Izolovane cviky-su vobec beznemu cvicencovi k niecomu???


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Izolovane cviky-su vobec beznemu cvicencovi k niecomu???  Úvodní stránka -> Trénink -> Izolovane cviky-su vobec beznemu cvicencovi k niecomu???
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  

Pouzivate izolovane cviky???
Ano
45%
 45%  [ 27 ]
Nie
18%
 18%  [ 11 ]
v malom množstve
36%
 36%  [ 22 ]
Celkem hlasů : 60

Autor Zpráva
Mik.cz


PříspěvekZaslal: čt březen 05, 2009 11:46 am    Předmět: Odpovědět s citátem

tomi99 napsal:
kid napsal:
Márii už prošla rukama spousta lidí s různým výchozím stavem trénovanosti, takže se může opřít o mnoho zkušeností. Kolikpak lidiček jsi dlouhodobě odtrénoval ty? (Ty Chadovo se nepočítají)


Narozdíl od tebe nebo Marii mýma rukama neprošel nikdo, jenže zamysli se nad otázkou, jak moc reprezentativní vzorek cvičenců jsou ti, kteří si ve fitku zaplatí vaši službu, tj. službu placených trenérů.

Tenhle "platící" vzorek je v absolutní menšině oproti běžným kondičkářům co si zjišťují z knih/netu/od známých jak mají správně cvičit, a přesně pro tuhle skupinu lidí byla určena má rada ohledně komplexních VS izolovaných cviků

ty voe slovo kindickar me pohorsuje stejne jako ty tvoje nazory.. jdu do fitka a dam si par zakladnich a izolovanych cviku a muzeme si povidat dal..
_________________
Kdyz ale piju, tak mam rada cerveny vino a svarak - to je takovy - eroticky :) takze idealne pred sexem. - WildOrchid
vzal bych ho tyčkou přes nohy, možná opakovaně... ne, tak tyčkou přes ksicht. ksindle! - mobsman
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tomi99


PříspěvekZaslal: čt březen 05, 2009 11:46 am    Předmět: Odpovědět s citátem

daymoon napsal:
S tím tučným souhlasím, ale znáš opravdu někoho, kdo cvičí jen izolované cviky? Jako bernou minci nelze přece brát úplné začátečníky nebo lidi, kteří si jdou do posilovny popovídat a v klidu zvládnou rozhovor se zakloněnou hlavou u zakopávání (viděl jsem na vlastní oči).

Podle mě je normální jeden nebo dva základní cviky a jeden nebo dva izolované. Možná je to blbost, ale mě se to tak líbí.

S tímhle naopak souhlasím já...izolované cviky baví více a trénink má bavit. Ale v tomhle topicu nerozebíráme subjektivní pocity z cvičení, ale funkční význam izolovaných cviků pro nejpočetnější vzorek cvičící populace.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
maria


PříspěvekZaslal: čt březen 05, 2009 11:48 am    Předmět: Odpovědět s citátem

vy ste ako osy
mať tak viac času, dalo by sa tu pekne pohádať, kde sú tie časy Freimenove
mne blízka logika, možno je to somarina, ale aj v cvičení to musí byť logické, empatické voči človeku
nielen trénujem, vnímam v posilke aj tých čo nemôžu platiť, zaslúžia si , pokiaĺ je čas, aby sa poradilo aj im, postupne učiť, pomáhať, venovať sa čo sa týka stravy, vhodných cvikov
odmena je keď človek napreduje, nezraní sa má z toho radosť
_________________
maria
a vubec! stejne zalezi na technice, nevim co vsichni maji na ty honbe za maximalnimi objemy!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kid


PříspěvekZaslal: čt březen 05, 2009 11:49 am    Předmět: Odpovědět s citátem

tomi99 napsal:
kid napsal:
Márii už prošla rukama spousta lidí s různým výchozím stavem trénovanosti, takže se může opřít o mnoho zkušeností. Kolikpak lidiček jsi dlouhodobě odtrénoval ty? (Ty Chadovo se nepočítají)


Narozdíl od tebe nebo Marii mýma rukama neprošel nikdo, jenže zamysli se nad otázkou, jak moc reprezentativní vzorek cvičenců jsou ti, kteří si ve fitku zaplatí vaši službu, tj. službu placených trenérů.

Tenhle "platící" vzorek je v absolutní menšině oproti běžným kondičkářům co si zjišťují z knih/netu/od známých jak mají správně cvičit, a přesně pro tuhle skupinu lidí byla určena má rada ohledně komplexních VS izolovaných cviků


Budeš se možná divit, ale u mne se za trenérské služby neplatí. Ono to v malé prdelce s tisícovkou obyvatel nějak nejde. Rada ohledně komplexních cviků je bohužel špatná a o to hůře, že je aplikovaná na samouky.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mik.cz


PříspěvekZaslal: čt březen 05, 2009 11:50 am    Předmět: Odpovědět s citátem

tomi99 napsal:
daymoon napsal:
S tím tučným souhlasím, ale znáš opravdu někoho, kdo cvičí jen izolované cviky? Jako bernou minci nelze přece brát úplné začátečníky nebo lidi, kteří si jdou do posilovny popovídat a v klidu zvládnou rozhovor se zakloněnou hlavou u zakopávání (viděl jsem na vlastní oči).

Podle mě je normální jeden nebo dva základní cviky a jeden nebo dva izolované. Možná je to blbost, ale mě se to tak líbí.

S tímhle naopak souhlasím já...izolované cviky baví více a trénink má bavit. Ale v tomhle topicu nerozebíráme subjektivní pocity z cvičení, ale funkční význam izolovaných cviků pro nejpočetnější vzorek cvičící populace.
a co myslis ze je daymoon nejakej mega akcni hrdina je to normalni cvicenec jako ja a tisice dalsich zde..
_________________
Kdyz ale piju, tak mam rada cerveny vino a svarak - to je takovy - eroticky :) takze idealne pred sexem. - WildOrchid
vzal bych ho tyčkou přes nohy, možná opakovaně... ne, tak tyčkou přes ksicht. ksindle! - mobsman
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Draper


PříspěvekZaslal: čt březen 05, 2009 11:51 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Mik.cz napsal:
tomi99 napsal:
daymoon napsal:
S tím tučným souhlasím, ale znáš opravdu někoho, kdo cvičí jen izolované cviky? Jako bernou minci nelze přece brát úplné začátečníky nebo lidi, kteří si jdou do posilovny popovídat a v klidu zvládnou rozhovor se zakloněnou hlavou u zakopávání (viděl jsem na vlastní oči).

Podle mě je normální jeden nebo dva základní cviky a jeden nebo dva izolované. Možná je to blbost, ale mě se to tak líbí.

S tímhle naopak souhlasím já...izolované cviky baví více a trénink má bavit. Ale v tomhle topicu nerozebíráme subjektivní pocity z cvičení, ale funkční význam izolovaných cviků pro nejpočetnější vzorek cvičící populace.
a co myslis ze je daymoon nejakej mega akcni hrdina je to normalni cvicenec jako ja a tisice dalsich zde..



edit: ja bych rekl, ze jo
_________________
CIZOPASNIK: Drapere, ty nejsi divnej, ty jsi z jiny galaxie a mam podezreni, ze te odtamtud vyhnali, protoze jsi byl divnej i na meritka mimozemstanu
http://mismasfitness.cz/
Nejlepsi trenink na svete? HPM - hlavne poradne makat!! (hovnival)


Naposledy upravil Draper dne čt březen 05, 2009 12:26 pm, celkově upraveno 1 krát
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
maria


PříspěvekZaslal: čt březen 05, 2009 11:52 am    Předmět: Odpovědět s citátem

daymon je...daymon, je to múdry chlapík a to čo píše ja pravda a je to hlavne KONDIČNÁ populácia
_________________
maria
a vubec! stejne zalezi na technice, nevim co vsichni maji na ty honbe za maximalnimi objemy!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tomi99


PříspěvekZaslal: čt březen 05, 2009 11:55 am    Předmět: Odpovědět s citátem

kid napsal:
Budeš se možná divit, ale u mne se za trenérské služby neplatí. Ono to v malé prdelce s tisícovkou obyvatel nějak nejde. Rada ohledně komplexních cviků je bohužel špatná a o to hůře, že je aplikovaná na samouky.
Tohle mi skutečně vyrazilo dech že v dnešní době může být taková fundovaná pomoc zadarmo

Jinak tohle
kid napsal:

Ta videa jsou stejně zavádějící jako články v MaF a v žádném případě se nedají považovat za zdroj validních informací. To je hlavně o byznysu z prodeje.
mě předtím nenapadlo, ale absolutně s tím souhlasím.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
BIG Lebowski


PříspěvekZaslal: čt březen 05, 2009 1:37 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

daymoon napsal:
tomi99 napsal:
Průměrný kondičkář podřizuje návštěvy fitka jeho práci/škole/rodině a jinými nepředvídatelnými vlivy, proto není frekvence tréninku pravidelná , a za těchto podmínek jsou pro něj izolované cviky skutečně ztrátou času a pouze těmi komplexními vytěží z minima maximum.
S tím tučným souhlasím, ale znáš opravdu někoho, kdo cvičí jen izolované cviky? Jako bernou minci nelze přece brát úplné začátečníky nebo lidi, kteří si jdou do posilovny popovídat a v klidu zvládnou rozhovor se zakloněnou hlavou u zakopávání (viděl jsem na vlastní oči).

Podle mě je normální jeden nebo dva základní cviky a jeden nebo dva izolované. Možná je to blbost, ale mě se to tak líbí.

ja by som to skor videl tak,ze 2-3 zakladne a 1 izolovany ako doplnok

je tu aj moznost ist partiu 2x tyzdenne,cize 1x tyzdenne 2zakladne cviky po 6-8 opakovani na doraz a druhy ,,light,, den zas 2cviky,no i normalny a 1 izolovany,obidva cviky po 10-12opakovani...


Naposledy upravil BIG Lebowski dne čt březen 05, 2009 1:44 pm, celkově upraveno 1 krát
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Wojtkingson


PříspěvekZaslal: st duben 07, 2010 3:04 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Mám menší dotaz, když mám třeba našnutý ramena z benche atd, má cenu si dát nějakej izolovanej cvik na ramena, když základních cviků bych už moc na ramena neudělal... Nebo ramena prostě nechat odpočívat a další trénink na ně najet, jedná se o FB, ale ramena s kozama se mi intezivněji blbě cvičí
_________________
The pain you feel today will be the strength you feel tomorrow
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Luster


PříspěvekZaslal: st duben 07, 2010 3:16 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Wojtkingson napsal:
Mám menší dotaz, když mám třeba našnutý ramena z benche atd, má cenu si dát nějakej izolovanej cvik na ramena, když základních cviků bych už moc na ramena neudělal... Nebo ramena prostě nechat odpočívat a další trénink na ně najet, jedná se o FB, ale ramena s kozama se mi intezivněji blbě cvičí

tak zalezi na tobe) ja kdyz jedu ve FB tezkej bench, tak dam ramena uz jenom lehce, dalsi trenink zas zacnu pushpressem a lehce dam bench..
_________________
Humans are land-based bipeds. Pullups are for monkeys. Or at least a second-tier priority.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Medek


PříspěvekZaslal: st duben 07, 2010 9:01 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Abych se vrátil k tématu, já mám izolované cviky rád, ale nemam na ně dostatek času. 2x týdně ve fitku z toho se moc velký zázraky nevyčarují.
Takže já izolované cviky takřka nejedu ale jímá mě hrůza občas z některých lidí ve fitku.. pomalu 90 procent cvičenců jezdí splity a ramena začínají na stroji.. když jezdim military press tak na mě každý kouká jak kdybych spadnul z měsíce..
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu AOL Instant Messenger Yahoo Messenger MSN Messenger
kid


PříspěvekZaslal: st duben 07, 2010 10:01 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Wojtkingson napsal:
Mám menší dotaz, když mám třeba našnutý ramena z benche atd, má cenu si dát nějakej izolovanej cvik na ramena, když základních cviků bych už moc na ramena neudělal... Nebo ramena prostě nechat odpočívat a další trénink na ně najet, jedná se o FB, ale ramena s kozama se mi intezivněji blbě cvičí


Lusterovo řešení je jedna možnost (a není špatná) a nebo můžeš dát "rozpažky do vnitřní rotace" to je docela "objemová" verze rozpažek, teda když už je to zvládlý cvik. Což má tu velkou výhodu, že zabírají středy ramen, který u tlakových cviků zas tak optimálně nepracují. A z benče nebudou unavený.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Izolovane cviky-su vobec beznemu cvicencovi k niecomu??? Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: