Kulich už zase skáče přes kaluže


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... , 21, 22, 23  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Kulich už zase skáče přes kaluže  Úvodní stránka -> Osobní tréninkové logy -> Kulich už zase skáče přes kaluže
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
kulíšek


PříspěvekZaslal: pá prosinec 30, 2016 8:19 am    Předmět: Odpovědět s citátem

gesag napsal:
kulíšek napsal:
Judson napsal:
Pustil sem neco na youtube, a prsklo me to tam reklamu na Arenu )
To je nahoda, nebo to nejak asociuje s webama kde se obcas vyskytuju a predpoklada o co bych mel zajem ? ))


Tak to nemám tucha :D Ale možné to je


Nahoda to neni. Google investuje kvanta penez do cileni reklamy, takze se ad kampan takhle muze chovat bez vetsiho pricineni spravce.


Jj... jak říkám, možné to určitě je :D Jinak já tohle na starost nemám, nejsem marketák, ani člověk na byznys. To já fakt neumím :)))
_________________
Nesnáším žádný sport, to jo... není to mé hobby radši půjdu do hospody!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
lordofbuch


PříspěvekZaslal: pá prosinec 30, 2016 4:07 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

kulíšek napsal:
lordofbuch napsal:
tak co u doktora? snad nic vazneho...


Budu žít...


tak to je jasne, kdyz jsi nesmrtelna:D ale spis jestli te nenuti do nejakych omezeni...
kde vlastne bude ta liga 14? bude to verejnosti pristupne?:))
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kulíšek


PříspěvekZaslal: so prosinec 31, 2016 3:53 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

lordofbuch napsal:
kulíšek napsal:
lordofbuch napsal:
tak co u doktora? snad nic vazneho...


Budu žít...


tak to je jasne, kdyz jsi nesmrtelna:D ale spis jestli te nenuti do nejakych omezeni...
kde vlastne bude ta liga 14? bude to verejnosti pristupne?:))


Jasné, jasné :D :D

Hele přístupné jsou všechny zápasy, i když občas za peníze :D
Nic méně nejsem si jistá, jestli půjdu box, nebo MČR v trojboji, nebo pohárovku v grapplingu, co je všechno v tenhle den a nebo dostanu ještě zákaz na všechno, protože furt chrchlám, no...

Týden na to je každopádně jedno soustředění a hned pak další, takže srandy bude hodně. Tohle je důležitější, než jeden zápas :) Příští rok jich bude požehnaně :)
_________________
Nesnáším žádný sport, to jo... není to mé hobby radši půjdu do hospody!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
lordofbuch


PříspěvekZaslal: so prosinec 31, 2016 11:18 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

kulíšek napsal:
lordofbuch napsal:
kulíšek napsal:
lordofbuch napsal:
tak co u doktora? snad nic vazneho...


Budu žít...


tak to je jasne, kdyz jsi nesmrtelna:D ale spis jestli te nenuti do nejakych omezeni...
kde vlastne bude ta liga 14? bude to verejnosti pristupne?:))


Jasné, jasné :D :D

Hele přístupné jsou všechny zápasy, i když občas za peníze :D
Nic méně nejsem si jistá, jestli půjdu box, nebo MČR v trojboji, nebo pohárovku v grapplingu, co je všechno v tenhle den a nebo dostanu ještě zákaz na všechno, protože furt chrchlám, no...

Týden na to je každopádně jedno soustředění a hned pak další, takže srandy bude hodně. Tohle je důležitější, než jeden zápas :) Příští rok jich bude požehnaně :)


chapu, jakoze pro jistotu jeste vylezet bacila, abys to mohla v 2017 roztocit!:) tak do noveho roku hlavne hodne zdravi!:)
a davej tu prubezne zpravy o planech:P
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kulíšek


PříspěvekZaslal: ne leden 01, 2017 9:01 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

lordofbuch napsal:
Týden na to je každopádně jedno soustředění a hned pak další, takže srandy bude hodně. Tohle je důležitější, než jeden zápas :) Příští rok jich bude požehnaně :)


chapu, jakoze pro jistotu jeste vylezet bacila, abys to mohla v 2017 roztocit!:) tak do noveho roku hlavne hodne zdravi!:)
a davej tu prubezne zpravy o planech:P[/quote]

Děkuji :)

Tak já budu psát teda :D

Plány jsou velké, možná ještě větší... uvidíme, co bude. Ráda bych zase vypadala do Thajska potrénovat, pokud seženu nějaké peníze....

Jinak teď musím nejvíc zamakat na kondici a začít fakt mocně spárovat.... Nějak jsem ke konci roku nestíhala nic a pěkně jsem si pomarodila, takže to bude trošku náročnější na začátku, no :)

BTW my se známe? :)
_________________
Nesnáším žádný sport, to jo... není to mé hobby radši půjdu do hospody!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kulíšek


PříspěvekZaslal: so leden 07, 2017 5:19 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Začátek roku nebyl uplně takový, jako bych si představovala....

Furt jsem na takové hranici zdraví/nemoci a nejde mi se z toho vybabrat.

Cvíčo tedy jen lehce, žádné velké dýchačky, jen lapy a sparoše.

Jinak ale... moji treneři domlouvají šílené věci. Tak se ve mě furt bijí pocity štěstí a totální paniky :D Uvidíme :) Moc se těším, aj se tak trochu bojím...
_________________
Nesnáším žádný sport, to jo... není to mé hobby radši půjdu do hospody!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
lordofbuch


PříspěvekZaslal: so leden 07, 2017 7:17 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

kulíšek napsal:
lordofbuch napsal:
Týden na to je každopádně jedno soustředění a hned pak další, takže srandy bude hodně. Tohle je důležitější, než jeden zápas :) Příští rok jich bude požehnaně :)


chapu, jakoze pro jistotu jeste vylezet bacila, abys to mohla v 2017 roztocit!:) tak do noveho roku hlavne hodne zdravi!:)
a davej tu prubezne zpravy o planech:P


Děkuji :)

Tak já budu psát teda :D

Plány jsou velké, možná ještě větší... uvidíme, co bude. Ráda bych zase vypadala do Thajska potrénovat, pokud seženu nějaké peníze....

Jinak teď musím nejvíc zamakat na kondici a začít fakt mocně spárovat.... Nějak jsem ke konci roku nestíhala nic a pěkně jsem si pomarodila, takže to bude trošku náročnější na začátku, no :)

BTW my se známe? :)[/quote]



osobne ne:) jen te uz nejakou dobu sleduju a obdivuju a tady to chtelo trochu vozivit:P vedes zajimavej zivot a lidi by o nem meli vedet trochu vic:)) jaky mas plany a tak:)

kolik to tak stoji, vylet do thajska za poradnou nakladackou?:D

jo nemoc je pekne k prdu, kdyz mas nabitej program treninkama a nemuzes si ani poradne pomarodit. tak snad uz je to dobre:)

domlouvaji velke veci?:) tak to uz se tesime, co budes predvadet:P
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kulíšek


PříspěvekZaslal: st leden 11, 2017 7:51 am    Předmět: Odpovědět s citátem

lordofbuch napsal:
osobne ne:) jen te uz nejakou dobu sleduju a obdivuju a tady to chtelo trochu vozivit:P vedes zajimavej zivot a lidi by o nem meli vedet trochu vic:)) jaky mas plany a tak:)

kolik to tak stoji, vylet do thajska za poradnou nakladackou?:D

jo nemoc je pekne k prdu, kdyz mas nabitej program treninkama a nemuzes si ani poradne pomarodit. tak snad uz je to dobre:)

domlouvaji velke veci?:) tak to uz se tesime, co budes predvadet:P


Nj, když já nejsem moc ten internetový maniak. Resp nějak nemám uplně potřebu se svěřovat síti s každým prdem, raději žiju ten reálný život, který mám věru velmi rozmanitý a rozhodně se nenudím :D Jinak ale na FB na fun page toho mám určo více :)

Výlet do Thajska stojí... no... záleží. 30-50tis na měsíc to vyjde. Když jedeš na delší dobu, náklady se snižují :) A taky jakou seženeš letenku. Teď jsou dost drahé, tak kolem 14tis. Ubytko na měsíc se vejdeš do 7tis, gym kolen 12tis. Jídlo na jihu dražší, než na severu.... A já vždycky hodně prokafuju (mají fakt strašně dobré a za nic jiného už neutrácím :))

Nejde o tréninky, ale o práci. Je toho ted (tedy už tak poslední rok) fakt strašně moc. Nestíhám pávě pořádně ani ty tréninky, co bych chtěla... : (

A jinak jo, snad to všechno vyjde, jak má... makam na tom! :)
_________________
Nesnáším žádný sport, to jo... není to mé hobby radši půjdu do hospody!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vlk#


PříspěvekZaslal: st leden 11, 2017 10:35 am    Předmět: Odpovědět s citátem

kulíšek napsal:
Nj, když já nejsem moc ten internetový maniak.


no ale rozepsala ses v tomhle logu pěkně, poněkud překvapivě, když vemu v potaz, kolik toho opravdu reálně stíháš, je to fajn si počíst

v tom Thajsku stojí gym dvanáctku na měsíc? asi včetně trenérů, už si nepamatuji, kolik tam stíháš tréninků týdně, ale to musí být slušná intenzita.

EDIT 10:36:
jo, to jsem se chtěl zeptat... v sobotu půjdeš?
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Scheila


PříspěvekZaslal: st leden 11, 2017 11:04 am    Předmět: Odpovědět s citátem

vlk# napsal:


EDIT 10:36:
jo, to jsem se chtěl zeptat... v sobotu půjdeš?


Myslím si, že půjde ...vyhrát absolutku, ať je aspoň na co se koukat

http://www.powerlifter.cz/5-mistrovstvi-cr-v-klasickem-raw-silovem-trojboji-muzu-a-zen-praha-s656.aspx
_________________
One Life, One Chance <3...
www.instagram.com/scheilai
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kulíšek


PříspěvekZaslal: st leden 11, 2017 7:55 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

vlk# napsal:
kulíšek napsal:
Nj, když já nejsem moc ten internetový maniak.


no ale rozepsala ses v tomhle logu pěkně, poněkud překvapivě, když vemu v potaz, kolik toho opravdu reálně stíháš, je to fajn si počíst

v tom Thajsku stojí gym dvanáctku na měsíc? asi včetně trenérů, už si nepamatuji, kolik tam stíháš tréninků týdně, ale to musí být slušná intenzita.

EDIT 10:36:
jo, to jsem se chtěl zeptat... v sobotu půjdeš?



Díky :) Snažím se alespoň občas něco napsat :))

No, za těch 12 už máš prostě všechno :) Takže na co jdeš, je jen a jen na tobě :)Já většinou držím 3-4 tréninky za den. :)

Republiku asi jen koučovat, furt mi není moc nic moc.... už nevím, co s tím : (
_________________
Nesnáším žádný sport, to jo... není to mé hobby radši půjdu do hospody!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Magumi


PříspěvekZaslal: st leden 11, 2017 8:31 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

kulíšek napsal:
...furt mi není moc nic moc.... už nevím, co s tím : (


Kdybys byla normální smrtelník, řekl bych ti, že jsi šíleně přetažená, nedospaná, přestresovaná a podvyživená, a že se tělo brání jediným způsobem, který mu zbývá - vypínám nepotřebných funkcí, jako třeba imunita.
_________________
Somewhere in China, a thirteen-year old virgin is warming up with my max.

http://forum.ronnie.cz/magumi-lean-strength-t28783.html
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kulíšek


PříspěvekZaslal: pá leden 13, 2017 2:47 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Magumi napsal:
kulíšek napsal:
...furt mi není moc nic moc.... už nevím, co s tím : (


Kdybys byla normální smrtelník, řekl bych ti, že jsi šíleně přetažená, nedospaná, přestresovaná a podvyživená, a že se tělo brání jediným způsobem, který mu zbývá - vypínám nepotřebných funkcí, jako třeba imunita.


Hele zkoušela jsem trénovat méně (teď), netrénovat skoro vůbec a pořádně k tomu jíst (Vánoce), ale nic... fakt nic. Držím hodně vody, dle krevních testů jsem prostě něco přechodila, dlouhodobě mám sníženou imunitu. Chodím už dva týdny na infuzky Cčka, ale zatím nic...
_________________
Nesnáším žádný sport, to jo... není to mé hobby radši půjdu do hospody!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Magumi


PříspěvekZaslal: pá leden 13, 2017 3:01 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

kulíšek napsal:
Magumi napsal:
kulíšek napsal:
...furt mi není moc nic moc.... už nevím, co s tím : (


Kdybys byla normální smrtelník, řekl bych ti, že jsi šíleně přetažená, nedospaná, přestresovaná a podvyživená, a že se tělo brání jediným způsobem, který mu zbývá - vypínám nepotřebných funkcí, jako třeba imunita.


Hele zkoušela jsem trénovat méně (teď), netrénovat skoro vůbec a pořádně k tomu jíst (Vánoce), ale nic... fakt nic. Držím hodně vody, dle krevních testů jsem prostě něco přechodila, dlouhodobě mám sníženou imunitu. Chodím už dva týdny na infuzky Cčka, ale zatím nic...


Chjo. : ( ( ( Máš nějakého dobrého imunologa?
_________________
Somewhere in China, a thirteen-year old virgin is warming up with my max.

http://forum.ronnie.cz/magumi-lean-strength-t28783.html
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kulíšek


PříspěvekZaslal: pá leden 13, 2017 3:32 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Magumi napsal:
kulíšek napsal:
Magumi napsal:
kulíšek napsal:
...furt mi není moc nic moc.... už nevím, co s tím : (


Kdybys byla normální smrtelník, řekl bych ti, že jsi šíleně přetažená, nedospaná, přestresovaná a podvyživená, a že se tělo brání jediným způsobem, který mu zbývá - vypínám nepotřebných funkcí, jako třeba imunita.


Hele zkoušela jsem trénovat méně (teď), netrénovat skoro vůbec a pořádně k tomu jíst (Vánoce), ale nic... fakt nic. Držím hodně vody, dle krevních testů jsem prostě něco přechodila, dlouhodobě mám sníženou imunitu. Chodím už dva týdny na infuzky Cčka, ale zatím nic...


Chjo. : ( ( ( Máš nějakého dobrého imunologa?


Mám žádanku :D Musím zajít někam, no... víš o něčem? :)
_________________
Nesnáším žádný sport, to jo... není to mé hobby radši půjdu do hospody!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Kulich už zase skáče přes kaluže Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... , 21, 22, 23  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: