Kedy začať s atletikou?


Jdi na stránku 1, 2  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Kedy začať s atletikou?  Úvodní stránka -> Atletika -> Kedy začať s atletikou?
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
12Marnel


PříspěvekZaslal: pá prosinec 30, 2011 9:25 pm    Předmět: Kedy začať s atletikou? Odpovědět s citátem

Čaute, mám 16 rokov a chodi mi po rozume taká vec, kedy je vhodná doba na začatie s atletikou? Respektíve či sa oplatí začínať v 16 rokoch, a chcel by som sa venovať behu na 1500m. Od malička hravam futbal, potom kickbox, a teraz už rok chodim behavať 5-6x do tyždna a chodim aj do posilky. Bol som behat 1500m už za školu , okresne kolo som vyhral s časom asi okolo 5 minut takže slabota .Inak najčastejšie beham 45 minutove behy a to zabehnem nejakych 9,5 km (myslim si že by som dal v pohode aj 10), techniku behu mam určite nespravnu a nikdy som nebehal v tretrach ale to už asi od temy :D. Budem rad ked mi niekto skuseny v tomto obore poradi ;)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
guruhonza
Anonymní


PříspěvekZaslal: pá prosinec 30, 2011 9:33 pm    Předmět: Re: Kedy začať s atletikou? Odpovědět s citátem

kedy? čím dřív, tím líp

zajdi do nejbližšího oddílu a řeš to tam.... nic lepšího udělat nemůžeš
nahoru
12Marnel


PříspěvekZaslal: pá prosinec 30, 2011 9:36 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Jasne ale skor by ma zaujimalo či sa da ešte v tom niečo dosiahnuť?Lebo techniku behu mam určite mizernu, v tretrach som nikdy nebehal a neviem či sa taketo veci ešte daju zmenit (technika behu) aj v neskoršom veku?
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
guruhonza
Anonymní


PříspěvekZaslal: pá prosinec 30, 2011 9:39 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Pokud si myslíš, že na to máš, tak dá. Na národní úrovni určitě, na mezinárodní třeba taky, kdo ví.
nahoru
DiamonD123
(ban)


PříspěvekZaslal: pá prosinec 30, 2011 9:54 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

přesně jak psal guruhonza - mě nedělalo problém se zlepšit během pár měsíců a to jsem chodil na tréninky tak 2x do měsíce atletika ti dá hodně :)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Frozz.


PříspěvekZaslal: pá prosinec 30, 2011 9:56 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

16 je celkem v pohodě. Já začal v 15 zhruba. Tretry na dlouhý tratě (1500m+) většinou potřebovat nebudeš. Ty se používají hlavně na 60,100,200,400, 800m.
_________________
"For me life is continuously being hungry. The meaning of life is not simply to exist, to survive, but to move ahead, to go up, to achieve, to conquer."
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lord_Martas


PříspěvekZaslal: pá prosinec 30, 2011 9:57 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

ja zacal s atletikou v 18

na narodni urovni muzes zacit s atletikou i ve 30 a muzes se stat nejlepsim
na mezinarodni klidne i v 25
a na svetove kolem 20 taky staci
v cesku cim driv zacnes delat atletiku, tim driv te ti mizerni treneri co tady jsou znici ...


ale jestli se na nejakou uroven dostanes to je ve hvezdach, zalezi jaky mas talent a jak budes trenovat

frozy na 1500 jsou tretry uplne bezne a ti nejlepsi behaji i na 3000 a 5000km na draze ...
_________________
Můj tréninkový web:
http://treninkac.webnode.com/
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
12Marnel


PříspěvekZaslal: pá prosinec 30, 2011 10:07 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

mame tu klub v Košiciach (Som z SVK) ktory aspon podla webstranky vyzera solidne ale vobec neviem ako to funguje nemaju tam rozpisane treningy alebo niečo take.. neviem totiž ako to funguje v atletike.. najprv kontaktovat trenera cez email a sa dohodnut alebo ako ?Trenuje sa individualne? .. Do treningu chcem dat uplne všetko lebo jedina vec čo ma momentalne bavi a vidim v nej zmysel je poriadne si odmakat... A ten talent no neviem, rychlostne (vybušnost) na tom asi nebudem najlepšie a meriam len 178 cm takže tiež to neni ideal.. A som dost chudy asi... 62 kil
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lord_Martas


PříspěvekZaslal: pá prosinec 30, 2011 10:13 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

zavolej ci napis mail trenerovi a potom se s nim domluv, jak to s jeho treninkama vypada, bohuzel z Kosic zadneho trenera neznam, ze bych je na tebe pripravil, ale muzu se mrknout na nejakou jejich soupisku, bo dost slovaku za nas beha extraligu


edit: ktery kosicky oddil? AKADEMIK TU KOSICE nebo Jednota Košice nebo TJ Lokomotíva Košice
_________________
Můj tréninkový web:
http://treninkac.webnode.com/


Naposledy upravil Lord_Martas dne pá prosinec 30, 2011 10:17 pm, celkově upraveno 2 krát
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
guruhonza
Anonymní


PříspěvekZaslal: pá prosinec 30, 2011 10:15 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Cokoliv... mail, telefon, stránky... nebo nejlíp přijít přímo na tréning. Čím dřív, tím líp.
Oni ti tam pak vše vysvětlí.
nahoru
Frozz.


PříspěvekZaslal: pá prosinec 30, 2011 10:17 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

LM - já jen že u nás kluci v tretrách na tyhle tratě neběhali (ani na kraj. závodech jsem si nevšiml, ale možná mi něco uniklo), protože tam už tu rychlost s nima zas o tolik nezlepšíš jako u sprintů, a navíc z toho dost bolí nohy běžet několik koleček. Ale jinak OK.
_________________
"For me life is continuously being hungry. The meaning of life is not simply to exist, to survive, but to move ahead, to go up, to achieve, to conquer."
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lord_Martas


PříspěvekZaslal: pá prosinec 30, 2011 10:18 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

nebehali, protoze na ten styl behu pres spicku na to nemeli
ale to neznamena ze se s nimi nebeha
_________________
Můj tréninkový web:
http://treninkac.webnode.com/
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
12Marnel


PříspěvekZaslal: pá prosinec 30, 2011 10:22 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

No ja som našiel len ten AKADEMIK TU KOSICE .. už som aj napisal email im tak snaď odpišu :).. a k tym tretram, neviem ja som v nich nechcel behať lebo prvy krat s niečim takym behať na krajskej suťaži sa mi nepozdavalo ale učiteľ na mňa dosť tlačil no...
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
guruhonza
Anonymní


PříspěvekZaslal: pá prosinec 30, 2011 10:25 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

12Marnel napsal:
No ja som našiel len ten AKADEMIK TU KOSICE .. už som aj napisal email im tak snaď odpišu :).. a k tym tretram, neviem ja som v nich nechcel behať lebo prvy krat s niečim takym behať na krajskej suťaži sa mi nepozdavalo ale učiteľ na mňa dosť tlačil no...

=) učitele ve škole neřeš.... většinou ví prt
Pokud s tím neumíš, tak ti to nic nepřidá. Na tretry je potřeba si zvyknout, protože se v nich běhá úplně jinak.
nahoru
12Marnel


PříspěvekZaslal: pá prosinec 30, 2011 10:32 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Najlepšia bola jeho motivacia pred zavodom, že ide behať nejaky skuseny atlet takže sa ani nemam snažiť byť prvy.. to sa potom paradne behalo
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Kedy začať s atletikou? Jdi na stránku 1, 2  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: