Jaké vitamíny ?


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Jaké vitamíny ?  Úvodní stránka -> Výživa a suplementace -> Jaké vitamíny ?
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Maerlyn0


PříspěvekZaslal: so červen 10, 2017 11:22 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Trubens napsal:
KrystofK napsal:
citace:
a akomkolvek kupalisku (pokial tam nepridu sypaci) patrim medzi muzov s najkrajsou postavou


citace:
Dokazem totiz vstrebavat ziviny efektivnejsie nez 99% ludi.


A péro mám 25cm si zapoměl dodat. Já ti ani v nejmenším nevěřím, že to máš s tou ejakulací a sexem tak, jak jsi dříve avizoval. Myslím, že si honíš před zrcadlem alespon 3x denně. A to ti říká ultranarcis jako já.

Zbytek nebudu komentovat, jako vždy my o voze ty o ko... prd o koze, ty o červích dírách a jejich možnostech ohýbání časoprostoru...


Môžem odprisahať na celú planétu (nech sa moja mamka, sestra, dedko, teta, bratranec, strýko, kamaráti, bývalé milenky a partnerky smažia po smrti v pekle ak klamem), že od 1.1 2015 do 31.6. 2015 som si ho nie len nevyh*nil, ale ani sa s ním nijak "nehral", a ani nemal ten čas žiadnu erotiku so ženou. To je proste FAKT, realita.
Mimochodom, niekedy ku koncu mája (presný dátum neviem) som sa rozhodol, že sa s ním "hrať" nebudem už nikdy ... Už bude "v rukách" len ženy (alebo v jej dierkach radšej). A keď je tu reč o vitamínoch a mineráloch, strácam ich oveľa menej než bežný muž - lebo ich dopĺňam (mimo stravy) ako urinou (ktorá je síce oveľa bohatšia na minerály než vitamíny), a hlavne nimi neplytvám častou ejakuláciou.
25cm péro ? Ďakujem, neprosím.


Díky za informaci.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
člověk


PříspěvekZaslal: so červen 10, 2017 2:40 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Co to tu tak poslední dobou čtu tak mám dojem, že jakákoliv, ačkoliv třeba plodná diskuze se zvrhne v probírání Randového nadlidství a jeho úchylek jako hladovění, pití vlastních chcanek, či masturbaci ve skafandru ...
_________________
Můj log:
http://forum.ronnie.cz/clovek-log-t33609.html

Volná sestava:
http://www.youtube.com/watch?v=M9eTnVam068

18 let /// 180cm /// váha je parametr, který u mě nikdy nelze přesně určit :)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
KrystofK


PříspěvekZaslal: so červen 10, 2017 11:05 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

člověk napsal:
Co to tu tak poslední dobou čtu tak mám dojem, že jakákoliv, ačkoliv třeba plodná diskuze se zvrhne v probírání Randového nadlidství a jeho úchylek jako hladovění, pití vlastních chcanek, či masturbaci ve skafandru ...


Tak podstatná vina, že z toho vznikne takový tragický kompilát příspěvků o moči a onanování, leží na bedrech těch, kteří by tu diskusi měli nějakým způsobem usměrňovat... popřípadě na nastavených podmínkách.
To, že například problematika dopingu je tu absolutně potírána, ale je tu umožněno aby uživatel xy měl možnost veřejně nabádat a radit člověku, který utrpěl srdeční zástavu, aby se držel dál od lékařů a medikace, to je absurdní. A problémem je, že jsou už opravdu extrémně překračovány hranice, jelikož jakkoliv se to může zdát zábavné, internet brázdí ať už mladí, jednodušší nebo zoufalí lidé, kteří můžou být těma jeho (ale samozřejmě je tu řada dalších kandidátů) výrokama silně ovlivněni. Samozřejmě, může mít prostor k šíření své kompulze jinde, ale proč mu to umožňovat zde?
Co se týká těch úsměvných výroků, je to dle mého taky naprosto zcestné, jelikož to nějak poškozuje tu kredibilitu fóra. Když tu jako nový návštěvník přijdu, a vidím výroky randa jak pije svoji moč, jak Tommy tvoří už třicátou stránku o iluminátech, tak se otočím a radši zůstanu u facebooku.

A plodná diskuse? Sory jako, ale to je další důvod proč se třeba já držím hlavně anglofonních fór a tady se spíš chodím fakt jenom bavit a občasně něco sesmolit. Jakmile začátečníkovi nedoporučíš "kuře, rýži, tvaroh, jedno jakej protein a makej" ale pokusíš se nějaké téma trochu víc probrat, tak ihned dostaneš punc někoho, kdo si hraje na odborníka, co to hlavně "moc řeší", cizí slovíčka jsou brány za nějaké pejorativní vyjadřovací prostředky a ve výsledku se spíš setkáš s výsměchem.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ygg


PříspěvekZaslal: so červen 10, 2017 11:06 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Trubens napsal:


Môžem odprisahať na celú planétu (nech sa moja mamka, sestra, dedko, teta, bratranec, strýko, kamaráti, bývalé milenky a partnerky smažia po smrti v pekle ak klamem), že od 1.1 2015 do 31.6. 2015 som si ho nie len nevyh*nil, ale ani sa s ním nijak "nehral", a ani nemal ten čas žiadnu erotiku so ženou. To je proste FAKT, realita.


Rando, taková malá kontrolní otázka .... kolik má červen (pro tebe jún:-) dní? :-)))

Jinak bych si dovolil všechny velmi uctivě požádat, ať na našeho místního alternativistu nereagují. Přeci všichni vidíme, že to nemá cenu.

A Ronnieho úpěnlivě prosím, ať s implementací funkce ignore do fóra pohne ... myslím, že mu bude náleže vděk opravdu mnohých.
_________________
Reacher let him go. There were things Reacher didn´t like to do. Running was one of them.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ygg


PříspěvekZaslal: so červen 10, 2017 11:30 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

KrystofK napsal:
Jakmile začátečníkovi nedoporučíš "kuře, rýži, tvaroh, jedno jakej protein a makej" ale pokusíš se nějaké téma trochu víc probrat, tak ihned dostaneš punc někoho, kdo si hraje na odborníka, co to hlavně "moc řeší", cizí slovíčka jsou brány za nějaké pejorativní vyjadřovací prostředky a ve výsledku se spíš setkáš s výsměchem.


No, ono zcela upřímně .... čistě z didaktického hlediska má tento zjednodušený, tebou kritizovaný přístup (byť tedy ne ve formě klišé kuře+rýže) poměrně velmi racionální základ. Problematika jak tréninku, tak výživy, je značně složitá a komplexní ... proto na ni většina z nás sere a drží se intuice a pudu sebezáchovy:-) ... a jistá míra jejího zjednodušení dává mnohem větší šanci, že se v ní začátečník dokáže smysluplně orientovat a v maximální možné míře se optimálně chovat. A tím dosahovat poměrně uspokojivých výsledků. Když bude mít kvanta informací, byť po věcné stránce zcela správných, tak výsledkem bude ve většině případů hlava jak balón a výsledky vynaloženého úsilí budou zanedbatelné ... v tom lepším případě.

Ona je to analogie známého faktu, že prvotřídní odborník může být lehce vcelku mizerný učitel, a že bývalý špičkový sportovec může být nepříliš úspěšným trenérem. Ač to na první pohled může být zvláštní, tak mít "jen" pravdu často nestačí.
_________________
Reacher let him go. There were things Reacher didn´t like to do. Running was one of them.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
člověk


PříspěvekZaslal: ne červen 11, 2017 8:11 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Kryštofe, však já vím jak to tu chodí - jsem na fóru již přes 5 let, ikdyž nějakou dobu to tu chodím už jen číst a píšu minimálně :)
_________________
Můj log:
http://forum.ronnie.cz/clovek-log-t33609.html

Volná sestava:
http://www.youtube.com/watch?v=M9eTnVam068

18 let /// 180cm /// váha je parametr, který u mě nikdy nelze přesně určit :)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
jari


PříspěvekZaslal: ne červen 11, 2017 12:50 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

ygg napsal:
KrystofK napsal:
Jakmile začátečníkovi nedoporučíš "kuře, rýži, tvaroh, jedno jakej protein a makej" ale pokusíš se nějaké téma trochu víc probrat, tak ihned dostaneš punc někoho, kdo si hraje na odborníka, co to hlavně "moc řeší", cizí slovíčka jsou brány za nějaké pejorativní vyjadřovací prostředky a ve výsledku se spíš setkáš s výsměchem.


No, ono zcela upřímně .... čistě z didaktického hlediska má tento zjednodušený, tebou kritizovaný přístup (byť tedy ne ve formě klišé kuře+rýže) poměrně velmi racionální základ. Problematika jak tréninku, tak výživy, je značně složitá a komplexní ... proto na ni většina z nás sere a drží se intuice a pudu sebezáchovy:-) ... a jistá míra jejího zjednodušení dává mnohem větší šanci, že se v ní začátečník dokáže smysluplně orientovat a v maximální možné míře se optimálně chovat. A tím dosahovat poměrně uspokojivých výsledků. Když bude mít kvanta informací, byť po věcné stránce zcela správných, tak výsledkem bude ve většině případů hlava jak balón a výsledky vynaloženého úsilí budou zanedbatelné ... v tom lepším případě.

Ona je to analogie známého faktu, že prvotřídní odborník může být lehce vcelku mizerný učitel, a že bývalý špičkový sportovec může být nepříliš úspěšným trenérem. Ač to na první pohled může být zvláštní, tak mít "jen" pravdu často nestačí.



nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Maerlyn0


PříspěvekZaslal: ne červen 11, 2017 1:41 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ono hlavně radit někomu přes internet, když jsi toho člověka v životě neviděl, nemluvil si s ním, tam toho moc víc jak obecný věci nabídnout nemůžeš, protože to funguje na většinu lidí a většinou se tím nedá nic moc pokazit. Těžko někomu dávat komplexní rady z toho málo informací, co člověk má....
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tom3


PříspěvekZaslal: ne červen 11, 2017 4:17 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Krystofe ja te beru, ale az tu budes nejaky ten rok tak pochopis proc odpovidam tak, jak odpovidam :) tyhle dotazy byly a budou jeste x krat stale dokola..
Odpovim mozna stroze a jednoduse, ale rekl bych idealne pro zacatecnika..
_________________
"First they ask you why you do it, then they ask you how you did it."
"Chodil bys raději po ulici a lidem říkal, že zvedáš tunu a nevypadal tak, nebo bys raději donutil lidi přemýšlet o tom, kolik zvedáš, jen tím, jak vypadáš?‘" - buh vi kdo
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
KrystofK


PříspěvekZaslal: ne červen 11, 2017 5:20 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Však jsem na fóru, ikdyž anonymně, už tak 7-8 let. Přinejmenším od té doby co jsem začal cvičit a vidím jak je to frustrující, když někdo položí dotaz typu jaký protein, co už tu byl 1463x.
Absolutně souhlasím s tím přístupem sepsat to jasně, stručně a pochopitelně ale i vzhledem k té kumulaci stále stejných, relativně pitomých dotazů (a stále stejné šablonovitosti, kterou by měl člověk dodržovat, pokud se má držet obecných rovin, přesně jak píše Maerlyn0) si myslím, že není na škodu to načlé téma trochu do hloubky otevřít a rozvrstvit. Jsem strašně rád když se potom zapojí třeba esko, nebo kdokoliv jiný, co se o věc trochu zajímá a postne nějakou zajimavou hypotezu nebo něco, o čem člověk o te doby neměl tušení: ihned prostě přijde impulz si začít dohledávat nové info nebo nahlídnout na věc z jiné strany... A idkyž jsou některe názory fakt sui generis , tak je vždycky fajn se něco nového dozvědět, pozměnit svůj přístup. A co je hlavní, v nemálo případech, to i tazateli může trochu otevřít hlavu a probudit v něm snahu se o to téma více zajímat.

EDIT: třeba jak Tom3 postnul o tom dlouhodobem vysokem davkovani cečka, furt dochazim k zavěru, že je to hloupost :D ale fakt mi to nedalo a díky tomu co napsal, jsem si o tom dlouho načítal a zase jsem o něco mín blbější.

Ale jako beru, tohle už je okrajové. Hlavní je myslím to, že pokud to není osobní log, tak by tu aktivita člověka jako je Rando měla být nějak úměrně regulovaná. On je psychicky silně narušená osobnost a topicem draperova léčba už to přestává být funny.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Maerlyn0


PříspěvekZaslal: ne červen 11, 2017 6:01 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Já to taky nechápu, proč tu Rando už dávno nemá ban...
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ygg


PříspěvekZaslal: ne červen 11, 2017 6:27 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

To Kryštof .... na to je snadná pomoc:

1) základní info by mělo být (a většinou je) v článcích na mainwebu. S tím, že by to občas chtělo zkouknout a případně lehce oprášit. To je obecný princip, netvrdím, že se tak neděje!

2) ty stále stejné dotazy by měly být prostě ignorovány a reagováno by mělo být max. tak, že dotyčný bude odkázán právě na ty články ... když už je někdo tak línej/blbej, že neumí hledat.

3) rozhodně u takovýchto mimoidních dotazů nerozjíždět nějaké hyperodborné diskuze. Samozřejmě neplatí, když je z dotazu zřejmé, že dotyčný už něco ví a ptá se zcela konkrétně a věcně.

4) plevelení fóra ptákovinama Rando-typu by se rozhodně nemělo banovat ... stačí ta funkce ignore, která tu chybí. Ban by měl být fakt buď za velmi útočný a urážlivý styl psaní, nebo za "lezení Ronniemu do zelí". Slušný má umět být každý, u Ronnieho jsme tu doma. Ale ban za to, že je někdo pošuk ....
_________________
Reacher let him go. There were things Reacher didn´t like to do. Running was one of them.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
deiw


PříspěvekZaslal: ne červen 11, 2017 7:33 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ja vam snad napisu skript na blokovani uzivatele :)

Jinak souhlasim s tou obecnosti a jednodussim pristupem, na druhou stranu jako mirne pokrocily jsem rad, kdyz krystof napise nejaky obsahlejsi prispevek. Obcas se ztrati ve vysvetlovqni souvislosti a chybi pointa,, obcas to je ve stylu 1. to je blbost 2. to je blbost 3. to je nesmysl; a uz neni receno co by smysl melo; nicmene casto to jsou prispevky dost podnetne, ktere mi daji informace bud primo, nebo me aspon nasmeruji k tomu, abych si nasel dalsi info.

Takze tady patri jak rady elementarni, tak obsahlejsi, staci, kdyz jedna skupina nebude napadat druhou, a uzna se, ze kazdy typ rady ma sve publikum.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mablung


PříspěvekZaslal: ne červen 11, 2017 9:14 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

ygg napsal:


4) plevelení fóra ptákovinama Rando-typu by se rozhodně nemělo banovat ... stačí ta funkce ignore, která tu chybí. Ban by měl být fakt buď za velmi útočný a urážlivý styl psaní, nebo za "lezení Ronniemu do zelí". Slušný má umět být každý, u Ronnieho jsme tu doma. Ale ban za to, že je někdo pošuk ....

Banány se podle mě dávají za narušování správné funkce fora (dostatečně intenzivní). Jestliže ti na něj pilně přispívá mentálně postižený, je to podle mě dostatečný důvod.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ygg


PříspěvekZaslal: ne červen 11, 2017 9:57 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Mablung napsal:

Banány se podle mě dávají za narušování správné funkce fora (dostatečně intenzivní). Jestliže ti na něj pilně přispívá mentálně postižený, je to podle mě dostatečný důvod.


A ta je jaká?

Jinak tohle démonizování Randa mne fakt baví. Kdysi tu býval občas o dost větší hukot, a taky na to nikdo neumřel.

Upřímně, mnohem míň mi vadí jeden profláklý pošuk, než například někdo, kdo svým prvním postem založí topic s úžasně inovativním dotazem typu "jaký PTN", o kterém je tady diskuzí tři prdele a nějaký ten článek na mainwebu k tomu.
_________________
Reacher let him go. There were things Reacher didn´t like to do. Running was one of them.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Jaké vitamíny ? Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: