jídlo u vietnamců



 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - jídlo u vietnamců  Úvodní stránka -> Výživa a suplementace -> jídlo u vietnamců
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
lukas7


PříspěvekZaslal: so únor 04, 2017 7:52 pm    Předmět: jídlo u vietnamců Odpovědět s citátem

Ahoj,

potřeboval bych poradit co jíst v práci. Pracuji v obchodě na směny a sem tam 12ctky. Bohužel nemáme možnost si ohřát jídlo, takže jsem odkázaný jíst u vietnamců. Bohužel studené jídlo mi nechutná. Vybírám rýži s kuřecím/hovězím masem, nebo rýžové nudle. Je to špatně se takto stravovat, nebo máte nějaké tipy na oběd, večeři, nebo co jíst když mám 12ctku a nemusí se ohřívat.

díky
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
burnthemall


PříspěvekZaslal: so únor 04, 2017 8:22 pm    Předmět: Re: jídlo u vietnamců Odpovědět s citátem

lukas7 napsal:
Bohužel studené jídlo mi nechutná.


Sad story bro. Myslím, že nikomu studené jídlo a nechutná a žereme ho, protože bez toho by většina cvičící populace daleko nedošla.

Žrádlo od vietnamců je kentus, maso je nejlevnější na trhu, rýže nebo nudle bývají dosmažované na pánvi, další tuk navíc.. celkově je to xindl.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Frybis


PříspěvekZaslal: so únor 04, 2017 8:26 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ve finále u vietnamců bude nejhorší akorát ten nával sacharidů, ve všem nudle nebo rýže.

Bohužel no, pokud ti jde o to, aby jsi nějak vypadal, tak leda si chystat doma jídlo. Ať už pevný jídlo do krabiček, tak se dá přežít i s tekutým (vločky, ar. máslo, protein, .....) co si vezmeš do nějakýho šejkru.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kovyx


PříspěvekZaslal: so únor 04, 2017 8:51 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Co domácí tortilly? Do toho dát maso, zeleninu a něčím to zakápnout.
Těstovinové/zeleninové saláty s masem nebo sýrem?
Buchty, koláče, lívance a palačinky z vloček?
Vaječné omelety?
Meal replacement?
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mablung


PříspěvekZaslal: so únor 04, 2017 8:54 pm    Předmět: Re: jídlo u vietnamců Odpovědět s citátem

lukas7 napsal:
Ahoj,

potřeboval bych poradit co jíst v práci. Pracuji v obchodě na směny a sem tam 12ctky. Bohužel nemáme možnost si ohřát jídlo, takže jsem odkázaný jíst u vietnamců. Bohužel studené jídlo mi nechutná. Vybírám rýži s kuřecím/hovězím masem, nebo rýžové nudle. Je to špatně se takto stravovat, nebo máte nějaké tipy na oběd, večeři, nebo co jíst když mám 12ctku a nemusí se ohřívat.

díky

Pokud jsi ektomorf a čouhají ti žebra, je to pro tebe to správné. Pokud ale máš problém s tukem, ee
Co se studených jídel týče, vždy se něco najde. Pokud nejsi líný si to jídlo připravovat.Já nevařím, takže rady v tomto ohledu nechám jiným, ale hned mě napadly dvě jídla, co jsou dobrá studená
salát - tj. uvařené či orestované maso, zelenina (já kupuju směs z obchodů + dokrájím papriku, ředkvičky a občas rajčata), zálivka (můžeš si jí doma udělat, já jí kupuju). Dobré, zdravé, studené.
Proteinové palačiny - ne tak zdravé, ale při správném složení rozumné zdravé a chutné studené

Mimochodem, nemůžeš mít v práci mikrovlnku? Nebo si třeba donést polévku v tepelně izolované termosce?
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
lukas7


PříspěvekZaslal: so únor 04, 2017 9:47 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

jsem ektomorf, měřím 188cm a vážím 75KG, tenké ruce. Nečekám že ze mě bude kulturista, ale chci mít sportovní postavu. Začlo se mi dělat břicho a kulatit záda, proto jsem se rozhodl že ze sebou něco začnu dělat a změnil stravu (kdysi jsem v porovnáním s dneškem jedl strašně málo a večer jsem si dal balení raffaello, nebo tabulku čokolády), přestal pít alkohol a začal cvičit. Problém jsou jen ty obědy a večeře v práci. Pohledal jsem na internetu a pár receptů na studenou kuchyni jsem našel. Třeba i rýže s tuňákem se dá jíst studená.

ještě jeden dotaz, za jak dlouho budou vidět nějaké větší výsledky? Zatím to jsou jen 2 měsíce a kromě vyšších vah moc výsledky nevidím, největší problém zůstává špek na břiše.


Naposledy upravil lukas7 dne so únor 04, 2017 9:51 pm, celkově upraveno 1 krát
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Berserk_Grom


PříspěvekZaslal: so únor 04, 2017 9:49 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

po 2 mesiacoch by si u mal vidiet male zmeny.
skus viac zabrat v telocvicni.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Trubens


PříspěvekZaslal: so únor 04, 2017 10:33 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Zas tu musi prist RANDO, lebo hez neho dostanes len primitivne rady.
TERMOSKA NA JEDLO TI NIC NEHOVORI ???
Poradim ti najlepsiu, zaroven za priaznivu cenu...

http://www.bergsport.sk/sk/elektronicky-obchod/produkt/termoska-na-jedlo-esbit-thermo-foodbehalter--fj750-sp-bg-nerezova-0-75-l---termoska-na-jedlo-esbit%C2%AE-fj750sp-bg-edelstahl/10569

Ma strasne blby nazov, preto som postol rovno odkaz, aby si videl ako vyzera a tak ju lahsie nasiel aj u vas v CR.

Dakovat mi mozes potom.... Ked do nej das horuce jedlo, vydrzi pekne teple aj 12 hodin. Termosky na jedlo co so mal predtym (spolu 3, vsetky stali ZA HOVNO a neboli o nic lacnejsie) udrzali teple jedlo 5 hodin...

PS : ked chces 2 teple jedla pocas 12tky, odporucam kupit spominanu termosku DVA KRAT. Neolutujes, mas to NA DLHE ROKY. Ja som vysfriedal tolko (styri) termosiek za 10 rokov preto, lebo predchadzajuces stali za hovno...AJ KED TAM PISALI, ze jedlo vydrzi teple 15 hodin.....
Mne staci jedna, jem 2x denne, v praci mi staci jedno jedlo.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mablung


PříspěvekZaslal: so únor 04, 2017 11:13 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

lukas7 napsal:
jsem ektomorf, měřím 188cm a vážím 75KG, tenké ruce. Nečekám že ze mě bude kulturista, ale chci mít sportovní postavu. Začlo se mi dělat břicho a kulatit záda, proto jsem se rozhodl že ze sebou něco začnu dělat a změnil stravu (kdysi jsem v porovnáním s dneškem jedl strašně málo a večer jsem si dal balení raffaello, nebo tabulku čokolády), přestal pít alkohol a začal cvičit. Problém jsou jen ty obědy a večeře v práci. Pohledal jsem na internetu a pár receptů na studenou kuchyni jsem našel. Třeba i rýže s tuňákem se dá jíst studená.

ještě jeden dotaz, za jak dlouho budou vidět nějaké větší výsledky? Zatím to jsou jen 2 měsíce a kromě vyšších vah moc výsledky nevidím, největší problém zůstává špek na břiše.

Postni sem trénink. U tebe bude na tréninku záležet hodně. Ale ani při perfektním tréninku z tebe nebude za dva měsíce Arnold
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ygg


PříspěvekZaslal: so únor 04, 2017 11:48 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Cywe, svět se v prdel obrací, Rando radí ..... a DOBŘE!

I ten Esbit je slušná značka, i když to nemusí být zrovna on, ale jak Rando správně napsal, u těch termosek je fakt poznat rozdíl a ty za pár šupů z hypáče nejsou nic moc, lepší se podívat po nějakých výrobcích outdoorového vybavení.
Jinak si myslím, že na dvanáctku směnu jedno teplé jídlo stačí, druhé (třetí) studené.

Co se té postavy týče, tam to bude asi u tebe fakt nadýl, a trénovat pokud možno s ohledem na tvůj typ postavy ... nedávno tu na webu měl Cizopasník dva články o trenálu spešl pro vás, a byly tu i nějaké články o stravě, opět pro ektomorfy.
_________________
Reacher let him go. There were things Reacher didn´t like to do. Running was one of them.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - jídlo u vietnamců
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: