Len tak...

Jdi na stránku 1, 2  Další

odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Len tak...  Úvodní stránka -> Osobní tréninkové logy -> Len tak...
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
kubbas

PříspěvekZaslal: čt červen 29, 2017 10:34 pm    Předmět: Len tak... Odpovědět s citátem

Vek: 23 rokov
Výška: 196-8 cm
Váha: 80 kg

--------
Tak rozhodol som sa že budem znova písať log uvidíme dokedy mi to vydrží... (ehm hlavne to cvičenie a strava) . Necvičím už poriadne snáď 5-6 mesiacov posledné 2-3 mesiace som vo fitku bol tak raz týždenne a strava taktiež katastrofa 1-3 malé jedlá denne. Dokopy som schudol od minulého roka čo to flákam okolo 21-22 kg... Je na čase to dobehnúť cítim sa zle a zdravotne tiež cítim že bez fitka to nieje ono. Nie neschudol som pre to že som vysadil ale preto že som zo 4000 kcal prešiel na 1-2000 kcal necvičil a kopec iných vecí (psychika, práca...). A už ma aj vytáčajú tie každodenné posmešky a otázky že som nejako schudol, že kde mám svaly... A necítim sa vôbec dobre keď som takýto chudý takže dosť flákania idem sa flákať ešte viac!! K tomu som menil prácu tá nová oproti starej je ako keď presadnem z favorita do porsche.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kubbas

PříspěvekZaslal: čt červen 29, 2017 11:08 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tu sú nejaké fotky nôh na začiatok... Nafotil som celú postavu ale to uverejním až po 5-6 mesiacoch nech je vidno nejaké zmeny. Ak bude nejaké vidno... Forma momentálne fakt nahovno uvidíme ako to bude pokračovať.

--------

daymoon
Moderátor

PříspěvekZaslal: pá červen 30, 2017 6:38 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Když je forma na hovno, nemusel jsi kvůli ní spamovat celé forum.

*´¨)
¸.•´¸.•*´¨) ¸.•*¨)
(¸.•` (¸.•` *daymoon*´¨)¸.•´¸.•*´¨) ¸.•*¨)
kubbas

PříspěvekZaslal: ne červenec 02, 2017 12:54 pm    Předmět: Tréningové info Odpovědět s citátem

Tréningové info

1.
4w Tréning - Zamerané na sarkoplazmatickú hypertrofiu 8-16 opakovaní.
2w Deload - 1w Deloadu klasicky odýchnuť znížiť váhy a 2w Deloadu na výbušnosť a kondičku také tie crossfit veci.
2w Tréning - Zameraný na rozbeh pred novým tréningovým plánom a skúška maximálok.

2.
3w Tréning 1w Deload 3w Tréning - Zamerané na myofibrilárnu hypertrofiu 1-6 opakovaní. Deload klasicky znížiť váhy oddýchnuť.
2w Deload - 1w Deloadu klasicky odýchnuť znížiť váhy a 2w Deloadu na výbušnosť a kondičku také tie crossfit veci.
2w Tréning - Zameraný na rozbeh pred novým tréningovým plánom a skúška maximálok.

3.

4.
3w Tréning 1w Deload 3w Tréning - Zamerané na myofibrilárnu hypertrofiu 1-6 opakovaní. Deload klasicky znížiť váhy oddýchnuť.

5.

Pozn. Toto je rozpis na najbližších 46 týždňov. Strieda sa tam silová a objemová časť takisto deload a cviky s vlastnou váhou.

Naposledy upravil kubbas dne čt červenec 13, 2017 11:15 pm, celkově upraveno 5 krát
Peter Ustinov

PříspěvekZaslal: ne červenec 02, 2017 1:12 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

No
Boirdelu jsi sem nacpal dost
Ted by me zajímalo, kolik tréningu sem za 44tydnu napises
kubbas

PříspěvekZaslal: ne červenec 02, 2017 1:13 pm    Předmět: 1. Info - Tréning Odpovědět s citátem

1. Info - Tréning

- Rozdelenie na dni bude 1+1 1+1 1+2

- Rozdelenie partíí sa bude meniť vždy pôjdem iné poradie ako tréning predtým.

- Celé telo precvičím 3x týždenne čiže vysokofrekvenčný split.

- Série budú konštantné 3 a opakovania budú od 8 po 12.

- Cviky budú prevažovať viackĺbové nad izolovanými.

- Váhy podseknem a budem zvyšovať postupne intuitívne.

Naposledy upravil kubbas dne čt červenec 13, 2017 11:21 pm, celkově upraveno 3 krát
kubbas

PříspěvekZaslal: ne červenec 02, 2017 1:17 pm    Předmět: 1. Info - Strava Odpovědět s citátem

Strava
kubbas

PříspěvekZaslal: ne červenec 02, 2017 1:18 pm    Předmět: 1. Tréning Odpovědět s citátem

Naposledy upravil kubbas dne čt červenec 13, 2017 11:09 pm, celkově upraveno 3 krát
Peter Ustinov

PříspěvekZaslal: ne červenec 02, 2017 1:43 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

A kolik témat ještě kvůli jedné tabulce zalozis??
kubbas

PříspěvekZaslal: ne červenec 02, 2017 2:00 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Peter Ustinov napsal:
A kolik témat ještě kvůli jedné tabulce zalozis??

Do logu si môžem písať čo chcem... V tej téme som sa pýtal na názor na ten tréning a rady. To že som zaspamoval celé fórum sa ospravedlňujem ale nešlo mi vložiť fotky a potom som zistil že sa to dá aj cez fórum čo mi predtým nefungovalo. Takže toľko k tomu už tu budú dúfam len rady a poznámky k tréningu ešte raz sa ospravedlňujem.
kubbas

PříspěvekZaslal: čt červenec 06, 2017 6:50 pm    Předmět: 1. Tréning - 1 week Odpovědět s citátem

1. Tréning - Workout day
03.06.2017 Pondelok - 1. týždeň

Nohy

Výpady
12x20 kg
10x20 kg
6x27.5 kg
3x32.5 kg

3x4 40 kg
Zakopávanie
3x6 20 kg
Legpress
3x8 140 kg
Predkopávanie
3x10 35 kg

Hrudník

Bench press
12x35 kg
10x35 kg
6x50 kg
3x60 kg

3x4 75 kg
Šikmá JČ
3x6 22.5 kg
Šikmá VČ
3x8 50 kg

Triceps

Bradlá
12x-50 kg
10x-30 kg

3x6 BW
Francúzske tlaky EZ
3x8 30 kg

Pozn. Tréning a strečing trval 120 minút.

Tak po dlhej dobe takže váhy žiadna sláva. Nohy som poriadne cvičil snáď po 2 mesiacoch takže peklo riadne a tá svalovica bude kvalitná. Ostatné išlo do pohody zmenil som aj čas cvičenia tak hádam to prospeje. Stravu sa už snažím držať clean.

Váha: 79.5 kg
Strava: 3200 kcal
kubbas

PříspěvekZaslal: čt červenec 06, 2017 7:26 pm    Předmět: 1. Tréning - 1 week Odpovědět s citátem

1. Tréning - Workout day
04.06.2017 Utorok - 1. týždeň

Chrbát

Hrazda na široko
12x-50 kg
10x-50 kg
6x-30 kg
1xBW
1xBW

3x4 BW
Príťahy JR na úzko
3x6 35 kg
Veslovanie podhmatom
3x8 50 kg
Sťahovanie kladky
3x10 50 kg

Ramená

Rozpažovanie
12x4 kg
10x4 kg

3x6 8 kg
Peck Fly
12x15 kg
10x15 kg

3x8 30 kg
Predpažovanie VČ
12x8 kg
10x8 kg

3x10 17.5 kg

Biceps

Zdvih JČ v sede
12x6 kg
10x6 kg

3x6 12.5 kg
Zdvih EZ
3x8 30 kg

Pozn. Tréning a strečing trval 120 minút.

Ako som predpokladal nohy sú KO. Čas cvičenia som posunul o hodinu skôr a úplne mi to vyhovuje. Tréning tak ako ten včerajší nič moc kedže po dlhej dobe bez stravy cvičenia a režimu sa nedajú čakať zázraky. Som zvedaví kedy sa do toho poriadne dostanem a či vôbec.. Nová práca mi vyhovuje stíham tam jesť ako mi treba a robota je skvelá baví ma a nikdy nerobím to isté vždy niečo nové čo je skvelé.

Váha: 79.5 kg
kubbas

PříspěvekZaslal: čt červenec 06, 2017 7:32 pm    Předmět: 1. Tréning - 1 week Odpovědět s citátem

1. Tréning - Rest day
05.06.2017 Streda - 1. týždeň

Voľno

Pozn. Voľno.

Úplny relax a 3 hodinová prechádzka so ženou. Počasie bolo super svietilo slnko a keď sme zišli z kopcov začalo popŕchať takže sme to skvelo načasovali.

Váha: 79.8 kg
Peter Ustinov

PříspěvekZaslal: ne červenec 16, 2017 10:36 am    Předmět: Odpovědět s citátem

a jak jsem tusil
spousta bordelu
a ve finale ticho po pesine
kubbas

PříspěvekZaslal: ne červenec 16, 2017 1:28 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Peter Ustinov napsal:
a jak jsem tusil
spousta bordelu
a ve finale ticho po pesine

Nie ticho nieje... len idem na dovolenku 21.07 na 10 dní som mesiac v novej práci, venujem sa rodine, dokončujem byt a na fitko neostáva momentálne čas cvičím 2x do týždňa aspoň... Už od augusta by sa to malo zmeniť. Pretože už bude všetko dokončené a budem mať pokoj.

Rychle na stránku:

Přejdi na: