Kardio



 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Kardio  Úvodní stránka -> Trénink -> Kardio
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
nutrip


PříspěvekZaslal: st únor 22, 2017 6:45 pm    Předmět: Kardio Odpovědět s citátem

Ahoj, rozhodl jsem se něco málo zhodit a tak na tom makám. Začal jsem před cca 1,5 měsícem a musím říci, že to celkem jde (samozřejmě strava / trénik / kardio). Měl jsem cca 107,5 Kg a nyní mám +- 100kg. Chtěl bych tak cca 95 kg. Cvičím 3 x týdně a vždy min.30-40 min.běhu na pásu, rotopedu nebo stepru - střídám) a to vždy před tréninkem. Zdá se mě ale, že po tomto kardiu jsem už celkem vyšťavenej. Proto se ptám, zda je vhodnější kardio po tréninku a nebo před. Díky moc za radu
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Frybis


PříspěvekZaslal: st únor 22, 2017 7:21 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Před tréninkem nikdy.
Leda 5-10 minut na rozehřátí, ale to se nebere ani jako kardio.

Jedině PO tréninku. Během tréninku postupně po nějaké té třičtvrtě hodině minimálně pomalu přecházíš na metabolismus mastných kyselin, respektive, i kdyby ne, už je tělo nastartovaný, rychleji se pak do té fáze dostane, respektive, očekávám že se mých slov někdo chytne, že melu hovna, ale myslím to tak, že kardio PO tréninku je efektivnější než samotné kardio kdy před ním nic není.

Redukuješ, takže posiluj, pár minut si oddechni, a jdi na kardio, dej aspoň 30min, pak nic nežer, ideálně aspoň hodku - hoďku a půl, tělo dál spaluje během této doby.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
nutrip


PříspěvekZaslal: st únor 22, 2017 9:30 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

O.k. supr
To jsem předpokládal, že to tak bude. Raději jsem se zeptal.
A ohledně jídla po tréninku - po tréninku tam dám jen protein - nic víc. A asi za 1,5 hodiny nějaké jídlo - opět bílkovina, zelenina a trochu např. rýže apod. - dle toho kolik mám na den cukrů.
Díky
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Kardio
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: