Jak dal?


Jdi na stránku 1, 2  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Jak dal?  Úvodní stránka -> Začátečníci -> Jak dal?
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
gajdarin


PříspěvekZaslal: so březen 17, 2012 2:10 pm    Předmět: Jak dal? Odpovědět s citátem

Zdravim vsechny,posiluju cca 1,5 roku ,je me 15let (vyska 188cm,vaha 80kg) a chodim do posilky 3x tydne,nerikam ze mi to nepomaha,ale chtel bych zvysit svoje vykony a lepe si vypracovat telo,pres tyden jezdim na kole,rano cvicim na bricho , delam kliky a varim si vajicka s tunakem ,ale jelikoz ve skole mame celkem blafy ,tak si nemuzu udelat svuj jidelnicek podle sveho. Abych se dostal dal,tak ted premyslim o proteinech a zvyseni bilkovin a vseho co to obnasi.
Nebo poradite mi jak dal abych se dostal do lepsi formy?
Max. Benchpress : 60kg , jednorucky v sede : 18kg , press s jednoruckama : 16kg ..no proste potrebuju z toho dostat vice,diky za jakekoliv odpovedi.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
SIA


PříspěvekZaslal: so březen 17, 2012 2:25 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Asi cvičíš nějak špatně. Já teda třeba na bench dám 4x70kg, maximálku jsem nezkoušel (181cm, 69kg), ale pořád se zlepšuji. Můj názor, podle toho co vidím v posilovně třeba u kámošů, je ten, že dost lidí si přidá např. na každou stranu 5kg a pak to sotva zvedají a zvedá to spíš sparing a to je dle mého názoru k ničemu. Já když dám něco třeba 5x, tak si přidám pěkně 1kg na každou stranu a za pár dní to vyměním za 2,5kg na každou a takhle postupně se pořád zlepšuji, tak to třeba taky zkus. Někdy před 3/4 rokem jsem měl 60kg a byl jsem rád, že jsem dal párkrát 50kg na bench.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
gajdarin


PříspěvekZaslal: so březen 17, 2012 2:33 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

SIA napsal:
Asi cvičíš nějak špatně. Já teda třeba na bench dám 4x70kg, maximálku jsem nezkoušel (181cm, 69kg), ale pořád se zlepšuji. Můj názor, podle toho co vidím v posilovně třeba u kámošů, je ten, že dost lidí si přidá např. na každou stranu 5kg a pak to sotva zvedají a zvedá to spíš sparing a to je dle mého názoru k ničemu. Já když dám něco třeba 5x, tak si přidám pěkně 1kg na každou stranu a za pár dní to vyměním za 2,5kg na každou a takhle postupně se pořád zlepšuji, tak to třeba taky zkus. Někdy před 3/4 rokem jsem měl 60kg a byl jsem rád, že jsem dal párkrát 50kg na bench.


Ja prave nikdy moc na bench necvicil ,takze se tomu venuju az ted,ale myslel sem ,ze kdyz se mi zveda vaha u jednorucek ,tak ze u bench taky,treba kdyz sem zacinal ,tak sem zvedal 10kg ,ted delam serky s 18kg,takze sem pocital s tim ,ze bench taky poroste ,protoze kamos dela serky s 14kg a da na bench 60kg aj 10x..nevim no,zkusim ted poradne nakladat tomu benchi a uvidim .
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kuše


PříspěvekZaslal: so březen 17, 2012 2:46 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

SIA napsal:
Asi cvičíš nějak špatně. Já teda třeba na bench dám 4x70kg, maximálku jsem nezkoušel (181cm, 69kg), ale pořád se zlepšuji. Můj názor, podle toho co vidím v posilovně třeba u kámošů, je ten, že dost lidí si přidá např. na každou stranu 5kg a pak to sotva zvedají a zvedá to spíš sparing a to je dle mého názoru k ničemu. Já když dám něco třeba 5x, tak si přidám pěkně 1kg na každou stranu a za pár dní to vyměním za 2,5kg na každou a takhle postupně se pořád zlepšuji, tak to třeba taky zkus. Někdy před 3/4 rokem jsem měl 60kg a byl jsem rád, že jsem dal párkrát 50kg na bench.

souhlasím s tebou, měsíc jsem jel bench stylem 7x100 pět sérií (po 3 rozcvičovacích) a po tý době jedu 7x110... taky mi není moc jasný, když sparing pomáhá kolegovi po prvním opakování...
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Peter Ustinov


PříspěvekZaslal: so březen 17, 2012 6:10 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

muzes sem postnou cely tvuj trening a jidelnicek za posledni tri dny?
a u toho jidelnicku pls doopravdy co jsi mel a kolik toho bylo
a u toho cviceni me zajima, jestli cvicis i neco jineho nez bench
_________________
Padre vám možná řekne, co je peklo, ale já vám ho ukážu!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
papaya


PříspěvekZaslal: so březen 17, 2012 6:18 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Gajdarin: Je ti 15, tak neblbni s tím, že chceš zvedat 150 kg. Pravielně jez, cvič a odpočívej, ony se výsledky dostaví. Jen to nemůžeš chtít moc rychle. A 60kg je na 15 let slušný, ve tvém věku jsem se na to mohl maximálně tak dívat..
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
gajdarin


PříspěvekZaslal: so březen 17, 2012 7:28 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Peter : Samozrejme ,ze i neco jineho ,prave ze bench delam minimalne,dal jsem to jenom jako priklad.. Muj jidelnicek neni moc dobry jelikoz chodim na obedy do skoly atd.,ale pokusim se vam to nejak vytvorit.
Snidane : 3 vajicka bez 2 zloutku + tunak
Svacina : Chleba nebo rohlik se sunkou (2 nebo 3 rohliky)
Obed : Podle toho ,co je ve skole
Svacina : Taky nejaky rohlik nebo ,co doma sezenu
Vecere : Tak co uvari rodice,takze ruzne,nejake spagety,dneska sem mel gulas,proste nic zdraveho
Svacina : Banan,jablko,zeli,salat,mrkev

Papaya : 150kg to ne,me spis zalezi na tom jak se proste zlepsovat rychlej a lepe. 60kg je ale naprosta maximalka,obycejne delam serky se 48kg nebo 50kg.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Peter Ustinov


PříspěvekZaslal: so březen 17, 2012 7:33 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

gajdarin napsal:
Peter : Samozrejme ,ze i neco jineho ,prave ze bench delam minimalne,dal jsem to jenom jako priklad.. Muj jidelnicek neni moc dobry jelikoz chodim na obedy do skoly atd.,ale pokusim se vam to nejak vytvorit.
Snidane : 3 vajicka bez 2 zloutku + tunak
Svacina : Chleba nebo rohlik se sunkou (2 nebo 3 rohliky)
Obed : Podle toho ,co je ve skole
Svacina : Taky nejaky rohlik nebo ,co doma sezenu
Vecere : Tak co uvari rodice,takze ruzne,nejake spagety,dneska sem mel gulas,proste nic zdraveho
Svacina : Banan,jablko,zeli,salat,mrkev

Papaya : 150kg to ne,me spis zalezi na tom jak se proste zlepsovat rychlej a lepe. 60kg je ale naprosta maximalka,obycejne delam serky se 48kg nebo 50kg.


ja chtel aby jsi to napsal konkretne
proc bez zloutku? a proc jeste tunaka? naval spis sacharidy
jinak to neni zle
gulas je dobre jidlo, ne idealni, ale je tma maso
ale na tu posledni svacu hod tvaroh pred spanim
a cekam i na ten trening, jak ho jedes
_________________
Padre vám možná řekne, co je peklo, ale já vám ho ukážu!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
papaya


PříspěvekZaslal: so březen 17, 2012 7:39 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

V tvém věku se vykašli na kupování proteinů atd. Snaž se všechno dostat co nejvíce z jídla a hlavně, jak psal Peter, navyš sacharidy! A Razantně! Přibereš právě z nich, ne z tuňáka ke snídani.
Jak tak koukám, tak ti docela chybí základy, takže si tady na ronniem popřípadě kdekoliv jidne najdi, jak se má v případě přibírání stravovat a toho se drž.
S tím, jak budeš dobře jíst, se dostaví i výsledky, protože ať věříš, nebo ne, strava ti udělá 70% úspěchu..
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
gajdarin


PříspěvekZaslal: so březen 17, 2012 7:55 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Strava v mem veku nebude nikdy uplne idealni ,musel bych prestat chodit na obedy a zacit si varit sam ,to co bych mel

S cvicenim to mam tak ,ze chodim 3x tydne ,pondeli ,streda ,patek,jeden tyden delam treba biceps ,triceps a prsa a dalsi tyden to pozmenim..tento tyden sem to mel asi tak - rozcvicka,pak na stroji na prsa (nevim jak se to presne jmenuje,jsou tam takove ty tycky a pritahujes ruky :D ) tam to delma piramidove s vahami od 25 - 40kg ,8x6,pak delam benchpress s jednoruckama na lavici 8x6 (16kg),pak jednorucky v sede 6x7 (18kg),se zetkovou tyci 8x6 (30kg) a pak ke konci 21 s 12kg

No a to je muj den v posilovne ,jestli neco delam spatne budu rad za rady a postrehy .
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Peter Ustinov


PříspěvekZaslal: so březen 17, 2012 7:57 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

gajdarin napsal:
Strava v mem veku nebude nikdy uplne idealni ,musel bych prestat chodit na obedy a zacit si varit sam ,to co bych mel

S cvicenim to mam tak ,ze chodim 3x tydne ,pondeli ,streda ,patek,jeden tyden delam treba biceps ,triceps a prsa a dalsi tyden to pozmenim..tento tyden sem to mel asi tak - rozcvicka,pak na stroji na prsa (nevim jak se to presne jmenuje,jsou tam takove ty tycky a pritahujes ruky :D ) tam to delma piramidove s vahami od 25 - 40kg ,8x6,pak delam benchpress s jednoruckama na lavici 8x6 (16kg),pak jednorucky v sede 6x7 (18kg),se zetkovou tyci 8x6 (30kg) a pak ke konci 21 s 12kg

No a to je muj den v posilovne ,jestli neco delam spatne budu rad za rady a postrehy .


idealni ne, ale traba ten tvaroh prihodit muzes a neco na snidani taky

trening mas UPLNE NA HO*NO!!!!

copak sis tu nikdy nic neprecetl???????
_________________
Padre vám možná řekne, co je peklo, ale já vám ho ukážu!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
CIZO


PříspěvekZaslal: so březen 17, 2012 7:59 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

gajdarin napsal:
jestli neco delam spatne budu rad za rady a postrehy

Prakticky všechno :) Ale zase si z toho nedělej hlavu, žádnej učenej z nebe nespadl. koukni sem:

http://kulturistika.ronnie.cz/c-4783-maly-treninkovy-pruvodce-nejen-pro-zacatecniky-i.html
http://kulturistika.ronnie.cz/c-4825-maly-treninkovy-pruvodce-nejen-pro-zacatecniky-ii.html
http://kulturistika.ronnie.cz/c-4840-maly-treninkovy-pruvodce-nejen-pro-zacatecniky-iii.html

Jinak o stravě je na hlavním webu taky spousta moc pěkných článků, stačí si je pročíst a hned budeš moudřejší.
_________________
"Excuses will only get you so far in life, you know? You could make excuses for everything - this hurts, that hurts... but it'll only get you so far.
Won't really get you anywhere with me."

Derek Poundstone


Naposledy upravil CIZO dne so březen 17, 2012 8:00 pm, celkově upraveno 1 krát
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
gajdarin


PříspěvekZaslal: so březen 17, 2012 8:00 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Peter Ustinov napsal:
gajdarin napsal:
Strava v mem veku nebude nikdy uplne idealni ,musel bych prestat chodit na obedy a zacit si varit sam ,to co bych mel

S cvicenim to mam tak ,ze chodim 3x tydne ,pondeli ,streda ,patek,jeden tyden delam treba biceps ,triceps a prsa a dalsi tyden to pozmenim..tento tyden sem to mel asi tak - rozcvicka,pak na stroji na prsa (nevim jak se to presne jmenuje,jsou tam takove ty tycky a pritahujes ruky :D ) tam to delma piramidove s vahami od 25 - 40kg ,8x6,pak delam benchpress s jednoruckama na lavici 8x6 (16kg),pak jednorucky v sede 6x7 (18kg),se zetkovou tyci 8x6 (30kg) a pak ke konci 21 s 12kg

No a to je muj den v posilovne ,jestli neco delam spatne budu rad za rady a postrehy .


idealni ne, ale traba ten tvaroh prihodit muzes a neco na snidani taky

trening mas UPLNE NA HO*NO!!!!

copak sis tu nikdy nic neprecetl???????




Ano cetl,mohl bys mi o tom mem pruseru neco rict a poradit.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
gajdarin


PříspěvekZaslal: so březen 17, 2012 8:03 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Dobre dekuji,mam aspon dneska vecer ,co delat :D
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
gajdarin


PříspěvekZaslal: so březen 17, 2012 9:09 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak uz sem to vsecko pocetl a budu cvicit podle techto treninku ,co je ve 3tim dilu ..samozrejme podle jednoho.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Jak dal? Jdi na stránku 1, 2  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: