Hovězí steak


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 17, 18, 19, 20, 21  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Hovězí steak  Úvodní stránka -> Kuchařka -> Hovězí steak
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Mates-daoc


PříspěvekZaslal: st duben 24, 2013 2:37 pm    Předmět: argentina.namibie, Odpovědět s citátem

postnu pár new fotek ,
dostal jsem do ruky luxusni maso , z argentiny, namibie,

lepší maso jsem zatím nejedl, a cena mně usadila na zem ,
za tu cenu tady sotva koupím svici ,
takže tedka není jina lepší volba .





nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hanis


PříspěvekZaslal: čt duben 25, 2013 12:54 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Seva98 napsal:
Hanis napsal:
Můžu jen dodat, že na talíři to vypadá stejně jako na té fotce. Co jsem se ptal majitele, tak bere hovězí od soukromého chovatele, plemeno myslím říkal Highlander. Maso 30dní visí na háku, než jde na talíř


Kde je ta restaurace? Zasel bych ochutnat :-) a jsem si skoro jisty, ze maso bere odsud http://www.horizontresort.cz/biofarma/T12 ,akorat steakove kusy nemaji pro sirokou verejnost, ale spis do restauraci.


Psal jsem ti SZ, ale asi máš plnou schránku, neodeslala se.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ladron


PříspěvekZaslal: pá květen 31, 2013 9:08 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Brňáci, kde kupujete nejkvalitnější maso ? Myslím řeznictví, né supermarket..
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
guruhonza
Anonymní


PříspěvekZaslal: pá květen 31, 2013 9:12 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Halal - vídeňská, ale nevím jak je kvalitní.
nahoru
ntz


PříspěvekZaslal: so červen 01, 2013 9:25 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

hmm .. moje uspesnost na steak je nizsi nez 20% .. mam to asi takhle:

1-20% - reasonable
21-50% - "da se to sezrat"
51-80% - sezeru cast, cele se neda
81-100% neda se to vubez zrat

njn, jsem se ve 33 ten steak proste porad nenaucil udelat ..
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
blikk


PříspěvekZaslal: ne červen 02, 2013 5:09 am    Předmět: Odpovědět s citátem

guruhonza napsal:
Halal - vídeňská, ale nevím jak je kvalitní.


Můžu se zeptat jak to tam vychází cenově?
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
mike scania


PříspěvekZaslal: ne červen 02, 2013 6:42 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Dělal jste někdo steak z nízkýho roštěnce, pořípadě jak dobrý je to maso?
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
guruhonza
Anonymní


PříspěvekZaslal: ne červen 02, 2013 6:59 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Kupuju jen hovězí zadní a to jsem tam kupoval v cenách od 179-200. Takže jako v každém řeznictví.
nahoru
mike scania


PříspěvekZaslal: ne červenec 21, 2013 1:24 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Dnešní oběd, není můj výtvor, ale výbornej.
Steak z roštěné s mexickou směsí a amerikýma bramborama.
http://postimg.org/image/njfp67kv5/
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Deadlift
Moderátor


PříspěvekZaslal: st srpen 13, 2014 5:40 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Riku


PříspěvekZaslal: st srpen 13, 2014 5:59 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Akorát bych dodal, že pánev by měla být litinová. Pokud se vám začne kouřit z pánve s teflonem tak to už je hodně špatný
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Smile04


PříspěvekZaslal: st srpen 13, 2014 7:29 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Riku napsal:
Akorát bych dodal, že pánev by měla být litinová. Pokud se vám začne kouřit z pánve s teflonem tak to už je hodně špatný


a proč přesně ? teda asi nechapu trochu jak to myslíš ale pokud potřu steak např maslem, jak to dělavam tak to přepaleny maslo bude kouřit hodně...nebo to mysliš jako rozehřat tak až se zni bude kouřit? asi jo že...tak to netušim jak moc vydrži teflon, každopadně posledni dobou spiš přemyšlim jestli neni možny že by ten teflon uvolnoval do jidla nejaky rezidua, abysme za 10 let nezjistili že je to něco jako azbest :D, přece jenom pořad je to plast žejo...voda v plastove lahvi taky prej neni uplně košer jako voda ve skle...
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu AOL Instant Messenger Yahoo Messenger MSN Messenger
Riku


PříspěvekZaslal: st srpen 13, 2014 7:48 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Jo, když se teflon zahřeje nad určitou teplotu tak se z něj začnou uvolňovat nějaký výpary...kouřit asi přímo nezačne, ale už jsem zažil když spolubydlící zapomněl teflonku na ohni pár minut a jak se rozpálila tak byl pak neskutečnej smrad přes celej byt :)

Tohle jsem teď našel na wikipedii

Pyrolýza PTFE je detekovatelná již při 200 °C. Při ní vzniká několik fluorovaných plynů, které sublimují do prostředí. Studie na zvířatech ukazují nepravděpodobnost vzniku nějakého významnějšího zdravotního rizika těchto produktů při teplotách pod 250 °C (výjimkou jsou ptáci viz níže)[1]. Výpary, které se uvolňují při značném přehřátí PTFE (mimo běžnou oblast použití), mohou způsobovat symptomy "horečky z polymerového kouře" - chřipce podobné symptomy, které u člověka relativně rychle odeznívají (ale můžou být fatální pro velmi citlivý respirační systém ptáků - viz níže).
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Deadlift
Moderátor


PříspěvekZaslal: st srpen 13, 2014 7:59 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Litina - protože je to kus poctivého železa co i díky svojí hmotnosti dobře udrží teplotu po tom co na něj vložíš několikaset gramový steak, což mikrometrový povrc teflonu nedokáže.

Kouřit se z ní má bez tuku!

edit: slušná volba je i titan.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Smile04


PříspěvekZaslal: st srpen 13, 2014 9:48 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Deadlift napsal:
Litina - protože je to kus poctivého železa co i díky svojí hmotnosti dobře udrží teplotu po tom co na něj vložíš několikaset gramový steak, což mikrometrový povrc teflonu nedokáže.

Kouřit se z ní má bez tuku!

edit: slušná volba je i titan.



ano to stou hmotností je svatá pravda na lehké pánvi neuděláš takovejhle steak...to prostě vychladne to chce fakt tlusty dno...ale mam drahou teflonku s fakt pul cm spodnim platem a to je idealka...steaky už tuním nějakej ten pátek a troufam si řict že už umim udělat dost solidní :D možna nebude jak z restaurace ale ja nedodělavam v troubě teda...nwm jak oni to dělaj...

taky pořadnej hořák je základ na elektrice je to uplně kpiči...

jo a lidi co tu pišete že máte problem udělat steak aby byl žratelnej tak základ je...aby byl TLUSTEJ...jak vidite u borce ve videu na tři prsty...pokud mate radi krev tak i tlustčí...v tenkym se vam vypeče ta stava pryč a zustane vam podražka to jedine na minutku...ten zase musi byt tenoučkej uplně :)

milujeme krávy :D

můj flank steak z makra...propichat a pomazat maslem...propichat se musi vlakna aby se vam nesroloval :)
https://fbcdn-sphotos-g-a.akamaihd.net/hphotos-ak-xpf1/t1.0-9/1470044_10201240750375189_170055240_n.jpg


jiný flank steaky z tesca...doporučuji...vytečna chut, cena i maso, což mě u tesca naprosto překvapilo... dělaný na elektrickém grilu...vysledek...naprosto famozni...křupavy zvenku stavnaty uvnitř
https://scontent-b-lax.xx.fbcdn.net/hphotos-xap1/v/t1.0-9/10478687_517103181751841_9197572581804948371_n.jpg?oh=39ea8f992adb6740acdcc275ed8478ff&oe=5468E7DB


jeden krvak na zaver...klasickej...nwm už jaky maso ale neni to flank proto řikam klasickej nejspiš prdel :)

https://scontent-b-ams.xx.fbcdn.net/hphotos-xap1/t1.0-9/1393685_399028490225978_1576014431_n.jpg
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu AOL Instant Messenger Yahoo Messenger MSN Messenger
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Hovězí steak Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 17, 18, 19, 20, 21  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: