Intermittent fasting - dotaz


Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 10, 11, 12  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Intermittent fasting - dotaz  Úvodní stránka -> Výživa a suplementace -> Intermittent fasting - dotaz
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
kubassszx


PříspěvekZaslal: čt září 25, 2014 2:37 pm    Předmět: Intermittent fasting - dotaz Odpovědět s citátem

Ahoj,

chtěl bych začít s přerušovaným půstem. Mám nějaké zkušenosti jel jsem WD asi 2 měsíce a moc mi to vyhovovalo. Ale začal jsem trénovat florbal a tréninky mám od 22h večer 3x týdně a proto je pro mě nemyslitelné mít overfeed fázi večer, to bych na tréninku asi nevydržel.

Otázka je taková: Je možné jet ať už WD nebo 16/8 nebo 20/4 tak, že ta over fáze bude řekněme ráno od 7:00 do X podle schámatu .. Řekněme třeba od 7:00 - 11:00 a pak už jen půst až do rána zase.

Je jedno kdy bude zařazena ta over fáze ?

děkuji za radu
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
magion


PříspěvekZaslal: čt září 25, 2014 2:44 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Je to možné, ale výhodou te overfeeding fáze je že se po tom krásně spí. Nevím jak tebe, ale mě zaručeně táhne u 200+ sacharidů do postele. Tudíž bych si to nemohl dosti představit dopoledne v práci. Bych byl zralej na spaní. Druhá výhoda je že overfeeding následuje po tréninku kdy potřebuješ doplnit glykogen a vůbec všechny potřebné živiny k růstu a regeneraci. Takle budeš po tréninku až do rána o hladu.
_________________
Go For Your Dream..
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kubassszx


PříspěvekZaslal: čt září 25, 2014 2:48 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Já vím no, rozumím tomu. Bohužel však s termínem tréninků moc nehnu a musím se tomu přizpůsobit. Já po tréninku stejně nejím, protože se dostanu do postele kolem 01:30 a to už jdu spát a nemám chuť ani na jídlo :)

Zkoušel jsem po té overfeeding jít na trénink a málem jsem se po...l.

No a co myslíš, že by pro mě bylo lepší ? Dovedu si představit, že se ráno nasnídám hodně, svačinu kolem 9 a zavřu to celé velkým obědem a pak už nic. To se mi jeví technicky jako nejlepší, ale otázka je jestli výživově. Asi mi nezbyde nic jiného než to zkusit
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kubassszx


PříspěvekZaslal: čt září 25, 2014 2:50 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Bohužel se ochudím o running sushi kam tak rád večer chodím a podobné pecky :)

Ale tak jednou za týden se člověk může najíst i večer ne ?
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
magion


PříspěvekZaslal: čt září 25, 2014 2:58 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak můžeš zkusit i jiný typ půstu.

Třeba EAT STOP EAT
jíst normalně celý týden 3 jídla denně plus nějaké svačinky dle libosti a jednou týdně dát celodenní 24hodinový půst.


A nebo Alternating day fasting.
Jeden den snížený počet kalorií (600kcal) - Fasting
A druhý den sníš během dne cokoliv co budeš chtít (ale klidně můžes jíst uplně normálně, nemusíš se přecpávat, zaleží co bude dělat tvá váha) - Feeding
A takle pořád dokola
_________________
Go For Your Dream..
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Deadlift
Moderátor


PříspěvekZaslal: čt září 25, 2014 3:15 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

EAT STOP EAT...doporučuji!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kubassszx


PříspěvekZaslal: čt září 25, 2014 7:41 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Díky za rady a názory. Já mám posledních asi 3 týdny problém, že jsem pořád nafouklej tak se toho musí zbavit. Nevím z čeho to mám, protože jím pořád stejně.

Asi vyzkouším nějaký režim 16/8 nevadí když zařadím 18/6 ? Je asi jedno když budu mít to okno 4,5,6 nebo 7 hodin ne ?

Budu mít overfeeding od 11:00 (chodím na oběd) do 17:00. Budu mít v pohodě čas vytrávit do tréninku a zároveň se nebudu přežírat večer mimo tréninkové dny.

Myslíš, že je to dobré ?

Poraď mi něco na to zažívání. Já piju heřmánkový čaj, jím acitvii, piju kefíry, beru probiotika a pořád jsem nafouklej jako balon :/ Nějak na mě nic nefunguje. Nevím z čeho to mám.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
DolceGusto


PříspěvekZaslal: čt září 25, 2014 8:12 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

zaklad je jist dalsi jidlo, az pokud si predchozi poradne stravil.. proste se neprecpavat, dal pak bilkoviny drzet na nejaky rozumny urovni, rekneme max do tech 2g/kg, ale da se v pohode i min, to uz si musis vyzkouset.. pripadne muzou problem delat sacharidy, takze logicky zvednout tuky a sacharidy stahnout, opravdu neni potreba do sebe ladovat kila rejze a plesnivejch vlocek problem muze bejt taky v nedostatku HCl, da se doplnovat betainem HCl - tohle me osobne fakt hodne pomohlo, navic davky pomalu snizuju.. dalsi fajn doplnek je treba oxy-oxc, akorat je to trochu draha sranda..
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Maziarit


PříspěvekZaslal: čt prosinec 01, 2016 7:30 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Momentalně jsem taky najel na IF.. chodím spát kolem půlnoci, takže táhnu feeding od 18:00-0:00 a takhle krásně jak se mi spí poslední dobou jsem fakt nikdy nezažil.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Trubens


PříspěvekZaslal: čt prosinec 01, 2016 9:43 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Maziarit napsal:
Momentalně jsem taky najel na IF.. chodím spát kolem půlnoci, takže táhnu feeding od 18:00-0:00 a takhle krásně jak se mi spí poslední dobou jsem fakt nikdy nezažil.


Mne toto hlava neberie....nažrať sa na noc.........
Ja držím IF 23/1, čiže mám hodinu denne na jedlo. A tú hodinu jedenia začínam o 13-tej (+ - pol hodina)... Medzi 11-tou a 13-tou hodinou je najsilnejší tráviaci oheň, vtedy najlepšie trávi... Najprv si dám 3dcl nepasterizovaného kefíru s cejlónskou škoricou, a o 40 minút na to mäso (hovädzie, danielie, jelenie) s maslom, troškou klíčenej strukoviny, silne koncentrovaný kostno-koží vývar, dochutenie...
Nevravím, že máš prejsť na 23/1, ale jesť od 18tej do 00:00 ??? ... Čo tak od rána do poobedia, alebo tak nejak ? ...
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
JogyNo


PříspěvekZaslal: čt prosinec 01, 2016 10:42 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Rando, vždy sám proti všetkým
Hlavne, že tá škorica je cejlónska, to nie je čoho sa obávať potom
_________________
Soak your nuts!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Trubens


PříspěvekZaslal: pá prosinec 02, 2016 11:33 am    Předmět: Odpovědět s citátem

...a to este mam len 7 hodinove okno na pitie... :D
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
daymoon
Moderátor


PříspěvekZaslal: pá prosinec 02, 2016 11:50 am    Předmět: Odpovědět s citátem

A do jakýho okna sereš?
_________________
Slunce je velký žlutý prášek od nebeských psychiatrů

*´¨)
¸.•´¸.•*´¨) ¸.•*¨)
(¸.•` (¸.•` *daymoon*´¨)¸.•´¸.•*´¨) ¸.•*¨)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Olejnas


PříspěvekZaslal: pá prosinec 02, 2016 12:14 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

..asi do anabolickeho, proto vypada cely zivot nahovno
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
daymoon
Moderátor


PříspěvekZaslal: pá prosinec 02, 2016 12:22 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Spíš odhaduju do okna s webovým prohlížečem.
_________________
Slunce je velký žlutý prášek od nebeských psychiatrů

*´¨)
¸.•´¸.•*´¨) ¸.•*¨)
(¸.•` (¸.•` *daymoon*´¨)¸.•´¸.•*´¨) ¸.•*¨)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Intermittent fasting - dotaz Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 10, 11, 12  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: