Jak dlouho cvičíte?


Jdi na stránku 1, 2, 3  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Jak dlouho cvičíte?  Úvodní stránka -> Trénink -> Jak dlouho cvičíte?
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  

Jak dlouho cvicíte?
do 1/2 roku
4%
 4%  [ 4 ]
do 1 roku
11%
 11%  [ 10 ]
do 1 1/2 roku
14%
 14%  [ 12 ]
do 2 let
13%
 13%  [ 11 ]
přes 2 roky
16%
 16%  [ 14 ]
přes 3 roky
4%
 4%  [ 4 ]
přes 4 roky a více
34%
 34%  [ 29 ]
Celkem hlasů : 84

Autor Zpráva
Missues


PříspěvekZaslal: st duben 14, 2004 6:23 pm    Předmět: Jak dlouho cvičíte? Odpovědět s citátem

Jak dlouho cvičíte?
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mára


PříspěvekZaslal: st duben 14, 2004 6:45 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak tenhle podobný topic jsem tady založil dříve....
no, nic tak se to z opakuje, ale mohls tam napsat ať ještě uvede kolik mu je let.

Jinak cvičim něco málo asi přez dva roky a je mi 15...
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
|TwoTick|


PříspěvekZaslal: st duben 14, 2004 7:28 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

No, doma sem cvicil uz asi pred rokem a pul, nebo vic, pak sem prestal a zacal delat break dance, potom mesic fitko (potom sem mel problem s ledvinama - mesic a pul doma, pribral sem 6 kg - 64 - 70kg), ted ve fitku cvicim uz asi 3 - 4 mesice, z toho posledni 2 treninky sem zacal na silu. jen tak pro poradek je mi 13
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
zacatecn1k


PříspěvekZaslal: st duben 14, 2004 8:32 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

cvicim sedmej mesic
_________________
My girlfriend said I was a pedophile, I think it's a pretty big word for a 12 year old..
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mike Tyson


PříspěvekZaslal: st duben 14, 2004 8:51 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

10let fitness......14let bojova umeni......
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
apis


PříspěvekZaslal: st duben 14, 2004 8:57 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

mam 17 a cvicim 4 roky...
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
|TwoTick|


PříspěvekZaslal: st duben 14, 2004 9:06 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

4Mike Tyson: ty delas jen box ? ja bych rad delal capoeiru, ale ta u nas nikde neni, tak s kamaradem premyslime, ze za rok ci dva nejakou zalozime ...
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mike Tyson


PříspěvekZaslal: st duben 14, 2004 9:07 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

box,kickbox,treba i K1 kdyz bude potreba:))
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
|TwoTick|


PříspěvekZaslal: st duben 14, 2004 9:34 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

tak todle mi prijde jako silne neelegantni bojovy sport. Ja capoeiru proste zeru, utoky i obrana je strasne necekana (kdo by taky cekal, ze na nej nekdo skoci premet, salto, hvezdu, motylka, nakope ho poradne atd). Obrana je resena jen pomoci uhybani, ale stejne je to naprosto perfektni sport (stahnete si nejka videa ...) navic proti capoeire se jen tezko brani
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Velmen


PříspěvekZaslal: st duben 14, 2004 9:47 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

4 roky posilka je mi 20
_________________
Your penis will make more shadow than a tree.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
Steny


PříspěvekZaslal: st duben 14, 2004 10:47 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Od 17 , rok byla pauza a ted mi uz tahne na 26 tak to bude nejmin 7 let.
_________________
178 cm, 80 kg (Vrchol objemu :o)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
zacatecn1k


PříspěvekZaslal: st duben 14, 2004 11:19 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

|TwoTick| napsal:
4Mike Tyson: ty delas jen box ? ja bych rad delal capoeiru, ale ta u nas nikde neni, tak s kamaradem premyslime, ze za rok ci dva nejakou zalozime ...

nevim odkud ses, ale tohle se v Praze vyucuje... mrkni do t-mobile areny - vchod pro hrace - prvni nastenka
....ale pri setkani s boxerem bys mel asi takovy sance, jako tanecnik brake dance
_________________
My girlfriend said I was a pedophile, I think it's a pretty big word for a 12 year old..
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
LJ


PříspěvekZaslal: čt duben 15, 2004 12:09 am    Předmět: Odpovědět s citátem

|TwoTick| napsal:
tak todle mi prijde jako silne neelegantni bojovy sport. Ja capoeiru proste zeru, utoky i obrana je strasne necekana (kdo by taky cekal, ze na nej nekdo skoci premet, salto, hvezdu, motylka, nakope ho poradne atd). Obrana je resena jen pomoci uhybani, ale stejne je to naprosto perfektni sport (stahnete si nejka videa ...) navic proti capoeire se jen tezko brani
chtěl bych vidět jakýhokoliv běžnýho praktikanta nějakýho bojovýho umění co připustí že to jeho není nejlepší, jak říkal náš japonskej mistr aikido, každý má svoje slabiny, stačí je najít - bylo to teda myšlený v rovině stability. Samurajové sou slabí ze strany,...

Předpokládám že s dostatečně rychlejma reflexama je úplně jedno JAK útočíš, jestli saltem hvězdicí nebo karatistickým twisterem:), s tím rozdílem že když ten útočník letí už nemůže kontrolovat moc svý tělo a je v nevýhodě...No to je jen takovej postřeh .
_________________
Od malička jsem chtěl být hezký, místo toho jsem ale tlustý. www.brooklyn-shop.cz
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mike Tyson


PříspěvekZaslal: čt duben 15, 2004 3:11 am    Předmět: Odpovědět s citátem

kdyz to hodne nadsadim tak proto vznikla K1...at jsi karatista,boxer,thaiboxer,sumista,judista nebo cokoli je to jedno,proste 3x3min dle nejakych pravidel a ukazte se....polemiky jako aikido nejlepsi apd,me uz nudi za ty leta......
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kpt.Nemo


PříspěvekZaslal: čt duben 15, 2004 5:27 am    Předmět: Odpovědět s citátem

bylo mi 17 a cvicim patej rok z ceho asi tak pred rokem a pul sem pochopil wo co go
jinak vzdycky sem chtel delat nejaky bojovy umeni,ale myslim ze kdyz si bejt jednou dobrej kulturista zaroven tak to asi moc dohromady nejde co...
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Jak dlouho cvičíte? Jdi na stránku 1, 2, 3  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: