Hovězí maso


Jdi na stránku Předchozí  1, 2
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Hovězí maso  Úvodní stránka -> Kuchařka -> Hovězí maso
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
guruhonza
Anonymní


PříspěvekZaslal: st květen 09, 2012 7:07 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Seva98 napsal:
Tak to mi prosim te rekni, proc mam jist 2/3 kureciho dopovaneho masa, ktere je obeti velko vyroby a jen 1/3 hoveziho a rybiho masa, ktere na tom tak spatne neni? Nejak v tom nevidim logiku.

žádná není... je to nesmysl
nahoru
prochm


PříspěvekZaslal: st květen 09, 2012 7:13 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

No ono jde hlavně o cenu. Já bych určitě raději jedl jenom hovězí a lososa. Ale kuřesí prsa jsou nejlevnější.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Seva98


PříspěvekZaslal: st květen 09, 2012 7:15 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Jo to mi je jasne, bohuzel to tak je, ja jen reagoval na tu naprostou hloupost od Greega
_________________
3x BW Deadlift (nakonec nepadlo, zraneni a pak Corona, nej 227 @ 79.7)
https://www.instagram.com/p/B5qIf6RAllb/?igshid=3ihnlexawod1

Moje CrossFit kalkulacka http://wodtimecalculator.com/
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Greeg


PříspěvekZaslal: st květen 09, 2012 7:49 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Seva98 napsal:
Tak to mi prosim te rekni, proc mam jist 2/3 kureciho dopovaneho masa, ktere je obeti velko vyroby a jen 1/3 hoveziho a rybiho masa, ktere na tom tak spatne neni? Nejak v tom nevidim logiku.


tak můžeš si jíst co chceš jestli máš na to abys jedl 2 krát denně hovězí roštěnec nebo čerstvýho tunáka nebo lososa , nebo čas na to vařit hov. zadní tak ti závidim. Pokud jsi běžný cvičenec tak stejně skončíš u toho kuřecího Myslel jsem to spíš tak že aspon tu třetinu je třeba nahradit jiným druhem masa a ne se cpát jenom kuřatama. Jinak ta fáma s antibiotikama .... v celý EU je přidávání antibiotik do stravy zdravých zvířat zakázáno a tyhle ty věci oni si uměj pohlídat, vždyt jakej z toho měli v Německu tenkrát prušvich ...
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Seva98


PříspěvekZaslal: st květen 09, 2012 8:16 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Pokud to beres takhle tak to pak jo, ale ja jen, ze z toho co si napsal to vypadalo tak, ze cervene skodi a kureci je zdrave a ne opacne. A nemyslel jsem ani tak antibiotika, ale proste cely ten proces, jak jsou kurata chovana, jak jsou zabijena a proste co vse se s nima stane nez dojdou ke spotrebiteli, no proste hnus i to cim je krmi je teda nic moc

Ja se prave tady v tom muzu pozadovat za pomerne stastneho, objevil jsem pobliz zdroj na hovezi za 160 kc /kg, ktere je chovane na trave, kazdy den mam pristup k domacim vajicku a jeste si k tomu kazdy den davam pstruha volne loveneho v mori. A to vse za penize, ktere bych normalne utratil za kureci/veprove maso v supermarketech. Chtelo to jen hledat v okoli :-)
_________________
3x BW Deadlift (nakonec nepadlo, zraneni a pak Corona, nej 227 @ 79.7)
https://www.instagram.com/p/B5qIf6RAllb/?igshid=3ihnlexawod1

Moje CrossFit kalkulacka http://wodtimecalculator.com/
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Greeg


PříspěvekZaslal: st květen 09, 2012 8:33 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

člověk prostě musí překousnout spoustu věcí jinak by se z toho zbláznil, ne každý má přistup k takovým biochovům za dostupný prachy bohužel.. občas si řikám jak je to brutální tenhle masnej průmysl, ono i to hovězí co koupíš ve většině řeznictví neni o moc lepší než kuřecí co se týče chovu, akorát tam pomřelý zvířata nezbíraj ručně ale vysokozdvyžnejma vozítkama, oni ty hovězí jatka jsou snad ještě brutálnější než drůbežárny (ledacos už jsem viděl) takže nějaká kravička na slunné louce se sedmikráskou v tlamičce jak nám prezentují na etiketách je dost utopie to asi víme všichni, nevim no občas si řikám čim mín toho člověk ví tím je spokojenější
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Hovězí maso Jdi na stránku Předchozí  1, 2
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: