Jsou veliké rozdíly ve kvalitě výživových výrobku?(firmy)


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Jsou veliké rozdíly ve kvalitě výživových výrobku?(firmy)  Úvodní stránka -> Výživa a suplementace -> Jsou veliké rozdíly ve kvalitě výživových výrobku?(firmy)
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  

záleží na výrobci ?
Ano
89%
 89%  [ 26 ]
Ne
10%
 10%  [ 3 ]
Celkem hlasů : 29

Autor Zpráva
petr616


PříspěvekZaslal: po leden 31, 2011 7:38 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Ronnie napsal:
petr616 napsal:
Nutrend - Mercedes


Možná trochu neznalost, ale Nutrend...
...zásobuje český olympijský tým (tzn. je zde absolutní garance čistoty a kvality použitých věcí),
...je držitelem certifikátu normy ISO 9001:2000 a později dle ISO 9001:2008,
...má na všechno vlastní výrobní linky (tzn. přesně ví, co v suplementu je a nespoléhá na dodavatele),
...kontroluje veškeré vstupy do výroby (jen podtrhuje řádek o jedno výš),
...má vlastní vývojovou laboratoř,
...ukládá všechny šarže všech produktů do archivu pro absolutní zpětnou kontrolu všeho,
...a mohl bych pokračovat dál=).

Aneb slovy klasika, kdo jiný tohle má?


Bohuzel proteinove produkty od Nutrendu nemuzu zaradit mezi sortiment, ktery bych si nekdy jeste koupil, timto nechci rict ze Nutrend je nekvaliti zacka, jejich vyrobni postupy sou urcite na vysoke urovi, ovsem ten vysledek neni proste salek me kavy.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
HavliRBK


PříspěvekZaslal: po leden 31, 2011 8:25 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Já tedy určitě pujdu do Extrifitky :) Dymatize chutná opravdu zle, respektivě zkuste si sníst banán, pak ho vyzvracet zalít vodou a vypít a heleďme se máme Banánový protein od Dymatize, fakt zlo :D
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Spazik


PříspěvekZaslal: po leden 31, 2011 10:11 am    Předmět: Odpovědět s citátem

cipinek napsal:
myslím, že tvoje obava o utlumení produkci vlastních enzymu je naprosto zbytečná, četl jsem od Fořta a ten doporučuje zejména v období objemu (žraní na objem) konzumaci trávicích enzymů u každého většího pevného jídla (250-300 g masa pytel rýže, nebo 0,5 kg brambor), kdysi jsem takhle každé větší jídlo opravdu zasypával trávicím enzymem a neměl jsem problém s trávením, teď už tak nežeru...
potom, co Bolid přestal prodávat papain a na trhu nebylo nic srovnatelného jsem se na to vysral, ovšem teď jsem koukal, že nabídka volně dostupných a cenově výhodných trávicích enzymů je dobrá, předtím bych musel jít doktorovi, aby mi něco napsal, enzymy byly na předpis, kokot Šnajdr za to určitě mohl...

Co třeba Wobenzym, ten už se prodává docela dlouho, ne? Jenom je to teda docela drahá sranda, vyjde to na pár stovek měsíčně
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
cipinek


PříspěvekZaslal: po leden 31, 2011 10:20 am    Předmět: Odpovědět s citátem

vlastně máš pravdu chvilku jsem wobenzym používal jako trávicí enzym, protože obsahoval papain a další, složení si každý může najít, už jsem to zapomněl, kupoval jsem od kámoše velké 800 tabletové balení za Kč asi 1700-1800, bylo to vždycky nějaká podpultovka, jeho kámoška dělala v lékárně, jak to dělali nevím..., že to nějací důchodci měli předepsáno od lékaře, ale nechtěli za to doplácet takovou dardbu, tak si to nevyzvedli, že prý pojištovna trochu přispívala...
_________________
Don't be afraid of doing what you're best at
rozvíjet vlastní osobnost je jedna z nejvíc naplňujících činností
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
blazen


PříspěvekZaslal: po leden 31, 2011 11:31 am    Předmět: Odpovědět s citátem

s Extrifit WPC 80 (obsahuje bromelain + papain) nemám žádný potíže, první pixla mě přesvědčila, chutná dobře a věřim, že nedělají záměrně zmetky, takže už drtím druhou pixlu a spokojenost :)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
eSko
Naivka


PříspěvekZaslal: po leden 31, 2011 11:32 am    Předmět: Odpovědět s citátem

cipinek napsal:
myslím, že tvoje obava o utlumení produkci vlastních enzymu je naprosto zbytečná, četl jsem od Fořta a ten doporučuje zejména v období objemu (žraní na objem) konzumaci trávicích enzymů u každého většího pevného jídla (250-300 g masa pytel rýže, nebo 0,5 kg brambor), kdysi jsem takhle každé větší jídlo opravdu zasypával trávicím enzymem a neměl jsem problém s trávením, teď už tak nežeru...
potom, co Bolid přestal prodávat papain a na trhu nebylo nic srovnatelného jsem se na to vysral, ovšem teď jsem koukal, že nabídka volně dostupných a cenově výhodných trávicích enzymů je dobrá, předtím bych musel jít doktorovi, aby mi něco napsal, enzymy byly na předpis, kokot Šnajdr za to určitě mohl...


Člověk opravdu nikdy neví a zřejmě by to chtělo vyjádření někoho fundovanějšího, než je Fořt.
_________________
"Ti, kteří si myslí, že nemají čas na tělesná cvičení, si budou muset dříve či později najít čas pro nemoc." Edward Stanley
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
HavliRBK


PříspěvekZaslal: po leden 31, 2011 5:35 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

blazen napsal:
s Extrifit WPC 80 (obsahuje bromelain + papain) nemám žádný potíže, první pixla mě přesvědčila, chutná dobře a věřim, že nedělají záměrně zmetky, takže už drtím druhou pixlu a spokojenost :)

Také ho začnu brát :) stále se ale zamýšlím nad otázkou co k tomu ? Nejsem si jist zda kreatin ethyl ester mi nějak pomáhá, byli mi doporučeny Anabolizéry, které mimo jiných látek právě již zmíněný kreatin obsahují :) Názor většiny ?
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
nanobeast


PříspěvekZaslal: po leden 31, 2011 6:38 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Kdyz sem byl jeste mladej a blbe (nevzdelanej v tematu fitness zivota) tak sem si jeden koupil (Nano Vapor)..nestalo se vubec nic..zadny super vysledek zadny pocit nadlidskosti atd..anabolizer je pro me na peknych par let (nez vyzdimam maximum z kombinace protein kreatin) tabu...ty penize za to nestoji...dneska radeji koupim 2/3 druhy proteinu na mesic (po treninku, do vlocek a na spani) nez abych dal peniz za anabolizer (navic je tu vzdy kava, caj (zeleny, cerny), ktery dokazi udelat peknou sluzbu
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Jsou veliké rozdíly ve kvalitě výživových výrobku?(firmy) Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: