Jake spravne drepy na zadek ne stehna?



 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Jake spravne drepy na zadek ne stehna?  Úvodní stránka -> Začátečníci -> Jake spravne drepy na zadek ne stehna?
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
NicoRodriguez


PříspěvekZaslal: po duben 09, 2018 9:41 am    Předmět: Jake spravne drepy na zadek ne stehna? Odpovědět s citátem

Zdravim,
Jsem tady uplne nove a chtela bych mistnich matadory poprosit o radu. Do posilovny nechodim, cvicim doma primarne s vlastni vahou, mam moznost zavazi kettlebellu 4kg nebo kocoura 6kg (vtip, dlouho by to nevydrzel ). Pres zimu se to trochu nasbiralo a ja bych rada ze zimnich zasob udelala aspon v ramci moznosti svaly. Rada bych na zacatek uvedla ze nejsem zadny Arnold, chci se sebou neco udelat a prijde mi logicke zeptat se nekoho, kdo tomu rozumi, nez hledat informace na netu a skoncit na nejakej webu pro maminky .
Vse mam tak nejak vychytane, jen ty drepy. Skrz to, ze jsem hravala fotbal a celkove jsem vic byla do klucicich sportu, mam docela silne nohy a rada bych zpevnila zadek, ale kdyz drepuju, citim druhy den hlavne predni stranu stehen, zadek vlastne skoro vubec. Co delam spatne?
Drepuju nohama na sirku ramen, zadek neco malo pod pravy uhel, ruce bud dopredu nebo s kettlem na hrudi. Mam to dupat az co nejniz to pujde, tj.k lytkam?
A jak je to prosim druhy den s cvicenim, dneska jsem ve stavu, ze pri stoupani od stolu se musim pridrzet rukama, jak ty stehna pekelne boli , mam i dnes cvicit se zamerenim na tuto partii, a dat si pauzu az treti den, nebo tomu dat pauzu ted a zmordovat se az zase zitra?
Moc dekuju za slusne odpovedi :).
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Peter Ustinov


PříspěvekZaslal: po duben 09, 2018 8:09 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

pokud ti jde o zadek, najdi si bulharske drepy
klicek v tom, aby dostaval zabrat zadek je poradne dlouhy krok predni nohou, aby kdyz drepnes, sla jsi dozadu, smerem k lavicce
_________________
Padre vám možná řekne, co je peklo, ale já vám ho ukážu!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
NicoRodriguez


PříspěvekZaslal: út duben 10, 2018 7:39 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Peter Ustinov napsal:
pokud ti jde o zadek, najdi si bulharske drepy
klicek v tom, aby dostaval zabrat zadek je poradne dlouhy krok predni nohou, aby kdyz drepnes, sla jsi dozadu, smerem k lavicce

Ooo dekuji, urcite dohledam dalsi info, tenhle typ drepu je pro me uplne novy :)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Spazik


PříspěvekZaslal: út duben 10, 2018 8:21 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Kup is push up jeansy, problem solved

http://memoriesboutique.ie/index.php?route=product/product&product_id=991

Ne vážně, podle mě na hezký pevný zadej je potřeba se hlavně pravidelně hýbat (chůze, běh, kolo, brusle atd.) Posilovna samozřejmě taky, ale když někdo sedí pořád na zadku a pak si doma párkrát zacvičí, zase tak moc to nevytrhne...
Velkých stehen bych se nebál, ženská nikdy nemůže mít příliš velká stehna (pokud se nebavíme o obezitě)


Naposledy upravil Spazik dne út duben 10, 2018 8:23 am, celkově upraveno 1 krát
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: út duben 10, 2018 8:23 am    Předmět: Re: Jake spravne drepy na zadek ne stehna? Odpovědět s citátem

NicoRodriguez napsal:
ja bych rada ze zimnich zasob udelala aspon v ramci moznosti svaly


A takto to tiež nefunguje Z tuku sa sval nevyrobí.
_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Jake spravne drepy na zadek ne stehna?
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: