Hovězí zadní pomóóc


Jdi na stránku 1, 2, 3  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Hovězí zadní pomóóc  Úvodní stránka -> Kuchařka -> Hovězí zadní pomóóc
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Kimikaca


PříspěvekZaslal: po leden 17, 2011 2:52 pm    Předmět: Hovězí zadní pomóóc Odpovědět s citátem

čau, hele mám problém, četl jsem všude možně jak udělat hovězí a nakonec jsem to teda udělal tak že sem rozpalil olej na max -> prdnul jsem na to plátky (cca 1cm silné) 30s jedna strana 30s druha strana. Pak jsem je dal na trojku (maximum je 6) a nechal je tam cca pul hoďky. Občas je obrátil a na posledních 5 min jsem je posypal pepřem a posolil. Myslel jsem si, že to bude dobrý, uříznul jsem to celkem v poho maso zevnitř nebylo ani ružový, prostě pěkně propečený, ale je to jak kdybych žvějkal pneumatiku. Je to strašně gumový a já nevim proc...
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Seva98


PříspěvekZaslal: po leden 17, 2011 2:56 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Hovezi je zlo pro lidi co ho nikdy nedelali, zkousej ruzne postupy apod. a taky zalezi dost na kvalite masa.

a taky hodne pomuze tohle koreni

_________________
3x BW Deadlift (nakonec nepadlo, zraneni a pak Corona, nej 227 @ 79.7)
https://www.instagram.com/p/B5qIf6RAllb/?igshid=3ihnlexawod1

Moje CrossFit kalkulacka http://wodtimecalculator.com/
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kimikaca


PříspěvekZaslal: po leden 17, 2011 2:57 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Seva98 napsal:
Hovezi je zlo pro lidi co ho nikdy nedelali, zkousej ruzne postupy apod. a taky zalezi dost na kvalite masa.

a taky hodne pomuze tohle koreni



ok po koření se podívam, ale napadlo mě co když ho zkusím trochu podusit ?
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
EpsteinBarr


PříspěvekZaslal: po leden 17, 2011 2:58 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Kimi, tak to zvycajne byva... Ked uz zadne zacnes dusit, neostava ti nic ine, az ho udusit do mäkka. Hovädzie zadne z nasich provincii nikdy nebude nejak extra pouzitelne na steak, resp. obdobnu pripravu (vynimka vzdy potvrdzuje pravidlo). Ja osobne zadne pripravujem len stylom "hovädzie varene" a pouzivam tlakovy hrniec. A za tie roky som sa stretol skutocne s roznym zadnym. Bolo tak, ze bolo uvarene za 30min na padrť a bolo aj tak, ze sa dusilo v tlakovom hrnci aj hodinu a pol.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kimikaca


PříspěvekZaslal: po leden 17, 2011 3:03 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

EpsteinBarr napsal:
Kimi, tak to zvycajne byva... Ked uz zadne zacnes dusit, neostava ti nic ine, az ho udusit do mäkka. Hovädzie zadne z nasich provincii nikdy nebude nejak extra pouzitelne na steak, resp. obdobnu pripravu (vynimka vzdy potvrdzuje pravidlo). Ja osobne zadne pripravujem len stylom "hovädzie varene" a pouzivam tlakovy hrniec. A za tie roky som sa stretol skutocne s roznym zadnym. Bolo tak, ze bolo uvarene za 30min na padrť a bolo aj tak, ze sa dusilo v tlakovom hrnci aj hodinu a pol.


asi taky vytáhnu papiňák když nic nepomůže... zatím jsem na tom ztupil nůž, když jsem to rozkrajoval na malé kousky abych to mohl aspon spolikat, snad si s tím žaludek poradí
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
cipinek


PříspěvekZaslal: po leden 17, 2011 3:23 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

hovězí plátek 1 cm silný hoď na rozpálenou pánev a z každé strany cca 1 minutu, pak vypni plamen a podle toho jak to chceš mít propečený to nech dojít, 1-2 minutky na propečený nebo 30 s na medium...
_________________
Don't be afraid of doing what you're best at
rozvíjet vlastní osobnost je jedna z nejvíc naplňujících činností
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kimikaca


PříspěvekZaslal: po leden 17, 2011 4:01 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

cipinek napsal:
hovězí plátek 1 cm silný hoď na rozpálenou pánev a z každé strany cca 1 minutu, pak vypni plamen a podle toho jak to chceš mít propečený to nech dojít, 1-2 minutky na propečený nebo 30 s na medium...


to si ze mě děláš prdel nebo co ? :D takhle rychle by se neudělalo ani kuře..
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
dunnoWayne
(ban)


PříspěvekZaslal: po leden 17, 2011 4:07 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Kimikaca napsal:
cipinek napsal:
hovězí plátek 1 cm silný hoď na rozpálenou pánev a z každé strany cca 1 minutu, pak vypni plamen a podle toho jak to chceš mít propečený to nech dojít, 1-2 minutky na propečený nebo 30 s na medium...


to si ze mě děláš prdel nebo co ? :D takhle rychle by se neudělalo ani kuře..


No právě! Kuře je zasranej sprinter
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Korny


PříspěvekZaslal: po leden 17, 2011 4:08 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

ono pokud je to ze starýho bejka, tak je tužší no já to dělám tak, že ho na pánvi udělám, ať už na kousky nebo plátky a až je hotový tak to zaliju vodou, přikryju a nechám dusit. A prostě to dusím tak dlouho než je měkký.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
cipinek


PříspěvekZaslal: po leden 17, 2011 4:08 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

této úpravě masa se právě říká steak, čti stejk... , opravdu si z tebe nedělám prdel..., stejky se právě z principu nejí propečené...
_________________
Don't be afraid of doing what you're best at
rozvíjet vlastní osobnost je jedna z nejvíc naplňujících činností
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kimikaca


PříspěvekZaslal: po leden 17, 2011 4:20 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

cipinek napsal:
této úpravě masa se právě říká steak, čti stejk... , opravdu si z tebe nedělám prdel..., stejky se právě z principu nejí propečené...


no ale tuplem to nebude měkky :D je mi jedno jestli to bude zevnitř krvavý nebo nebude ale nechci to žvějkat jak 100 let starou zvějkačku : (
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kimikaca


PříspěvekZaslal: po leden 17, 2011 4:25 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Korny napsal:
ono pokud je to ze starýho bejka, tak je tužší no já to dělám tak, že ho na pánvi udělám, ať už na kousky nebo plátky a až je hotový tak to zaliju vodou, přikryju a nechám dusit. A prostě to dusím tak dlouho než je měkký.


to fakt nevím jak je starej.. :D,.. ale ta hovězí svíčkvá které stála 669 kč/1kg mě fakt udivovala, bylo to balený a napsaný na tom že je to 9ti měsíční býček, todle bylo pultový v akci za 149 :D:D takže to byl třeba nějakej skoro mrtvej už
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Korny


PříspěvekZaslal: po leden 17, 2011 4:42 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

no proto moje mamka nakupuje hovězí rovnou na jatkách, kde ví z čeho to je...u zadního se mi už dlouho nestalo, že by bylo tuhý, vždycky vezme něco mladýho. Hovězí z obchodu jsme jednou s bráchou vařili 3 hodiny aby bylo k jídlu
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Azmodan


PříspěvekZaslal: po leden 17, 2011 4:52 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

To zadní hovězí je fakt o hovně. Většinou je to jako podešev. já to dělám tak, že ho nekompromisně naklepu - doslova to rozmlátím paličkou pak to hodím na rozžhavenou pánev a opravdu max. minutu z každý strany a rychle sežrat. Takhle se to dá sníst, protože jak to vychladne tak je to pak tvrdý jak šutr. Jakmile to začneš dusit, nebo pomalu propíkat, je konec...
_________________
Šťasten ve svém šílenství hlupák objal Ďábla.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
EpsteinBarr


PříspěvekZaslal: po leden 17, 2011 4:59 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Presne tak. Ako som pisal, akonahle to zacnes dusit, resp. "vyprazat", je koniec...to mozes potom rovno prehnat cez mlyncek na mäso a jest lyzicou...
Ale zase neskusal som nejake irske hov. zadne...ako pisu chalani, moze to byt riadny rozdiel.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Hovězí zadní pomóóc Jdi na stránku 1, 2, 3  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: