Jak chodit do posilovny 2 roky a a vubec nezmenit postavu?


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Jak chodit do posilovny 2 roky a a vubec nezmenit postavu?  Úvodní stránka -> Začátečníci -> Jak chodit do posilovny 2 roky a a vubec nezmenit postavu?
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Mablung


PříspěvekZaslal: ne listopad 13, 2011 2:09 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

r@mbo napsal:
děláte si ze mě (_!_) že je to tak?

je 33% mezomorfů a jejich mixů, 33% ektomorfů a jejich mixů a 33% endomorfů a jejich mixů... opravdu se nejedná o ojedinělé případy... bavíme se tu o mnohamiliardové populaci a multimilionech podobných případů


Nebude to náhodou tak že se to jednoduše pohybuje podle Gaussovi křivky?
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
r@mbo


PříspěvekZaslal: ne listopad 13, 2011 4:05 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

když řeknu že ano - necháte mě už být

nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Spazik


PříspěvekZaslal: st listopad 16, 2011 8:52 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

No třeba ektomorfů pár znám a stejně když dřou jak mezci a drží jídelníček podle učebnice, tak fajn, trochu jim vyběhnou svaly, přiberou 5kg, ale i kdyby se na hlavu stavěli tak vypadají pořád hůř než kdejakej mezomorf co nedělá nic.
Já třeba nejsem úplně čistej ektomorf, spíš tak něco mezi ekto-mezo, ale i když jsem asi rok fakt jedl co to šlo (víc už bych se asi pozvracel) a pořádně cvičil, tak přes nějakých 95kg (na 192cm) se prostě nehnu. Teď jím tak nějak polovinu toho co předtím jako normální člověk tak 3x denně, mám krásnejch 90-92kg a jsem spokojenej a nemusím se stresovat nějakým jídelníčkem, suplementama atd. a zbytečně si přetěžovat organismus.
Chodím s kamarádem do posilovny a už pár let jsem zastavenej na benchi na +-100kg a on +- na 150kg, při stejné těl. hmotnosti. Cvičení a jídlu oba dáváme přibližně stejně, on spíš míň než já.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Jak chodit do posilovny 2 roky a a vubec nezmenit postavu? Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: