Jaká aerobka je nej ?


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Jaká aerobka je nej ?  Úvodní stránka -> Trénink -> Jaká aerobka je nej ?
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  

...
Běh
44%
 44%  [ 30 ]
Kolo/Rotoped
29%
 29%  [ 20 ]
Švihadlo
1%
 1%  [ 1 ]
Crossový trenažer
4%
 4%  [ 3 ]
Stepper
2%
 2%  [ 2 ]
Jiné
17%
 17%  [ 12 ]
Celkem hlasů : 68

Autor Zpráva
Douglas


PříspěvekZaslal: út červenec 29, 2008 1:30 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

"Nejlepsi" aerobka je randorovy trenink juda.
_________________
Ty ses takova vecne pesimisticka a neprejici devka, ktera se tvari jako nejvetsi odbornik a pravej fanousek bojovejch sportu a navic jeste k tomu pametnik, takze mas vzdycky co rict.. Udus se tim hejtem.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Bouchalec


PříspěvekZaslal: ne březen 01, 2009 3:44 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

......


Naposledy upravil Bouchalec dne út červenec 09, 2013 12:45 am, celkově upraveno 1 krát
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*Martin*


PříspěvekZaslal: ne březen 01, 2009 3:51 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Bouchalec napsal:
Hele a jaký vliv má na mě to, že si dám aerobku po tréninku v tréninkový den místo v netréninkový? Nemám dost času, abych chodil 3x-4x týdně do posilhovny a potom ještě v jiných dnech dělal aerobku.. Posere mě to nějak, když pojedu na kole po tréninku?


Ty vole a že už to tu je asi 100x.
po treninku na pul hodky sedni a šlap
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Langerinho


PříspěvekZaslal: ne březen 01, 2009 4:38 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

kardio,kardio mne sa osvedcil steper ale zhadovat je makacka pri vsetkom.i ked v posteli je to naj
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Pavelcb


PříspěvekZaslal: ne březen 01, 2009 4:41 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Langerinho napsal:
kardio,kardio mne sa osvedcil steper ale zhadovat je makacka pri vsetkom.i ked v posteli je to naj

to mě by v posteli steprovat neba..
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sacharidacek
(ban)


PříspěvekZaslal: ne březen 01, 2009 7:56 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

mam dotaz na odborniky tady , kolik kardia v diete je idealni pri cca 200-300g sachru na den s treningem (klasickej split, 2 partie do sracek) 3+1 ...
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
yazi
(ban)


PříspěvekZaslal: ne březen 01, 2009 7:58 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Sacharidacek napsal:
mam dotaz na odborniky tady , kolik kardia v diete je idealni pri cca 200-300g sachru na den s treningem (klasickej split, 2 partie do sracek) 3+1 ...


i kkyz dotaz nebyl adresovan mne:) ... to zalezi na tvy fyzicce prece, to ti mozna povi vestec, nekdo zvladne hodku nekdo dve, nekdo 20minut
_________________
Proud member of the Axis of evil.

zacnu ti nad ranem honit zadek BANanem :D
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sacharidacek
(ban)


PříspěvekZaslal: ne březen 01, 2009 8:01 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

yazi napsal:
Sacharidacek napsal:
mam dotaz na odborniky tady , kolik kardia v diete je idealni pri cca 200-300g sachru na den s treningem (klasickej split, 2 partie do sracek) 3+1 ...


i kkyz dotaz nebyl adresovan mne:) ... to zalezi na tvy fyzicce prece, to ti mozna povi vestec, nekdo zvladne hodku nekdo dve, nekdo 20minut
nende o fyzu , de oto abych zhodil a spalil co nejmin svalu (naturalne) jinak nad 60 minut bych asi urcite nesel , nejsu zavodni tur de franc
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
BUFU


PříspěvekZaslal: ne březen 01, 2009 8:03 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Sacharidacek napsal:
yazi napsal:
Sacharidacek napsal:
mam dotaz na odborniky tady , kolik kardia v diete je idealni pri cca 200-300g sachru na den s treningem (klasickej split, 2 partie do sracek) 3+1 ...


i kkyz dotaz nebyl adresovan mne:) ... to zalezi na tvy fyzicce prece, to ti mozna povi vestec, nekdo zvladne hodku nekdo dve, nekdo 20minut
nende o fyzu , de oto abych zhodil a spalil co nejmin svalu (naturalne) jinak nad 60 minut bych asi urcite nesel , nejsu zavodni tur de franc

Se ptáš jak lidi co začínají cvičit. Ti snad musí být jasný, že je to individuální... A jestli to chceš vědět přesně tak 15-45 minut (dle mě )
_________________
Mám velký průhledný svaly !
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sacharidacek
(ban)


PříspěvekZaslal: ne březen 01, 2009 9:17 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

BUFU napsal:
Sacharidacek napsal:
yazi napsal:
Sacharidacek napsal:
mam dotaz na odborniky tady , kolik kardia v diete je idealni pri cca 200-300g sachru na den s treningem (klasickej split, 2 partie do sracek) 3+1 ...


i kkyz dotaz nebyl adresovan mne:) ... to zalezi na tvy fyzicce prece, to ti mozna povi vestec, nekdo zvladne hodku nekdo dve, nekdo 20minut
nende o fyzu , de oto abych zhodil a spalil co nejmin svalu (naturalne) jinak nad 60 minut bych asi urcite nesel , nejsu zavodni tur de franc

Se ptáš jak lidi co začínají cvičit. Ti snad musí být jasný, že je to individuální... A jestli to chceš vědět přesně tak 15-45 minut (dle mě )
njn nudim se tak pisu hovna pojedu dene 45 minut
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jarack


PříspěvekZaslal: st březen 04, 2009 2:12 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Běh je základ, proložit plaváním a dokořenit kolem. do toho všeho pravidelně špikovat švihadýlkem a spárem (pro bojovkáře) a člověk je tam. Samozřejmě když sou v píči klouby nebo tak něco, tak jen kolo a plavání. abych to shrnul, tak si ale myslím, že každá aerobka, při které dostatečně vyždímáte triko je fajn. Než příde reakce, tak předesílám, že vlivem na svalovou hmotu se nezabývám
_________________
Ryba plave, pták lítá a člověk běhá..
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
mathas


PříspěvekZaslal: st březen 04, 2009 2:29 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Proč není v nabídce sex?
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Jaká aerobka je nej ? Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: