jak uvarit kureci prsa.. ? pls poradte..


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, ... 9, 10, 11  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - jak uvarit kureci prsa.. ? pls poradte..  Úvodní stránka -> Kuchařka -> jak uvarit kureci prsa.. ? pls poradte..
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Drago


PříspěvekZaslal: ne červenec 16, 2006 12:29 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ja uz skoro nedelam kureci prsa v celku. Nakrajim si to na kosticky, osolim, dam na panev (nekdy tam dam olej, promicham to maso a zbytek oleje vyluju pryc), potom to podle chuti nejak okorenim, vetsinou tam davam pepr nebo co me prijde pod ruku. V mirkovlnce jsem to delaval, je to teda rychly, ale to maso je hnusne bily a divne smrdi, me to sprotivovalo kure. Taky nekdy kdyz je cas si ty kureci kostky obaluju v rozdrcenych corn flakach, to taky neni spatny, zkuste to.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
grazls


PříspěvekZaslal: po červenec 17, 2006 5:17 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Drago napsal:
Ja uz skoro nedelam kureci prsa v celku. Nakrajim si to na kosticky, osolim, dam na panev (nekdy tam dam olej, promicham to maso a zbytek oleje vyluju pryc), potom to podle chuti nejak okorenim, vetsinou tam davam pepr nebo co me prijde pod ruku. V mirkovlnce jsem to delaval, je to teda rychly, ale to maso je hnusne bily a divne smrdi, me to sprotivovalo kure. Taky nekdy kdyz je cas si ty kureci kostky obaluju v rozdrcenych corn flakach, to taky neni spatny, zkuste to.


kfc po česku
taky rád dělám. mám dopředu směs koření a cornů připravenou. na hrubo drcenou
_________________
Na řeči mě fascinuje to množtví výrazů pro věci, které neexistují. Třeba pravda, svoboda, spravedlnost.

Pouze ti co se odváží jít hodně daleko, mohou přijít na to jak daleko se dá zajít.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Dragic


PříspěvekZaslal: út červenec 18, 2006 3:11 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Drago napsal:
Ja uz skoro nedelam kureci prsa v celku. Nakrajim si to na kosticky, osolim, dam na panev (nekdy tam dam olej, promicham to maso a zbytek oleje vyluju pryc), potom to podle chuti nejak okorenim, vetsinou tam davam pepr nebo co me prijde pod ruku. V mirkovlnce jsem to delaval, je to teda rychly, ale to maso je hnusne bily a divne smrdi, me to sprotivovalo kure. Taky nekdy kdyz je cas si ty kureci kostky obaluju v rozdrcenych corn flakach, to taky neni spatny, zkuste to.


Taky jsem zkusil udělat krůti prsa jen tak v mikrovlnce a to maso i když bylo uvařený smrdělo jak syrový. Jsem to musel dopíct na grilu. teď to řeším jako ty. Nařežu to na malý kousky. Akorát že já si to aspoň na 2 hodiny naložím do sosíku.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Plazer


PříspěvekZaslal: čt červenec 20, 2006 10:30 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Hej lidi...mám v mikrovlnce funkci grill,kterou sem nikdy nevyužíval,ale teď sem to párkrát zkusil tam udělat na jemno nakrajený plátky prsíček a je to vynikající...nepokazí se něco grilováním?...je to lepší než smažení na olivovým oleji?
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ChickenEater


PříspěvekZaslal: pá červenec 21, 2006 7:08 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Míma napsal:
v mikrovlnce jsem si je taky delal.. ale to je asi ten nej hnus co muze bejt, hur uz to nejde


good je nakrajet na maly kousky, poradne posolit, pridat trochu palmoviho oleje... a na teflonovy panvi udelat na ostrejsim ohni do zlatova


uplny hnus to neni, kdyz to sprave pripravis.. zakladem uspechu je samozrejme dobre namichane koreni,popr. zelenina,.. (doporucuji cesnek pro svezi dech)

pro zbaveni pachuti je klicove nakrajeni na tenci platky a dukladne proplachnuti pod teplou vodou... tim se z toho dostane vsechno svinstvo, samozrejme, pokud mate stary trochu nahnily maso,ktery je v supermarketech bezne, ani proplachnuti moc nepomuze
pachut take zmizi lepe, pokud v mikrovlnce maso nepriklapite

aby maso nevyschlo, je vyhodne prilit trochu vody,ale ne moc...

a hlavne, doporucuji jist maso z jineho talire nez z toho, na kterem bylo pripravovano
_________________
Tento princip je natolik obecny, ze jakekoli jeho konkretni pouziti je zhola nemozne
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tucet


PříspěvekZaslal: čt srpen 03, 2006 12:33 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

na kolik to dáváte v tý mikrovlnce?
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Wygh


PříspěvekZaslal: čt srpen 03, 2006 12:35 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

tucet napsal:
na kolik to dáváte v tý mikrovlnce?

tfuj..dej pokoj
_________________
"Clean food is rocket fuel to the athletic body."

Jesse Marunde
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tucet


PříspěvekZaslal: čt srpen 03, 2006 12:37 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Wygh napsal:
tucet napsal:
na kolik to dáváte v tý mikrovlnce?

tfuj..dej pokoj
no počkej., já nemam moc šancí si to někde usmažit či opíct, pro mě je to reálná představa :P
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Palestra


PříspěvekZaslal: čt srpen 03, 2006 2:21 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

A dufam ze ako kazdy spravny vajciaci vazite maso pred varenim. potom jasne ze nepriberate
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Wygh


PříspěvekZaslal: čt srpen 03, 2006 3:21 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Palestra napsal:
A dufam ze ako kazdy spravny vajciaci vazite maso pred varenim. potom jasne ze nepriberate

maso nevážim vůbec.. narvu do sebe co se do mě vejde nebo co je v lednici
_________________
"Clean food is rocket fuel to the athletic body."

Jesse Marunde
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Plazer


PříspěvekZaslal: út srpen 15, 2006 4:29 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Stalo se mi,že už 3 den neměli v Albertovi kuřecí prsa,tak sem musel koupi Krůtí prsa... je to moc velkej problém?Nebo né problém,ale jestli sem neměl třeba radši koupit tuňáka nebo nějakou rybu?
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kouba the man


PříspěvekZaslal: út srpen 15, 2006 4:36 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Plazer napsal:
Stalo se mi,že už 3 den neměli v Albertovi kuřecí prsa,tak sem musel koupi Krůtí prsa... je to moc velkej problém?Nebo né problém,ale jestli sem neměl třeba radši koupit tuňáka nebo nějakou rybu?


Žer maso a neser
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Wygh


PříspěvekZaslal: út srpen 15, 2006 4:48 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

kouba.pwl napsal:
Plazer napsal:
Stalo se mi,že už 3 den neměli v Albertovi kuřecí prsa,tak sem musel koupi Krůtí prsa... je to moc velkej problém?Nebo né problém,ale jestli sem neměl třeba radši koupit tuňáka nebo nějakou rybu?


Žer maso a neser

přesně tak.. je jedno jesi si dáš kuřecí,krůtí,srnčí nebo divočáka MASO JE FURT MASO !!
_________________
"Clean food is rocket fuel to the athletic body."

Jesse Marunde
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Plazer


PříspěvekZaslal: út srpen 15, 2006 7:43 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak jo...když říkáte...ale kuřecí maso je prostě kuřecí maso.Udělal sem si to s mexickou imáčkou a těstovinam a docela se to dalo...
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kouba the man


PříspěvekZaslal: út srpen 15, 2006 7:54 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Plazer napsal:
Tak jo...když říkáte...ale kuřecí maso je prostě kuřecí maso.Udělal sem si to s mexickou imáčkou a těstovinam a docela se to dalo...


Netuším, jak to myslíš, ale kuřecí maso je kuřecí asi jak hovězí hovězí:-)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - jak uvarit kureci prsa.. ? pls poradte.. Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, ... 9, 10, 11  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: