Kamaradi??:)


Jdi na stránku 1, 2  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Kamaradi??:)  Úvodní stránka -> Ostatní -> Kamaradi??:)
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
stepanka1998


PříspěvekZaslal: pá červen 24, 2016 7:59 am    Předmět: Kamaradi??:) Odpovědět s citátem

Ahoj, jmenuji se Štěpánka a na střední škole kde studuji jsem se se svymi spolužáky bohužel nesešla se zájmy, nerozumím si snimi. Jsem zapalena do cvičení, rada jezdím na výlety, semináře, poznávam nove věci, griluju s prateli, rada hledám nove pratele ..rada probiram takový ty fitness témata,ale dokážu se bavit i o jiných věcech...Mam rada horory, komedie a třeba big Bang theory, jak jsem poznal vasi matku.jsem přátelská, rozumna , nekonfliktni, ale když mi někdo dela naschvaly nebo se mi neco nelíbí dam to najevo. Hledám nove přátele se stejnymi ci podobnými zajmy, kamarádku ci kamarada...se kterými by jsem mohla trávit volný cas, chodit cvičit PS: CHODIM 5KRAT TÝDNĚ se svým přítelem takže klidně kdyby tu byl podobny par bylo by to super:) přijde mi, ze takových lidi je strašně malo a všichni chodi jen parit na party to ME to taky baví, ale nepiju alkohol,nekourim, nehulim..mam rada dobře jídlo ..budu rada když by se někdo takový nasel..jsem z Pardubického kraje, ale myslím, ze místo neni zas tak dulezite..))
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Spazik


PříspěvekZaslal: pá červen 24, 2016 8:22 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Já myslím že by si měla hledat spíš ve fitku kam chodíš. Drtivá většina lidí je líná jezdit do fitka na druhou stranu města (pokud mají nějaké poblíž místa bydliště), takže pokud se chceš s někým kamarádit a tvrdíš že místo není důležité - to je podle mě kravina
A na kamaráda jako chlapa zapomeň pokud máš přítele normální chlapi se "kamarádí" se slečnami jen pokud je chtějí sbalit.
Dobré je taky začít chodit na nějaký kolektivní sport (volejbal apod...) spoluhraci.cz
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
sk


PříspěvekZaslal: pá červen 24, 2016 8:34 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Spazik napsal:

A na kamaráda jako chlapa zapomeň pokud máš přítele normální chlapi se "kamarádí" se slečnami jen pokud je chtějí sbalit.


tak nebude s nim do konce zivota, ze ...takze je treba uz mit neco v zaloze a taky na vyber :) Btw. jestli s nim chodi 5x tydne do fitka, tak uz ho ma beztak plne zuby :))
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
riker


PříspěvekZaslal: pá červen 24, 2016 8:37 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Spazik napsal:
Já myslím že by si měla hledat spíš ve fitku kam chodíš. Drtivá většina lidí je líná jezdit do fitka na druhou stranu města (pokud mají nějaké poblíž místa bydliště), takže pokud se chceš s někým kamarádit a tvrdíš že místo není důležité - to je podle mě kravina
A na kamaráda jako chlapa zapomeň pokud máš přítele normální chlapi se "kamarádí" se slečnami jen pokud je chtějí sbalit.
Dobré je taky začít chodit na nějaký kolektivní sport (volejbal apod...) spoluhraci.cz


no nic, tak asi nejsem normalni ale bez problemu jsem kamarad i s holkama ktery proste nejsou muj typ...
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hulkie


PříspěvekZaslal: pá červen 24, 2016 8:45 am    Předmět: Odpovědět s citátem

riker napsal:
Spazik napsal:
Já myslím že by si měla hledat spíš ve fitku kam chodíš. Drtivá většina lidí je líná jezdit do fitka na druhou stranu města (pokud mají nějaké poblíž místa bydliště), takže pokud se chceš s někým kamarádit a tvrdíš že místo není důležité - to je podle mě kravina
A na kamaráda jako chlapa zapomeň pokud máš přítele normální chlapi se "kamarádí" se slečnami jen pokud je chtějí sbalit.
Dobré je taky začít chodit na nějaký kolektivní sport (volejbal apod...) spoluhraci.cz


no nic, tak asi nejsem normalni ale bez problemu jsem kamarad i s holkama ktery proste nejsou muj typ...


no právě, to je ono. být kamarád s holkou, která je tvůj typ, to není tak úplně easy:)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Makuška


PříspěvekZaslal: pá červen 24, 2016 9:13 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Spazik napsal:
A na kamaráda jako chlapa zapomeň pokud máš přítele normální chlapi se "kamarádí" se slečnami jen pokud je chtějí sbalit.


Můj nejlepší kamarád, se kterým se kamarádím víc jak 10 let, mě (už) nechce sbalit - pokusil se o to jednou (letos po 10 letech, když byl v krizi) a zjistili jsme, že jako partneři by jsme se zabili za tři minuty a jako kamarády nás nic nerozdělí, takže se kamarádíme dál. Easy to asi není, ale jde to.
_________________
Life begins at the end of your comfort zone.
---------------------------------------------------
https://www.facebook.com/fitdezerty/
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
speedy


PříspěvekZaslal: pá červen 24, 2016 9:28 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Uuha! Za tu viac nez dekadu co sa tu objavujem by som ostatnym poradil sa vyvarovat pisat taketo topicy (Minimalne si mala zatajit priatela.) .

I tak IMHO ja by som to tu vyhral dost jednoznacne (o toho kamarata). Ved kto sa mi moze rovnat? Takemu perfektnemu mlademu suhaju z pod Tatier... - moze byt? ^^

Makuska! Podaj referencie!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Makuška


PříspěvekZaslal: pá červen 24, 2016 9:45 am    Předmět: Odpovědět s citátem

speedy napsal:
Uuha! Za tu viac nez dekadu co sa tu objavujem by som ostatnym poradil sa vyvarovat pisat taketo topicy (Minimalne si mala zatajit priatela.) .

I tak IMHO ja by som to tu vyhral dost jednoznacne (o toho kamarata). Ved kto sa mi moze rovnat? Takemu perfektnemu mlademu suhaju z pod Tatier... - moze byt? ^^

Makuska! Podaj referencie!


Áno áno....speedy je typický příklad dobrého kamaráda a to nejen z mého pohledu. Jeho (někdy ne uplně žádané) zařazení do "only friend zone" mu sice jistě občas leze na nervy, ale vyrovnává se s ním nadmíru dobře a kamarádek má díky tomu tudíž hafol.

(dobrý??? tak sis to nějak představoval??? )

Tak a teď po pravdě....kdybys nebyl vemeno vybíravý, který se nemůže rozhodnout, kterou si má vlastně vybrat, nebyl bys v only friend zone.....
_________________
Life begins at the end of your comfort zone.
---------------------------------------------------
https://www.facebook.com/fitdezerty/
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Spazik


PříspěvekZaslal: pá červen 24, 2016 10:35 am    Předmět: Odpovědět s citátem

riker napsal:

no nic, tak asi nejsem normalni ale bez problemu jsem kamarad i s holkama ktery proste nejsou muj typ...

Nevím proč by měl kdokoli dobrovolně kamarádit s někým kdo není jeho typ
(samozřejmě neberu nějaké ty vztahy "z povinnosti" na pracovišti, obchodní vztahy apod.)

Zajímavé je, že většina holek si myslí, že mají spoustu "kamarádů", ale to nevědí, že ti jejich "kamarádi" jen čekají na tu správnou příležitost
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Makuška


PříspěvekZaslal: pá červen 24, 2016 10:45 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Spazik napsal:
Nevím proč by měl kdokoli dobrovolně kamarádit s někým kdo není jeho typ


Nevím, jestli se názor holky počítá, ale nevidím důvod se nekamarádit s někým jen proto, že mě fyzicky nepřitahuje. Od toho je to JENOM kamarád a kamarádím s ním z jiných důvodů než je fyzická přitažlivost ne??? (tedy pokud se tím slovem "můj typ" myslí vzhled a fyzično).

Btw. to je zas téma před víkendem.
_________________
Life begins at the end of your comfort zone.
---------------------------------------------------
https://www.facebook.com/fitdezerty/
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
FilipF


PříspěvekZaslal: pá červen 24, 2016 11:47 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Jsem nejspíš povrchní lev, ale taky to tak vidim. Chlap si vybírá kamarádky podle vzhledu a i když to vypadá, že je pouze kamarád, určitě čeká na správnou příležitost, nebo až to vybalí holka. Nedokážu mít kamarádku a pokud nějakou takovou mám, nikdy bych s ni nešel na kafe, do kina, plavat, jelikož se mi nelíbí a nepřitahuje mě. Myslim, že chlap si na kamaráda hraje, ale při první příležitosti by šel do pelechu.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
FilipF


PříspěvekZaslal: pá červen 24, 2016 11:49 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Ale tohle většina ženských nechápe a ty pěkný si myslí, že jim jejich kamarád píše, volá a nosí tašky jen tak z kamarádství :D Wake up.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Spazik


PříspěvekZaslal: pá červen 24, 2016 11:51 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Makuška napsal:
Spazik napsal:
Nevím proč by měl kdokoli dobrovolně kamarádit s někým kdo není jeho typ


Nevím, jestli se názor holky počítá, ale nevidím důvod se nekamarádit s někým jen proto, že mě fyzicky nepřitahuje. Od toho je to JENOM kamarád a kamarádím s ním z jiných důvodů než je fyzická přitažlivost ne??*

Když si chlap, tak ženská která ti je sympatická je automaticky sexuálně přitažlivá.
A kamarádit se s nesympatickou ženskou nedává žádný smysl (pokud tam není jiný důvod - kolegyně, obchodní partner, sousedka) - podobně jako nebudu trávit čas s nesympatickým chlapem.

Nevim taky jak by si reagovala, kdyby tvůj partner chtěl jet třeba na víkend na hory s "kamarádkou", určitě by si ho pustila - jasně v pohodě klidně jeď a ještě vezmi její 2 kamarádky, haha


Naposledy upravil Spazik dne pá červen 24, 2016 11:58 am, celkově upraveno 2 krát
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
sk


PříspěvekZaslal: pá červen 24, 2016 11:54 am    Předmět: Odpovědět s citátem

FilipF napsal:
Ale tohle většina ženských nechápe a ty pěkný si myslí, že jim jejich kamarád píše, volá a nosí tašky jen tak z kamarádství :D Wake up.


ja myslim, ze to chapou, jen delaji jako ze ne. Staci si predstavit situaci, kdy jde zadany chlap do hospody koukat na fotbal s kamaradkou Janou a jejimi dalsimi dvema kamaradkami :D Co by asi rekla ta jeho ,,naivni,, a ,,nechapava,, partnerka :D

Navic ono to neni tak jednostranne. Znam dost pripadu, kdy zenske profilujici se jako ,,kamaradky,, pri prvni prilezitosti sbalily zadane ,,kamarady,,
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Makuška


PříspěvekZaslal: pá červen 24, 2016 12:01 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Vy jste tak příšerně povrchní a upřímní....

A co takový kamarád gay??? Mnooooo?????

Myslím, že nám holkám je upe jedno jak naši kamarádi vypadají, pokud si s nimi rozumíme.

Kdežto vy chlapi zhodnotíte kozy, prdel a pak se rozmyslíte, jestli kámoši jo nebo ne???
_________________
Life begins at the end of your comfort zone.
---------------------------------------------------
https://www.facebook.com/fitdezerty/
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Kamaradi??:) Jdi na stránku 1, 2  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: