Log kontroverzní prostitutky a nadrženého hřebečka :D


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 144, 145, 146
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Log kontroverzní prostitutky a nadrženého hřebečka  :D  Úvodní stránka -> Osobní tréninkové logy -> Log kontroverzní prostitutky a nadrženého hřebečka :D
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Makuška


PříspěvekZaslal: po září 19, 2016 12:47 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Draper napsal:
Log si nepisu, ale stale cvicim a stale mi to nejde :-)

ale je mi to jedno, hlavne ze se milujem :D :D :D



Budu muset pořídit domů kvalitnější zrcadla nebo co..... , protože na někoho, komu to vůbec nejde, rozhodně nevypadáš.

_________________
Life begins at the end of your comfort zone.
---------------------------------------------------
https://www.facebook.com/fitdezerty/
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
jnerez


PříspěvekZaslal: ne září 25, 2016 10:16 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Drapere už si definitivně v Olomouci?
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Draper


PříspěvekZaslal: út říjen 11, 2016 1:22 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Po delsi dobe aktualizace logu. Porad cvicim, porad stejne spatne , takze to porad stejne neroste :-) , vazim 113,5kg (pred tydnem bylo i 114,5kg, ale pak jsem jeden den blil a sral a spadlo to na 111) , porad ale zatahnu 5x210kg (nekdy i 5x220 :) ), porad jsem jeste natural (uz par mesicu), porad chodim s Makuskou a porad se milujeme tak, ze vic uz to ani nejde a brzo se asi vezmeme :)))) . Jedina novinka je , ze zeru mnohem mene sacharidu a vice tuku nez v minulosti a hodnotim to velmi pozitivne jak na kvalite formy, tak na celkove energii, takze postupne upoustim od toho, ze sacharidy jsou nutnost, respektive jsou, ale dulezite je vedet, kdy je prijmat.

To je tak asi vse, za cas se mozna zase vratim s logem .
_________________
CIZOPASNIK: Drapere, ty nejsi divnej, ty jsi z jiny galaxie a mam podezreni, ze te odtamtud vyhnali, protoze jsi byl divnej i na meritka mimozemstanu
http://mismasfitness.cz/
Nejlepsi trenink na svete? HPM - hlavne poradne makat!! (hovnival)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Judson


PříspěvekZaslal: út říjen 11, 2016 1:49 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Draper napsal:
Po delsi dobe aktualizace logu. Porad cvicim, porad stejne spatne , takze to porad stejne neroste :-) , vazim 113,5kg (pred tydnem bylo i 114,5kg, ale pak jsem jeden den blil a sral a spadlo to na 111) , porad ale zatahnu 5x210kg (nekdy i 5x220 :) ), porad jsem jeste natural (uz par mesicu), porad chodim s Makuskou a porad se milujeme tak, ze vic uz to ani nejde a brzo se asi vezmeme :)))) . Jedina novinka je , ze zeru mnohem mene sacharidu a vice tuku nez v minulosti a hodnotim to velmi pozitivne jak na kvalite formy, tak na celkove energii, takze postupne upoustim od toho, ze sacharidy jsou nutnost, respektive jsou, ale dulezite je vedet, kdy je prijmat.

To je tak asi vse, za cas se mozna zase vratim s logem .


A vase ciciny se take snesou ? ))
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Draper


PříspěvekZaslal: út říjen 11, 2016 2:27 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Mame jen jednu cicinu, ta byla puvodne moje a jinak tu zije jeste Makuscin papousek Pepinka a pes Pete, ktery je spolecny, protoze nase prvni "rande" bylo, kdyz jsme ho jeli vybirat do Jihlavy :)))
_________________
CIZOPASNIK: Drapere, ty nejsi divnej, ty jsi z jiny galaxie a mam podezreni, ze te odtamtud vyhnali, protoze jsi byl divnej i na meritka mimozemstanu
http://mismasfitness.cz/
Nejlepsi trenink na svete? HPM - hlavne poradne makat!! (hovnival)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Makuška


PříspěvekZaslal: čt říjen 13, 2016 8:01 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Já bych k tomu jen dodala,že už je z Drapera plnohodnotný Olomoučák, že ještě stále vymačkává zubní pastu od prostředka, že mu naturální forma moc sluší a sám teď vidí kolik umí udělat i jen ta blbá strava a že Ronnie je první fórum,kterému snad budu vděčnå za životního parťáka.
_________________
Life begins at the end of your comfort zone.
---------------------------------------------------
https://www.facebook.com/fitdezerty/
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Log kontroverzní prostitutky a nadrženého hřebečka  :D Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 144, 145, 146
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: