fullbody+hubnuti


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - fullbody+hubnuti  Úvodní stránka -> Trénink -> fullbody+hubnuti
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
blazen


PříspěvekZaslal: ne říjen 30, 2011 8:07 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

01Smajdalf napsal:
Tým si mi teda moc nepomoh
Edit: kdyby mi to bylo jedno, tak to asi neřeším. Tak jaké cviky mám dát na ty zadní a střední delty?


když neumíš číst a nenecháš si poradit tak je to pak těžký :)
na delty můžeš dát tlaky s jednoručkama, jiný den to klidně ještě doplň upažováním, no a na zadní delty upažování v předklonu nebo obrácený peck-deck
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
01Smajdalf


PříspěvekZaslal: ne říjen 30, 2011 8:08 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

01Smajdalf napsal:
A co třeba takhle?

Pondělí
Dřep -nohy
príťahy v předklone -záda
bench rovná -prsa
Tlaky s rovnou tyčí před hlavou -ramena
Bradla -triceps
Rovná tyč -biceps
Výpony ve stoji
Trapézy
břicho


Středa
Mrtvola -záda -
předkop -nohy
zakop -nohy
tlaky hore hlavou -prsa
Upažování předklonu
+ zápěstí,předloktí

Pátek
Legpress -nohy
príťahy A -záda
tlaky dole hlavou -prsa
tlaky s jednoručkama -ramena
uzký bench -triceps
EZ -biceps
břicho
_________________
RANDO, já na drogy moc nejsem, ale ten model co jsi měl, CHCI ZKUSIT TAKY! :D CIZOPASNIK
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
madball


PříspěvekZaslal: ne říjen 30, 2011 8:19 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tady jsem se snažil poskládat něco podle tvýho rozpisu, co by mně dávalo aspoň trochu větší smysl. Netvrdím, že bych to cvičil, ale podle mě je to víc vyrovnanější.

a)
dřep
bench rovná
přítahy v předklonu
tric (fr. tlak nebo nějaká kladka)
bic (jč nebo ez nebo velká činka)
břicho

b)
mrtvola
tlaky jč vleže (bp s jč)
bulharský dřepy
předkop
zákop
lýtka

c)
legpress
shyby
bench hlavou hore
upažování v předklonu
hyperextenze
břicho
_________________
Non-functional hypertrophy (sarcoplasmic hypertrophy) doesn’t lead to an improvement in the capacity to produce force, but it does lead to added body weight (thus you have to carry more weight without having more strength).
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
01Smajdalf


PříspěvekZaslal: ne říjen 30, 2011 8:30 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

hyperxtenze nemám jak cvičit. a ty bulharské dřepy nevim jak zvládnu, ale určitě vyzkouším a uvidím A co třeba výpady?
_________________
RANDO, já na drogy moc nejsem, ale ten model co jsi měl, CHCI ZKUSIT TAKY! :D CIZOPASNIK
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
madball


PříspěvekZaslal: ne říjen 30, 2011 8:47 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Já tam chtěl hlavně nacpat nějakej cvik s volnou váhou pro nohy kvůli funkčnosti. Výpady jsou taky v pohodě.
Osobně bych dal třeba klidně jen jeden základní cvik na partii, např. rovnej bench, akorát bych jednou jel třeba 8ky, pak 5ky, pak 3ky a tak dokola nebo bych střídal třeba jen 2 cviky (jednou třeba ten bp a další trénink military) a podobným způsobem bych měnil op. Objem bych měl stanovenej nějakej minimální, kterej bych dak vždycky a podle energie bych třeba dal víc sérií, abych mohl líp sledovat, jestli se zlepšuje síla.
Místo hyperextenzí můžeš dát good morning.
Ale já nechci, abys jel vyloženě to, co jsem napsal, ale spíš si z toho vzal nějakej příklad v podobě vyváženosti odcvičených partií. Aby tam nebylo na nějakou toho zbytečně mnoho a na jinou málo a nedocházelo k dysbalancím, který pak vedou třeba ke zranění nebo snížení výkonosti nebo jen vypadají srandovně.
_________________
Non-functional hypertrophy (sarcoplasmic hypertrophy) doesn’t lead to an improvement in the capacity to produce force, but it does lead to added body weight (thus you have to carry more weight without having more strength).
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
01Smajdalf


PříspěvekZaslal: ne říjen 30, 2011 8:48 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Poslední co jsem zkusil, jinak mi z toho róchne

a)
Dřep -nohy
príťahy v předklone -záda
bench rovná -prsa
francouzký tlak EZ -triceps
Tlaky -ramena
JČ -biceps
Výpony ve stoji
Trapézy
břicho
b)
Mrtvola -záda
Tlaky jč vleže -prsa
Výpady -nohy
předkop -nohy
+ zápěstí,předloktí
c)
Legpress -nohy
shyby -záda
tlaky hore hlavou -prsa
upažování v předklonu -ramena
EZ -biceps -procítěně s lehkou váhou
lana triceps- --//--
břicho
_________________
RANDO, já na drogy moc nejsem, ale ten model co jsi měl, CHCI ZKUSIT TAKY! :D CIZOPASNIK
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
madball


PříspěvekZaslal: ne říjen 30, 2011 9:06 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Je to stejný co jsem ti napsal výše, akorát jsi do áčka nacpal zas tlaky na ramena, přidal výpony (který jsi tam přesunul z b), kde se doplňkově procvičují nohy, takže bych je nechal v tom b)) a nacpal trapézy.
a) 9 cviků
b) 5 cviků
c) 7 cviků
To pondělí bude hodně dlouhý.
Pokud tak moc chceš tlaky s velkou na ramena, tak ve středu zruš tlaky jč a dej to tam.
Trapézy a předloktí bych škrtnul, tam udělají svoje těžký mrtvoly. Dle mého názoru zbytečné plýtvaní energií.
V c) zas narvanej bic a tric. Proč? Ten den jsou shyby a tric sekundárně procvičíš každej den + 1 doplňkově. Jsou to malý svaly, radši místo těch 2 cviků dej GM.
_________________
Non-functional hypertrophy (sarcoplasmic hypertrophy) doesn’t lead to an improvement in the capacity to produce force, but it does lead to added body weight (thus you have to carry more weight without having more strength).


Naposledy upravil madball dne ne říjen 30, 2011 9:13 pm, celkově upraveno 1 krát
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
blazen


PříspěvekZaslal: ne říjen 30, 2011 9:11 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

a být tebou military vyhodím úplně (možná sem tam nahradím předpažováním) a zaměřím se fakt na střední + zadní delty, přijde mi že jsi je asi nikdy necvičil a přední delty máš určitě (jako většina lidí) rozvinutější než ostatní delty, + ty přední se procvičí dost u tlaků, takže bych je nepřetěžoval ještě nějakým military pressem
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
01Smajdalf


PříspěvekZaslal: po říjen 31, 2011 2:58 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Dřep -nohy
príťahy v předklone -záda
bench rovná -prsa
francouzký tlak EZ -triceps
JČ -biceps
Přítahy velké činky k bradě ?
břicho




Středa
Mrtvola -záda
Tlaky jč vleže -prsa
Výpady -nohy
předkop -nohy
Výpony ve stoji -lýtka

Pátek
Legpress -nohy
shyby -záda
tlaky hore hlavou -prsa
upažování v předklonu -ramena
good morning
břicho

Ramena jet jen jedenkrát týdně? To mi příde dost málo
Zase mi příde že to je tréning zaměřený spíše na nohy. A ty mám největší ze všech partií, záda se taky hodně zvétšily a zdá se mi že zaostává biceps,triceps a trošku ramena.
_________________
RANDO, já na drogy moc nejsem, ale ten model co jsi měl, CHCI ZKUSIT TAKY! :D CIZOPASNIK


Naposledy upravil 01Smajdalf dne po říjen 31, 2011 3:06 pm, celkově upraveno 1 krát
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
blazen


PříspěvekZaslal: po říjen 31, 2011 3:03 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

já už na to kašlu, sice jsi MP vypustil, ale současně jsi vypustil i střední delty a teď tam máš jenom upažování v předklonu
dělej jak myslíš, cvič si co chceš
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
01Smajdalf


PříspěvekZaslal: po říjen 31, 2011 3:07 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

blazen napsal:
já už na to kašlu, sice jsi MP vypustil, ale současně jsi vypustil i střední delty a teď tam máš jenom upažování v předklonu
dělej jak myslíš, cvič si co chceš

Co teď?
_________________
RANDO, já na drogy moc nejsem, ale ten model co jsi měl, CHCI ZKUSIT TAKY! :D CIZOPASNIK
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Draper


PříspěvekZaslal: po říjen 31, 2011 3:29 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Co treba jit cvicit a neresit tyhle nesmysly?
Ja uz bych se na vasem miste snad pomalu i do te posilovny bal jit, abych si nahodou nepretrenoval vrcholek leveho bicepsu
_________________
CIZOPASNIK: Drapere, ty nejsi divnej, ty jsi z jiny galaxie a mam podezreni, ze te odtamtud vyhnali, protoze jsi byl divnej i na meritka mimozemstanu
http://mismasfitness.cz/
Nejlepsi trenink na svete? HPM - hlavne poradne makat!! (hovnival)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
01Smajdalf


PříspěvekZaslal: po říjen 31, 2011 3:33 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Draper napsal:
Co treba jit cvicit a neresit tyhle nesmysly?
Ja uz bych se na vasem miste snad pomalu i do te posilovny bal jit, abych si nahodou nepretrenoval vrcholek leveho bicepsu

Neboj, už jdu na to
_________________
RANDO, já na drogy moc nejsem, ale ten model co jsi měl, CHCI ZKUSIT TAKY! :D CIZOPASNIK
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Draper


PříspěvekZaslal: po říjen 31, 2011 3:35 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Jenze si myslim, ze budes mit plnou hlavu vsech tech rad, co jsi tu dostal, ze to bude stat stejne za ho*no

Ale sanci tomu dej
_________________
CIZOPASNIK: Drapere, ty nejsi divnej, ty jsi z jiny galaxie a mam podezreni, ze te odtamtud vyhnali, protoze jsi byl divnej i na meritka mimozemstanu
http://mismasfitness.cz/
Nejlepsi trenink na svete? HPM - hlavne poradne makat!! (hovnival)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
madball


PříspěvekZaslal: po říjen 31, 2011 5:02 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Mně ani tak nešlo o nějaký přetrénování, ale spíš a zbytečný cviky a plýtvání energií na ně.
Na ramena jsem háklivej, protože je mám dokurvený ze sportů, takže když jich tam vidím moc, tak mně to taky nedá.
Svoje názory jsem už řekl a končím.
_________________
Non-functional hypertrophy (sarcoplasmic hypertrophy) doesn’t lead to an improvement in the capacity to produce force, but it does lead to added body weight (thus you have to carry more weight without having more strength).
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - fullbody+hubnuti Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: