Jakou znack preferujete


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Jakou znack preferujete  Úvodní stránka -> Výživa a suplementace -> Jakou znack preferujete
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  

Jakou znacku preferujete
Weider
4%
 4%  [ 4 ]
Dymatize
26%
 26%  [ 23 ]
VitalMax
2%
 2%  [ 2 ]
Aminostar
10%
 10%  [ 9 ]
Nutrend
1%
 1%  [ 1 ]
ATP
8%
 8%  [ 7 ]
Ultimate Nutrition
0%
 0%  [ 0 ]
Promil
9%
 9%  [ 8 ]
Max Muscle
5%
 5%  [ 5 ]
ostatni
32%
 32%  [ 28 ]
Celkem hlasů : 87

Autor Zpráva
tomass


PříspěvekZaslal: so listopad 04, 2006 10:38 am    Předmět: Odpovědět s citátem

keba napsal:
tomass napsal:
Já jsem spokojený se značkou BioTech.Momentálně beru od USA Sports Labs The Only Whey Protein.Někdy koupím i Laktofit.


Jakej je ten USA Sports labs protein?Měl jsem od nich gainer a to byl humus jak když piju písek.

Jinak já preferuji Scitec,dymatize a vitalmax

Já mám od USA Sports Labs už druhý protein a je pravda,že je to písek.Jako kdyby to bylo nějak hrubě namletý.Nevím co s tím dělají.Chuťově to ale není špatný a i rozpustnost je dobrá.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
keba


PříspěvekZaslal: so listopad 04, 2006 11:35 am    Předmět: Odpovědět s citátem

tomass napsal:
keba napsal:
tomass napsal:
Já jsem spokojený se značkou BioTech.Momentálně beru od USA Sports Labs The Only Whey Protein.Někdy koupím i Laktofit.


Jakej je ten USA Sports labs protein?Měl jsem od nich gainer a to byl humus jak když piju písek.

Jinak já preferuji Scitec,dymatize a vitalmax

Já mám od USA Sports Labs už druhý protein a je pravda,že je to písek.Jako kdyby to bylo nějak hrubě namletý.Nevím co s tím dělají.Chuťově to ale není špatný a i rozpustnost je dobrá.


No já od nich měl jen ten gainer a ten byl i chuťově dost hroznej.Dobral jsem to 4,5kg balení a už nikdy víc (na druhou stranu musím říct že pokud je to složení na obalu pravdivý tak to byl co do složení good gainer)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Filip


PříspěvekZaslal: so listopad 04, 2006 6:21 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Taky nevím co furt maj všichni s těma příchutěma. Pro mě to není ani zdaleka důležité. Bez sladidel děláme všechno, protože jsou v extra sáčku, takže to má dost do sebe. Jinak kvalitně se dá sladit také Inulínem nebo Fruktózou (ta má hooodně vysokou sladivost). Doufám, že ji brzy budeme mít.

A ta recenze, no ta to trochu dramatizovala. Přece to nemohli vychválit až do nebe. Kdo by kupoval to ostatní :D
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
DAvenger


PříspěvekZaslal: so listopad 04, 2006 6:36 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tiez si myslim ze chut je precenovana. Ak to funguje neni o com. Dolezita je len dobra rozpustnost, niektore proteiny su v tomto dost na ****

Tak ako je to vlastne ze to Vase je take (relativne) lacne? Muka?
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
fantozzi


PříspěvekZaslal: so listopad 04, 2006 7:12 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Cytosport, Champion Nutrition
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
luklin


PříspěvekZaslal: ne listopad 05, 2006 1:11 am    Předmět: Odpovědět s citátem

z cz výrobku taky jen vital max
jinak gainery od MLO sou good
a protein hlavně aby byl whey a dalo se to pít protože patřím k těm kdo si na koktejlu rádi pochutnávaj
_________________
SíLA NENI O SVALECH A TAKTEZ ZVITEZIT V BOJI NENI O SíLE...________________________________
NIKDY NEPOZNÁTE SVOJE HRANICE,POKUD SE JE NEPOKUSÍTE PŘEKONAT____________________________
NO BRAIN NO MUSCLES
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Filip


PříspěvekZaslal: ne listopad 05, 2006 11:54 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Slyšel jsem o problémech s rozpustností. Sám jsem se s tím naštěstí nesetkal. Možná trošku Laktofit... No ale přímo instantizovanej protein, to je mazec! Jenom je zase neúměrně tomu dražší, proto si od nás lidi berou spíš klasiku.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Merhule


PříspěvekZaslal: ne listopad 05, 2006 7:31 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

No tak k tem prichutim, abych tady nebyl taky uplne out. Koupil sem si od Vitalmaxu CFM Whey protein s prichuti jahoda, a je to po promichani jako obarvena voda, jinak gainer od MLO sem mel a bylo to to nej, co sem kdy koupil (kam se hrabe Weider)
_________________
Když sem byl malý, doufal sem, že jako dospělý pochopím svět. Dnes už sem dospělý a chápu ho ještě méně, než když sem byl malým.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
jewix


PříspěvekZaslal: st listopad 29, 2006 3:54 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Já jsem poprvé zkusil EAS 100% Whey Protien a jsem s ním zcela spokojenej.Dobře se rozpouští a chuť taky gut (čokoládovej).Cena byla 700,- za kilčo.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
TomesRR


PříspěvekZaslal: st listopad 29, 2006 7:08 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

champion nutrition - pure whey protein vanilka,banan paradni rozpustnost, neni potreba mixer jenom zamíchat vidličkou:-))) chut banan good, ...gainer - horší rozpustnost chut čokoládová taky good
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
skullbreaker


PříspěvekZaslal: st listopad 29, 2006 9:24 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Osobně mám nejlepší zkušenosti s MLO, např. HBG 3600 byl, ještě v tom starém složení, asi nejlepším gainerem, který jsem kdy měl. Jinak koukám, že hodně lidí tady hlasovalo pro Dymatize, jakou máte s touto značkou zkušenosti? Chuť, rozpustnost atd. Ceny mají hodně zajímavé a jelikož chystám do objemu nákup gaineru, tak by Dymatize mohla být docela dobrá volba.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Jakou znack preferujete Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: