highway to hell



 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - highway to hell  Úvodní stránka -> Osobní tréninkové logy -> highway to hell
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
tomasjuve


PříspěvekZaslal: so duben 14, 2012 12:00 am    Předmět: highway to hell Odpovědět s citátem

v kratkom uvode vas oboznamim so sucasnou situaciou v juni ( cesky myslim cerven) mi boli diagnostikovane 2 herniovane platnicky a jeden bulging disc. predtym som cvicil pomerne silovo bol schopny dat par opakovani drepov zo 160kg deadlift z 200kg a zvladol som vytlacit 1 opakovanie zo 150 kg. samozrejme som potom dlho necvicil . pred koncom roka som odisiel do anglicka z cielom najst si nejaku jednoduchu pracu na par mesiacov a zlepsit komunikativnu anglictinu - a tak pomaham v kuchyni.od konca januara som nepravidelne chodil do posilovne a aj sa snazil drzat stravu ale tiez to bolo nepravidelne. problem je ze to odhodlanie ktore som mal kedysi vyprchalo a nedokazem sa dostatocne namotivovat resp nie som si isty ci to ma cenu este fyzicky driet a co moze byt vysledkom toho.

po zdravotnej stranke sa necitim zle nemam bolesti ale ohybnost je slaba pri roznych pohyboch ked sa snazim akoby roztiahnut chrbat mozem pocitit na ktorom mieste je to akoby zaseknute ( no tazko to opisat niekomu kto nieco take nezazil.

svoj topic som sa rozhodol zalozit preto lebo vedomie ze to niekto cita pripadne prispeje nejakym prispevkom mi moze pomoct udrzat motivaciu v tomto boji .

cielom je teda cvicit a kvalitne sa stravovat pocas dvoch mesiacov a dajme tomu ziskat atleticku postavu. potom sa uvidi ako sa rozhodnem. Samozrejme trening bude light stravovanie tiez nie je jednoduche v ramci roboty mam stale obed alebo veceru zdarma ale samozrejme nie vzdy je to strava vhodna do diety , samozrejme kuchari mi nukaju stale nieco dobre v kuchyni budem to musiet zacat odmietat no nic jednoduche. do roboty si budem brat tuniaka a vzdy sa rozhodnem ci jedlo este mozno zaradit medzi dietne alebo ho nahradim tuniakom. tento cyklus zacinam teda dnom 14.4.2012 budem sa snazit pisat kazdy den stravu a ak bude trenink tak aj ten . dnes by som mohol napisat aj aktualnu vahu ci pridam aj aktualnu neformu som sa este nerozhodol.

keep fighting
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tomasjuve


PříspěvekZaslal: so duben 14, 2012 11:57 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

den 1 STRAVA

Budik - 5:30 (spanko 3,5 hodiny)

1 jedlo -5:30 protein mixovany s vodou

2 jedlo - 10:00 jablko

3jedlo - 12:00 v praci bola ryza a kuracie prsia v nejakej
omacke tu som sa snazil vynechat ako sa dalo

Spanok - 15:00 (2,5 hodiny)

4 jedlo - 18:30 2 male vajcia s cibulov a 2 polystyrenove chleby

5 jedlo 22:00 protein s vodou

6 jedlo
23:30 konzerva hovadzieho masa - 400 g

TRENING

rozcvicka - brucho a spodny chrbat

chrbat : diverging lat pullsdown 1-4 seria 8x45kg

diverging seated rows 1-4 seria 10x27 kg

pull-ups 1-3 seria 3 opak

ramena : converging shoulder press 1-4 seria 10x23 kg

lateral press 1-4 seria 8x14 kg

triceps : triceps downpress s lanom 1-4 seria 10x17 kg

triceps extension 1-4 seria 10x23 kg[/b]
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - highway to hell
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: