Homosexuálové se dočkali registrovaného partnerství


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... , 10, 11, 12  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Homosexuálové se dočkali registrovaného partnerství  Úvodní stránka -> Události, komentáře... -> Homosexuálové se dočkali registrovaného partnerství
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  

S registrovaným partnerstvím homosexuálů:
rozhodně souhlasím
29%
 29%  [ 32 ]
spíše souhlasím
15%
 15%  [ 17 ]
nevím, je mi to jedno
19%
 19%  [ 21 ]
spíše nesouhlasím
12%
 12%  [ 13 ]
absolutně nesouhlasím
22%
 22%  [ 24 ]
Celkem hlasů : 107

Autor Zpráva
Hefaistos


PříspěvekZaslal: po únor 05, 2007 5:38 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Slayter napsal:
Hefajste: a jak zabranis aby se neprijali adopce? pac kdyz se mohou brat tak snad mohou pecovat i o deti,proc by ne? Sou prece normalni jako my vsichni,nebo snad ne??!? To je jako najednou budes diskriminovat? Kazda druha lezba je prece lepsi nez kdejaka matka.. takhle nejak uz ted nekdy zneji argumenty.



nejdriv prisla registrace pak prijde adopce a pak danovy vyhody..pak uz bude pomalu nenormalni nemit za zivot aspon jednu "zkusenost" a pak se stane to co se stalo Rimu,prevalcujou nas (Barbari) Uterky..

Ale zatim se nas to netyka..prece pohoda...... zadnej stres ....




Pokud vim, tak sňatek neni to samí jako registrace. Já z nich nedělám normální lidi, ale ani podlidi. Sou teplý, tak co s nima? budeme je rovnou střílet, počkáme si do puberty až si ujasní orientaci a pak je budeme zavírat?
Ty lidi spolu žili už předtím, nyní spolu žijí také, jenom navíc se jim dostalo té velkorysosti, že po sobě můžou dědit, navštěvovat se v nemocnici. Co konkrétně na tomhle je špatného?

To kam to může vést, adopcím atd. Ano problém, protože každý dítě by mělo od mala znát etické kodexy, co je to normální rodina? v tomhle nesouhlasim, protože už se to netýká pouze jich samotných.

"nejdriv prisla registrace pak prijde adopce a pak danovy vyhody.."... a pak nový BMW pro každýho teplouše, nepřeháněj.
_________________
"Vznáším se jako motýl, bodám jako včela."
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
AHOLA


PříspěvekZaslal: po únor 05, 2007 5:41 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

V registracii problem nevidim a neviem odkual ste zobrali, ze nutne musi prist aj adopcia....Za to, ze to nejake zdruzenie presadzuje? A co? V holandsku politicke zoskupenie presadzuje povolenie pedofiliem to neznamena, ze k tomu dojde...
_________________
drlift_: Mne vyhovuje bejt zatuhlej.
g_dgrim: uzka, kratka a makka, proste napicu
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tradewind


PříspěvekZaslal: po únor 05, 2007 5:42 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Soorbso napsal:
nazor je to aj podla mna spravny, akurat musis brat do uvahy ze dieta o ktore sa stara homosexualny par si s najvacsou pravdepodobnostou v obdobi od skolky do konca puberty od spoluziakov dost "uzije"
co je velka nevyhoda homosexualnych parov pokial sa chcu starat o dieta.


Kdybys mel takoveho spoluzaka, tak by ses mu za to smal, nebo delal neco jineho, aby si to "uzil"?

Jinak doufam, ze pro homosexualni pary je adopce vec, ktera se vyresi behem par let, ne behem par desitek let ...
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Soorbso


PříspěvekZaslal: po únor 05, 2007 5:43 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

SCHWACA napsal:
Soorbso napsal:
Diana napsal:

Ale to mluvíme o tom stejném.! Ano, ani v heterosexuálním, ani v homosexuálním partnerství nelze zaručit, jak dlouho bude trvat a jak bude do budoucna kvalitní. Jsme všichni jen lidé se svými radostmi a slabostmi. Prto říkám, že problém není jen černý nebo bílý. A ani tebe nechci přesvědčovat o tom, že zrovna já mám pravdu. Jen říkám vlastní názor, který mi pravděpodobně nevyvrátíš.


nazor je to aj podla mna spravny, akurat musis brat do uvahy ze dieta o ktore sa stara homosexualny par si s najvacsou pravdepodobnostou v obdobi od skolky do konca puberty od spoluziakov dost "uzije"
co je velka nevyhoda homosexualnych parov pokial sa chcu starat o dieta.


treba to bude jednou úplně normální a běžná věc, třeba to bude i moderní, ale to asi už přeháním...


mozno to niekedy bude normalna vec pre dospelych normalne uvazujucich ludi, ale pre take 5-15 rocne decka, to dost silne pochybujem
_________________
Save water drink beer
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Diana


PříspěvekZaslal: po únor 05, 2007 5:43 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Soorbso napsal:
Diana napsal:

Ale to mluvíme o tom stejném.! Ano, ani v heterosexuálním, ani v homosexuálním partnerství nelze zaručit, jak dlouho bude trvat a jak bude do budoucna kvalitní. Jsme všichni jen lidé se svými radostmi a slabostmi. Prto říkám, že problém není jen černý nebo bílý. A ani tebe nechci přesvědčovat o tom, že zrovna já mám pravdu. Jen říkám vlastní názor, který mi pravděpodobně nevyvrátíš.


nazor je to aj podla mna spravny, akurat musis brat do uvahy ze dieta o ktore sa stara homosexualny par si s najvacsou pravdepodobnostou v obdobi od skolky do konca puberty od spoluziakov dost "uzije"
co je velka nevyhoda homosexualnych parov pokial sa chcu starat o dieta.


Stejně tomu nikdo nezabrání... Např. u svobodných, lesbicky orientovaných matek. Tenhle model už existuje, akorát se nad tím lidi nepozastavují jako u mužů.
Opravdu to není o sexuální orientaci, ale o kvalitě člověka.

Dětský kolektiv je vesměs dost krutý a co si já pamatuji z dětství, tak si "užívaly" všechny odlišné děti - tlusté, koktavé, s velkýma ušima, s otcem v kriminále, děti kolotočářů, děti Svědků Jehovových atd.


Naposledy upravil Diana dne po únor 05, 2007 5:57 pm, celkově upraveno 1 krát
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
AHOLA


PříspěvekZaslal: po únor 05, 2007 5:45 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

citace:
děti kolotočářů

Coze, ved tie museli zboznovat ...
_________________
drlift_: Mne vyhovuje bejt zatuhlej.
g_dgrim: uzka, kratka a makka, proste napicu
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Soorbso


PříspěvekZaslal: po únor 05, 2007 5:47 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tradewind napsal:
Soorbso napsal:
nazor je to aj podla mna spravny, akurat musis brat do uvahy ze dieta o ktore sa stara homosexualny par si s najvacsou pravdepodobnostou v obdobi od skolky do konca puberty od spoluziakov dost "uzije"
co je velka nevyhoda homosexualnych parov pokial sa chcu starat o dieta.


Kdybys mel takoveho spoluzaka, tak by ses mu za to smal, nebo delal neco jineho, aby si to "uzil "?

Jinak doufam, ze pro homosexualni pary je adopce vec, ktera se vyresi behem par let, ne behem par desitek let ...


samozrejme ze nie, ale predsalen teraz rozmyslam asi trochu inac nez ked som mal 10 (aspon dufam:)) Male decka sa zvyknu ostatnym vysmievat za kazdu blbost, i ked urcite nie vsetky, ale v hociakom kolektive sa na 100% najdu take, co by mu dost zneprijemnovali zivot.
_________________
Save water drink beer
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Soorbso


PříspěvekZaslal: po únor 05, 2007 5:49 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Diana napsal:


Dětský kolektiv je vesměs dost krutý a co si já pamatuji z dětství, tak si "užívaly" všechny odlišné děti - tlusté, koktavé, s velkýma ušima, s otcem v kriminále, děti kolotočářů, děti Světků Jehovových atd.


no prave to, ze k detom homosexualov by pravdepodobne boli este horsi
_________________
Save water drink beer
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Slayter


PříspěvekZaslal: po únor 05, 2007 5:50 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ne Hefaiste *********** nebudu se dal rozsirovat argumentujes na urovni zakladni skoly a bud umyslne nebo neumyslne prekrucujes a prehanis.coz se pri nedostatku argumentu stava.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Diana


PříspěvekZaslal: po únor 05, 2007 5:51 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

AHOLA napsal:
citace:
děti kolotočářů

Coze, ved tie museli zboznovat ...


Zažila jsem to u nás ve třídě, ještě za komančů...Ty děti se neustále stěhovaly, tzv.kočovaly. Tj. tyhle děti nikdy nebyly přijaty do kolektivu, protože si ani nemohly ( nestihly ) vytvářet kamarádské vazby.

Naopak u nás byli cikánští sourozenci a všichni je měli moc rádi! Dodnes tuhle kamarádku potkávám a máme si co říct.


Naposledy upravil Diana dne po únor 05, 2007 6:01 pm, celkově upraveno 1 krát
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Diana


PříspěvekZaslal: po únor 05, 2007 5:56 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Soorbso napsal:
Diana napsal:


Dětský kolektiv je vesměs dost krutý a co si já pamatuji z dětství, tak si "užívaly" všechny odlišné děti - tlusté, koktavé, s velkýma ušima, s otcem v kriminále, děti kolotočářů, děti Svědků Jehovových atd.


no prave to, ze k detom homosexualov by pravdepodobne boli este horsi


Proč myslíš? Mně přijdou nebezpeční ti Jehovisti.....Tuhle stál jeden v podchodu metra se svou Strážnou věží a vedle sebe měl asi syna, tak 10let, také se Strážnou věží....Tak jsem pěkně nahlas řekla : " Pane, to je prima zneužívat děti, viďte?" Původně jsem chtěla křičet "Pozor pedofil", ale pak jsem si řekla, nebuď zlá, teto
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
g_dgrim
Moderátor


PříspěvekZaslal: po únor 05, 2007 6:03 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

ale no tak pani, homosex a chlapske bozky su teraz v mode
doprajte im radosti, ved za to (vacsinou) nemozu a vam to neublizuje
_________________
JOGUBELLA! NOVÝ ŘASOVÝ JOGURT S EXTRA VELKÝMI KOUSKY TYKADEL! VAŠE ZAŽÍVÁNÍ SE VÁM ODMĚNÍ - KLINICKY TESTOVÁNO! JAKÝ DOVNITŘ, TAKOVÝ VEN!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hefaistos


PříspěvekZaslal: po únor 05, 2007 6:06 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Slayter napsal:
Ne Hefaiste *********** nebudu se dal rozsirovat argumentujes na urovni zakladni skoly a bud umyslne nebo neumyslne prekrucujes a prehanis.coz se pri nedostatku argumentu stava.

to bude nejlepší. Nech si své vysokoškolské teorie o tom jak to tu bude vypadat (viz. Řím), na to moje omezené chápání nestačí.

návíc argumenty kalibru, "budou mít slevy na daních" nemám, vyhrál si.
_________________
"Vznáším se jako motýl, bodám jako včela."
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hefaistos


PříspěvekZaslal: po únor 05, 2007 6:06 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

AHOLA napsal:
V registracii problem nevidim a neviem odkual ste zobrali, ze nutne musi prist aj adopcia....Za to, ze to nejake zdruzenie presadzuje? A co? V holandsku politicke zoskupenie presadzuje povolenie pedofiliem to neznamena, ze k tomu dojde...

souhlas.
_________________
"Vznáším se jako motýl, bodám jako včela."
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Soorbso


PříspěvekZaslal: po únor 05, 2007 6:26 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Diana napsal:
Soorbso napsal:
Diana napsal:


Dětský kolektiv je vesměs dost krutý a co si já pamatuji z dětství, tak si "užívaly" všechny odlišné děti - tlusté, koktavé, s velkýma ušima, s otcem v kriminále, děti kolotočářů, děti Svědků Jehovových atd.


no prave to, ze k detom homosexualov by pravdepodobne boli este horsi


Proč myslíš? Mně přijdou nebezpeční ti Jehovisti. ....Tuhle stál jeden v podchodu metra se svou Strážnou věží a vedle sebe měl asi syna, tak 10let, také se Strážnou věží....Tak jsem pěkně nahlas řekla : " Pane, to je prima zneužívat děti, viďte?" Původně jsem chtěla křičet "Pozor pedofil", ale pak jsem si řekla, nebuď zlá, teto


ale ty niesi decko, oni to neberu tak ze kto je pre spolocnost nebezpecny a kto nie, ale kto je lepsi terc vysmechu

inac jehovistov by som tiez najradsej nakopal
_________________
Save water drink beer
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Homosexuálové se dočkali registrovaného partnerství Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... , 10, 11, 12  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: