Jaroušek vs RW


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Jaroušek vs RW  Úvodní stránka -> Ostatní -> Jaroušek vs RW
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  

Mám se vypravit?Máte zájem?
ANO
88%
 88%  [ 104 ]
NE
11%
 11%  [ 14 ]
Celkem hlasů : 118

Autor Zpráva
CIZO


PříspěvekZaslal: po leden 07, 2008 12:25 am    Předmět: Odpovědět s citátem

no on si stejne zufan malicko pridal protoze ackoliv je velkej a ma i velkej hrudnik tak to 130 myslim neni, ale zufan se urcite rad prizna ze mu troku ujel metr vid zufane?
_________________
"Excuses will only get you so far in life, you know? You could make excuses for everything - this hurts, that hurts... but it'll only get you so far.
Won't really get you anywhere with me."

Derek Poundstone
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Robb


PříspěvekZaslal: po leden 07, 2008 12:26 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Taky nosí dětský džíny aby to vypadalo, že má namakaný nohy
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
mirio
Moderátor


PříspěvekZaslal: po leden 07, 2008 2:22 am    Předmět: Odpovědět s citátem

ygg napsal:
To Bara .... napsal jsi to hezky, bez ironie!!!!!, ale ne úplně přesně. Pro mne se Jaroušek nemusí očišťovat nebo něco dokazovat. Já to prostě myslel sám za sebe tak, že mne prostě nezajímá.
On má svoji cestu a své cíle, které v žádném směru nejsou mé....takže mne nezajímá, jestli po ní skutečně jde tak, jak tvrdí.
Z mého pohledu to není antipatie...teď myslím když mluví sám o sobě, ne když kecá do toho, čemu nerozumí...jen lhostejnost a nezájem.
Ano, naprostý souhlas, yggu. Stejně tak mě ale nezajímají stále se opakující hádky arogantního děcka jménem Freimen, který neustále dookola opakuje jen a jen svoji pravdu, která je pro něj víc, než dogma.

Vím, že mi teď napíše že jsem nula, která nikdy nic nedokázala a on je budoucí doktor (nebo lékárník nebo já nevím co...) a mistr republiky (kterého podpořil maikelos, závodník, ale peca, který byl/je taky závodník je přece hovno, že), ale už toho mám fakt dost. Myslím, že může být naprosto pohodový kluk (ano, kluk, rozhodně ne chlap), ale jeho chování tady je neskutečně trapné. Freimene, prosím tě, dospěj. Bude to tak lepší pro všechny. Díky...
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Freimen


PříspěvekZaslal: po leden 07, 2008 7:11 am    Předmět: Odpovědět s citátem

mirio napsal:
ygg napsal:
To Bara .... napsal jsi to hezky, bez ironie!!!!!, ale ne úplně přesně. Pro mne se Jaroušek nemusí očišťovat nebo něco dokazovat. Já to prostě myslel sám za sebe tak, že mne prostě nezajímá.
On má svoji cestu a své cíle, které v žádném směru nejsou mé....takže mne nezajímá, jestli po ní skutečně jde tak, jak tvrdí.
Z mého pohledu to není antipatie...teď myslím když mluví sám o sobě, ne když kecá do toho, čemu nerozumí...jen lhostejnost a nezájem.
Ano, naprostý souhlas, yggu. Stejně tak mě ale nezajímají stále se opakující hádky arogantního děcka jménem Freimen, který neustále dookola opakuje jen a jen svoji pravdu, která je pro něj víc, než dogma.

Vím, že mi teď napíše že jsem nula, která nikdy nic nedokázala a on je budoucí doktor (nebo lékárník nebo já nevím co...) a mistr republiky (kterého podpořil maikelos, závodník, ale peca, který byl/je taky závodník je přece hovno, že), ale už toho mám fakt dost. Myslím, že může být naprosto pohodový kluk (ano, kluk, rozhodně ne chlap), ale jeho chování tady je neskutečně trapné. Freimene, prosím tě, dospěj. Bude to tak lepší pro všechny. Díky...

jsi neskutečně ubohý

(říkám to proto, protože jestli něco nesnáším, tak lidi jako ty nebo supporter, kteří drží dvacet stránek textu a 8h hubu a pak mají strašnou potřebu nakonec soudit a vyjádřit se k tomu, nemluvě o tom, že kdo dělal ten report, kdo s těma klukama byl cvičit, kdo se tu 2 dny po sobě 8h/denně musel hájit atd. atd.???)

Ano, důležitější je pro mě maria a maikelos nebo koneckonců Bara, který na tom tréninku byl. Peci si vážím, ale on ty kluky neviděl (a nemusí s nimi shazovat 4kg tuku za 4 měsíce).

edit : je legrační jak to říkáš yggovi jako kdyby jsi žaloval tatínkovi, z toho nemůžu
_________________
http://WWW.FREIMEN.CZ/
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
miso767


PříspěvekZaslal: po leden 07, 2008 9:19 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Myslel som ze chcem este v zivote vidiet hocico, no urcite je pre mna No 1 silove vykony Toho ucitela, lebo ma uz z tejto debaty asi jebne.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
mirio
Moderátor


PříspěvekZaslal: po leden 07, 2008 9:50 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Freimen napsal:
mirio napsal:
ygg napsal:
To Bara .... napsal jsi to hezky, bez ironie!!!!!, ale ne úplně přesně. Pro mne se Jaroušek nemusí očišťovat nebo něco dokazovat. Já to prostě myslel sám za sebe tak, že mne prostě nezajímá.
On má svoji cestu a své cíle, které v žádném směru nejsou mé....takže mne nezajímá, jestli po ní skutečně jde tak, jak tvrdí.
Z mého pohledu to není antipatie...teď myslím když mluví sám o sobě, ne když kecá do toho, čemu nerozumí...jen lhostejnost a nezájem.
Ano, naprostý souhlas, yggu. Stejně tak mě ale nezajímají stále se opakující hádky arogantního děcka jménem Freimen, který neustále dookola opakuje jen a jen svoji pravdu, která je pro něj víc, než dogma.

Vím, že mi teď napíše že jsem nula, která nikdy nic nedokázala a on je budoucí doktor (nebo lékárník nebo já nevím co...) a mistr republiky (kterého podpořil maikelos, závodník, ale peca, který byl/je taky závodník je přece hovno, že), ale už toho mám fakt dost. Myslím, že může být naprosto pohodový kluk (ano, kluk, rozhodně ne chlap), ale jeho chování tady je neskutečně trapné. Freimene, prosím tě, dospěj. Bude to tak lepší pro všechny. Díky...

jsi neskutečně ubohý

(říkám to proto, protože jestli něco nesnáším, tak lidi jako ty nebo supporter, kteří drží dvacet stránek textu a 8h hubu a pak mají strašnou potřebu nakonec soudit a vyjádřit se k tomu, nemluvě o tom, že kdo dělal ten report, kdo s těma klukama byl cvičit, kdo se tu 2 dny po sobě 8h/denně musel hájit atd. atd.???)

Ano, důležitější je pro mě maria a maikelos nebo koneckonců Bara, který na tom tréninku byl. Peci si vážím, ale on ty kluky neviděl (a nemusí s nimi shazovat 4kg tuku za 4 měsíce).

edit : je legrační jak to říkáš yggovi jako kdyby jsi žaloval tatínkovi, z toho nemůžu
Já věděl, že něco takového napíšeš a upřímně - je mi to jedno. Asi stejně, jako tobě je jedno, co jsem napsal já. Reagoval jsem na ygga, protože s ním vést diskuzi jde, narozdíl od tebe, Freimene. Nedržel jsem hubu jen dvacet stránek, ale po téměř celou dobu, co jsi tady na fóru a neustále se s někým kvůli něčemu hádáš (tedy asi 1 247 586 stránek).

Znova opakuju, je mi úplně jedno, co si o mě myslíš nebo co mi tady napíšeš. Jsi opravdu jen arogantní fracek, který má za sebou pěkné výsledky v kulturistice a neustále je všem jen dookola předhazuje.

Nauč se akceptovat i názor jiných, budeš to pak mít v životě jednodušší, věř mi.

P.S. Doufám, že mi teď taťka ygg nedá zaracha, to bych oplakal... ;-)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Black Dragon


PříspěvekZaslal: po leden 07, 2008 10:07 am    Předmět: Odpovědět s citátem

mirio: ses anonymni nula, ktera nic nedokazala

Ja kdyz bych na to mel nervy, tak se s tim "clovekem" ( johncreasy ) hadam v tomhle pripade celou dobu ... tady de o to, ze proste napise, ze to co sme cvicili je babskej trening... Bara mu navrhne, ze si s nim zacvici a ze si to skusi.. a on se zacne vykrucovat, misto toho aby predvedl, ze je chlap, tak se z toho vykeca ...pak ma debilni kecy na Koubu ... je to proste internetovej hrdina ...

btw. po diete bych dojel klidne aj tam za tebou na sever a konecne by sme se mohli zridit :)
_________________
...
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
mirio
Moderátor


PříspěvekZaslal: po leden 07, 2008 10:17 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Black Dragon napsal:
mirio: ses anonymni nula, ktera nic nedokazala

Ja kdyz bych na to mel nervy, tak se s tim "clovekem" ( johncreasy ) hadam v tomhle pripade celou dobu ... tady de o to, ze proste napise, ze to co sme cvicili je babskej trening... Bara mu navrhne, ze si s nim zacvici a ze si to skusi.. a on se zacne vykrucovat, misto toho aby predvedl, ze je chlap, tak se z toho vykeca ...pak ma debilni kecy na Koubu ... je to proste internetovej hrdina ...

btw. po diete bych dojel klidne aj tam za tebou na sever a konecne by
sme se mohli zridit :)
HAHA, vole.

Já vím o čem ta hádka je, Blacku. Já prostě jen vidím problém v Freimenovi. Věřím, že to je chytrý kluk, ale musí dospět. Takhle se přece nechovají ani děti na pískovišti.

Asi jsem si nevybral zrovna "ideální" hádku na to, abych vyjádřil, jak moc mě Freimenovo chování sere. V pravidelných týdenních (přeháním) intervalech se tady objevuje tak 30 (přeháním :-) ) topiců, ve kterých se Freimen paralerně hádá s celým světem a mě už to opravdu nebaví.

Ad btw. Kdy ti dieta končí? Někdy na jaře? To už nebude problém ani pro mě - sednu na mašinu a za 50 minut jsem v Brně. Každopádně - určitě přijeď, moc rád tě tady na severu protáhnu po zábavních centrech.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Freimen


PříspěvekZaslal: po leden 07, 2008 1:09 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

to mirio : ano, omlouvám se, v tomhle máš pravdu...

Ale pochop, že po třech dnech hádek je člověk jak rozjetý vlak tak to už to pak střílí na všechny strany - já mám ráno zkoušku, místo toho jsem šel s klukama v sobotu celé dopoledne na trénink a pak 8h v sobotu odpoledne řešil hádku o jejich tréninku, v neděli pro vás celé dopoledne připravuju report (z radosti, baví mě to a vy to zřejmě taky rádi čtete) a musím si ho tady zase 8h hájit hádkou až do noci celý den...Takže jsem z toho už úplně hotový a reagoval jsem jen ze setřvačnosti, omlouvám se...

Jinak doufám, že se tu dnes nic nestrhne a můžu se konečně vrhnout na učení, kdyby něco, tak mě pls Blážo napiš textovku, budu na mobilu
_________________
http://WWW.FREIMEN.CZ/
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
mirio
Moderátor


PříspěvekZaslal: po leden 07, 2008 1:16 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Freimen: Chápu, musí to pro tebe být opruz - o něco se snažíš a dopadne to takhle. Stejně tak pro Black Dragona a Pomana. Kluci se snaží, jdou si za svým a ještě pak jdou s kůží na trh tady na fóru a místo podpory se jim dostane urážek a debilních keců. Já bych se na to z fleku vysral, jak už jsem psal Drakovi v odpovědi po PM.

Ty ale taky musíš brát ohledy i na druhé, přestaň s těma hádkama. Zbytečně potom zhazuješ to, co jsi dokázal, co pro fórum děláš atd. a nemůžeš se pak divit, že ti to dá někdo sežrat a těší se z tvých přehnaných reakcí. Je to škoda...
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Robb


PříspěvekZaslal: po leden 07, 2008 1:21 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Freimen napsal:
....... a pak 8h v sobotu odpoledne řešil hádku o jejich tréninku

Na ostatní se vyflákní, důležitý je jak kluci dopadnou za ty čtyri měsíce.

Ona ta hádka (myslim ten trénink) vznikla tak, že jsi napsal, že kluci se z toho tréninku poblily, bohužel jsi to napsal tak nešťastně, že to vypadá tak, že když se během tréninku pobliješ ,tak ten trénink je tim pádem dobrý.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ygg


PříspěvekZaslal: po leden 07, 2008 1:23 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Frei....mirio..přesto že to je AHOLou odhalený skrytý alkoholik (což by ještě šlo) a zarytý fanoušek věřící v Crocopovo zmrtvýchvstání (což už tedy nejde )...je jednak váženým..ehm ...přispěvatelem jediného slušného a pohodového tpicu na tomto fóru, a jednak má VELKOU pravdu.

Ty se prostě nauč jedno....jasně a upřímně řekni co si myslíš a proč...a pak už se na to vyser. Hádat se o jednom nebo druhém hodiny a dny a furt dokola je úplně na hovno, ničemu to nepomůže a nakonec vám z toho hrabe, diskuze se od původního tématu dostává do totálních sraček=osobní osočování a nadávky a výsledek je ten, že jste za magory oba, nehledě na to, jaký názor jste na začátku zastávali.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Freimen


PříspěvekZaslal: po leden 07, 2008 1:28 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Robb napsal:
Freimen napsal:
....... a pak 8h v sobotu odpoledne řešil hádku o jejich tréninku

Na ostatní se vyflákní, důležitý je jak kluci dopadnou za ty čtyri měsíce.

Ona ta hádka (myslim ten trénink) vznikla tak, že jsi napsal, že kluci se z toho tréninku poblily, bohužel jsi to napsal tak nešťastně, že to vypadá tak, že když se během tréninku pobliješ ,tak ten trénink je tim pádem dobrý.

ale hned jsem to schéma tréninku sem dal a celkem k tomu moc nebylo co říct, lae přesto se to nakonec řešilo 8h...A to je prostě takhle dva dny po sobě i na mě moc, zvlášť o zkouškovém, kdy fakt jedno celé sobotní dopoledne strávím s klukama v posilovně, odpoledne hádka, celé nedělní dopoledne strávím úpravou fotek, psaním reportu, vkládáním fotek atd. a opět na celé odpoledne hádka
_________________
http://WWW.FREIMEN.CZ/
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
mirio
Moderátor


PříspěvekZaslal: po leden 07, 2008 1:30 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Yggu, při čtení tvého příspěvku jsem se nejdříve smál (Aholovic odhalení), pak zuřil (kecy o Mirkovi, ty jeden... :-) ) a pak se červenal... Pěkně jsi to napsal, ty náš zápasnický taťko.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
CIZO


PříspěvekZaslal: po leden 07, 2008 1:31 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Feimene, mam li zkouskove, nehadam se 8 hodin na internetu! mel bys mit dost silnou vuli a rozum na to abys odhadl prioritu
_________________
"Excuses will only get you so far in life, you know? You could make excuses for everything - this hurts, that hurts... but it'll only get you so far.
Won't really get you anywhere with me."

Derek Poundstone
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Jaroušek vs RW Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: