kauza Breivik na tričku


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - kauza Breivik na tričku  Úvodní stránka -> Události, komentáře... -> kauza Breivik na tričku
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
grogy


PříspěvekZaslal: st prosinec 12, 2012 12:25 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Black Adder napsal:
JENDA10 napsal:
Nikdo tě, Black Addere, nepovažuje za extremistu! Jenom zkrátka ještě nevíš, co se sluší a patří, ale na to časem, doufám, přijdeš


Já nevím no, se to vždycky tak zvrhne ty diskuze...ale tak chápete tu základní myšlenku, co se tu snažím prezentovat, ne?

Co když potom někdo prohlásí, že ho uráží zelená barva? Přestaneme nosit zelený trička?
Vždyť v tom podstatě není rozdíl. Většina z vás teď říká, že je to nevkusné, potom bude většina zase říkat, že je nevkusná zelená...

Vím, že sem tu teď za blba, ale prostě nerozumím tomu, proč si ve světě, kde se k sobě lidi chovaj jak zvířata máme hrát na nějaký humanisty. Opravdu se vás smrt těch lidí tolik dotýká? Nebo si to snažíte namluvit, abyste se mohli cítít jako lepší lidé? Nebo vám to diktuje společnost? Upřímně si to nedokážu představit, přece se člověk nemůže starat o 7 miliard dalších, ne? Já taky chápu, že jsou to zmařený životy, ale nedotýká se mě to, protože co je to 69? Vždyť umírá tolik lidí denně, tisíce a tisíce a já nedokážu pomoct ani jednomu z nich.
Co mi zbývá než si z toho dělat legraci? Vždyť jinak bych z toho musel přijít o rozum.


Black Adder má pravdu, tak si tady nehrajte na nějaký posraný moralisty.
Nehodlám si dělat srandu z něčí smrti, ale co z toho že někde na severu umřelo x lidí, mě je to celkem buřt, a Vám by mělo být taky.
_________________
"Jestli se té činky dotkneš, zabiju tě!"
Kirk Karwoski směrem ke spotterovi



"Vždyť je to jen bolest"



http://www.kstkurim.estranky.cz/
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Johncreasy


PříspěvekZaslal: st prosinec 12, 2012 12:31 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak to seš kretén.


Naposledy upravil Johncreasy dne st prosinec 12, 2012 1:15 am, celkově upraveno 2 krát
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
JENDA10


PříspěvekZaslal: st prosinec 12, 2012 12:41 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Grogy: Ale tady přece vůbec nejde o moralizování! Mě se samozřejmě smrt těch lidí taky nedotýká, ale bylo by ti příjemný, kdybys coby pozůstalý potkal někoho v tomhle triku? Přišlo by ti to legrační? Nebo by to snad pro tebe byla cool rebelská provokace? Klidně mě mějte za suchara, moralistu, fašistu nebo já nevím co, ale z cizího neštěstí a bolesti se prostě legrace nedělá!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
grogy


PříspěvekZaslal: st prosinec 12, 2012 1:10 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Johne, jdi se radši najíst, seš nějakej nervózní.

JENDA10 napsal:
Grogy: Ale tady přece vůbec nejde o moralizování! Mě se samozřejmě smrt těch lidí taky nedotýká, ale bylo by ti příjemný, kdybys coby pozůstalý potkal někoho v tomhle triku? Přišlo by ti to legrační? Nebo by to snad pro tebe byla cool rebelská provokace? Klidně mě mějte za suchara, moralistu, fašistu nebo já nevím co, ale z cizího neštěstí a bolesti se prostě legrace nedělá!


Ale já jsem nemluvil o žádným tričku (přečti si to znova), já jsem mluvil jenom o tý starý kauze s breivikem, protože mě docela dojimaji příspěvky některých, rádoby mírumilovných lidí. Je to smutný, ale prostě se to stalo a tím že budu držet týden smutek se nic nezmění-tak proč bych to dělal? Myslíte že kdyby (nedejbože) se něco podobnýho stalo v Česku, tak že kvůli tomu bude každej číňan brečet?
Ale tahle debata nemá cenu protože pro každýho tady já budu ten zlej, takže končím.
_________________
"Jestli se té činky dotkneš, zabiju tě!"
Kirk Karwoski směrem ke spotterovi



"Vždyť je to jen bolest"



http://www.kstkurim.estranky.cz/
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Johncreasy


PříspěvekZaslal: st prosinec 12, 2012 1:15 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Vzhledem k tvému IQ si neměl ani začít.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Bomberguy


PříspěvekZaslal: st prosinec 12, 2012 1:15 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Ach jo.. názory některých tady.. snad za to může mladý věk a ještě z toho vyrostou.
Vzít si triko s tím kreténem z Norska je něco jako hlásat že uznáváš hitlera. Však hitler přece zabil taky lidi, který neznáš... Norskej kokot je něco obdobnýho.
Morální hodnoty .. Každý kdo takový čin neodsoudí, by se nad těma dvouma slovama měl zamyslet.. Jinak tu bude pobodných jako je norský kokot přibývat..
_________________
Ektomorf, 184 cm
Log - http://forum.ronnie.cz/bomberguy-t28358.html
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Bomberguy


PříspěvekZaslal: st prosinec 12, 2012 1:20 am    Předmět: Odpovědět s citátem

A vůbec, takováhle diskuze tu nemá co dělat. Jediný o co norskýmu kokotovi šlo, bylo aby se zviditelnil,takže tímhle mu prokázal autor vlákna velkou službu...
_________________
Ektomorf, 184 cm
Log - http://forum.ronnie.cz/bomberguy-t28358.html
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
JENDA10


PříspěvekZaslal: st prosinec 12, 2012 2:17 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Grogy: Já chápu, jak jsi to myslel, jenom mi trochu neštimovalo to tvoje zastání Black Addera, kterej mluvil o něčem jinym, takže s tím předstíraným smutkem a dalšími prázdnými gesty s tebou souhlasím
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
CrazyLom


PříspěvekZaslal: st prosinec 12, 2012 8:01 am    Předmět: Odpovědět s citátem

já souhlasím s Black Adderem, je totální kravina zakazovat to tričko. jako učitel bych to děcko taky maximálně poslal domů. nechápu, proč někdo tak vášnivě apeluje na morálku, to tričko je evidentní nadsázka. souhlasím s tím, že svoboda slova někdy halt bolí, ale musí bejt dodržována. zákazy plodí jen další zákazy a ten příklad s Českou sodou je dobrej - po revoluci tady byla naposledy vážně svoboda, tohle je k zblití.

btw kdybych si vzal na tričko Karla Vaše, bude to všem úplně u prdele (samozřejmě za předpokladu, že by ho někdo vůbec poznal)
_________________
Mám za přátele marnotratné muže
z nás každý rád svou hřivnu zakopá
my do svých vlasů vplétáme si růže
a po nás? Což! Ať přijde potopa!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Bombay


PříspěvekZaslal: st prosinec 12, 2012 10:17 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Nesouhlasím s Breivikovým činem (byť chápu jeho pohnutky).
Triko osobně pokládám za velmi černý humor a rozhodně jsem se nad ním pousmál. Nicméně bych si ho na sebe nedal. Tenhle vtípek je pro mě únosný někde v časopise nebo jako obrázek na webu, nosit ho na triku bych se ho styděl. Na to je mi těch mrtvých mladých lidí opravdu líto.

Trochu mě ale děsí to, že díky potisku takového trika se autor dopouští schvalování trestného činu a hrozí mu nějaký trest. Já v tom schvalování ničeho nevidím. A děsí mě to z toho důvodu, že u daleko průhlednějších tresných činů (fyzické násilí, krádeže) je dokazování a vůbec klasifikace takovýchto činů kolikrát daleko delší a nemožnější (dle policie), než prokázat, že tímto potiskem se autor nečeho dopustil.
_________________
Symobolika je jejich reč, prave proto ze to nikoho nezajima
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Conan


PříspěvekZaslal: st prosinec 12, 2012 10:24 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Bomberguy napsal:
A vůbec, takováhle diskuze tu nemá co dělat. Jediný o co norskýmu kokotovi šlo, bylo aby se zviditelnil,takže tímhle mu prokázal autor vlákna velkou službu...


copa autor vlakna, krom lidi co sem chodi je to kazdymu ukradeny, ale lidi kteri se na tom snazi privydelat napriklad prodejem tricek s tim blbcem a nasledne media, ktera se toho ujmou - to je hlavni problem, a o to mu slo.

Nejsem proti svobode slova, ani proti cernemu humoru, ale vim co je dobry a co je spatny. A to co udelal tenhle clovek spatny je. A kazdy kdo tvrdi ze ne, ho vlastne svym zpusobem podporuje.

A co se tyka BlackAdera a podobnych - jeslipak vi jejich rodice co jejich deti pisou na internet ?
Zajimalo by me co by jim na to rekli.
_________________
Tomi99: můžu sem hodit video, ve kterém dám několik reps se správnou technikou (50kg) a potom si naložím 100kg a dám jednu reps s fake technikou. (o MT)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Gohan


PříspěvekZaslal: st prosinec 12, 2012 10:27 am    Předmět: Odpovědět s citátem

To tričko může je sice krajně nevhodné, může někoho I urážet, ale poslat někoho do vězení za to, že je tiskl je hovadina a blbost .
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Frozz.


PříspěvekZaslal: st prosinec 12, 2012 10:30 am    Předmět: Odpovědět s citátem

JENDA10 napsal:

Chápu teda správně, že by ses tomu smál i v případě, že by mezi obětmi byl někdo z tvých blízkých?


BlackAdder: pořád čekám, až odpovíš na tohle. Nějak se ti nechce že? Možná už si to konečně uvědomuješ, ale co jsem se tak dozvěděl, máš čas na to "dozrát" ....
_________________
"For me life is continuously being hungry. The meaning of life is not simply to exist, to survive, but to move ahead, to go up, to achieve, to conquer."
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
grogy


PříspěvekZaslal: st prosinec 12, 2012 11:41 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Johncreasy napsal:
Vzhledem k tvému IQ si neměl ani začít.

to mi říká někdo kdo se nezmohl na nic jinýho než mě nazvat kreténem jo?
Začni u sebe a potom mluv o IQ ostatních, ty chytráku.
_________________
"Jestli se té činky dotkneš, zabiju tě!"
Kirk Karwoski směrem ke spotterovi



"Vždyť je to jen bolest"



http://www.kstkurim.estranky.cz/
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
guruhonza
Anonymní


PříspěvekZaslal: st prosinec 12, 2012 12:27 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Mě se smrt někoho, okom nevím, že vůbec kdy existoval, nijak nedotýká.
To tak na začátek.
Ale dotýká se mě to, že existujou lidi, kteří takhle někoho bez viny (koho třeba neznám) zavražděj.
Přijde mi nemorální, když někdo takovej pak vyrábí takový trička. Do vězení za to nemůže, žádnej zákon neporušil (ne?), každopádně by si ten člověk zasloužil buď na přeshubu, nebo víkend ve vězení, kde by mu někdo protáhl všechny otvory.
A ten, kdo si takový tričko vezme, tak je ještě větší hlubák a zasloužil by si to samý.

Ale kdybych se měl takhle stresovat vším, co mě na světě štve, tak ... co? Mám zasvětit život boji proti tomu, nebo kvůli tomu mám brečet a dostat z toho stresu rakovinu něčeho? Né díky. Pokud jsem dospěl v něčem, tak v tom, že nemůžu změnit svět, ale můžu změnit svůj život.
nahoru
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - kauza Breivik na tričku Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: