km


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - km  Úvodní stránka -> Bojové sporty -> km
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
cipinek


PříspěvekZaslal: st prosinec 28, 2011 2:09 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

klid rikere, to jsou debilní kecy, nenech se tím vytočit..., přečti si trestní zákon a výklady odborníků...
_________________
Don't be afraid of doing what you're best at
rozvíjet vlastní osobnost je jedna z nejvíc naplňujících činností
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ondkor


PříspěvekZaslal: st prosinec 28, 2011 2:10 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Adys93 napsal:
> ondkor
Jenže jakmile "usne" a povolí tak ho hnedka pustíš ne? Ono držet ho ve škrcení ještě půlminuty potom, tak by to dobře nedopadlo... a máš pravdu, když ho budeš škrtit 5 minut tak ho zabiješ na 100% akorát by tě asi bolely ruce

no jasné jak poznáš že je takový vláčny tak se hned pustí zvednou se nohy proliská se a je vpohodě
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Pecan007


PříspěvekZaslal: st prosinec 28, 2011 2:13 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

cipinek napsal:
ale kluci, já jsem nikoho neuspával, jenom jsem ho uklidnil na zemi, bylo to pár desítek vteřin, cílem nebylo nikoho uškrtit...


To bylo možná i na mě jak jsem psal že jsem uspal borce 2x na jedné akci.... No k tomu škrcení nebo stlačení hrudníku abych mu zamezil přívod kyslíku provádím když už skoro maximální silou maximálně 3-5 sekund!!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kubaz


PříspěvekZaslal: st prosinec 28, 2011 2:21 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

hele a nezkousel si to na nejaky dedky v ustavu, kteri usnuli z toho jak ses nudnej ?
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Pecan007


PříspěvekZaslal: st prosinec 28, 2011 3:05 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Jsem si jistý že to byl stejně starý kluk... Možná jsem nudný ,ale napsal jsem jen to co se mi stalo... Nechci se tady s nikým zbytečně hádat, kdyžtak mi raději napiš co si pod tím že jsem nudný představuješ, jestli například že si vymýšlím nebo ti to příjde nudné, protože tobě se to stáva denně... NEVÍM
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Bombay


PříspěvekZaslal: st prosinec 28, 2011 3:27 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Čtvrtá stránka pičovin.

Ad škrcení - zamotáváte se do toho a berete to doslova. to už rovnou řešte, jestli někoho nezabije rána pěstí, neudělá mu otok na mozku s následným úmrtím...ve rvačce to asi zas tak řešit nebudete.

Ad Cipinkovo přidušení - ono to fakt není od věci někoho zapáčit/přidusit, dostat na zem. Frjírci a šamponci na diskotékách očekávají postrkovanou, tafku na obličej. Když je sundáš na zem, tak začnou řvát, co děláš, bo najednou místo rvačky řeší, že se jim ušmudlávají nové DC botky či Nike bunda. Samozřejmě u bitkařů je to jiná kapitola.

Ad BU jako přitěžující skutečnost - kluci na tom odkazu asi jen honí machrbody. Jak soudce rozliší, co je BS, co je BU? Když jsem zapsaný do klubu, ale měl jsem rýmičku, angínku a chřipku, počítá se do půlroku?
Bullshit.
_________________
Symobolika je jejich reč, prave proto ze to nikoho nezajima
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mablung


PříspěvekZaslal: st prosinec 28, 2011 3:58 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

ondkor napsal:

podle mě aby mu odumíraly mozkové bunky musel bys ho škrtit hodně dlouho na tréninkách se uspáváme pořád a je to vpohodě aby mu odumíraly bunky musel bys ho škrtit tak minimálně 5 minut podle mě

Co si tak matně pamatuji, mozkové buňky bez kyslíku začínají odumírat v průměru po 4 minutách

riker napsal:

takze kdyz nekdo drzi nuz/pistolu tak nemuzes nic delat dokud te nezapichne/nezastreli?? Ani se me nechce verit ze to tady takhle fakt funguje...

kazdopadne jak se rika "lepsi byt souzen dvanacti nez nesen sesti"...

Každá sebeobrana je soudem posuzována individuálně. Vždy se přihlíží k duševnímu rozpoložení všech účastníků a všem okolnostem. Pokud soudu prokážeš že jsi se reálně mohl cítit ohrožen a žes udělal vše možné abys nebezpečí odvrátil a toho druhého nezranil, pak jsi z obliga. Už jsem do podobných diskuzí psal mnohokrát, že jsem nikdy nečetl o případu kdy by byl bránící se člověk odsouzen. Odsouzeni byli jen ti co pokračovali v "obraně" i po skončení hrozby.

Bombay napsal:

Ad BU jako přitěžující skutečnost - kluci na tom odkazu asi jen honí machrbody. Jak soudce rozliší, co je BS, co je BU? Když jsem zapsaný do klubu, ale měl jsem rýmičku, angínku a chřipku, počítá se do půlroku?
Bullshit.

Co jsem si tak četl, tak znalost bojových umění není automaticky přitěžující okolnost. Je to prostě mozaika do skládačky která určuje do jaké míry jsi se mohl bránit. Stejně jako soud posuzuje jestli jde anorektický prcek proti dvoumetrovému metrákovému pořízkovi, tak stejně tak posuzuje jestli jde nevycvičený člověk proti vycvičenému.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Cmeni


PříspěvekZaslal: st prosinec 28, 2011 8:07 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Bombay napsal:


Ad Cipinkovo přidušení - ono to fakt není od věci někoho zapáčit/přidusit, dostat na zem. Frjírci a šamponci na diskotékách očekávají postrkovanou, tafku na obličej. Když je sundáš na zem, tak začnou řvát, co děláš, bo najednou místo rvačky řeší, že se jim ušmudlávají nové DC botky či Nike bunda. Samozřejmě u bitkařů je to jiná kapitola.



Tohle moc nedoporučuji. Na vlastní kůži jsem zažil, že přihlížející/kamarádi nemají rádi, když jim škrtíte kámoše.

Proto se snažím takovým situacím maxilně vyhnout, člověk je potom zybtečně zranitelný.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
cipinek


PříspěvekZaslal: st prosinec 28, 2011 9:13 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Cmeni napsal:
Bombay napsal:


Ad Cipinkovo přidušení - ono to fakt není od věci někoho zapáčit/přidusit, dostat na zem. Frjírci a šamponci na diskotékách očekávají postrkovanou, tafku na obličej. Když je sundáš na zem, tak začnou řvát, co děláš, bo najednou místo rvačky řeší, že se jim ušmudlávají nové DC botky či Nike bunda. Samozřejmě u bitkařů je to jiná kapitola.



Tohle moc nedoporučuji. Na vlastní kůži jsem zažil, že přihlížející/kamarádi nemají rádi, když jim škrtíte kámoše.

Proto se snažím takovým situacím maxilně vyhnout, člověk je potom zybtečně zranitelný.


naprosto souhlasím, už jsem taky čekal nějaký kop na moji hlavu, ale logicky jsem pak ležel za útočníkem, tak kop by byl rizikový pro toho, koho jsem škrtil, když jsme byli na zemi, asi jsem vypadal přesvědčivě, že se jen rozcvičuji, že po mě nikdo nešel... , teď už z toho mám prdel, ale v té situaci mi moc do zpěvu nebylo, ale zase na druhou stranu člověk má aspoň pocit, že si nikdo na mě příště třeba nebude vyskakovat, je třeba mít v klubu respekt... a nebo nikam nechodit...
_________________
Don't be afraid of doing what you're best at
rozvíjet vlastní osobnost je jedna z nejvíc naplňujících činností
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - km Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: