Log kontroverzní prostitutky a nadrženého hřebečka :D


Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 144, 145, 146  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Log kontroverzní prostitutky a nadrženého hřebečka  :D  Úvodní stránka -> Osobní tréninkové logy -> Log kontroverzní prostitutky a nadrženého hřebečka :D
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Draper


PříspěvekZaslal: út září 09, 2014 7:10 pm    Předmět: Log kontroverzní prostitutky a nadrženého hřebečka :D Odpovědět s citátem

Po skoro 3 mesicich pauzy a Katabolizovani na rotopedu, navrat k zelezu.

Pauza byla z toho duvodu, ze jsem to , jak uz je u me zvykem a v cem jsem , troufam si rict, mistr, nehorazne prepalil (kdyby nekdo chtel poradit jak na to, rad a zadarmo poradim :D ) , cviceni zacalo prechazet od radosti, pres povinnost az k nucenemu zlu a to uz nebylo vubec dobre. Posledni asi 3 tydny uz sly i svaly vyrazne dolu, regenerace se skoro zastavila,svaly byly mekke a prazdne bez glykogenu, cimdal vic vsechno bolelo a telo uz doslova prosilo, at mu dam pokoj, takze jsem poslechl a z puvodne planovanych 2 tydnu bylo a stale jeste je 10 tydnu volna a nedotknuti se cinek. V tehle fazi vubec nebylo tezke prestat, protoze jak jsem zminoval, cviceni znamenalo nucene a byla jen otazka casu, kdyz to prijde nebo kdy se nejak zranim.

Zakladni cil takhle forma z lonska cca 118, https://forum.ronnie.cz/images/uploads/img_1410285214_1.jpg lepsi samozrejme vitana :) . O zadnou super vyrysovanost a zilnasot nestojim, kvalitni objem mne bude stacit

Letosni nejvyssi vaha byla 119,5kg, pak to padalo a koncil jsem na nejakych 113, aktualne to je kdyz se dobre najim neco hodne malo nad prichciplejch 100kg,takze a dalo by se rict anorexie jak vysita :D :D Celkove uz mi ten rezim cviceni a strava zacina chybet, takze i to je jeden z duvodu k navratu

Velkou motivaci k navratu a k zalozeni si logu, i kdyz jsem si ho puvodne zakladat nechtel, mi byl log a celkove pristup a nadseni Zlaty, ktere moc dekuji za "nakopnuti". :)

Tez mi dnes jedna moje aktivne cvicici a na podzim se pripravuji mila kamaradka , ktera me skoro cele prazniny nevidela, rekla, ze vypadam hrozne , coz taky velmi potesilo :D :D

Dalsi informace dopisu pozdeji....

PREDEM DIKY, ZE MNE TO TU ZASPAMUJETE DRIV NEZ VUBEC ZACNU CVICIT


_________________
CIZOPASNIK: Drapere, ty nejsi divnej, ty jsi z jiny galaxie a mam podezreni, ze te odtamtud vyhnali, protoze jsi byl divnej i na meritka mimozemstanu
http://mismasfitness.cz/
Nejlepsi trenink na svete? HPM - hlavne poradne makat!! (hovnival)


Naposledy upravil Draper dne po květen 30, 2016 1:05 pm, celkově upraveno 41 krát
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
papaya


PříspěvekZaslal: út září 09, 2014 7:27 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Dokonce jsem zmáčkl i F5, jestli mě nešálí zrak.. a nešálí :D Tak s chutí do toho, budu sledovat
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Turakam


PříspěvekZaslal: út září 09, 2014 7:31 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

ok
_________________
"I guess he’s taking Hunt to Takedown City, where the pain is free and the hits are plenty."
On to Turakam nemyslí zle, občas jsou ty jeho poznámky na ránu, ale většinou jsou dost na místě. To je takový náš Dr. House
"Conor Bless"
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
wondra


PříspěvekZaslal: út září 09, 2014 8:07 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Konečně zas někdo kdo to bere aspoň "trochu" vážně

No jo, první stránku budeš mít prostě plnou spamu
_________________
Co zmůžu, to zmůžu.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Martule


PříspěvekZaslal: út září 09, 2014 8:38 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

se zas budu muset divat na ten tvuj otravenej xicht
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
švadla


PříspěvekZaslal: út září 09, 2014 8:41 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

To jsi tu cca o měsíc dřív, než jsi vyhrožoval na FB :-D
_________________
"Only a life lived for others is worth living"
- Albert Einstein
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
Mravenec1


PříspěvekZaslal: út září 09, 2014 8:52 pm    Předmět: Re: Drejprduv log: HPM - 120kg - rozum do hrsti :) Odpovědět s citátem

konečně!! tak se těšim na tvoje tréninky, bude zas co číst
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Draper


PříspěvekZaslal: út září 09, 2014 8:52 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

švadla napsal:
To jsi tu cca o měsíc dřív, než jsi vyhrožoval na FB :-D


:D Vsak ja jsem jeste v ty posilovne nebyl, porad je to zatim jen bla bla bla :D

Martule napsal:
se zas budu muset divat na ten tvuj otravenej xicht


Hlavne ze ty pusu od ucha k uchu co?

A trocha toho respektu je potreba, alespon me tam nikdo neotravuje a taky nemusim porad cekat na nejake stanoviste a mam hned volno :D
_________________
CIZOPASNIK: Drapere, ty nejsi divnej, ty jsi z jiny galaxie a mam podezreni, ze te odtamtud vyhnali, protoze jsi byl divnej i na meritka mimozemstanu
http://mismasfitness.cz/
Nejlepsi trenink na svete? HPM - hlavne poradne makat!! (hovnival)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
GodlikeX


PříspěvekZaslal: út září 09, 2014 9:14 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Good luck , budu cist
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Venduli


PříspěvekZaslal: út září 09, 2014 9:56 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak hodně sil a spoustu motivace do cvičení!! Sledovala jsem tvůj log, ještě dávno předtím, než jsem já začala se soutěžením a moc mě bavil a inspiroval. Tak s chutí do toho
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Draper


PříspěvekZaslal: út září 09, 2014 9:59 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Dekuju vsem za podporu


Jinak co se tyka treninku, tak samozrejme muj oblibeny split, pokud mozna mene nez 50 serii na partii v jednom treninku :D , 30 na velke a 20 na male rekneme bude optimalni pocet :) Na zacatek prvnich 14 dni by to selskym rozumem asi chtelo dat si nejaky prirodni lehky FB a trochu si to zase po delsi dobe osahat, do cehoz se mi teda moc nechce a nejradeji bych zacal splitovat hned od zacatku a cvicit tak casteji. Tohle neni ani tak zadost o radu jako spise verejne hlasite premysleni, takze netreba se k tomu nijak vyjadrovat.

delit to bude asi na:

prsa + biceps
zada + bricho
ramena + triceps (omezene) + trapez
(nohy ??????? ) uvidime , co pujde , urcite predkopy a zakopy a verim, ze z toho mne ted porostou nohy jak z drepu, tezkych legpress a vypadu. Legpress lehce by snad taky sel, vypady a drepy, na to nemam stabilitu v koleni, navic levy kvadriceps je porad vyrazne atrofovany a tem svym vazum take moc neverim, to asi nebudu moc riskovat)

to rozdelni jeste mozna prepracuji, zatim je to zakladni verze, princip je ale jasny jedna valke a jedna max 2 mele partie
_________________
CIZOPASNIK: Drapere, ty nejsi divnej, ty jsi z jiny galaxie a mam podezreni, ze te odtamtud vyhnali, protoze jsi byl divnej i na meritka mimozemstanu
http://mismasfitness.cz/
Nejlepsi trenink na svete? HPM - hlavne poradne makat!! (hovnival)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zlata


PříspěvekZaslal: út září 09, 2014 10:09 pm    Předmět: Odpovědět s citátem


Promin, promin, promin, promin za spam ale JUUUUPÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍ
Hihi mám obrovskou radost !!! jsi skvělý, a mocko fandím, všecičko dokážeš a budeš ještě monstrozně brutálnější Hlavně opatrně na zraněníííí a přeji at se vše krásně zhojí at můžeš zas co nevidět bejčit. Budu sledovat každičký příspěvek a inspirovat se oooo veliký...
_________________
Ve skutečnosti si o sobě myslím, že jsem citlivá a inteligentní lidská bytost... Ale s duší klauna, který vždycky všechno pos**e... :D

Peter.Ustinov: na tobe by se dala udelat nejedna diplomka z oboru psychologie :D
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
Darkkiller


PříspěvekZaslal: st září 10, 2014 12:31 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Konečně je to tady. Hlavně když jsem ti psal já, ať tu rozjedeš zas log, tak nic..a přijde Zlata a hned je to tu !
_________________
“No man has the right to be an amateur in the matter of physical training. It is a shame for a man to grow old without seeing the beauty and strength of which his body is capable.”
http://forum.ronnie.cz/log-temneho-zabijaka-t34291-45.html?highlight=log
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ikee


PříspěvekZaslal: st září 10, 2014 7:33 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Taky ti moc držím palce, aby si začátky v klidu ustál a vyhnul se všem zraněním. Tvůj log byl jeden z mála, který jsem pravidelně sledovala. :) Tak hodně štěstí a hlavně at tě to baví.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Poman


PříspěvekZaslal: st září 10, 2014 8:16 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Ser na to...uz jsi na takovy kraviny starej;)
_________________
Nikoho nemasíruju...
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Log kontroverzní prostitutky a nadrženého hřebečka  :D Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 144, 145, 146  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: