Já snad prasknu


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Já snad prasknu  Úvodní stránka -> Výživa a suplementace -> Já snad prasknu
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  

jaký je váš názor ? máte taky chuť to zabalit ?
souhlasím s teou!
8%
 8%  [ 3 ]
to se dá překonat!
91%
 91%  [ 34 ]
Celkem hlasů : 37

Autor Zpráva
Alkorn


PříspěvekZaslal: po únor 09, 2004 5:52 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Pedy napsal:
no já vážím 70 kg při 180 cm ! směšný co?


to zvladnes
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
Artegon


PříspěvekZaslal: út únor 10, 2004 5:02 pm    Předmět: Re: Já snad prasknu Odpovědět s citátem

Pedy napsal:
Už to nezvládnu! abych do sebe dostal 150 g bylkovin tak bych musel prasknout! nejen že bych musel zvladnout skoro 7 jídel , ale jakmyle skončím s jednim jídlem už začínám s dalším a to prostě nezvládám !! A nato se jeste pokusit vměstnat někam téning!!


Měl jsem podobný problém, teď je 150g pro mě v podstatě nic. Nevím co jíš, ale když zkombinuješ proteinový koncentrát, kuřecí maso, tvaroh, mléko tak těch 150g stihneš sníst za odpoledne a celý den budeš o hladu . Já jím co 2,5-3h a opravdu nemám problém, spíše naopak, v noci se budím hladem

Možná by bylo dobrý kdybys napsal z čeho ty bílkoviny přijímáš.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
drtič


PříspěvekZaslal: st únor 11, 2004 2:09 am    Předmět: Re: Já snad prasknu Odpovědět s citátem

co řešíte, to je nějaký for.
150g dá každý

2l mléka je 60
2*protejn je 60
a 150g masa je 30

to člověk zvládne najednou
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Artegon


PříspěvekZaslal: st únor 11, 2004 11:10 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Pedy napsal:
no já vážím 70 kg při 180 cm ! směšný co?


Nevím kolik Ti je, ale já jsem měl v 18 cca 78 Kg při 187cm. Teď mám 22 a 187cm / 94kg. Chce to jenom dostatek jídla, cvičení a odpočinku
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ondřej1


PříspěvekZaslal: st únor 11, 2004 11:51 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Pedy napsal:
no já vážím 70 kg při 180 cm ! směšný co?
Já měl před rokem (28let) 65kg při 188 cm, teď mám skoro 90kg.
Jídlo je základ úspěchu. Trénovat 3x týdně se dá, to je vpodstatě zábava, i když to bolí, ale celej den jíst, to už chce celého člověka Ze začátku máš pocit, že praskneš, pak si zvykneš (roztáhneš si žaludek a zrychlí se ti trávení) a je to vpohodě. Doporučuju Pangamin (3-5 tablet ke každému jídlu) na zrychlení a zlepšení trávení.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Miguelito


PříspěvekZaslal: st únor 11, 2004 3:26 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

NEMAM PROBLEM DOSTAT DO SEBE 100 GRAMU BILKOVIN NARAZ. KLIDNE SEZERU CELE KURE. PROBLEM PRIJDE, AZ KDYZ TY KALORIE JE TREBA OMEZIT...
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Artegon


PříspěvekZaslal: st únor 11, 2004 3:50 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Reno Reines napsal:
NEMAM PROBLEM DOSTAT DO SEBE 100 GRAMU BILKOVIN NARAZ. KLIDNE SEZERU CELE KURE. PROBLEM PRIJDE, AZ KDYZ TY KALORIE JE TREBA OMEZIT...

Jo jo, moje slova
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Felix


PříspěvekZaslal: st únor 11, 2004 3:57 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Reno Reines napsal:
NEMAM PROBLEM DOSTAT DO SEBE 100 GRAMU BILKOVIN NARAZ. KLIDNE SEZERU CELE KURE. PROBLEM PRIJDE, AZ KDYZ TY KALORIE JE TREBA OMEZIT...


Tak to je mazec. Mi se to taky jednou povedlo a hodinu jsem nemohl skoro ani dýchat. Jak je to ale s využitelností bílkovin?? Prý organismus je schopen přijmout v jedné dávce jídla max. 40 g bílkovin.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Rupik


PříspěvekZaslal: st únor 11, 2004 4:14 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Felix napsal:
Reno Reines napsal:
NEMAM PROBLEM DOSTAT DO SEBE 100 GRAMU BILKOVIN NARAZ. KLIDNE SEZERU CELE KURE. PROBLEM PRIJDE, AZ KDYZ TY KALORIE JE TREBA OMEZIT...


Tak to je mazec. Mi se to taky jednou povedlo a hodinu jsem nemohl skoro ani dýchat. Jak je to ale s využitelností bílkovin?? Prý organismus je schopen přijmout v jedné dávce jídla max. 40 g bílkovin.


No kdesi sem cetl - uz nevim kde, ze je organismus schopoen naraz zpracovat 50g bilkovin - coz je napr. muj obed nebo vecere :))
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Myra


PříspěvekZaslal: st únor 11, 2004 4:26 pm    Předmět: Nechapem... Odpovědět s citátem

Problem je nezrat!
Jest je potesenie! Take ze, ze nevladat nieco dojest, to fakt nepoznam :-)

Odkedy cvicim a snazim sa zdravo jest a dietovat, tak je potesenim dokonca aj biely jogurt
Kde su tie casy cokoladovych pudingov a pizze do mikrovlnky

M.
Ps: Taketo prispevky ma privadzaju do nostalgie *16*
_________________
M.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sauron


PříspěvekZaslal: st únor 11, 2004 4:55 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

50g naráz - další mýtus. Co se s Těma navíc podle Vás stane? Vykakáte je? Nechtělo by to nějakou recyklaci exkrementu?

A co následující vlivy -

- doprovodné potraviny, ovlivňující rychlost trávení,
- metabolismus
- stav anabolické odezvy /po téninku, před tréninkem .../

- milion dalších věcí. To je věda, dovolím si volný citát, to by chtělo kalkulačku z NASA, jestli to náhodou není 48,6789098753424g.

Já myslím, že nejlíp jsou na tom Ti, kteří se jdou radči nažrat.

P.S. Závodník má v objemu 150 kg, žere dejme tomu 3g na 1 kg TH, tedy denně musí sežrat 450 g. To má devět rovných dávek, aby to náhodou v jedný nepřepískl
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ondřej1


PříspěvekZaslal: čt únor 12, 2004 11:56 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Sauron napsal:
Já myslím, že nejlíp jsou na tom Ti, kteří se jdou radči nažrat.
Jinak, náhodou to vím docela přesně, je to něco mezi 43,7548 a 43,7692 +- 30
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jirka


PříspěvekZaslal: čt únor 12, 2004 1:00 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Pročetl jsem to trochu a budu mít připomínku všeobecnou.Hovořím ze svých zkušeností , jelikož jsem taky vážil 69kg při výšce 182 cm , když jsem začínal a chtěl jsem mít svaly , tak jsem se jednou přežral tak , že jsem marodil ze žaludkem. Za tři dny diety se to spravilo.
Já jsem navíc od prvopočátku závodil ve vzpírání a tam závodíš ve váhových kategoriích. Se svojí vytáhlou postavou jsem z počátku působil velmi komicky.
Ale to hlavní ! Když se otočím nazpět tak tvrdím , že každý máme svůj metabolický rytmus a každý jsme jiný! Sice nic nového , ale proto nepospíchejte. Nechte svoje tělo dozrávat postupně,podle jeho tempa.
Neříkám , nejezte bílkoviny atd. Nebuďte netrpělivý.Tělo si vezme z potravin které sníte , pouze to co je schopno zpracovat a strávit. Ostatní jde výfukem ven! Někdy je to škoda peněz.Raději si to přibírání rozložte na delší dobu.
Kluk ( začínající kulturista) který váží 75 kg má menší metabolizmus a spotřebu než 120ti kilový kousek , který sportuje již delší dobu a tělo je již naučené na větší spotřebu.
Netrapte se jídle , či tréninkem,dělejte to pro radost, ono to všechno přijde.Dávejte si před sebe raději postupné, menší cíle , věřte , zažijete méně zklamání a více radosti..
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tyrael


PříspěvekZaslal: so únor 14, 2004 12:03 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Jakou jsi dodržoval dietu když si mněl ten problém s tim žaludekm??
(asi mám stejný problém jaký jsi mněl ty)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ElChino


PříspěvekZaslal: so únor 14, 2004 4:18 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Rupik napsal:
Felix napsal:
Reno Reines napsal:
NEMAM PROBLEM DOSTAT DO SEBE 100 GRAMU BILKOVIN NARAZ. KLIDNE SEZERU CELE KURE. PROBLEM PRIJDE, AZ KDYZ TY KALORIE JE TREBA OMEZIT...


Tak to je mazec. Mi se to taky jednou povedlo a hodinu jsem nemohl skoro ani dýchat. Jak je to ale s využitelností bílkovin?? Prý organismus je schopen přijmout v jedné dávce jídla max. 40 g bílkovin.


No kdesi sem cetl - uz nevim kde, ze je organismus schopoen naraz zpracovat 50g bilkovin - coz je napr. muj obed nebo vecere :))



Tá spotreba nieje presná, ale je to tak 30-50 g/kg
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Já snad prasknu Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: