kauza Breivik na tričku


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - kauza Breivik na tričku  Úvodní stránka -> Události, komentáře... -> kauza Breivik na tričku
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Black Adder


PříspěvekZaslal: út prosinec 11, 2012 11:06 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Conan napsal:
Black Adder napsal:

Je to evidentní vtip


mě zabití tolika mladých lidí jako vtip nepřijde, ani když je to takhle na tričku, tobě snad ano ?


Ano.

Já osobně nemám problém s žádným černým humorem.
Doufám, že bys ho stejně seřezal, kdyby měl na triku nějakej vtip se Stalinem, ale předpokládám, že to asi ne?
Neviděl jsem, že by se někdo takhle pohoršoval nad vtipnými triky s Mao Ce Tungem nebo srpem a kladivem.
Zkrátka pokrytectví v praxi, aneb "60 mrtvých, to je tragédie, 40 milionů, to je statistika."
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
blazen


PříspěvekZaslal: út prosinec 11, 2012 11:07 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

vsechno ma mit svy meze, tedy i cerny humor. ohanet se “svobodou projevu“ je naprosta volovina, nezapominejte ze svoboda jednoho konci tam kde zacina svoboda druheho. takhle upozornovat na podobny temata je svym zpusobem zajimavy, ale vetsinou v negativnim smyslu.
kdyz to prezenu, bezte ven a pocurejte sousedovi auto. vy z toho budete mit srandu a “svobodu projevu“ protoze se vam to auto nelibi ale soused vas prizabije. kdyby vam nekdo chcal na auto tak z toho taky nebudete nadseni, nebudete se smat a rikat si at se dotycny clovek pobavi, vzdyt to je psina.
tohle se nedotyka jenom jednoho naroda nebo jedne udalosti. nesouhlasite s tim cinem ani s chovanim ale tim, ze si z toho delate srandu a de facto to “cpete ostatnim“ (prostrednictvim toho trika), pusobite bezcitne a bez ucty
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
JENDA10


PříspěvekZaslal: út prosinec 11, 2012 11:13 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Black Adder napsal:
Já osobně nemám problém s žádným černým humorem.

Chápu teda správně, že by ses tomu smál i v případě, že by mezi obětmi byl někdo z tvých blízkých? Protože pokud ano, tak musíš být teda cynik hrubýho zrna, jen co je pravda.....
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Black Adder


PříspěvekZaslal: út prosinec 11, 2012 11:14 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

blazen napsal:
vsechno ma mit svy meze, tedy i cerny humor. ohanet se “svobodou projevu“ je naprosta volovina, nezapominejte ze svoboda jednoho konci tam kde zacina svoboda druheho. takhle upozornovat na podobny temata je svym zpusobem zajimavy, ale vetsinou v negativnim smyslu.
kdyz to prezenu, bezte ven a pocurejte sousedovi auto. vy z toho budete mit srandu a “svobodu projevu“ protoze se vam to auto nelibi ale soused vas prizabije. kdyby vam nekdo chcal na auto tak z toho taky nebudete nadseni, nebudete se smat a rikat si at se dotycny clovek pobavi, vzdyt to je psina.
tohle se nedotyka jenom jednoho naroda nebo jedne udalosti. nesouhlasite s tim cinem ani s chovanim ale tim, ze si z toho delate srandu a de facto to “cpete ostatnim“ (prostrednictvim toho trika), pusobite bezcitne a bez ucty


Tos přehnal hodně, když někomu pomočíš auto, tak je jasný, že mu způsobuješ škodu, ne? Zatímco když si napíšu něco na tričko (do toho navíc nikomu nic není), tak čím narušuju svobodu ostatních?

Jak bys chtěl určit hranice něčeho tak abstraktního jako je humor?


Jenda: Tak to je dohnaný hodně ad absurdum a asi bych se nesmál (i když možné je všechno), ale já tam žádnýho příbuznýho neměl, to znamená, že se smát nemůžu?


Naposledy upravil Black Adder dne út prosinec 11, 2012 11:18 pm, celkově upraveno 1 krát
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Johncreasy


PříspěvekZaslal: út prosinec 11, 2012 11:16 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Zmijáku...já miluju černej humor, ale kluci mají pravdu.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
blazen


PříspěvekZaslal: út prosinec 11, 2012 11:18 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

hranice humoru - ze by hranice toho, jak se dotykaji choulostivych zalezitosti? a ze vlastne podporujes a smejes se tomu, ze nekdo zabiji ostatni lidi - tim nikomu nezpusobujes (citovou) skodu - ujmu?
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Black Adder


PříspěvekZaslal: út prosinec 11, 2012 11:19 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

john: Jste moc měkcí.


Naposledy upravil Black Adder dne st prosinec 12, 2012 12:13 am, celkově upraveno 1 krát
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Conan


PříspěvekZaslal: út prosinec 11, 2012 11:20 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Black Adder napsal:
Conan napsal:
Black Adder napsal:

Je to evidentní vtip


mě zabití tolika mladých lidí jako vtip nepřijde, ani když je to takhle na tričku, tobě snad ano ?


Ano.

Já osobně nemám problém s žádným černým humorem.
Doufám, že bys ho stejně seřezal, kdyby měl na triku nějakej vtip se Stalinem, ale předpokládám, že to asi ne?


tobě přijde vražda opravdu vtipná ? Tak to jsi hochu zralej na kriminál.
Tomuhle se může smát jen mentálně zaostalý jedinec nebo neonacista. Trička s Hitlerem a hajlování ti asi taky nevadí, co ?
Já pod pojmem černý humor chápu asi něco trochu jiného (podle tvého nicku bych předpokládal u tebe to samé, ale vidím, že zde neplatí nomen omen)
_________________
Tomi99: můžu sem hodit video, ve kterém dám několik reps se správnou technikou (50kg) a potom si naložím 100kg a dám jednu reps s fake technikou. (o MT)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
magion


PříspěvekZaslal: út prosinec 11, 2012 11:22 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ja bych ho nebral vazne, kouknete se na jeho log Mein Kampf uz podle nazvu.... 16 let.. je to maly blby decko...

Zivot ukaze tobe chlapecku...
_________________
Go For Your Dream..
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Black Adder


PříspěvekZaslal: út prosinec 11, 2012 11:26 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

magion napsal:
Ja bych ho nebral vazne, kouknete se na jeho log Mein Kampf uz podle nazvu.... 16 let.. je to maly blby decko...

Zivot ukaze tobe chlapecku...


Když to uvadíš v kontextu týhle diskuze, tak to zní dost blě ten název toho logu. To byl takovej malej vtípek, ještě než tohle vzniklo, ale dělat tady ze mě extremistu, to snad ne.

Conan: Pokud je povolená extrémní levice tak proč ne extrémní pravice? Mezi komunismem a nacismem není rozdíl, je to stejná pakáž, jen jedni jdou dveřmi.


Naposledy upravil Black Adder dne st prosinec 12, 2012 12:13 am, celkově upraveno 1 krát
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
blazen


PříspěvekZaslal: út prosinec 11, 2012 11:29 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

obhajujes se ze nejsi extremista, pritom se tak chovas, vyjadrujes a extremismus obhajujes a omlouvas ze to v podstate neni nenormalni :) dobry no..
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Black Adder


PříspěvekZaslal: út prosinec 11, 2012 11:31 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

blazen napsal:
obhajujes se ze nejsi extremista, pritom se tak chovas, vyjadrujes a extremismus obhajujes a omlouvas ze to v podstate neni nenormalni :) dobry no..


Když se ještě vrátíme k Česky sodě, tak to jsou taky radikálové a Čtvrtníček patří do kriminálu jako já, nebo jak? Podívej se na to video, to je evidentní nacistická propaganda

Nebo třeba scénka "Mám v Bosně jeden tank", z toho musí mít pseudohumanisti srdeční arytmii.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
JENDA10


PříspěvekZaslal: út prosinec 11, 2012 11:33 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Nikdo tě, Black Addere, nepovažuje za extremistu! Jenom zkrátka ještě nevíš, co se sluší a patří, ale na to časem, doufám, přijdeš
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Black Adder


PříspěvekZaslal: út prosinec 11, 2012 11:51 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

JENDA10 napsal:
Nikdo tě, Black Addere, nepovažuje za extremistu! Jenom zkrátka ještě nevíš, co se sluší a patří, ale na to časem, doufám, přijdeš


Já nevím no, se to vždycky tak zvrhne ty diskuze...ale tak chápete tu základní myšlenku, co se tu snažím prezentovat, ne?

Co když potom někdo prohlásí, že ho uráží zelená barva? Přestaneme nosit zelený trička?
Vždyť v tom podstatě není rozdíl. Většina z vás teď říká, že je to nevkusné, potom bude většina zase říkat, že je nevkusná zelená...

Vím, že sem tu teď za blba, ale prostě nerozumím tomu, proč si ve světě, kde se k sobě lidi chovaj jak zvířata máme hrát na nějaký humanisty. Opravdu se vás smrt těch lidí tolik dotýká? Nebo si to snažíte namluvit, abyste se mohli cítít jako lepší lidé? Nebo vám to diktuje společnost? Upřímně si to nedokážu představit, přece se člověk nemůže starat o 7 miliard dalších, ne? Já taky chápu, že jsou to zmařený životy, ale nedotýká se mě to, protože co je to 69? Vždyť umírá tolik lidí denně, tisíce a tisíce a já nedokážu pomoct ani jednomu z nich.
Co mi zbývá než si z toho dělat legraci? Vždyť jinak bych z toho musel přijít o rozum.


Naposledy upravil Black Adder dne st prosinec 12, 2012 12:14 am, celkově upraveno 2 krát
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
riker


PříspěvekZaslal: st prosinec 12, 2012 12:05 am    Předmět: Odpovědět s citátem

teda tady je zase fasistu (a tim NEmyslim Black Addera).

Par mojich oblibenych citatu, ale pochybuju ze to ty vase duty hlavy poberou...

citace:

I do not agree with what you have to say, but I'll defend to the death your right to say it.
-- Voltaire

Freedom of speech includes the freedom to offend people.
-- Brad Thor

Freedom of speech is always under attack by Fascist mentality, which exists in all parts of the world, unfortunately.
-- Lawrence Ferlinghetti
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - kauza Breivik na tričku Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: