Log Temného Zabijáka


Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 69, 70, 71  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Log Temného Zabijáka  Úvodní stránka -> Osobní tréninkové logy -> Log Temného Zabijáka
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Darkkiller


PříspěvekZaslal: po duben 07, 2014 6:57 pm    Předmět: Log Temného Zabijáka Odpovědět s citátem

Vítejte v LOGU TEMNÉHO ZABIJÁKA

Čus,
někdo mě tu už možná zná z fóra, jsem tu skoro každý den, ale spíš se nezapojuju do diskusí - jen pasivně pročítám, ale mám v plánu tady rozjet log. Snad na to budu mít čas. Důvod je jednak motivace pro mě, ale taky pro vás ostatní (stejně tak jako jste vy pro mě, pár logů tu sleduji pravidelně - např. Kaňas, Filip Vaško, Turakam atd.) a taky to beru jako dobrý záznam tréninků do budoucnosti.

Měl jsem teď více než 3-týdenní pauzu (jednak kvůli škole a jednak kvůli zdravotním problémům), takže ten začátek bude tvrdej. Je to moje zatím asi nejdelší pauza za posledních pár let. Beru to ale pozitivně, snad jsem si odpočinul a prospěje mně to. Škoda, že ta stopka přišla v nejlepší formě...

Moje silový výkony:

Bench 1x140 kg
CG Bench 1x132,5 kg
Tlaky na rovný 8x50 kg
Deadlift 1x200 kg
Sumo deadlift 5x180 kg
Dřep (nad paralel) 1x200 kg
ATG Čelní dřep 1x140 kg
Pushpress 2x100 kg
Military press 1x92,5 kg
Kliky na bradlech 3xJá + 70 kg
Tlaky s JČ v sedě na ramena 8x40 kg
Shyby 1xJá + 50 kg
_________________
“No man has the right to be an amateur in the matter of physical training. It is a shame for a man to grow old without seeing the beauty and strength of which his body is capable.”
http://forum.ronnie.cz/log-temneho-zabijaka-t34291-45.html?highlight=log


Naposledy upravil Darkkiller dne ne červenec 26, 2015 11:21 am, celkově upraveno 6 krát
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Darkkiller


PříspěvekZaslal: po duben 07, 2014 7:53 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ještě přidávám pro zajímavost dnešní trénink po pauze. Slabej jak holka, váhy se kterejma jsem se dřív rozcvičoval, mi dnes daly zabrat. Nechtěl jsem si sundavat ani druhý triko, co nosím na zahřátí přes kompresní UA, ale bylo mi dost vedro, tak jsem to sundal a forma tam ještě ňáká je (i když jsem měl předtím pocit, že šlo tak 10 kg svalů dolu a 10 kg tuku nahoru).

7.4. Full body

Pás
7 min-chůze

Warm up

Čelní dřep ATG
10x40 kg
6x60 kg
6x70 kg
6x70 kg (tohle už bylo fakt těžký, cítil jsem trochu levý koleno)
10x40 kg (minimální pauza, pumpovačka na konec)

Tlaky na rovný
10x24 kg
10x24 kg
10x30 kg
10x30 kg (těžký)
8x24 kg (minimální pauza, důraz na kontrakci)

Přítahy s VČ v předklonu
10x45 kg
10x45 kg
12x45 kg (lehký, ale nohy unavený)

Militarypress
8x40 kg
8x40 kg
8x40 kg
10x20 kg (minimální pauza, Klokov press na dojetí)

Triceps lano
3x12

Biceps stroj v sedě
4x10

Činky obsazený, tak jsem musel dát na ruce kladky, ale upřímně už mně to nevadilo.

Břicho
3x15

Pás
10 min chůze/výklus

Trénink i s kardiem jsem stihl za 80 min, pauzy jsem držel docela krátký. Skončil jsem úplně vyždímanej, nohy po těch pár dřepech rozsekaný, ale byl to dobrej pocit! Jsem zvědavej, co budu řikat zítra . Tohle už mi chybělo.

Další trénink bude asi až v pátek, protože ve středu jdu ještě k doktorovi a v pátek mám zkoušení na pitevně.

Jinak suplementace teď jen protein a dnes jsem znovu nasadil Alavis triple blend na klouby (2 odměrky denně).

Kdyby vás něco zajímalo, klidně se ptejte.
_________________
“No man has the right to be an amateur in the matter of physical training. It is a shame for a man to grow old without seeing the beauty and strength of which his body is capable.”
http://forum.ronnie.cz/log-temneho-zabijaka-t34291-45.html?highlight=log
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Turakam


PříspěvekZaslal: po duben 07, 2014 8:08 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Som aj rozmýšlal, že kedy začneš s logom, na ktorý som sa tešil a ono sa tak aj stalo, inak úplne súhlasím po rokoch človek prijde nato, čo mu sedí, čo nie a inštinktívny split je u mňa tiež víťazí vdaka svojej variabilite.
_________________
"I guess he’s taking Hunt to Takedown City, where the pain is free and the hits are plenty."
On to Turakam nemyslí zle, občas jsou ty jeho poznámky na ránu, ale většinou jsou dost na místě. To je takový náš Dr. House
"Conor Bless"
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Darkkiller


PříspěvekZaslal: po duben 07, 2014 9:44 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Jednou z motivací pro tenhle log jsi byl i ty Turakame, snad se brzo zas dostanu zpět a aspoň trochu tě zas doženu i v silových výkonech. Poslední dobou jedeš jak stroj.

22:30 dostal jsem strašnej hlad po tom "tvrdým" tréninku, takže jsem hodil na pánev 300g lososa a jdu na to, ať to roste. STAY HUNGRY!
_________________
“No man has the right to be an amateur in the matter of physical training. It is a shame for a man to grow old without seeing the beauty and strength of which his body is capable.”
http://forum.ronnie.cz/log-temneho-zabijaka-t34291-45.html?highlight=log
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Turakam


PříspěvekZaslal: po duben 07, 2014 10:04 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

ámen
_________________
"I guess he’s taking Hunt to Takedown City, where the pain is free and the hits are plenty."
On to Turakam nemyslí zle, občas jsou ty jeho poznámky na ránu, ale většinou jsou dost na místě. To je takový náš Dr. House
"Conor Bless"
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Darkkiller


PříspěvekZaslal: st duben 09, 2014 6:57 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Jen pro zajímavost včerejší jídelníček .

10:30 Banán, 200 ml pomerančový džus, 80 g ovesné vločky, 200g ochucený tvaroh
14:00 200g losos, 200 g jasmínová rýže
16:30 100 g fitness kuřecí šunky, 4 kusy tmavého toastového pečiva, fitness sýr 2 plátky
18:00 cottage natural, 2 kusy tmav. toast. pečiva
20:00 100 g kuřecí, 100 g těstoviny
22:00 Mussli tyčinka (byl jsem v kině na "Grandhotel Budapešť" - nechápu, kde to vzalo tak dobrý hodnocení , film dobrej možná tak pro pamětníky nebo aspoň já to neumím ocenit)
24:00 40 g mandle, 30 g protein 80% (nizkotučný tvarohy bezprostředně před spaním teď zkouším vyřadit - mám pocit, že mě zahleňujou)
_________________
“No man has the right to be an amateur in the matter of physical training. It is a shame for a man to grow old without seeing the beauty and strength of which his body is capable.”
http://forum.ronnie.cz/log-temneho-zabijaka-t34291-45.html?highlight=log
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Darkkiller


PříspěvekZaslal: st duben 09, 2014 8:46 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak je tu bohužel další stopka . Dnes jsem byl na excizi 2 mateřských znamínek na krku, myslel jsem, že to nic nebude, ale mám tam 6 stehů. Doktorce, když mě to dělala říkám, že chci jít v pátek cvičit, tak na mě koukala jak na blázna , prý když přimhouří oči, tak minimálně 14 dní v klidu. Za 9 dní mi vyndaj stehy, tak půjdu pak na lehčí trénink a kardio aspoň.

A jedna lepší zpráva - kámoška mi nabídla 2 vstupenky na Olympia Amateur Europe za lepší cenu! A zrovna jsem se dnes dozvěděl, že tam přijede i Kai, takže BOMBA a 100% tam 7.6. budu. Uvidím se tam s někým?
_________________
“No man has the right to be an amateur in the matter of physical training. It is a shame for a man to grow old without seeing the beauty and strength of which his body is capable.”
http://forum.ronnie.cz/log-temneho-zabijaka-t34291-45.html?highlight=log
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Darkkiller


PříspěvekZaslal: so duben 12, 2014 10:04 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Zdravím,
tak jsem vydržel jeden den bez tréninku s těma stehama a byl jsem včera dát aspoň kardio a lehký ruce .

11.4. Kardio + ruce

Kolo
25 min, lehká intenzita

CG Bench
6x10 50 kg

Biceps Scottovka s EZ činkou
5x10 20 kg

Kolo
5 min

Vše lehký, jen taková citovka. Stehy naštěstí drží dobře. Další trénink asi v pondělí, jestli to vyjde.
_________________
“No man has the right to be an amateur in the matter of physical training. It is a shame for a man to grow old without seeing the beauty and strength of which his body is capable.”
http://forum.ronnie.cz/log-temneho-zabijaka-t34291-45.html?highlight=log
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
DiamonD123
(ban)


PříspěvekZaslal: ne duben 13, 2014 6:10 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Darkkiller napsal:


A jedna lepší zpráva - kámoška mi nabídla 2 vstupenky na Olympia Amateur Europe za lepší cenu! A zrovna jsem se dnes dozvěděl, že tam přijede i Kai, takže BOMBA a 100% tam 7.6. budu. Uvidím se tam s někým?


Ta druhá je pro mě?
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
flew


PříspěvekZaslal: ne duben 13, 2014 7:39 am    Předmět: Odpovědět s citátem

DiamonD123 napsal:
Darkkiller napsal:


A jedna lepší zpráva - kámoška mi nabídla 2 vstupenky na Olympia Amateur Europe za lepší cenu! A zrovna jsem se dnes dozvěděl, že tam přijede i Kai, takže BOMBA a 100% tam 7.6. budu. Uvidím se tam s někým?


Ta druhá je pro mě?


ses dal na dělání "kámošek" jo?

- Tu vstupenku ti závidím
_________________
Sny se musí plnit, nemůžeme odpočívat

Trhačky, a rukavice spôsobuju gynekomastiu !! znižuju TST a zvyšuju estrogen!!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Novic


PříspěvekZaslal: ne duben 13, 2014 7:54 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Hezkej a čtivej topic, budu sledovat.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Darkkiller


PříspěvekZaslal: ne duben 13, 2014 10:20 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Díky . Na tu Olympii se už těšim! Hlavně priorita je vystát frontu u Kaie, udělat s nim foto a dostat podpis . Ještě se musím teď opřít do tréninku, abych nebyl tak malej vedle něho (i když to bude asi každej ).

Jinak gratulace Martinovi Mesterovi za druhé a třetí místo ! Vypadá fakt dobře a má nejlepší práci s fanoušky. Ty videa jsou bomba. Akorát tu kategorii physique jěstě moc nechápu, když jsem viděl ty videa z pódia (to mají opravdu jen 2-3 pózy ?).
_________________
“No man has the right to be an amateur in the matter of physical training. It is a shame for a man to grow old without seeing the beauty and strength of which his body is capable.”
http://forum.ronnie.cz/log-temneho-zabijaka-t34291-45.html?highlight=log
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Darkkiller


PříspěvekZaslal: ne duben 13, 2014 10:26 pm    Předmět: Odpovědět s citátem



_________________
“No man has the right to be an amateur in the matter of physical training. It is a shame for a man to grow old without seeing the beauty and strength of which his body is capable.”
http://forum.ronnie.cz/log-temneho-zabijaka-t34291-45.html?highlight=log
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ALKAPONE


PříspěvekZaslal: ne duben 13, 2014 10:51 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Pekne! taky chci jet ale musim sehnat nekoho sebou :)
_________________
`Bolest, kterou cítíš dnes, bude síla, kterou pocítíš zítra…`
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Darkkiller


PříspěvekZaslal: út duben 15, 2014 9:09 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Čus !
Chtěl jsem jít už včera, ale trénink bohužel nevyšel. Spal jsem 4 hodiny, jsem nastydlej, i přesto jsem chtěl jít. Ale kontroloval jsem krk, jak se to hojí a zjistil jsem, že mám alergii buď na septonex nebo na chirurgickou náplast, takže krk jak kdyby mě pokousal pes .

Dneska už jsem ale nemoh vynechat!
15.4. Nohy, Lýtka, Prsa, Ruce, Kardio

Pás
10 min - střídavě chůze, lehkej klus (Chtěl jsem dát víc, ale nevzal jsem si moje fivefingers. Měl jsem normálně bežecký boty, ale po 5 minutách mě z nich začal bolet nárt, tak jsem toho nechal, příště na běh už jen pětiprsty)

Warmup

Předkopy
1x15
4x10

Legpress
1x15 50 kg
3x10 140 kg

Lýtka výpony v sedě
4x20 20 kg

Peck deck
4x10
1x12 (lehčí váha na dojetí, minimální pauza)

Biceps kladiva
1x15 10 kg
1x12 10 kg
2x10 14 kg
1x10 12 kg

CG Bench
1x15 40 kg
2x8 60 kg
1x12 60 kg

Kolo HIIT (2 min lehká intenzita, 30 s plnej plyn)
17 min

Dneska to šlo, všechny cviky tak 50% zátěže, ale důraz na techniku. Snažil jsem se moc nehýbat s krkem a vybírat cviky, kde je jakžtakž v klidu. Ruce docela napumpovaný, což jsem se divil (váhu jsem kompenzoval 100% koncentrací na cvik, pomalé negativní fáze a maximální kontrakce). Ten HIIT na závěr mě docela bavil. Není to jen takové stereotypní šlapání, asi budu zařazovat častějš. Další trénink plánuju čtvrtek a pátek. Minimálně 3x chci tenhle týden jít. Dobrá zpráva je, že v pátek jdu na vyndání stehů. Bohužel si asi chvíli nezacvičím zadní dřepy, protože jizvu mám přesně v tom místě, kam se pokládá činka.
_________________
“No man has the right to be an amateur in the matter of physical training. It is a shame for a man to grow old without seeing the beauty and strength of which his body is capable.”
http://forum.ronnie.cz/log-temneho-zabijaka-t34291-45.html?highlight=log
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Log Temného Zabijáka Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 69, 70, 71  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: