Kde trénovat v Praze ... (hledání kvalitní posilovny)


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, ... 11, 12, 13  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Kde trénovat v Praze ... (hledání kvalitní posilovny)  Úvodní stránka -> Ostatní -> Kde trénovat v Praze ... (hledání kvalitní posilovny)
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
houmii


PříspěvekZaslal: so listopad 25, 2006 9:21 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ubytuj se na kolejích Strahov a choď na blok 2 - podle mě parádní posilka, ale je fakt, že nemám srovnání ...
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
m4l


PříspěvekZaslal: so listopad 25, 2006 9:24 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

honza:nezlob se na mne ale "sakra co to resis za picoviny"? smesice hudby... jen tyhle stroje? atd...
tvoje problemy na moji hlavu....
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
honza1234
(ban)


PříspěvekZaslal: ne listopad 26, 2006 9:17 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

m4l napsal:
honza:nezlob se na mne ale "sakra co to resis za picoviny"? smesice hudby... jen tyhle stroje? atd...
tvoje problemy na moji hlavu....


Mám i jiné závažnější problémy.
Poslední dobou třeba problémy s ptákem. Neposlouchá. Tvrdne v absolutně nevhodných chvílích, třeba po posilování, když na sebe pustím horkou sprchu.
Což ve společných sprchách plných dalších borců není zrovna vhodné.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mike Tyson


PříspěvekZaslal: ne listopad 26, 2006 9:23 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

kdyz ti tam nekdo da do drzky tak treba si najdes vazne jinou posilovnu a nebo taky ne
_________________
hraju rovinu at se deje co se deje.Nemusi se nekomu libit co rikam,ale nemuze rict ze si myslim neco jineho nez rikam,kdyz chlap ztrati cest,nema uz nic!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
CIZO


PříspěvekZaslal: ne listopad 26, 2006 9:38 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

honza1234 napsal:
m4l napsal:
honza:nezlob se na mne ale "sakra co to resis za picoviny"? smesice hudby... jen tyhle stroje? atd...
tvoje problemy na moji hlavu....


Mám i jiné závažnější problémy.
Poslední dobou třeba problémy s ptákem. Neposlouchá. Tvrdne v absolutně nevhodných chvílích, třeba po posilování, když na sebe pustím horkou sprchu.
Což ve společných sprchách plných dalších borců není zrovna vhodné.

tak bez do damskejch sprch, tam urcite sklidis potlesk
_________________
"Excuses will only get you so far in life, you know? You could make excuses for everything - this hurts, that hurts... but it'll only get you so far.
Won't really get you anywhere with me."

Derek Poundstone
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
honza1234
(ban)


PříspěvekZaslal: ne listopad 26, 2006 9:40 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Někdy je to, hlavně v té posilovně, fakt problém. Jak jsem napumpovanej, tak on se asi chce napumpovat taky nebo co a nedá si někdy poručit ať dělám co dělám. Zkouším třeba myslet na hnusný důchodkyně atp. a nic. Prostě jak vidím, že to na něj zase leze, tak je většinou konec. Jednou ho to chytlo v půli cvičení, byl jsem perfektně rozjetý no a pak a sakra... no musel jsem sedět skoro půl hodiny jak kretén než ho to přešlo. Nevím jestli by mi prošlo chodit po posilovně se stanem mezi nohama.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
m4l


PříspěvekZaslal: ne listopad 26, 2006 9:50 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

honza1234 napsal:
Někdy je to, hlavně v té posilovně, fakt problém. Jak jsem napumpovanej, tak on se asi chce napumpovat taky nebo co a nedá si někdy poručit ať dělám co dělám. Zkouším třeba myslet na hnusný důchodkyně atp. a nic. Prostě jak vidím, že to na něj zase leze, tak je většinou konec. Jednou ho to chytlo v půli cvičení, byl jsem perfektně rozjetý no a pak a sakra... no musel jsem sedět skoro půl hodiny jak kretén než ho to přešlo. Nevím jestli by mi prošlo chodit po posilovně se stanem mezi nohama.


ty ses opravdu dement sry nemohl sem to vydrzet....
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
honza1234
(ban)


PříspěvekZaslal: ne listopad 26, 2006 9:54 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

m4l napsal:

ty ses opravdu dement sry nemohl sem to vydrzet....


chápu, ty už podobné problémy nemáš. ;-)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Objemák


PříspěvekZaslal: ne listopad 26, 2006 9:56 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

honza1234 napsal:
Někdy je to, hlavně v té posilovně, fakt problém. Jak jsem napumpovanej, tak on se asi chce napumpovat taky nebo co a nedá si někdy poručit ať dělám co dělám. Zkouším třeba myslet na hnusný důchodkyně atp. a nic. Prostě jak vidím, že to na něj zase leze, tak je většinou konec. Jednou ho to chytlo v půli cvičení, byl jsem perfektně rozjetý no a pak a sakra... no musel jsem sedět skoro půl hodiny jak kretén než ho to přešlo. Nevím jestli by mi prošlo chodit po posilovně se stanem mezi nohama.


Tak někoho popros, ať Ti přes něj dá pořádnou pecku osou a bude klid.
_________________
Be fat and happy!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Black Dragon


PříspěvekZaslal: ne listopad 26, 2006 9:57 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Kolik ze ti je prosimte?
_________________
...
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
jewix


PříspěvekZaslal: pá prosinec 01, 2006 11:16 am    Předmět: Odpovědět s citátem

honza1234 napsal:
Cvičit chodím pravidelně, teď zatím do malinkatý firemní posilovny, ale hledám něco trochu lepšího.

Jinak se divím, že vám ten randál v některých posilovnách nevadí.
Poslední dobou jsem dospěl k názoru, že nejlepší je nějaká posilovna středních rozměrů s aerobními aktivitami někde mimo, nejlépe oddělenými v úplně jiném patře. Protože když vám do samotný posilky, kde hraje nějaká hlasitá hudba tak, aby navíc přehlušila ty hlučné motory z těch slavných běhacích pásů, řve z jiných sálů směsice několika dalších pecek, nejlépe nezavřenými dveřmi, aby se tam neudusili, tak je to lehce na palici.
Taky jak tak tady koukám všichni obdivují pouze stroje Grun. Myslím si, že jsou mnohem lepší např. Stanmark, KWP*?, aj. (ovšem TechnoGym se mi taky moc nelíbí).


Já sice nejsem z Prahy, ale ohledně toho randálu si to řeším mp3 a je to v pohodě, u nás v posce jsou všechny kardio stroje v jedné místnosti s jednoručkama a strojama.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
honza1234
(ban)


PříspěvekZaslal: so prosinec 02, 2006 10:50 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Black Dragon napsal:
Kolik ze ti je prosimte?


No jo, třináct už mi bylo a tyto předpubertální kecy mě už nejsou hodny. Pardon jestli to tady někoho pohoršilo.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
honza1234
(ban)


PříspěvekZaslal: so prosinec 02, 2006 10:53 am    Předmět: Odpovědět s citátem

jewix napsal:

Já sice nejsem z Prahy, ale ohledně toho randálu si to řeším mp3 a je to v pohodě, u nás v posce jsou všechny kardio stroje v jedné místnosti s jednoručkama a strojama.


Tak tak bych to neřešil, toho jsem byl svědkem asi předevčírem. V naší posilovně normálně hrála hudba a jedna holka měla sluchátka, kterýma ji přebíjela tak, že jsem to, co poslouchala, slyšel i já. Ta bude za chvilku hluchá jak patron. To samé na diskotékách, kvůli tomu jsem si koupil v lékárně štuple do uší (a zdaleka nejsem sám). Výsledkem je, že to utlumím na normální příjemné decibely, přitom to krásně slyším a nakonci nemám v uších vymeteno.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Objemák


PříspěvekZaslal: so prosinec 02, 2006 11:21 am    Předmět: Odpovědět s citátem

honza1234 napsal:
jewix napsal:

Já sice nejsem z Prahy, ale ohledně toho randálu si to řeším mp3 a je to v pohodě, u nás v posce jsou všechny kardio stroje v jedné místnosti s jednoručkama a strojama.


Tak tak bych to neřešil, toho jsem byl svědkem asi předevčírem. V naší posilovně normálně hrála hudba a jedna holka měla sluchátka, kterýma ji přebíjela tak, že jsem to, co poslouchala, slyšel i já. Ta bude za chvilku hluchá jak patron. To samé na diskotékách, kvůli tomu jsem si koupil v lékárně štuple do uší (a zdaleka nejsem sám). Výsledkem je, že to utlumím na normální příjemné decibely, přitom to krásně slyším a nakonci nemám v uších vymeteno.


Chodíš na diskotéku se špuntama v uších?
_________________
Be fat and happy!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
honza1234
(ban)


PříspěvekZaslal: so prosinec 02, 2006 11:29 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Objemák napsal:
Chodíš na diskotéku se špuntama v uších?


... za prvé nejsou skoro vůbec vidět a za druhé fakt nejsem výjimka.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Kde trénovat v Praze ... (hledání kvalitní posilovny) Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, ... 11, 12, 13  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: