konečné řešení aneb totální válka


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 24, 25, 26, 27  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - konečné řešení aneb totální válka  Úvodní stránka -> Trénink -> konečné řešení aneb totální válka
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  

cvičím aby ze mě byl:
kulturista (závodní úroveň)
14%
 14%  [ 34 ]
silný chlap/žena :) (powerlifter/strongman atd.)
35%
 35%  [ 86 ]
plážový kulturista (beachboy)
17%
 17%  [ 41 ]
fighter/atlet/cokoliv dalšího (fitko jako součást přípravy))
13%
 13%  [ 33 ]
zdravý člověk (kondiční a zdravotní cvičení)
12%
 12%  [ 30 ]
něco jiného (specifikuj)
6%
 6%  [ 15 ]
Celkem hlasů : 239

Autor Zpráva
Drago


PříspěvekZaslal: út září 25, 2007 11:13 am    Předmět: Odpovědět s citátem

deadlift zvedl hodnotu topicu tak o 100000procent
a Ruhle nechtel by ses nejak vyjadrit? Ses slavnej kamo, mas topic
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ruhl


PříspěvekZaslal: út září 25, 2007 11:52 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Drago napsal:
deadlift zvedl hodnotu topicu tak o 100000procent
a Ruhle nechtel by ses nejak vyjadrit? Ses slavnej kamo, mas topic

No vyjádřit, já o tom nestojím a slávu si udělat na hádkách jestli jsem opravdu přibral nebo ne? za to mi to nestojí.
Slávu jestli budu mít to se uvidí příští rok na jaře kde se utkám se soupeřema. Tady to paběrkování a hádání se mě opravdu nebere
Dík babovka a herzo za zastání a tobě Deadlifta že super článek.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Deadlift
Moderátor


PříspěvekZaslal: út září 25, 2007 11:54 am    Předmět: Odpovědět s citátem

ruhl napsal:
Drago napsal:
deadlift zvedl hodnotu topicu tak o 100000procent
a Ruhle nechtel by ses nejak vyjadrit? Ses slavnej kamo, mas topic

No vyjádřit, já o tom nestojím a slávu si udělat na hádkách jestli jsem opravdu přibral nebo ne? za to mi to nestojí.
Slávu jestli budu mít to se uvidí příští rok na jaře kde se utkám se soupeřema. Tady to paběrkování a hádání se mě opravdu nebere
Dík babovka a herzo za zastání a tobě Deadlifta že super článek.
nemáš zač - jsi rozumnej a já Ti držím palce....hodně štěstí v přípravě a na soutěžních prknech!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Reginald


PříspěvekZaslal: út září 25, 2007 5:39 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Deadlift napsal:

Spočítat kolik kilo svalů by přibral za rok si může každý spočítat sám… (teoretický přírůstek ).

Jak je vidět, tak každý jistě ne. Popsal jsi to sice hezky, ale jaksi to nejdůležitěj Ti uniká (A ne jen tobě). Na 150g čistého masa není zapotřebí zabudovat 150g bílkovin jak se tu snažíte tvrdit...
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Dan0


PříspěvekZaslal: út září 25, 2007 5:44 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Reginald napsal:
Deadlift napsal:

Spočítat kolik kilo svalů by přibral za rok si může každý spočítat sám… (teoretický přírůstek ).

Jak je vidět, tak každý jistě ne. Popsal jsi to sice hezky, ale jaksi to nejdůležitěj Ti uniká (A ne jen tobě). Na 150g čistého masa není zapotřebí zabudovat 150g bílkovin jak se tu snažíte tvrdit...
Nehovorim ze rozumiem vsetkemu co napisal Deadlift no predsa viem ze sa tomu dost rozumie a ma to vystudovane a tato oblast teda biochemia (aspon myslim) ho zivi.Tak preco musia ludia vzdy niekomu fusovat do zamestnania?Kazdy nech robi to co vie.Ku pilotovi lietadla tiez neprides a nepovies mu ze zle pristava ale nechas ho robit tak ako to vie.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
sergeras


PříspěvekZaslal: út září 25, 2007 6:29 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Reginald napsal:
Deadlift napsal:

Spočítat kolik kilo svalů by přibral za rok si může každý spočítat sám… (teoretický přírůstek ).

Jak je vidět, tak každý jistě ne. Popsal jsi to sice hezky, ale jaksi to nejdůležitěj Ti uniká (A ne jen tobě). Na 150g čistého masa není zapotřebí zabudovat 150g bílkovin jak se tu snažíte tvrdit...


a muzes nam rict kolik toho potrebujem na tech 150g svaloviny?
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Freimen


PříspěvekZaslal: út září 25, 2007 6:32 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Reginald napsal:
Deadlift napsal:

Spočítat kolik kilo svalů by přibral za rok si může každý spočítat sám… (teoretický přírůstek ).

Jak je vidět, tak každý jistě ne. Popsal jsi to sice hezky, ale jaksi to nejdůležitěj Ti uniká (A ne jen tobě). Na 150g čistého masa není zapotřebí zabudovat 150g bílkovin jak se tu snažíte tvrdit...

máš pravdu, na 150g čistého vlákna kontraktilní bílkoviny je třeba rozhodně více než 150g bílkoviny
_________________
http://WWW.FREIMEN.CZ/
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
Reginald


PříspěvekZaslal: út září 25, 2007 10:21 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Freimen napsal:
Reginald napsal:
Deadlift napsal:

Spočítat kolik kilo svalů by přibral za rok si může každý spočítat sám… (teoretický přírůstek ).

Jak je vidět, tak každý jistě ne. Popsal jsi to sice hezky, ale jaksi to nejdůležitěj Ti uniká (A ne jen tobě). Na 150g čistého masa není zapotřebí zabudovat 150g bílkovin jak se tu snažíte tvrdit...

máš pravdu, na 150g čistého vlákna kontraktilní bílkoviny je třeba rozhodně více než 150g bílkoviny

Vysvětlím...
Deadlift píše (aspoň mě to z toho tak vyznívá), že na to, aby Ruhl přibral 4kg svalů za měsíc, tak by musel zabudovat 150g svalových bílkovin denně, a vychází z úvahy, že 150g x 28 dní = 4200g. Ale svaly jsou přeci bílkoviny jen z cca 24%, takže ruhlovi stačí ve prospěch svalů nějakých 35g bílkovin.
Ne že bych těm 4 kilům až tak věřil, ale když se to tak vezme, možné to je. Jestliže začal cvičit v nějakém "rovnovážném" stavu, dal kreatin/krealkalyn který mu přidá řekněme 1 kg, a zároveň se svalech uloží vlivem tréninku víc glykogenu než měl před začátkem Korteho, tak mu to může dát řekněme 1,5 kg "nad rámec normálu". Z toho pak nově nabytých svalů má 2,5kg což by vzhledem k věku, tréninku atd. nemusel být nesmysl. A v takovém případě by zabudovaných bílkovin denně bylo ještě o dost míň.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Reginald


PříspěvekZaslal: út září 25, 2007 10:24 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Dan0 napsal:
Reginald napsal:
Deadlift napsal:

Spočítat kolik kilo svalů by přibral za rok si může každý spočítat sám… (teoretický přírůstek ).

Jak je vidět, tak každý jistě ne. Popsal jsi to sice hezky, ale jaksi to nejdůležitěj Ti uniká (A ne jen tobě). Na 150g čistého masa není zapotřebí zabudovat 150g bílkovin jak se tu snažíte tvrdit...
Nehovorim ze rozumiem vsetkemu co napisal Deadlift no predsa viem ze sa tomu dost rozumie a ma to vystudovane a tato oblast teda biochemia (aspon myslim) ho zivi.Tak preco musia ludia vzdy niekomu fusovat do zamestnania?Kazdy nech robi to co vie.Ku pilotovi lietadla tiez neprides a nepovies mu ze zle pristava ale nechas ho robit tak ako to vie.

Tak já se tedy jakožto strojař omlouvám, že fušuju študovaným do řemesla...
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Johncreasy


PříspěvekZaslal: út září 25, 2007 11:33 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Kluci nehledejte opodstatnění proč něco nejde.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Deadlift
Moderátor


PříspěvekZaslal: st září 26, 2007 5:23 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Reginalde - tohle byl jen strohej příklad...přiblížení jak to plus mínus vypadá...není tu bráno v potaz plno věcí...tohle je tak komplexní problém...metabolismus a jeho regulace je samostatný předmět a musím říct, že vychytat všechny drobnosti a návaznosti velké části metabolických procesů je dost obtížné...tedy pro mě určitě že to tu dám s vypětím všech sil dohromady a beztak určitě ještě na něco zapomenu...nechtěl jsem tu popsat tři strany nějakýma nesrozumitelnýma výrazama s tím, že to beztak nebude mít žádnej efekt...

uvedu úplně simply příklad...vem si nějakýho 15ti letýho klučinu v růstu...v pubertě....denně běžně sní 100 g masa ( což by mohlo být reálný číslo )...za měsíc to jsou tři kila masa x 0,24 = cca "JAKOŽE" třičtvrtě kila svaloviny...dle Tebou uvedené logiky...tj. přes 8,5 kg ročně......pokud 48 g....tak 17 kg ročně...pokud 96 g....tak 34 kg ročně???pokud nebude jeho příjem bílkovin denně vyšší než oněch 24 gramů nad rámec toho co potřebuje...nebudeme se tu snažit nějak dopočítat k tomu, že to taky vše zabuduje...že ne?...to co jsem uváděl o stranu zpět je natestováno na bílkovinných štěpech - krátkých peptidech...nikdo z nás nebude mít tak ideální složení stravy, aby se podařilo dosáhnout toho výsledku co jsem psal...je to pouhé přiblížení jak to bude v reálu vypadat...je možný , že je to o padesát g víc nebo míň...to je nepodstatné - podstatné je to, že není v lidských silách naturála zbudovat kilo svaloviny týdně...to je nesmysl.

a taky...důležité je si uvědomit, že ne každý gram přijatého protinu se automaticky zabuduje do příčně pruhovaného svalstva...

proteiny tvoří v těle enzymy - tj. mají katalytickou funkci, hormony a jejich receptory, zprostředkovávají vidění, jsou součástí krevního séra, tvoří pokožku, jsou součástí imunitního systému, tvoří hladké svalstvo...samozřejmě také kosterní svalstvo...atd. to vše se " nějak" nepostaví a pak už to jen do smrti jede...vše je samozřejmě obměňováno ...a je jen na vlastním proteinu jak často
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Reginald


PříspěvekZaslal: st září 26, 2007 5:58 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Já o voze, ty o koze. Nikde jsem se nezabýval procentuálním využitím bílkoviny, a těmi 35g bílkovin ve prospěch svalů jsem samozřejmě neměl na mysli (celkový denní příjem) 35g + množství na udržení dusíkové rovnováhy, nebo dokonce jen 35g denně, takže jsi „moji logiku“ nepochopil. Ani jsem tam nenapsal, že vybudoval kilo svaloviny týdně. A chudák Kouba, který za rok (snad naturálně) přibral, plácnu, 45kg, tak vlastně mohl nabrat jen asi 7kg svalů jak tvrdí studie, a zbytek bylo sádlo. A to ještě pokud měl ideální podmínky.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Deadlift
Moderátor


PříspěvekZaslal: st září 26, 2007 6:14 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Reginald napsal:
Já o voze, ty o koze. Nikde jsem se nezabýval procentuálním využitím bílkoviny, a těmi 35g bílkovin ve prospěch svalů jsem samozřejmě neměl na mysli (celkový denní příjem) 35g + množství na udržení dusíkové rovnováhy, nebo dokonce jen 35g denně, takže jsi „moji logiku“ nepochopil. Ani jsem tam nenapsal, že vybudoval kilo svaloviny týdně. A chudák Kouba, který za rok (snad naturálně) přibral, plácnu, 45kg, tak vlastně mohl nabrat jen asi 7kg svalů jak tvrdí studie, a zbytek bylo sádlo. A to ještě pokud měl ideální podmínky.
...koubu a jeho přípravu raději nech:o)))...já nabral z 65 na 123,5kg za necelý dva roky bic. z původních " objemových" 32 cm na 47 cm...asi teda čistou svalovinu počítám, ne? ....jistě že to nebyly čistý svaly!


stejně je to zvláštní...někdo něco tvrdí a když se to hodí - studie poslouží dobře...v opačném případě je to vlastně jen " teorie" bez reálného základu, že?
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Slayter


PříspěvekZaslal: st září 26, 2007 8:30 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Reginald: ale Babovka rekl,ze on nabral 3-4kg CISTE svalove hmoty..tj nevim co povazuje Babovka za cistou hmotu,ale ja si predstavim - maso - tj kontraktilni bilkovinu/svalovinu ,jak psal Freimen a ac nepatrim mezi ty co s freimenem souhlasej ve vsem,tohle vazne postrada logiku,tolik ciste hmoty nesyntetizujes natural za tak kratkou dobu. Ale presto muzes nabrat pomerne solidni pomer sval-voda-tuk a presto se ti nemusi prilis hnout cm v pase...
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Freimen


PříspěvekZaslal: st září 26, 2007 8:36 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Slayter napsal:
Reginald: ale Babovka rekl,ze on nabral 3-4kg CISTE svalove hmoty..tj nevim co povazuje Babovka za cistou hmotu,ale ja si predstavim - maso - tj kontraktilni bilkovinu/svalovinu ,jak psal Freimen a ac nepatrim mezi ty co s freimenem souhlasej ve vsem,tohle vazne postrada logiku,tolik ciste hmoty nesyntetizujes natural za tak kratkou dobu. Ale presto muzes nabrat pomerne solidni pomer sval-voda-tuk a presto se ti nemusi prilis hnout cm v pase...

tady jde také o 2 věci :
1) celou dobu tu babovka tvrdí, že Rühl v pase nepřibral, kdežto on v pase 1,5 cm přibral!!!
2) skoro to vypadalo, že babovka Rühla trénuje, pravda je ovšem, že tomu tak není...
_________________
http://WWW.FREIMEN.CZ/
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - konečné řešení aneb totální válka Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 24, 25, 26, 27  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: