Jurassuv nakupni koutek


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... , 13, 14, 15  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Jurassuv nakupni koutek  Úvodní stránka -> Kuchařka -> Jurassuv nakupni koutek
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Grok


PříspěvekZaslal: pá duben 22, 2011 10:59 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Dobře, okouknu pár obchodů, tak já, že jsem to v normálním obchodě estě neviděl tak víš co :D
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Poman


PříspěvekZaslal: st leden 04, 2012 5:46 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Oživim to tady pro Brňáky. Jestli neznáte tam novej (no už je to nějakej pátek) levnej krám na Masarykově, hnedka pod kostelem.
Občas tam zajdu a když se mi chce prodírat se s důchodcema:), často tam maj dobrej cottage za lepší cenu než za 25 jako vedle v tesku.

Tak jsem měl dneska zrovna cestu okolo tak se mrknu, samozřejmě milion důchodů kupující mraky sušenek , když se jima člověk prodral až dozadu tak nastala sladká odměna, cottage sejry kam až oko dohlédlo

A cenovka za pažitkový 2,90kč a za ty s příchutěma 7,90kč Nejdřív jsem si skoro myslel že se někdo upsal,ale ne. Doba trvanlivosti teda jen do 7-8, ale do tý doby snad pujdu pro další.

Takže jestli má někdo chuť (že jo Drapere)
_________________
Nikoho nemasíruju...
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
Pavelito


PříspěvekZaslal: st leden 04, 2012 8:06 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Taky na mě koukaj lidi, když beru plata cottage sýrů, když jsou ve slevě.
Za 25 Kč to už je fakt hardcore, kde jsou ty časy za 18,90.....btw v Německu v přepočtu za 12 korun 200g cottage.
_________________
Ať to roste
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Rostislaw


PříspěvekZaslal: st leden 04, 2012 8:35 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Poman napsal:
Oživim to tady pro Brňáky. Jestli neznáte tam novej (no už je to nějakej pátek) levnej krám na Masarykově, hnedka pod kostelem.
Občas tam zajdu a když se mi chce prodírat se s důchodcema:), často tam maj dobrej cottage za lepší cenu než za 25 jako vedle v tesku.

Tak jsem měl dneska zrovna cestu okolo tak se mrknu, samozřejmě milion důchodů kupující mraky sušenek , když se jima člověk prodral až dozadu tak nastala sladká odměna, cottage sejry kam až oko dohlédlo

A cenovka za pažitkový 2,90kč a za ty s příchutěma 7,90kč Nejdřív jsem si skoro myslel že se někdo upsal,ale ne. Doba trvanlivosti teda jen do 7-8, ale do tý doby snad pujdu pro další.

To mě se tam podařil jiný husarský kousek a to 300g lososa uzeného studeným kouřem za 29kč Vzal jsem skoro 4kg hodil do mražáku a jako večeře nemá chybu. V té samé zlevněnce, ale na Orlí mají krájené pečené maso 79kč za 1kg, chutově gut a cena za hublana.
Takže jestli má někdo chuť (že jo Drapere)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
balbi


PříspěvekZaslal: po duben 02, 2012 3:21 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Nevíte někdo, kde na vysočině (Žďár nad Sázavou a okolí) levno kopit tuňáky, cottage, rýži, kuř. maso atd?
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
Elwanelyn


PříspěvekZaslal: po duben 09, 2012 9:42 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Pavelito napsal:
Taky na mě koukaj lidi, když beru plata cottage sýrů, když jsou ve slevě.
Za 25 Kč to už je fakt hardcore, kde jsou ty časy za 18,90.....btw v Německu v přepočtu za 12 korun 200g cottage.


Kde jsou ty časy, kdy jsem sýr Cottage 200g kupoval za 15,90,- Kč ... což je asi rok zpět v Bille a to jejich Clever obchodní značku. Už to bude jenom horší :).
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
balbi


PříspěvekZaslal: po duben 09, 2012 9:45 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Elwanelyn napsal:
Pavelito napsal:
Taky na mě koukaj lidi, když beru plata cottage sýrů, když jsou ve slevě.
Za 25 Kč to už je fakt hardcore, kde jsou ty časy za 18,90.....btw v Německu v přepočtu za 12 korun 200g cottage.


Kde jsou ty časy, kdy jsem sýr Cottage 200g kupoval za 15,90,- Kč ... což je asi rok zpět v Bille a to jejich Clever obchodní značku. Už to bude jenom horší :).


http://static.akcniceny.cz/foto/vyrobky/820750/820588.jpg
200g , Bílkoviny:23 g , Sacharidy: 6,6 g , Tuky: 10 g cena: 15, 90kč :)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
Elwanelyn


PříspěvekZaslal: po duben 09, 2012 9:51 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Balbi: A to prodává jaký řetězec? :)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
balbi


PříspěvekZaslal: po duben 09, 2012 9:55 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Je to Tesco, byla nějaká akce (myslím, že ještě pořád trvá) jinak je tam za 17kč
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
Elwanelyn


PříspěvekZaslal: po duben 09, 2012 9:58 am    Předmět: Odpovědět s citátem

balbi napsal:
Je to Tesco, byla nějaká akce (myslím, že ještě pořád trvá) jinak je tam za 17kč


A chuťově je jaký? Dobrý, dá se k nějakému přirovnat?
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
balbi


PříspěvekZaslal: po duben 09, 2012 10:10 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Elwanelyn napsal:
balbi napsal:
Je to Tesco, byla nějaká akce (myslím, že ještě pořád trvá) jinak je tam za 17kč


A chuťově je jaký? Dobrý, dá se k nějakému přirovnat?


Mě přijde úplně stejný jako klasický cottage :)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
Elwanelyn


PříspěvekZaslal: po duben 09, 2012 10:10 am    Předmět: Odpovědět s citátem

balbi napsal:
Elwanelyn napsal:
balbi napsal:
Je to Tesco, byla nějaká akce (myslím, že ještě pořád trvá) jinak je tam za 17kč


A chuťově je jaký? Dobrý, dá se k nějakému přirovnat?


Mě přijde úplně stejný jako klasický cottage :)


Díky, hned vyzkouším až ho objevím! :)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
balbi


PříspěvekZaslal: po duben 09, 2012 10:16 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Dobrý :)
Nevíš ty o něčem co je někde levno k sehnání? ;)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
Draper


PříspěvekZaslal: po duben 09, 2012 11:11 am    Předmět: Odpovědět s citátem

balbi napsal:
Elwanelyn napsal:
balbi napsal:
Je to Tesco, byla nějaká akce (myslím, že ještě pořád trvá) jinak je tam za 17kč


A chuťově je jaký? Dobrý, dá se k nějakému přirovnat?


Mě přijde úplně stejný jako klasický cottage :)


Tyhle cottage vyrabi Madeta, takze chutnaji uplne stejne, jen maji jiny obal a neprodavaji se pod znackou Mateda a je toho v kelimku 200g misto 150g.. Jsou i pazitkove.
_________________
CIZOPASNIK: Drapere, ty nejsi divnej, ty jsi z jiny galaxie a mam podezreni, ze te odtamtud vyhnali, protoze jsi byl divnej i na meritka mimozemstanu
http://mismasfitness.cz/
Nejlepsi trenink na svete? HPM - hlavne poradne makat!! (hovnival)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tracey


PříspěvekZaslal: po duben 09, 2012 12:00 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Já kupuju tento v Intersparu http://www.kupujete.cz/nejlevnejsi-cottage-interspar. Chuťově snad lepší než od Madety, krásně smetanový bez nakyslé chuti
_________________
Rozum a chtíč nemohou být v opozici natrvalo (Sigmund Freud).
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Jurassuv nakupni koutek Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... , 13, 14, 15  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: