KATEGORIE STRONGMAN DO 105KG


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - KATEGORIE STRONGMAN DO 105KG  Úvodní stránka -> Strongman -> KATEGORIE STRONGMAN DO 105KG
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  

Byli byste pro zavedení kategorie strongman do 105 kg, podobně jako v některých zahraničních zemích?
ANO
70%
 70%  [ 36 ]
NE
29%
 29%  [ 15 ]
Celkem hlasů : 51

Autor Zpráva
CIZO


PříspěvekZaslal: st srpen 29, 2012 8:51 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Morico napsal:
Spíše bych se snažil udělat závody více promyšlený, více atraktivní pro diváky, nějaký last man standing disciplíny, kde se pěkně ukáže pro laika, jak 100-120kg kládu zvedne každej závodník, ale pak už budou jednotlivě odpadávát.


Přesně tak, buď formát "last man standing", nebo různé medley začínající na lehké váze X a končící na téměř neskutečné váze Y ukážou divákům zajímavé srovnání výkonnosti. Taky varianta jaká je na Arnold Strongman Classic, kdy si závodníci můžou vybrat, jestli jdou na lehčí, nebo těžší variantu disciplíny je zajímavá a spousta závodníků by ji určitě ocenila. Hodně z těhle variant se objeví letos v Teplicích :)
_________________
"Excuses will only get you so far in life, you know? You could make excuses for everything - this hurts, that hurts... but it'll only get you so far.
Won't really get you anywhere with me."

Derek Poundstone
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
velkovezír


PříspěvekZaslal: st srpen 29, 2012 9:55 am    Předmět: Odpovědět s citátem

jestli chce někdo do 105kg tak ať si to taky organizuje a neočekává to odruhých, kterým může být tato kategorie ukradená
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Morico


PříspěvekZaslal: st srpen 29, 2012 10:44 am    Předmět: Odpovědět s citátem

CIZOPASNIK napsal:
nebo různé medley začínající na lehké váze X a končící na téměř neskutečné váze Y ukážou divákům zajímavé srovnání výkonnosti. Taky varianta jaká je na Arnold Strongman Classic, kdy si závodníci můžou vybrat, jestli jdou na lehčí, nebo těžší variantu disciplíny je zajímavá a spousta závodníků by ji určitě ocenila.


Přesně tak, takhle by to bylo zajímavější jak pro diváky, tak ale i pro závodníky, protože alespoň podle mě, strongman neni jenom o tom soupeřit s ostatníma závodníkama a snažit se vyhrát, ale hlavně o tom překonávat sám sebe, udělat show a dobře se při tom bavit.
_________________
No man has the right to be an amateur in the matter of physical training. It is a shame for a man to grow old without seeing the beauty and strength of which his body is capable. Socrates
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Smile04


PříspěvekZaslal: pá srpen 31, 2012 6:30 am    Předmět: Odpovědět s citátem

velkovezír napsal:
jestli chce někdo do 105kg tak ať si to taky organizuje a neočekává to odruhých, kterým může být tato kategorie ukradená


taky že jo... jakmile doděláme gym tak budem pak pořádat vlastní závody jen tak pro začátečníky...nevidim duvod proč ne

v přerově sme loni měli soutež kterou dělal jirka T. jenom takovej přátelák v podstate, 80kg klada 300guma, pivni sudy v rozpazeni,tahani auta

byli to kluci sichni do 105kg az na denise ten je vysokej

bylo 10 zavodniku bez problemu

a prislo se podivat opravdu velke množství diváků, super atmosféra a závod jak se patří
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu AOL Instant Messenger Yahoo Messenger MSN Messenger
Miroslav Brabenec


PříspěvekZaslal: po září 17, 2012 6:53 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Všem slušným diskutujícím děkuji za jejich vyjádření a uzavírám z mé strany diskusi citátem z jednoho rozhovoru s všeobecně respektovaným závodníkem Derekem Poundstonem medailistou WSM 2008:

What do you think is more important, genetics or hard work?

Hard work without a doubt. A true testament to that was watching the 105 kg pro's compete in Philly at Nats a few weeks back. They were moving very impressive weight and to think they give up usually 100 lbs to the top heavyweight pro's. This is not to say the 105 guys aren’t genetically gifted. All of the guys are in tip top shape and very strong lb for lb. Most of them just don’t have the genetics to hold over 300 lbs on their frames. I Think the 105's are true freaks. Anyone that’s seem them compete in person would agree!!
_________________
Práce všeho druhu.
www.ceskystrongman.cz
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
CIZO


PříspěvekZaslal: po září 17, 2012 8:38 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Takže Derek říká to samé co já - až tu bude alespoň základní výkonnost, pak bych zavedl další kategorii. Do té doby chlapi pořádně trénovat! :)
_________________
"Excuses will only get you so far in life, you know? You could make excuses for everything - this hurts, that hurts... but it'll only get you so far.
Won't really get you anywhere with me."

Derek Poundstone
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
deco


PříspěvekZaslal: st září 19, 2012 11:16 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Dobrý den Strongmani a prátelé tohoto sportu

Moje první reakce když jsem videl že by mohlo bejt neco do budoucna,bomba :D
Zprasim se o 15 kilo a jdu do toho.Jenže to tak lehký nebude........
po prečtení diskuze jsem dospel k záveru že to nemá smysl.
Z pohledu diváka,tim nemyslím me nebo vetšiny z ronniho co mají neco málo načteno a nazvedáno to bude vypadat strašne nepresvedčive,podobne jako když na souteži nikdo nepohne autem.proste ty lidi nemaji predstavu že sami by meli problem popotáhnout prázdnej osobák a ten upocenej chlápek s žilou načele kterou maji oni videt akorát na záchode by je pretrh vejpul holejma rukama.

Podle me by bylo lepší,udelat více souteží s možností novice kategorie pri českym poháru.
Poprípade neco jako krajský kolo který by bylo dejme tomu tejden pred souteží.Kde by se prihlásili lidi z fitek a zaplatili dopredu nejakou zálohu.tam by pak byla možnost i diváckejch disciplín poprípade by se mohli lidi prihlásit i na míste.Ale ta závazná záloha by ukázala jakej je zájem.No a z tohodle klání by mohlo dostat pár nejlepsích možnost závodit príštím závode poháru v tom meste.
Tákováhle soutež by pro popularitu a diváky byla podle me mnohem hodnotnejsí než nejaký další deleni.Vemte si v potaz kolik lidí chodí na pralesní fotbaliví ligy a to jenom proto že tam bude jejik kamarád fanda z hospody.

PS : já tomu prt rozumím,nesoutežím neorganizuju a nic nezvednu.popisuju zde dojmy diváka.Jen me mrzí že takhle divácky atraktivní sport se nerozjíždí mnohem rychleji.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Patokras


PříspěvekZaslal: st říjen 03, 2012 10:12 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Na začátku bylo zmíněno umístění Vládi Tuláčka a Martina Staška v Lomu - kde to prý bylo příliš lehké, myslím že vám to pak ukázali v Teplicích ;-)

Argumentace tím, že proto není dostatečná základna je pouze typ, pro kterej není jedinej důkaz, může to tak být, podle mě ale to tak není.

Podle mě by 105tky zvětšila základnu a nikde není řečeno, že začínající závodník si nedá jednu sezonu ve 105tce a na další už přibere do open, protože jsem slyšel, že by 105tka prý brzdila ve vzrůstu výkonosti.

No a schánění sponzorů záleží hlavně na schopnosti a kontaktech pořádajícího. Věřím, že se dá sehnat stejně peněz na okresního strongmena do 77,5kg jako když by se sjela evropská špička a pořádal by to méně schopný pořadatel.

Každopádně pokud 105tka bude počítejte semnou.
_________________
110kg ročník 1991
Total 965kg (410+280+312)
Trh 110kg, nadhoz 147kg
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
CIZO


PříspěvekZaslal: st říjen 03, 2012 10:18 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Patokras:

Zrovna ty máš výkony, že by ses při troše tréninku vůbec nemusel bát startovat v poháru a kategorii do 105 podle mě k ničemu nepotřebuješ. Zkus to, bude tě motivovat dohnat ty lepší. Budeš se zlepšovat víc, než když se budeš vysoko umisťovat, nebo i vyhrávat ve 105. Věř mi, mám to za tu dobu co závodím vyzkoušený.
_________________
"Excuses will only get you so far in life, you know? You could make excuses for everything - this hurts, that hurts... but it'll only get you so far.
Won't really get you anywhere with me."

Derek Poundstone
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kubaz


PříspěvekZaslal: st říjen 03, 2012 10:21 am    Předmět: Odpovědět s citátem

to je samy pokud by to nekdo poradal,, a kdyby to nekdo udelal a jestli bude tak pujdu, a urcite by se to chytlo verim v to

je vas tu dost co jsou pro ne ? ? tak nesedte doma na gaucu, sejdete se nekde na kafe jeste s par lidma co pomuzou,zaridi a UDELEJTE TY ZAVODY
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Majesty


PříspěvekZaslal: st říjen 03, 2012 2:21 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

A az to nekdo usporada a udela a jestli to bude tak tam pujdeme a verime ze se to chytne, pocitejte s nama Kubaz a Majesty
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - KATEGORIE STRONGMAN DO 105KG Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: