Jenkins
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Oddo


PříspěvekZaslal: pá listopad 29, 2013 6:39 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Mám doma homemade :) Vzal sem papírovou tubu od musli, naplnil k prasknutí papírem aby se nepromačkávala a pojistil to lepící páskou z obou stran :) Občas když mám svalovku tak se na tom projíždím a příjemně to uvolní, hlavně teda tu zadní stranu stehen a záda
_________________
F*CK AVERAGE
https://www.facebook.com/ironwisdom1
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
Luster


PříspěvekZaslal: pá listopad 29, 2013 6:44 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Luster napsal:
švadla napsal:
Je to super pro rozmasírování středu zad, předních i zadních stehen , lýtek
dik, hlavne o tohle mi de o vikendu to snad vyrobim, cekam, ze naklady budou 0kc, nejakej bordel ve sklepe by na to mohl stacit

aktualizace:
nic sem nevyrobil ..ale sem spokojenej se standard blackrollem
_________________
Humans are land-based bipeds. Pullups are for monkeys. Or at least a second-tier priority.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
daymoon
Moderátor


PříspěvekZaslal: so listopad 30, 2013 5:56 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Ten Zapyho válec vypadá dost dobře. Asi nejlepší varianta, co jsem viděl. Já jsem koupil asi před třemi lety normální foam roller v obchodu (bylo to prodávano jako válec na pillates) za asi 700Kč a kromě toho, že je už trochu šišatej slouží pořád a začínám s ním každý trénink. Tím chci jen říct, že to není zase tak blbá koupě, protože to drží leta.
_________________
Slunce je velký žlutý prášek od nebeských psychiatrů

*´¨)
¸.•´¸.•*´¨) ¸.•*¨)
(¸.•` (¸.•` *daymoon*´¨)¸.•´¸.•*´¨) ¸.•*¨)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
yura


PříspěvekZaslal: so listopad 30, 2013 7:13 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Ja zatím pouzivam jen klasickej kopacak. Tim si krasne srovnavam pater, vždycky to projedu od krku po panev, tu a tam to zakrupe a je to. Zezacatku mi to vyresilo vystřelující bolest od zad přes zebra. Myslel jsem si ze umiram, ale pak jem si nekde precetl, ze to asi bude skripnuty nerv. Kopacak adidas to vyresil za 3 sekundy a to me to sralo tak pul roku. Pak ještě pouzivam baseball micek a tim se da hloubkove promasírovat všechno. Dam nohu přes nohu a jezdim po zadku, nebo opru se do micku a o zed a jezdim po zadech. Když je clovek fakt stuhnutej, tak je to neskutecna bolest, ale fakt to pomaha. Nedovedu si představit, ze takhle do hloubky (kdy vaha tela tlaci na pidi bod toho micku tvrdého jako kamen) a presne tam kde to potrebuju by me dokázala zmasírovat nejaka masérka. Mozna tak nejaci ti borci co v USA masiruji kulturisty fakt do hloubky, ale takove ty ladne pohyby tlakem nula nula nic moc asi nepomůžou. Ten roller je fajn, protoze clovek na tom nemusi drzet balanc jako u micku, ale za ty prachy je to sileny. Kde se da sehnat ta trubka krome nejake stavby kde delaji nove vedeni? obi, baumax, hornbach?
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Daemon


PříspěvekZaslal: so listopad 30, 2013 7:57 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak zrovna na záda, od krku po kostrč, než kopačák, tak já používám overball, malej "gymnastickej" míč za cca 100,-kč, před tréninkem a zrána projet páteř, je to rozhodně měkčí než kopačát, ale uvolní mě to hezky, foam roller jsem dělal asi z 10cm plast. trubka obalená karimatkou, zafisovaná lepící páskou, jen tam mám slabou starou karimatku, tak je to tvrdší a na záda nevhodný, ale na hamstringy je to ideální.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
yura


PříspěvekZaslal: so listopad 30, 2013 8:31 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak kopacak je tak tvrdej jak si ho nafoukas. Ja mam nejakej mensi kopacak nez klasicka velikost..
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - FOAM ROLLER Jdi na stránku 1, 2, 3  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: