Kolikrat tydne jezdite partii ?


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Kolikrat tydne jezdite partii ?  Úvodní stránka -> Trénink -> Kolikrat tydne jezdite partii ?
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  

Jak mate rozdeleny split ?
2 + 1 and 2 + 2 partii 1x tydne
10%
 10%  [ 10 ]
2 + 1 and 2 + 2 partii 2x tydne
19%
 19%  [ 19 ]
jedu jinej trenink(GVT. BEAR, etc.)
7%
 7%  [ 7 ]
chodim 3x tydne cely telo
38%
 38%  [ 38 ]
jinak... nebo nemam zadnej podelanej split
25%
 25%  [ 25 ]
Celkem hlasů : 99

Autor Zpráva
mr.morriss


PříspěvekZaslal: st srpen 01, 2007 9:59 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Triton napsal:
sorry , myslel jsem to v dobrem, pokud jak rikas jsi pokrocilejsi tak neni co řešit, pokud jak píšeš tak ti to šlape taky neni co řešit


nene, ja to taky nemyslel spatne, ale vim, ze jsou tu celkem i profici, tak mne napadlo, co kdo na to rekne... :)
jen pro zajimavost, ale stejne si jedu sve. Treba beara jsem jel 2x, mozna 3x ale spravne 2x, a nic.... Hodne mi pomaha cvicit i "podelavky" na konci kazdeho trenalu, bic, tric, triceps mi hodne pomohl ve stagnaci v benci... ted zase citim ze jsou slabinou ramena....
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
CIZO


PříspěvekZaslal: st srpen 01, 2007 9:59 am    Předmět: Odpovědět s citátem

waldik5 napsal:
a navíc jsem četl a slyšel že by se nemělo jet břicho a nohy spolu...

duvod?
_________________
"Excuses will only get you so far in life, you know? You could make excuses for everything - this hurts, that hurts... but it'll only get you so far.
Won't really get you anywhere with me."

Derek Poundstone
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
waldik5


PříspěvekZaslal: st srpen 01, 2007 9:59 am    Předmět: Odpovědět s citátem

no právě, je tady toho až moc..jeden chváli to a druhý ono..pak je těžké poznat, co je asi tak nejlepší..i když ono je to těžké, na každéhu funguje asi jiné rozložení. Každopádně díky, překopu systém, abych jel každou partii 2 týdně.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
mr.morriss


PříspěvekZaslal: st srpen 01, 2007 10:05 am    Předmět: Odpovědět s citátem

waldik5 napsal:
no právě, je tady toho až moc..jeden chváli to a druhý ono..pak je těžké poznat, co je asi tak nejlepší..i když ono je to těžké, na každéhu funguje asi jiné rozložení. Každopádně díky, překopu systém, abych jel každou partii 2 týdně.


Zalezi asi jak dlouho cvicis a co jsi vsechno zkusil, na zacatku asi staci zakladni cviky, dat prostor na regeneraci (1 volna staci), takze idealne 1+1, co tyden menit treba jen poradi cvicku, anebo cviky menit uplně, k kazdem treninku dat 70% serii okolo 6-8 opacek, nakonec do 12-15 opacek... nezapominat i na mensi svaly, ty pomahaji tem velkym...
Nevim, neumim poradit, sam jsem se v tom motal a chodil mesice doposilky snad zbytecne.....
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
waldik5


PříspěvekZaslal: st srpen 01, 2007 10:15 am    Předmět: Odpovědět s citátem

mr.morriss napsal:
waldik5 napsal:
no právě, je tady toho až moc..jeden chváli to a druhý ono..pak je těžké poznat, co je asi tak nejlepší..i když ono je to těžké, na každéhu funguje asi jiné rozložení. Každopádně díky, překopu systém, abych jel každou partii 2 týdně.


Zalezi asi jak dlouho cvicis a co jsi vsechno zkusil, na zacatku asi staci zakladni cviky, dat prostor na regeneraci (1 volna staci), takze idealne 1+1, co tyden menit treba jen poradi cvicku, anebo cviky menit uplně, k kazdem treninku dat 70% serii okolo 6-8 opacek, nakonec do 12-15 opacek... nezapominat i na mensi svaly, ty pomahaji tem velkym...
Nevim, neumim poradit, sam jsem se v tom motal a chodil mesice doposilky snad zbytecne.....



já teď dávám podle splitu 2+1, 3+1, ale problém je v tom ,že jenom každou partii 1x za týden. Ono když se zeptáš ve fitku kohokoliv, každý odpoví něco jiného, chce si to asi několik strategií zkusit a pak si vybrat tu, která působí nejvíce. Já jsem dříve jel každou partii 2x týdně, ale nějak jsem se sekl na vahách a nešlo to nahoru. Pak jse začal dávat každou partii 1x týdně a šel jsem skoro u všech cviků nahoru..je to asi na vyzkoušení..
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Wygh


PříspěvekZaslal: st srpen 01, 2007 10:18 am    Předmět: Odpovědět s citátem

je to o změně
_________________
"Clean food is rocket fuel to the athletic body."

Jesse Marunde
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
mr.morriss


PříspěvekZaslal: st srpen 01, 2007 10:21 am    Předmět: Odpovědět s citátem

waldik5 napsal:
mr.morriss napsal:
waldik5 napsal:
no právě, je tady toho až moc..jeden chváli to a druhý ono..pak je těžké poznat, co je asi tak nejlepší..i když ono je to těžké, na každéhu funguje asi jiné rozložení. Každopádně díky, překopu systém, abych jel každou partii 2 týdně.


Zalezi asi jak dlouho cvicis a co jsi vsechno zkusil, na zacatku asi staci zakladni cviky, dat prostor na regeneraci (1 volna staci), takze idealne 1+1, co tyden menit treba jen poradi cvicku, anebo cviky menit uplně, k kazdem treninku dat 70% serii okolo 6-8 opacek, nakonec do 12-15 opacek... nezapominat i na mensi svaly, ty pomahaji tem velkym...
Nevim, neumim poradit, sam jsem se v tom motal a chodil mesice doposilky snad zbytecne.....



já teď dávám podle splitu 2+1, 3+1, ale problém je v tom ,že jenom každou partii 1x za týden. Ono když se zeptáš ve fitku kohokoliv, každý odpoví něco jiného, chce si to asi několik strategií zkusit a pak si vybrat tu, která působí nejvíce. Já jsem dříve jel každou partii 2x týdně, ale nějak jsem se sekl na vahách a nešlo to nahoru. Pak jse začal dávat každou partii 1x týdně a šel jsem skoro u všech cviků nahoru..je to asi na vyzkoušení..


velký sval 1x týdne je málo, i začátečník by měl dát 2x v pohodě... a když zbyte síla, tak dát samostatný trénink na slabiny.
A jak je výše uvedeno, měnit.

něco si vymysli, cvič to 3 týdny, max. 4. Dej si poté týden oraz a vyzkoušej nové maximálky, třeba na 4 opakování (pro jistotu, max na 1 opáčko je trochu nebezpečenské), tak poznáš jestli to co děláš má smysl anebo jen ztrácíš čas (teda pokud nejsi v dietě ale to asi ne)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
waldik5


PříspěvekZaslal: st srpen 01, 2007 10:35 am    Předmět: Odpovědět s citátem

mr.morriss napsal:
waldik5 napsal:
mr.morriss napsal:
waldik5 napsal:
no právě, je tady toho až moc..jeden chváli to a druhý ono..pak je těžké poznat, co je asi tak nejlepší..i když ono je to těžké, na každéhu funguje asi jiné rozložení. Každopádně díky, překopu systém, abych jel každou partii 2 týdně.


Zalezi asi jak dlouho cvicis a co jsi vsechno zkusil, na zacatku asi staci zakladni cviky, dat prostor na regeneraci (1 volna staci), takze idealne 1+1, co tyden menit treba jen poradi cvicku, anebo cviky menit uplně, k kazdem treninku dat 70% serii okolo 6-8 opacek, nakonec do 12-15 opacek... nezapominat i na mensi svaly, ty pomahaji tem velkym...
Nevim, neumim poradit, sam jsem se v tom motal a chodil mesice doposilky snad zbytecne.....


v dietě nejsem, zrovna na podzim plánuji, že si dám nějakou tu sacharidovou vlnu. Cvičím asi tak rok a trénink měním asi tak po 4 měsících. Taky se mi stalo, že po půl roce jsem dal na bench maximálku 90kg a měl jsem velké oči, ale pak se to úplně seklo a zatím jsem více nedal...

já teď dávám podle splitu 2+1, 3+1, ale problém je v tom ,že jenom každou partii 1x za týden. Ono když se zeptáš ve fitku kohokoliv, každý odpoví něco jiného, chce si to asi několik strategií zkusit a pak si vybrat tu, která působí nejvíce. Já jsem dříve jel každou partii 2x týdně, ale nějak jsem se sekl na vahách a nešlo to nahoru. Pak jse začal dávat každou partii 1x týdně a šel jsem skoro u všech cviků nahoru..je to asi na vyzkoušení..


velký sval 1x týdne je málo, i začátečník by měl dát 2x v pohodě... a když zbyte síla, tak dát samostatný trénink na slabiny.
A jak je výše uvedeno, měnit.

něco si vymysli, cvič to 3 týdny, max. 4. Dej si poté týden oraz a vyzkoušej nové maximálky, třeba na 4 opakování (pro jistotu, max na 1 opáčko je trochu nebezpečenské), tak poznáš jestli to co děláš má smysl anebo jen ztrácíš čas (teda pokud nejsi v dietě ale to asi ne)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
hruda


PříspěvekZaslal: st srpen 01, 2007 11:02 am    Předmět: Odpovědět s citátem

mr.morriss napsal:

velký sval 1x týdne je málo, i začátečník by měl dát 2x v pohodě... a když zbyte síla, tak dát samostatný trénink na slabiny.


Mna by zaujimalo ako zaciatocnik zisti kde ma svoje slabiny a ako vobec moze povedat,ze toto,alebo hento je moja slabina.
_________________
Som cool-turista!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
mr.morriss


PříspěvekZaslal: st srpen 01, 2007 11:07 am    Předmět: Odpovědět s citátem

hruda napsal:
mr.morriss napsal:

velký sval 1x týdne je málo, i začátečník by měl dát 2x v pohodě... a když zbyte síla, tak dát samostatný trénink na slabiny.


Mna by zaujimalo ako zaciatocnik zisti kde ma svoje slabiny a ako vobec moze povedat,ze toto,alebo hento je moja slabina.


hm to je fakt, proste pokud budu bencovat mesic a pomesici neprihodim ani prd, budu hledat chyby jinde, nejlepe vymenit vic veci a jednou z nich muze byt pridat trenink triceps+ramena do samostatneho trenalu.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
henno


PříspěvekZaslal: st srpen 01, 2007 11:10 am    Předmět: Odpovědět s citátem

podle mne to taky zalezi od treninkoveho splitu, od veku, od typu treninku a tak ....ja jedu ted trenink obden a mam svaly rozdeleny do 4 treninku, takze kazda partie se dostane na radu jednou za 8 dnu....a muzu rict, ze mi to tak vyhovuje a zlepsuji se
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
hruda


PříspěvekZaslal: st srpen 01, 2007 11:19 am    Předmět: Odpovědět s citátem

mr.morriss napsal:
hruda napsal:
mr.morriss napsal:

velký sval 1x týdne je málo, i začátečník by měl dát 2x v pohodě... a když zbyte síla, tak dát samostatný trénink na slabiny.


Mna by zaujimalo ako zaciatocnik zisti kde ma svoje slabiny a ako vobec moze povedat,ze toto,alebo hento je moja slabina.


hm to je fakt, proste pokud budu bencovat mesic a pomesici neprihodim ani prd, budu hledat chyby jinde, nejlepe vymenit vic veci a jednou z nich muze byt pridat trenink triceps+ramena do samostatneho trenalu.


Aj tak to je blbost. Po mesiaci ked sa zaciatocnik nezlepsi,tak to prepalil (moc cvikov na partiu,do zlyhania,dopomoc s vahou s ktorou neurobi ani 2 opakovania-dost casto vidiet v posilovniach), spatna strava atd.

Ale aby zaciatocnik po mesiaci-dvoch musel pridavat zvlast trening na nejake partie je blbost.
_________________
Som cool-turista!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
mr.morriss


PříspěvekZaslal: pá srpen 03, 2007 10:51 am    Předmět: Odpovědět s citátem

hruda napsal:
mr.morriss napsal:
hruda napsal:
mr.morriss napsal:

velký sval 1x týdne je málo, i začátečník by měl dát 2x v pohodě... a když zbyte síla, tak dát samostatný trénink na slabiny.


Mna by zaujimalo ako zaciatocnik zisti kde ma svoje slabiny a ako vobec moze povedat,ze toto,alebo hento je moja slabina.


hm to je fakt, proste pokud budu bencovat mesic a pomesici neprihodim ani prd, budu hledat chyby jinde, nejlepe vymenit vic veci a jednou z nich muze byt pridat trenink triceps+ramena do samostatneho trenalu.


Aj tak to je blbost. Po mesiaci ked sa zaciatocnik nezlepsi,tak to prepalil (moc cvikov na partiu,do zlyhania,dopomoc s vahou s ktorou neurobi ani 2 opakovania-dost casto vidiet v posilovniach), spatna strava atd.

Ale aby zaciatocnik po mesiaci-dvoch musel pridavat zvlast trening na nejake partie je blbost.


Nojono, já vidím v posce začítečníky co tam chodí 4 roky a vypadají pořád stejně, a nevypadají že by přepalovali CNS.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
saty


PříspěvekZaslal: pá srpen 03, 2007 10:53 am    Předmět: Odpovědět s citátem

mr.morriss napsal:

Nojono, já vidím v posce začítečníky co tam chodí 4 roky a vypadají pořád stejně, a nevypadají že by přepalovali CNS.


_________________
"It’s ok to be drug-free, but don’t be brain-free"

Dave Tate: "smith machine could perhaps be the most dangerous piece of equipment ever invented"
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu MSN Messenger
Slayter


PříspěvekZaslal: út srpen 07, 2007 1:45 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

kouba sexy beast napsal:
možná to bude odvážné tvrzení, ale mám trošku dojem, že kvalita svalů nabraná tréninkem klasickým 1x do týdne je trošičku odlišná od té, co je nabraná tréninkem fullbody 3x týdně . Třeba to je jen nevědomost, nezkušenost, ale zdá se mi to.


srakoplasma vs sarkomera

z J-Doggova fora citace:
citace:
Svalový růst je výsledkem sarkoplazmatické a myofibrilární hypertrofie. Sarkoplazmatická hypertrofie nastává díky zvětšení nekontraktilní vnitrobuněčné tekutiny ve svalu. Sarkoplazma se skládá z živin, glykogenu, kapilár a tvoří se v ní nové mitochondrie. Sarkoplazmatická hypertrofie roste díky vysokému počtu sérií o vysokém počtu opakování a tréninku o vysoké frekvenci. Zatímco to „vypadá“ jako sval, není to schopné jakéhokoli výkonu. Je to výsledkem funkce a energetických systémů svalů. Tento typ hypertrofie se podílí 25 – 35 % na hmotě svalů.
Myofibrilární hypertrofie je výsledkem zvětšení kontraktilních proteinů ve svalu. To je opravdová funkční svalová hmota, žádné „chmýříčko“ jako sarkoplazmatická hypertrofie. Abyste získali tento typ svalové hypertrofie, musíte cvičit v rozsahu opakování 1 – 8, s tím, že je lepší blížit se k horní hranici. Tato hypertrofie tvoří přibližně 70 % vaší svalové hmoty, tedy to, na co byste se měli zaměřit.


sranda je ovsem ve veci,ze spousta negifted lidi,prave neudrzi-onu sarkoplasmu dlouho,mezi treningy na danou partii,a tim se dle me mj. projevuje i to,zda si nebo nejsi GIFTED

a proto,jsou lidi,co jsou gifted a udrzi si svlstvo,respektive jejich telo udrzi svaly na nizke frekvenci a pak je ona povestna vetsina,co to vice-mene nedokaze, a proto mi z toho vychazi ze VF,+ full-body nejpouzitelnejsi pro masy lidi a gifted lidem,taky neubizi (respektive nic s tim nezkazi,spis naopak)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Kolikrat tydne jezdite partii ? Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: