Jak nastavit vlny po 2 měsíčním Low Carb ???


Jdi na stránku 1, 2  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Jak nastavit vlny po 2 měsíčním Low Carb ???  Úvodní stránka -> Začátečníci -> Jak nastavit vlny po 2 měsíčním Low Carb ???
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
matty


PříspěvekZaslal: pá říjen 28, 2016 2:31 pm    Předmět: Jak nastavit vlny po 2 měsíčním Low Carb ??? Odpovědět s citátem

Ahoj, potřebuji poradit. Je mi 45 let, vážim cca 120 kg, od cca 25 jsem se snažil amatérsky vzpírat takže nejsem koule, mám poměrně dost svalů i sádla. Doteď jsem jel cca 2 měsíce lowcarb/paleo, které zabralo,shodil jsem, trošku vyrýsoval, ale pupek se stále brání. Momentálně stagnuji a chtěl bych najet na vlny, ale nevím jak vypočítat vlnění, protože se bojím, že při jakémkoliv množství sachrů začnu přibírat. Do teď jsem je držel do 20g denně a 1x za 14 dnů nacukroval. Chodím minimálně 4 týdně na 1,5 hodiny cvičit, vždy 30 min na pásu a pak silovka. Pomožte mi někdo nahodit ty čísla ? Děkuji
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Magumi


PříspěvekZaslal: pá říjen 28, 2016 5:49 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Jestli máš víc než 20 procent tuku, jsou pro tebe vlny zbytečné, dle mého názoru. Spíš bych uvažoval nad tím, jak udělat stravu a trénink konzistentnější, abys mohl vychytat, kde je problém. Mimo to, dva měsíce jsou hodně krátká doba, je třeba víc trpělivosti.

Obecně bych ale k vlnám řekl, že jsem k jejich přínosu skeptický - podle mně nefungují o nic líp než normální redukční dieta s občasným refeedem. Navíc to počítání sacharidů pro každou fázi mi přijde dost otrava; dieta by měla být pokud možno co nejméně stresující a co nejjednodušší na dodržování.
_________________
Somewhere in China, a thirteen-year old virgin is warming up with my max.

http://forum.ronnie.cz/magumi-lean-strength-t28783.html
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Frybis


PříspěvekZaslal: pá říjen 28, 2016 6:43 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Takže jsi byl v takové delší CKD, prostě v klasické ketóze s občasným nacukrováním. Hele podle mě je tohle lepší než vlny vzhledem k okolnostem. Zkus to celkově zkrátit, jet klasicky CKD 5 a 2, tedy 5 dnů nula cukrů, a 2 dny cukrování, respektive klidně i jeden den cukrování, ale vždycky jednou týdně. Třeba to ještě víc zrychlí metabolismus tady ta týdenní fáze.

No a co se týče posilky, tak ten pás nebo běhání dávej rozhodně až po tréninku přece :-) Tvoje tělo je zvyklý na vyčerpanej glykogen takže po těžkým tréninku je dlouhý kardio na pálení tuku naprostý TOP.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
matty


PříspěvekZaslal: pá říjen 28, 2016 9:01 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

No jeste to upresnim.CKD to uplne nebyla protoze jsem jel na tuky, A to cukrovani bylo max 1 den za 14 dnu a jedl jsem vsechno co mi prislo pod ruku proste jsem prasil.Vlny bych chtel kvuli skladbe jidla nejak uz to Paleo nedavam.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
matty


PříspěvekZaslal: ne říjen 30, 2016 5:30 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Magumi napsal:
Jestli máš víc než 20 procent tuku, jsou pro tebe vlny zbytečné, dle mého názoru. Spíš bych uvažoval nad tím, jak udělat stravu a trénink konzistentnější, abys mohl vychytat, kde je problém. Mimo to, dva měsíce jsou hodně krátká doba, je třeba víc trpělivosti.

Obecně bych ale k vlnám řekl, že jsem k jejich přínosu skeptický - podle mně nefungují o nic líp než normální redukční dieta s občasným refeedem. Navíc to počítání sacharidů pro každou fázi mi přijde dost otrava; dieta by měla být pokud možno co nejméně stresující a co nejjednodušší na dodržování.


Proc jsou pro me vlny zbytecne ? a co podle tebe znamené normální redukční dieta s občasným refeedem ? Díky
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Magumi


PříspěvekZaslal: ne říjen 30, 2016 7:09 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

matty napsal:
Magumi napsal:
Jestli máš víc než 20 procent tuku, jsou pro tebe vlny zbytečné, dle mého názoru. Spíš bych uvažoval nad tím, jak udělat stravu a trénink konzistentnější, abys mohl vychytat, kde je problém. Mimo to, dva měsíce jsou hodně krátká doba, je třeba víc trpělivosti.

Obecně bych ale k vlnám řekl, že jsem k jejich přínosu skeptický - podle mně nefungují o nic líp než normální redukční dieta s občasným refeedem. Navíc to počítání sacharidů pro každou fázi mi přijde dost otrava; dieta by měla být pokud možno co nejméně stresující a co nejjednodušší na dodržování.


Proc jsou pro me vlny zbytecne ? a co podle tebe znamené normální redukční dieta s občasným refeedem ? Díky


Je to hodně počítání a ty výkyvy v příjmech sacharidů taky nesnáší každý dobře. Hlavní je konzistence a rozumné nastavení kalorií a makroživin. Zkus ten nejjednodušší přístup, který funguje, abys to mohl dodržet dlouhodobě. Začal bych na 2 gramech bílkovin na kg a 1 gramu tuku na kg hmotnosti, a sacharidy si nastavil tak, abys byl celkově tak v 15 procentním deficitu. Zkus třeba tuhle kalkulačku: http://www.1percentedge.com/ifcalc/. Koukni na kaloricke tabulky, rozpočítej si, kolik masa, zeleniny, vajíček, příloh a podobně můžeš sníst na den, rozděl to do porcí a máš hotovo. Pokud po dvou týdnech nezhubneš, uber sacharidy. Nic víc zatím nepotřebuješ.
_________________
Somewhere in China, a thirteen-year old virgin is warming up with my max.

http://forum.ronnie.cz/magumi-lean-strength-t28783.html
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
matty


PříspěvekZaslal: ne říjen 30, 2016 7:35 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Magumi napsal:
matty napsal:
Magumi napsal:
Jestli máš víc než 20 procent tuku, jsou pro tebe vlny zbytečné, dle mého názoru. Spíš bych uvažoval nad tím, jak udělat stravu a trénink konzistentnější, abys mohl vychytat, kde je problém. Mimo to, dva měsíce jsou hodně krátká doba, je třeba víc trpělivosti.

Obecně bych ale k vlnám řekl, že jsem k jejich přínosu skeptický - podle mně nefungují o nic líp než normální redukční dieta s občasným refeedem. Navíc to počítání sacharidů pro každou fázi mi přijde dost otrava; dieta by měla být pokud možno co nejméně stresující a co nejjednodušší na dodržování.


Proc jsou pro me vlny zbytecne ? a co podle tebe znamené normální redukční dieta s občasným refeedem ? Díky


Je to hodně počítání a ty výkyvy v příjmech sacharidů taky nesnáší každý dobře. Hlavní je konzistence a rozumné nastavení kalorií a makroživin. Zkus ten nejjednodušší přístup, který funguje, abys to mohl dodržet dlouhodobě. Začal bych na 2 gramech bílkovin na kg a 1 gramu tuku na kg hmotnosti, a sacharidy si nastavil tak, abys byl celkově tak v 15 procentním deficitu. Zkus třeba tuhle kalkulačku: http://www.1percentedge.com/ifcalc/. Koukni na kaloricke tabulky, rozpočítej si, kolik masa, zeleniny, vajíček, příloh a podobně můžeš sníst na den, rozděl to do porcí a máš hotovo. Pokud po dvou týdnech nezhubneš, uber sacharidy. Nic víc zatím nepotřebuješ.


Díky to už je pro mě trošku srozumitelnější, ta tabulka je super vyšlo mi toto, mohl by jsi mi to zkouknout ? díky
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Magumi


PříspěvekZaslal: ne říjen 30, 2016 8:07 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Záleží, jak moc jsi aktivní, jak moc se pohybuješ, kolik sportuješ. Do začátku potřebuješ hlavně sledovat, co jíš, to je nejčastější problém, že lidi nemají přehled. Z toho se dá vyjít. Dvě stě gramů bílkovin a sto gramů tuků je pro tebe tak akorát, pokud jsi aktivní, tak dvě stě gramů sacharidů může zbytečně málo, ale to musíš vědět ty. Jsou lidi, kteří při stejné hmotnosti spálí čtyřnásobek sacharidů.
_________________
Somewhere in China, a thirteen-year old virgin is warming up with my max.

http://forum.ronnie.cz/magumi-lean-strength-t28783.html
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
matty


PříspěvekZaslal: ne říjen 30, 2016 8:53 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Magumi napsal:
Záleží, jak moc jsi aktivní, jak moc se pohybuješ, kolik sportuješ. Do začátku potřebuješ hlavně sledovat, co jíš, to je nejčastější problém, že lidi nemají přehled. Z toho se dá vyjít. Dvě stě gramů bílkovin a sto gramů tuků je pro tebe tak akorát, pokud jsi aktivní, tak dvě stě gramů sacharidů může zbytečně málo, ale to musíš vědět ty. Jsou lidi, kteří při stejné hmotnosti spálí čtyřnásobek sacharidů.


No doted jsem si jidlo hlidal v podstate kazdy rano vejce, volske, michane na masle, obed maso zelenina,
Vecer šunka, syr.Pohyb 3 az 4x tydne 30 az 60 min chuze na pasu v tepovce potom posilovani.
Jinak jsem kancelarskej takze krome toho uz zadnej pohyb.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
matty


PříspěvekZaslal: st listopad 02, 2016 3:25 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ještě by mě zajímal váš názor, zda je opravdu pro lepší schazování přidat nějaké ty sachry.
Nebo je z dlouhodobého hlediska dobré držet cukry na 0 ? Díky
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Magumi


PříspěvekZaslal: st listopad 02, 2016 3:27 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

matty napsal:
Magumi napsal:
Záleží, jak moc jsi aktivní, jak moc se pohybuješ, kolik sportuješ. Do začátku potřebuješ hlavně sledovat, co jíš, to je nejčastější problém, že lidi nemají přehled. Z toho se dá vyjít. Dvě stě gramů bílkovin a sto gramů tuků je pro tebe tak akorát, pokud jsi aktivní, tak dvě stě gramů sacharidů může zbytečně málo, ale to musíš vědět ty. Jsou lidi, kteří při stejné hmotnosti spálí čtyřnásobek sacharidů.


No doted jsem si jidlo hlidal v podstate kazdy rano vejce, volske, michane na masle, obed maso zelenina,
Vecer šunka, syr.Pohyb 3 az 4x tydne 30 az 60 min chuze na pasu v tepovce potom posilovani.
Jinak jsem kancelarskej takze krome toho uz zadnej pohyb.


Chůze na pásu v tepovce? To se raději projdi cestou z práce a víc ze sebe vydej v tréninku. Bílkoviny bych doporučoval rozložit přes den rovnoměrně alespoň do tří porcí.
_________________
Somewhere in China, a thirteen-year old virgin is warming up with my max.

http://forum.ronnie.cz/magumi-lean-strength-t28783.html
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Magumi


PříspěvekZaslal: st listopad 02, 2016 3:30 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

matty napsal:
Ještě by mě zajímal váš názor, zda je opravdu pro lepší schazování přidat nějaké ty sachry.
Nebo je z dlouhodobého hlediska dobré držet cukry na 0 ? Díky


Udržet sacharidy na nule je hoodně těžký, není vůbec sranda dostat se pod padesát, pokud chceš jíst dost zeleniny, natož na nulu. A ve tvém případě to není potřeba, nemluvě o tom, že dlouhodobě to je fakt trápení, to nechceš. Chceš se dostat na zdravé procento tělesného tuku někde kolem patnácti procent tak, aby ses v tom cítil dobře a mohl takhle fungovat v podstatě trvale.
_________________
Somewhere in China, a thirteen-year old virgin is warming up with my max.

http://forum.ronnie.cz/magumi-lean-strength-t28783.html
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
matty


PříspěvekZaslal: st listopad 02, 2016 7:57 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Magumi napsal:
matty napsal:
Magumi napsal:
Záleží, jak moc jsi aktivní, jak moc se pohybuješ, kolik sportuješ. Do začátku potřebuješ hlavně sledovat, co jíš, to je nejčastější problém, že lidi nemají přehled. Z toho se dá vyjít. Dvě stě gramů bílkovin a sto gramů tuků je pro tebe tak akorát, pokud jsi aktivní, tak dvě stě gramů sacharidů může zbytečně málo, ale to musíš vědět ty. Jsou lidi, kteří při stejné hmotnosti spálí čtyřnásobek sacharidů.


No doted jsem si jidlo hlidal v podstate kazdy rano vejce, volske, michane na masle, obed maso zelenina,
Vecer šunka, syr.Pohyb 3 az 4x tydne 30 az 60 min chuze na pasu v tepovce potom posilovani.
Jinak jsem kancelarskej takze krome toho uz zadnej pohyb.


Chůze na pásu v tepovce? To se raději projdi cestou z práce a víc ze sebe vydej v tréninku. Bílkoviny bych doporučoval rozložit přes den rovnoměrně alespoň do tří porcí.



S tím pásem bych nesouhlasil, chodím 4 x týdně ,minimálně 3 km za 30 min a 2 x týdně 60 min. Střídám sklony a leje ze mě jak prase. Snažím se udržet v tepu od 115 do 130 a pak silov trénink. Já ty sachry udržet na 0 umím, ale musím mít tuky a na to jsem se ptal, zda mám ubrat tuky a přidat sachry jestli to zrychlí spalování. jinak dík za odpovědi.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Maziarit


PříspěvekZaslal: po listopad 07, 2016 1:15 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Borci taková technická otázka..

do 15% BF potřebuju zhodit 8.7 kg.. chci samozřejme udržet svaly..

Deficit 500-1000kcal denně = 3500-7000kcal týdně = 0.5-1kg tuku z těla pryč za týden.
Takže čistě teoreticky abych zhubl těch 9 kg, potřebuju 9-18 týdnů být v silným deficitu...
2-4 měsíce odepřít tělu z výdeje 500-1000 kcal..


Proboha, jakto že jsou lidi schopni zhubnout 10kg za měsíc ? To je defakto deficit 70 000 kcal měsíčně což týdně dělá 18 000 kcal deficit, chápu že něco je voda, ale i tak to nedokážu pobrat..
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vlk#


PříspěvekZaslal: po listopad 07, 2016 1:56 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Maziarit napsal:

Proboha, jakto že jsou lidi schopni zhubnout 10kg za měsíc ? To je defakto deficit 70 000 kcal měsíčně což týdně dělá 18 000 kcal deficit, chápu že něco je voda, ale i tak to nedokážu pobrat..


1. záleží kolik máš předtím BF a jak máš rozjeto spalování
2. záleží na jak dlouho shazuješ

zrovna před dvěma týdnama jsem viděl borce na soutěži družstev, kde navážil 97.1 kg a o týden později na oblasti navážil 92.5 kg a pochybuji, že by nějak moc pálil tuky.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sacharidové vlny (Michal Kulštejn) | Ronnie.cz
Michal Kulštejn Sacharidové vlny - Strategie cyklování sacharidů pro účinné odbourávání tuků.
299 Kč
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Jak nastavit vlny po 2 měsíčním Low Carb ??? Jdi na stránku 1, 2  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: