Lepší kliky ?



 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Lepší kliky ?  Úvodní stránka -> Trénink -> Lepší kliky ?
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Petr Melán


PříspěvekZaslal: ne říjen 29, 2017 10:38 pm    Předmět: Lepší kliky ? Odpovědět s citátem

Ahoj, chtěl bych se jen na něco zeptat. Je to spíše ze zajímavosti, ale ke konci tréninku si někdy dávám kliky na dopumpování a nikdy jsem to nepoužíval, ale u stroje mám dole takové bradla a prý by měly být na kliky. Chci se zeptat, k čemu je to dobré , jestli to je na jinou partii než jen prsa, nebo pořád nevím v čem je to lepší / horší než klasické kliky na zemi ? :D

nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lunreal


PříspěvekZaslal: ne říjen 29, 2017 11:07 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

U kliků na bradlech hodne zabiraji tricepsy, prsa i ramena. Vyhodu to ma hlavne v tom, ze oproti normalnim klikum si muzes na opasek navesit pridavnou zatez a dostat tak pocet opakovani tak nizko jak potrebujes pro typ treninku, ktery jedes...
_________________
Liftin: Sem slyšel, že Popi po tom co nedal základ, normálně zdrhnul a ani nikomu nic neřekl... :-D
Popshoit:Je to tak..Ten rozhodčí to nemohl myslet vážně...
BMW-fan:chtěl po tobě, abys to zvednul, co?:-D
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ygg


PříspěvekZaslal: ne říjen 29, 2017 11:16 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Já nevím, ale mám pocit, že nemyslí kliky na bradlech ... co má na té konstrukci cca uprostřed ... ale spíš takové ty čudly na tom jeklu, co leží na zemi. Nebo jak to popsat.

V podstatě je to náhrada klasických adaptérů na kliky ... https://obchod.ronnie.cz/s-3214-kettler-klikovaci-adapter.html
_________________
Reacher let him go. There were things Reacher didn´t like to do. Running was one of them.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Petr Melán


PříspěvekZaslal: po říjen 30, 2017 2:49 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Jo myslel jsem úplně to u země ty "adaptéry" na kliky, jenom tak ze zvědavosti, prostě v čem je to lepší než klasik kliky na holé zemi
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: po říjen 30, 2017 2:53 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Petr Melán napsal:
Jo myslel jsem úplně to u země ty "adaptéry" na kliky, jenom tak ze zvědavosti, prostě v čem je to lepší než klasik kliky na holé zemi


Vacsi rozsah pohybu, tipnem si. Mozno pre niekoho je vyhodou aj to, ze moze ten adapter drzat v pasti a nemusi sa dlanou opierat o zem.
_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Dante Flyshit


PříspěvekZaslal: po říjen 30, 2017 3:07 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tým, že tie držadlá idú rovnobežne v 2 líniách a nie v jednej (blbo sa to vysvetľuje slovami), tak to máš akoby paralelný úchop pri tlakoch s jednoručkami. Pri tých viac zaberá triceps, takže aj tam to bude podobné. Väčší ROM a viac hituješ triceps v porovnaní s normálnymi klikmi.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ygg


PříspěvekZaslal: po říjen 30, 2017 8:29 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

S tím tricákem záleží na tom, jak by byly ty adaptéry daleko od sebe. Tady mám pocit ... šířka je zde pevně daná a na úzko moc není ... že pozitivní bude spíš to, co psal decarabas. V každém případě si stojí za to kliky takto vyzkoušet ... sám každý ucítí, jak to zabírá.
_________________
Reacher let him go. There were things Reacher didn´t like to do. Running was one of them.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Lepší kliky ?
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: