Koupě Kettlebellu


Jdi na stránku 1, 2  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Koupě Kettlebellu  Úvodní stránka -> Ostatní -> Koupě Kettlebellu
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Frozz.


PříspěvekZaslal: so prosinec 05, 2009 5:50 pm    Předmět: Koupě Kettlebellu Odpovědět s citátem

Zdar,

rád bych se tu zeptal, jestli někdo nemá zkušenosti nebo ví o nějakém e-shopu s dobrými cenami, který prodává KETTLEBELL y?
Rád bych si jeden koupil, v ČR to není moc rozšířené, ale pár prodejen by se mělo najít. Popřípadě má někdo z vás doma tuto hračku? Vůbec nevím, jakou hmotnost bych měl zvolit, jestli 15 - 18 - 20kg? Aby to nebylo moc lehké ale zase ani moc těžké, zatím bych to viděl na 15kg.

Děkuju za odpovědi.

_________________
"For me life is continuously being hungry. The meaning of life is not simply to exist, to survive, but to move ahead, to go up, to achieve, to conquer."
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
magion


PříspěvekZaslal: so prosinec 05, 2009 6:06 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

aktualne nejlevnejsi na insportline.cz

ale da se bez tedle hracky prezit..

jinak 15 kg se me zda malo a za chvili se ti to bude zdat jak pirko a pridavat vahu nemuzes.. ja bych si koupil 24kg pro zacatek a pak 32kg nebo 40kg.. Ale bez tohodle se ja osobne obejdu.. vzperacksky cviky + trhy, vyrazy s JC + na svihy mam T-madlo vyrobeny a vyslo me to stokrat levnejs
_________________
Go For Your Dream..
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Luster


PříspěvekZaslal: so prosinec 05, 2009 7:02 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ja mam uz delsi cas 20kg, ale je fakt, ze ted sem an nej trochu pozapomnel a cvicim jenom s cinkama..ale jinak je to urcite dobra vec, co vim, tak tady z fora ho ma jeste hytuk. Ohledne ty vahy..myslim, ze tech 20kg je ideal do zacatku, kdyz ses aspon uz trochu trenovanej..24kg by byl mozna dost velkej skok a u nekterejch technik by to mohlo bejt o zraneni..po case si an tu danouvahu samozrejme zvyknes a pak je na miste koupit tezsi. Kdyz budes mit zajem podivej se ke me do logu ( https://forum.ronnie.cz/viewtopic.php?t=19934&highlight=luster ) , je tam i jedno krasny video treninkovy .GL
_________________
Humans are land-based bipeds. Pullups are for monkeys. Or at least a second-tier priority.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
deemao


PříspěvekZaslal: so prosinec 05, 2009 8:21 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Já kettlebelly kupuju v Olomouci ve Fight sport prodejně, ale je fakt, že jsou dražší než na tom netu. Momentálně cvičím s 16kg, ale začínal jsem na 12kg a chvilku trvá, než si člověk zvykne na ty cviky. Po novém roce už ale plánuju 20kg, jak se naučíš techniku, jde to rychle nahoru.. Osobně bych ti doporučil těch 15 kg a pak, až si na to zvykneš, si koupíš težší.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Frozz.


PříspěvekZaslal: so prosinec 05, 2009 10:21 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Luster napsal:
Ja mam uz delsi cas 20kg, ale je fakt, ze ted sem an nej trochu pozapomnel a cvicim jenom s cinkama..ale jinak je to urcite dobra vec, co vim, tak tady z fora ho ma jeste hytuk. Ohledne ty vahy..myslim, ze tech 20kg je ideal do zacatku, kdyz ses aspon uz trochu trenovanej..24kg by byl mozna dost velkej skok a u nekterejch technik by to mohlo bejt o zraneni..po case si an tu danouvahu samozrejme zvyknes a pak je na miste koupit tezsi. Kdyz budes mit zajem podivej se ke me do logu ( https://forum.ronnie.cz/viewtopic.php?t=19934&highlight=luster ) , je tam i jedno krasny video treninkovy .GL


Magion: Díky,...no já bych si ho vždy nechal v posilovně, a cvičil bych to tak 2x týdně určitě, naučil bych se hl. základní pohyb, + bych přidával další, 24kg pro začátek mi teda připadá dost, abych s tím dělal rychlejší dyn. pohyby a naučil se správnou techniku.

Luster: jojo, hytuk, vzpoměl jsem si. Do logu se podívám, zatím to vypadá na 15kg, to mi připadá nejvhodnější.
Proč už nepíšeš log?, teď jsem rychle projel tvoje netradiční treningy, a moc pěkný, je to škoda...

Deemao: no od Olomouce to mám celkem daleko . Cvičíš v posilovně nebo někde doma? Už vidím jak na mě budou všichni zírat co to tam předvádím, ...ať si zírají, když to neznají , už jsem si zvykl.
Baví tě s tím cvičit?

Díky všem za komenty.
_________________
"For me life is continuously being hungry. The meaning of life is not simply to exist, to survive, but to move ahead, to go up, to achieve, to conquer."
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
deemao


PříspěvekZaslal: ne prosinec 06, 2009 10:11 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Cvičím s tím doma, 2x týdně a baví mě to. Myslím, že to člověku hodně dá, stabilita, dynamika atd. Tobě to určitě pomůže i v atletice.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Frozz.


PříspěvekZaslal: ne prosinec 06, 2009 10:22 am    Předmět: Odpovědět s citátem

deemao napsal:
Cvičím s tím doma, 2x týdně a baví mě to. Myslím, že to člověku hodně dá, stabilita, dynamika atd. Tobě to určitě pomůže i v atletice.


S tím taky počítám, je to na celý tělo, díky moc, do Vánoc bych si to snad objednal ;o)
_________________
"For me life is continuously being hungry. The meaning of life is not simply to exist, to survive, but to move ahead, to go up, to achieve, to conquer."
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
magion


PříspěvekZaslal: ne prosinec 06, 2009 10:27 am    Předmět: Odpovědět s citátem

To je jasny, ze to da cloveku hodne.. Ale de o to, jestli se to vyplati, kdyz to stejne bude mit v posilce, kde muze cvicit desitky cviku s volnou vahou ktery mu daj to stejny, a jeste vic.. Ono je to dobry treba do domaci posky, nebo na zahradu pro nekoho kdo ignoruje posilku a tezi jenom z dynamickych cviku kettlu + pokrocilych cviku vlastni vahou.. Ale kdyz uz chodis do posky, tak mi to uz prijde jako zbytecnost
_________________
Go For Your Dream..
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Seva98


PříspěvekZaslal: st leden 11, 2012 12:46 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak to tu znova otevru. Jak tezky kb byste mi doporucili?

Neplanuju si kupovat dva, takze bych radeji na zacatek tezsi, ktery budu mit problem zvladnout, ale se kterym se postupne dostanu na tech +20 swingu na jeden zaber. Budu snim cvicit i jine cviky, ale to si nejprv musim pohledat nejakou inspiraci.

Prvne jsem uvazoval nad 24kg, ale swingy s 22 kg jednoruckou mi nedelaly problem. Tak se spise rozmyslim zda 28 kg nebo 32 kg. 32ka mi uz pripada velky skok, ale na to jsem se chtel prave zeptat zda ma nekdo zkusenosti s tim jak velky rozdil tam je.
_________________
3x BW Deadlift (nakonec nepadlo, zraneni a pak Corona, nej 227 @ 79.7)
https://www.instagram.com/p/B5qIf6RAllb/?igshid=3ihnlexawod1

Moje CrossFit kalkulacka http://wodtimecalculator.com/
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Luster


PříspěvekZaslal: st leden 11, 2012 1:09 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

je to tezky, chapu, ze chces tezsi, ale na druhou stranu nektery cviky se ucit rovnou s 32kg mi pride dost nebezpecny.. podle me ta 24 je idealni, na swingy by samozrejme sel i tezsi, ale jak rikam, pak pridou dalsi cviky a s tim uz by to takova prdel bejt nemusela.. ja treba bych ted idealne chtel 3 mam 20kg a k tomu jeden uplne lehouckej treba 10 a jeden tezsi, tech 32 je na kettlebell takovej maximalni pouzitelnej strop pro bezny lidi
_________________
Humans are land-based bipeds. Pullups are for monkeys. Or at least a second-tier priority.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
medwed


PříspěvekZaslal: st leden 11, 2012 1:09 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Trosku odbocim od tematu ale ke KB bych urcite doporucil "koupit" treninkova dvd od AOS
ja mam nejradeji toto:

(trailer je nic moc)
jedna vec je koupit si kb 20 a za mesic se propracovat na x swingu a snatches a myslet si ze uz je treba vyssi vaha a druha vec je odcvicit si takhle cely dvd workout ...
u tohole dvd je dost cviku i se dvema KB ale daji se uplne v pohode nahradit jednorucni variantou.
tohle dvd je asi nej kb dvd na ktere sem narazil, dale sou dobre i newport a providence od stejneho autora vsechny sou principialne stejne ze jde oto udelat co nevice opakovani za casovou jednotku zaroven s instruktorem vlastne takovy kb kruhac ale fakt super

edit:

Kettlebells were designed to give you a super workout with just one or two fixed weights. An average man should start with a 35-pounder. It does not sound like a lot but believe it; it feels a lot heavier than it should! Most men will eventually progress to a 53-pounder, the standard issue size in the Russian military. Although available in most units, 70-pounders are used only by few advanced guys and in elite competitions. 88-pounders are for mutants. An average woman should start with an 18-pounder. A strong woman can go for a 26-pounder. A few hard women will go beyond.

zdroj: http://www.ontheedgefitness.com/About/AboutKettlebells.aspx
_________________
Jen mě těší, že za ten pád letadla nemůžou kettlebely. Doufám.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Seva98


PříspěvekZaslal: st leden 11, 2012 1:15 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Mas pravdu, ze ta 32ka bude asi uz moc. Ja chtel puvodne 24ku a uz jsem ji chtel i objednat, ale doba dodani byla 30 dni a pak jsem si vsiml ze maji 28ku skladem tak mi to zacalo vrtat hlavou, jeste o tom popremyslim, ale tech 32 fakt asi neberu, protoze to asi neni zas tak pouzitelne u jinych cviku.
_________________
3x BW Deadlift (nakonec nepadlo, zraneni a pak Corona, nej 227 @ 79.7)
https://www.instagram.com/p/B5qIf6RAllb/?igshid=3ihnlexawod1

Moje CrossFit kalkulacka http://wodtimecalculator.com/
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Luster


PříspěvekZaslal: st leden 11, 2012 1:21 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

btw kde ho chces kupovat? kdyztak pm
_________________
Humans are land-based bipeds. Pullups are for monkeys. Or at least a second-tier priority.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Frozz.


PříspěvekZaslal: st leden 11, 2012 2:19 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

24, max 28kg. Ono se ale učit techniku cviků, který jsi nikdy nedělal, hned s těžkým KB, je docela na prd. A nebo v posilce dělej cviky s JČ místo (tak to dělám já), nauč se techniku, ošahej si váhu, zkus cvičit nějakou dobu s JČ a pak kup KB (se kterým je ta technika samoz. ještě o něco jinačí.)
_________________
"For me life is continuously being hungry. The meaning of life is not simply to exist, to survive, but to move ahead, to go up, to achieve, to conquer."
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Seva98


PříspěvekZaslal: st leden 11, 2012 2:22 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Frozz. napsal:
24, max 28kg. Ono se ale učit techniku cviků, který jsi nikdy nedělal, hned s těžkým KB, je docela na prd. A nebo v posilce dělej cviky s JČ místo (tak to dělám já), nauč se techniku, ošahej si váhu, zkus cvičit nějakou dobu s JČ a pak kup KB (se kterým je ta technika samoz. ještě o něco jinačí.)


Ono to bude asi nejrozumejsi u tech cviku si zvyknout na ten pohyb prvni s lehci jednoruckou. Ja chci hlavne kettlebell na nejake kombinace behu+cviceni, jelikoz doma zadne zelezo nevlastnim a z posiloven v okoli to nejak vynaset nemuzu.
_________________
3x BW Deadlift (nakonec nepadlo, zraneni a pak Corona, nej 227 @ 79.7)
https://www.instagram.com/p/B5qIf6RAllb/?igshid=3ihnlexawod1

Moje CrossFit kalkulacka http://wodtimecalculator.com/
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kettlebells (kov) | Sedco
Kovové činky kettlebells tvaru koule s držadlem pro rozvoj síly. 4 kg až 32 kg.
2176 Kč
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Koupě Kettlebellu Jdi na stránku 1, 2  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: