HMB


Jdi na stránku 1, 2  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - HMB  Úvodní stránka -> Výživa a suplementace -> HMB
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
janmaldik


PříspěvekZaslal: ne srpen 02, 2015 2:54 pm    Předmět: HMB Odpovědět s citátem

Zdravím, chtěl bych se zeptat, jestli někdo nemáte zkušenosti s HMB. když jsem kupoval BCAA tak jsem narazil na HMB a našel jsem nějaké recenze :
musculus.cz/kulturistika/diskuze/hmb

a nějak nevím, jestli je vhodný pro začátečníka
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Draper


PříspěvekZaslal: ne srpen 02, 2015 3:46 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Pokud mas prebytek penez, rvy to tam ve velkym, stejne to na 99% nijak neucitis, ale alespon z toho budes mit dobry pocit

Zase tu zacatecnici hledaji svaty gral misto toho, aby poradne zrali a makali.
_________________
CIZOPASNIK: Drapere, ty nejsi divnej, ty jsi z jiny galaxie a mam podezreni, ze te odtamtud vyhnali, protoze jsi byl divnej i na meritka mimozemstanu
http://mismasfitness.cz/
Nejlepsi trenink na svete? HPM - hlavne poradne makat!! (hovnival)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
janmaldik


PříspěvekZaslal: ne srpen 02, 2015 5:02 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Draper napsal:
Pokud mas prebytek penez, rvy to tam ve velkym, stejne to na 99% nijak neucitis, ale alespon z toho budes mit dobry pocit

Zase tu zacatecnici hledaji svaty gral misto toho, aby poradne zrali a makali.



super díky ti, já jen že je toho hodně a nevím, co si takhle koupit proti "pojídání vlastních svalů" - nebo náročná práce + do toho posilovna a strava ( výživové hodnoty jsou super, jen časově to je horší )
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Pokedex


PříspěvekZaslal: ne srpen 02, 2015 6:21 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ahoj na me to fungovalo hodne dobre :-) za me muzu doporucit
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Draper


PříspěvekZaslal: ne srpen 02, 2015 6:23 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Pokedex napsal:
Ahoj na me to fungovalo hodne dobre :-) za me muzu doporucit


a jak prosimte? :)
_________________
CIZOPASNIK: Drapere, ty nejsi divnej, ty jsi z jiny galaxie a mam podezreni, ze te odtamtud vyhnali, protoze jsi byl divnej i na meritka mimozemstanu
http://mismasfitness.cz/
Nejlepsi trenink na svete? HPM - hlavne poradne makat!! (hovnival)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Irminsul


PříspěvekZaslal: ne srpen 02, 2015 6:31 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Draper napsal:
Pokedex napsal:
Ahoj na me to fungovalo hodne dobre :-) za me muzu doporucit


a jak prosimte? :)

Jsou to kraviny,vše je o jídle
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
jim1282


PříspěvekZaslal: ne srpen 02, 2015 6:50 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Irminsul napsal:
Draper napsal:
Pokedex napsal:
Ahoj na me to fungovalo hodne dobre :-) za me muzu doporucit


a jak prosimte? :)

Jsou to kraviny,vše je o jídle


http://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/12433852
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Irminsul


PříspěvekZaslal: ne srpen 02, 2015 6:53 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

jim1282 napsal:
Irminsul napsal:
Draper napsal:
Pokedex napsal:
Ahoj na me to fungovalo hodne dobre :-) za me muzu doporucit


a jak prosimte? :)

Jsou to kraviny,vše je o jídle


http://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/12433852

Jistě,je to analýza jako z každého časopisu/stránky,kde vše vychvalují.
Vždy bych se raději kvalitně najedl,než bych bral tyhle "skvělé" produkty,co zaručují svalovou hmotu...
Věc každého.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Draper


PříspěvekZaslal: ne srpen 02, 2015 7:02 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Kdyby se mi chtelo hledat, tak najdu dalsich X studii , ktere ucinky HMB vyvrati. Nesmysl... Absolutne nechapu, jak muze nekdo poznat, ze mu funguje par tbl HMB nebo cehokoliv jineho z legalnich suplementu (snad krome kreatinu).
_________________
CIZOPASNIK: Drapere, ty nejsi divnej, ty jsi z jiny galaxie a mam podezreni, ze te odtamtud vyhnali, protoze jsi byl divnej i na meritka mimozemstanu
http://mismasfitness.cz/
Nejlepsi trenink na svete? HPM - hlavne poradne makat!! (hovnival)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
madball


PříspěvekZaslal: ne srpen 02, 2015 7:11 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Nevím, jak vy, ale zrovna NCBI považuju za kvalitní zdroj informací.
_________________
Non-functional hypertrophy (sarcoplasmic hypertrophy) doesn’t lead to an improvement in the capacity to produce force, but it does lead to added body weight (thus you have to carry more weight without having more strength).
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
jim1282


PříspěvekZaslal: ne srpen 02, 2015 9:08 pm    Předmět: H Odpovědět s citátem

Draper napsal:
Kdyby se mi chtelo hledat, tak najdu dalsich X studii , ktere ucinky HMB vyvrati. Nesmysl... Absolutne nechapu, jak muze nekdo poznat, ze mu funguje par tbl HMB nebo cehokoliv jineho z legalnich suplementu (snad krome kreatinu).


Na každý suplement najdeš studie potvrzující účinnost, ale i studie opačné. Kreatin je bezpochyby velmi dobrý suplementy, přesto ho určité procento uživatelů považuje za zbytečný a nefunkční.
Pokud někomu HMB vyhovuje, proč ho přesvědčovat, že je k ničemu.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
cipinek


PříspěvekZaslal: ne srpen 02, 2015 9:25 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

HMB fungovaly, cítil jsem zrychlení regenerace o 18,56%... , ne fakt jsem měl pocit, že to k něčemu je...
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
eSko
Naivka


PříspěvekZaslal: ne srpen 02, 2015 11:17 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Draper napsal:
Kdyby se mi chtelo hledat, tak najdu dalsich X studii , ktere ucinky HMB vyvrati. Nesmysl... Absolutne nechapu, jak muze nekdo poznat, ze mu funguje par tbl HMB nebo cehokoliv jineho z legalnich suplementu (snad krome kreatinu).


Ano, možná najdeš, ale tady nejde jen o to najít studie "vyvracející" a "nevyvracející" účinky čehokoliv, ale umět v oněch studiích a výzkumech číst a správně je interpretovat - a to je úkol meta-analýz. Nemůžeš pouze najít studii a dát ji jako protiargument k jiné studii - můžou se totiž razantně lišit ve stanoveném designu a kritériích. Je totiž důležité brát v potaz, jaká metodika byla zvolena pro otestování dané látky, pro analýzu výsledků (jaké přístroje např. pro analýzu tělesné kompozice), na jakou populaci to bylo zaměřeno (trénovaní, netrévanoní, staří, mladší, ženy, muži...) atd. To je právě jeden z častých důvodů, proč nějaká studie vyvrátí účinnost prověřeného doplňku a nějaká zase potvrdí - musí se brát v potaz nespočty faktorů a výzkum nemůže být vymyšlen jen tak někde na koleni. Navíc meta-analýzy, pokud mají přesná kritéria pro výběr rešeršovaných studií, jsou většinou vůbec ty nejkvalitnější plátky.

Jinak souhlasím, že začátečník se má v první řadě orientovat na kvalitní jídlo, trénink, odpočinek a soustavnost toho všeho dohromady. Pokud tohle má perfektně vyřešené, pak je možné se bavit o doplňcích ala "co bych si tak mohl pořídit". Pokud je někdo v nějaké kritické situaci, může být doplněk na místě už z počátku cvičení, to ale zřejmě - tipuji - nebude zdejší případ.
_________________
"Ti, kteří si myslí, že nemají čas na tělesná cvičení, si budou muset dříve či později najít čas pro nemoc." Edward Stanley
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Pokedex


PříspěvekZaslal: po srpen 03, 2015 5:56 am    Předmět: Odpovědět s citátem

fungovalo to na mě tak že jsem 3 mesíce suplementoval ,protein , bcaa ,glutamin ,kreatin
jídlo stále stejný +- , potom jsem koupil hmb a sel mi nahoru benc a citil jsem se u treninku lip, nevim jak dal to popsat , je mozny je ze je to necim jinym ja to davam za vinu hmb
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Draper


PříspěvekZaslal: po srpen 03, 2015 7:15 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Pokedex napsal:
fungovalo to na mě tak že jsem 3 mesíce suplementoval ,protein , bcaa ,glutamin ,kreatin
jídlo stále stejný +- , potom jsem koupil hmb a sel mi nahoru benc a citil jsem se u treninku lip, nevim jak dal to popsat , je mozny je ze je to necim jinym ja to davam za vinu hmb


Ono nejake to zlespeni vzdy prijit vzdy musi, kdyby ses porad placal na miste, tak by asi bylo neco spatne , ale rozhodne neverim tomu, ze za to muze nejaky HMB. Mozna to byla jen jedna setina dily, ktera ti k tomu pomohla. A vymlouvat ti to samozrejme nebudu.
_________________
CIZOPASNIK: Drapere, ty nejsi divnej, ty jsi z jiny galaxie a mam podezreni, ze te odtamtud vyhnali, protoze jsi byl divnej i na meritka mimozemstanu
http://mismasfitness.cz/
Nejlepsi trenink na svete? HPM - hlavne poradne makat!! (hovnival)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - HMB Jdi na stránku 1, 2  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: