km


Jdi na stránku 1, 2, 3, 4  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - km  Úvodní stránka -> Bojové sporty -> km
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
konykonrad82


PříspěvekZaslal: út prosinec 27, 2011 12:11 am    Předmět: km Odpovědět s citátem

Shrnout všechny cíle Krav Maga, které se začalo po druhé světové válce rozvíjet přímo jako oficiální bojový systém, je v podstatě docela jednoduché. Stejně jako ve Wing Tsun je lze rozdělit do dvou etap. Tou první je fáze předbojová, chcete-li preventivní: Krav Maga učí, jak zkrotit vlastní výbušnost, své ego a kterak se případnému konfliktu co nejúčinněji vyhnout či jak mu předejít bez násilného jednání. Pokud ale tyto snahy selžou, je zde ještě fáze číslo dvě, o poznání dobrodružnější a akčnější. Jinak řečeno stejně jako vyjednávat učí Krav Maga i bojovat. A jedním z jeho hlavních principů je boj bez pravidel a jakýchkoli omezení, jen s využíváním naučených technik. Nakopnout do rozkroku? Zlomit ruku? Jistě. Vypíchnout oči? Není problém. Vrazit třeba hřeben do nosu? Proč ne, vítaná změna. Smí se použít cokoli a kdykoli, co dopomůže napadenému předejít vlastnímu zranění a znemožnění následujícího útěku. Důležité je jednat ve správnou chvíli tím nejúčinnějším způsobem... a přežít. Přičemž pokud se věnujete armádní Krav Maze (existují i méně brutální varianty pro civilisty, a také policejní a vojenská verze určené jen profesionálům), dřív nebo později dojde také na lekce, kterak svého soupeře skrze speciální hmaty, údery, kopy, prstové techniky a samozřejmě s pomocí zbraní co nejrychleji a nejefektivněji zabít. Bez sentimentů a ohledů, s čistou myslí a reflexivně, prostě ve jménu záchovy vlastního života a zdraví. Čemu se divit, když nějaký národ dostává čočku tak dlouho jako ten Davidův, je dost nabíledni, že se dřív nebo později naučí bránit nejdrsnějším možným způsobem, který existuje. nějak se mi nezdá že s tímhle mohl nějakej boxer něco dělat. A ještě je větší blbost utíkat pokud se km věnujete dlouze a pečlivě nemůžete bitku na ulici leda by ste narazily na týpka co to umí taky mebo znalce (opravdového mistra)kung fu či jiného asijské b. sportu ale to už je větší pravděpost že si zašoustáte s paris hilton jinak by chtěl vidějt boj israelce instruktora km u mosadu proti kličkovi myslím že by ten ukrainec dostal na hubu. takže rozhodně neutíkat já jsi rozhodně nedokážu představit pokud se v baru strhne rvačka že by měl někdo začít utíkat a to nikdo nezá žádnej bojovej sport a co se tejče mna bojovníka či kopajícího boxera:-)) proti ním by to bolo těžke ale km je o tom co nejrychleji a nejefektněji zabít člověka a jak je napsáno víše za pomocí růzhnejch hmátů a pococí čehokoliv otázka je i čehokoliv jiného jak je to u nás ošizené při troše vůle a trpělivosti se k armádní verzi dostanete
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
konykonrad82


PříspěvekZaslal: út prosinec 27, 2011 12:59 am    Předmět: km Odpovědět s citátem

I když nevím zda by km byla použitelná protí típkovy co má pře dva metry a vy jen 170cm by mě zajímalo zda by to zabralo na vyhazovače na díze co by ste doporučovaly měřím 170 cm a vážím 76 kilo můj problm je ale ten že nemám skoro žádné svalstvo po vyjíti třech schodů jsem tak zadejchanej že se dávám půl hodity dohromady a běh radši ani nezkoušímto samé platí o obyčejném přetáhování za ruce a potřebuji něco co ze mě udělá chlápka a nejen nějakého někoho kdo vyřídí půl obrany amerického fotbalového týmu v nfl něco co ze mě udělá elitního zabíjáka něco co je brutálnejší než km a učinější než shaolinské kung fu samo nechcu bejt zabijákem jen típkem a opravdu tím nejlepším co zajde na dízu kde je 6 dvometrovej goril které dostane bez ujmi na vlastním zdraví nevíte o něčem co je třeba zakázáné tajne styly atd letos jsem četl na netu že kdesi probíhá v nějakém výzkumném ustavu výzkumnej výcvik novej generace vojáků
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Frozz.


PříspěvekZaslal: út prosinec 27, 2011 1:05 am    Předmět: Re: km Odpovědět s citátem

Tvůj problém je, že jsi psychicky těžce postižený a měl by si vyhledat odbornou pomoc.
_________________
"For me life is continuously being hungry. The meaning of life is not simply to exist, to survive, but to move ahead, to go up, to achieve, to conquer."
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ShawnRay


PříspěvekZaslal: út prosinec 27, 2011 1:17 am    Předmět: Re: km Odpovědět s citátem

konykonrad82 napsal:
nevíte o něčem

Víme, to co hledáš je tady : 612 47 Brno, Kociánka 2
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mictian


PříspěvekZaslal: út prosinec 27, 2011 2:08 am    Předmět: km Odpovědět s citátem

Tak tohle snad nemůže být pravda. Poprosím autora, aby si změřil IQ a postnul nám ho. Chci se ještě jednou zasmát... Jinak, cosi prý běží někde v Brně-Bohunicích a Opavě. Zkus se zeptat, určitě ti pomůžou.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
konykonrad82


PříspěvekZaslal: út prosinec 27, 2011 8:35 am    Předmět: km Odpovědět s citátem

se omlouvám se bol včera opití a koukám byla z toho pohádka ale ten můj stav platí takže něco zlepší mojí katastrofální fyzičku (mam brontichidu a kouřím) díky a prosím žádné vymatlané sporty jak thai box a podobně jenom vul si muze nechat mlátit do hlavy jáí jen myslel takovou kombinaci výcviku ranger,specnaz km a shaolinského kung fu
samo že básním ale při mém ubohém stavu se nesmíte divit jsem to čemu se říká troska a jemi s toho do breku dá se říci. A na druhou stranu snad nechci toho snad moc když chcu poradit něco co mi pomůže vymlátit celou hospodu a to je jen prosím příklad nemám ani v považe do hospod chodit natož na někoho sahat
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hammer_Fist


PříspěvekZaslal: út prosinec 27, 2011 10:18 am    Předmět: Odpovědět s citátem

clovek by ti povedal aby si hral sach, ale na ten si prilis velky dement
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mr. Muscle


PříspěvekZaslal: út prosinec 27, 2011 10:26 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Sám jsi vypatlanej. Když píšeš že chceš porazit elitní chlápky z nfl. Nebo jenom pomýšlíš, že vymlátíš celou hospodu. Tebe bych neučil sebeobranu a ni za nic.
To zase někdo viděl Ip Mana a podobné filmy a teď si myslí, že všechny dokáže porazit když bude tvrdě trenovat.
Až zase přijdeš opilej domu, tak nezapínej PC a už vůbec nechoď na forum.ronnie.cz. DĚKUJEME!!!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
konykonrad82


PříspěvekZaslal: út prosinec 27, 2011 11:06 am    Předmět: km Odpovědět s citátem

já nic takového netvrdí jen jsem psal příklad a z těch chlápků by zas moc velikou elitu nedělal z komára velblouda umí dělat každej
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mr. Muscle


PříspěvekZaslal: út prosinec 27, 2011 11:33 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Víš tam jde hlavně o to: (opravte mě jestli lžu) Já jsem dělal 4 roky čínskou sebeobranu 1 rok shaolin. Teď dělám thaibox a mám zkušenosti. Řeknu ti jedno. Možná bych se na ulici dokázal ubránit, ale NIKDY bych to nedělal. Vždycky bych utekl a bylo by mi jedno jestli by mi někdo říkal srab. Protože české zákony jsou dost na prd a nepůjdu kvůli nějakýmu ožralovi, co na mě křičí o půlnoci a říká, že by si to rozdal s mou matkou, do vězení ( např. za pokus o težké ublížení na zdraví). Kdysi nám instruktor (je to policajt) řekl, že jenom pokus o kop na hlavu je už považován za pokus o těžkou ujmu na zdraví a tam je min podmínka. Nejsme tady v Izraeli, ani na bojišti, aby jsi se musel učit Mega mocný bojoý umění a dokázal se ubránit.
Já říkám, ten kdo zůstane na konci boji na ulici stát, ten nakonec (u soudu ) prohraje.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Bombay


PříspěvekZaslal: út prosinec 27, 2011 11:42 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Jako první a asi jako poslední ti dám jednu opravdu vážně míněnou radu.
Radu, která dokáže pomalu zlepšovat tvůj zdravotní (minimálně alespoň z té fyzické stránky) stav.

Přestaň kouřit.
_________________
Symobolika je jejich reč, prave proto ze to nikoho nezajima
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
konykonrad82


PříspěvekZaslal: út prosinec 27, 2011 11:52 am    Předmět: km Odpovědět s citátem

to je sice pěkné muscláku ale mě pořád zajímá ten výcvik jednoduchá otázka existuje něco co ze mě udělá chrise rocka kříženého ze segelem:-)) ne sranda -existuje něco
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kubaz


PříspěvekZaslal: út prosinec 27, 2011 11:54 am    Předmět: Odpovědět s citátem

neexistuje ale dobry start bude to, kdyz zacnes delat nejakou aktivitu a sem tam se najis
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Bombay


PříspěvekZaslal: út prosinec 27, 2011 12:03 pm    Předmět: Re: km Odpovědět s citátem

konykonrad82 napsal:
to je sice pěkné muscláku ale mě pořád zajímá ten výcvik jednoduchá otázka existuje něco co ze mě udělá chrise rocka kříženého ze segelem:-)) ne sranda -existuje něco


a jak ty gorily chceš likvidovat?

Třeba takhle?



Nebo takhle?



Nebo takhle?
_________________
Symobolika je jejich reč, prave proto ze to nikoho nezajima
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mictian


PříspěvekZaslal: út prosinec 27, 2011 12:19 pm    Předmět: km Odpovědět s citátem

Bombay, on chce být taková mutace Robocopa, Seagala, Bruce Leeho a Royce Gracieho ... Zkrátka elitní zabiják :)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - km Jdi na stránku 1, 2, 3, 4  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: